«

»

Bareme de verificare 2018 – Cupa Federatiei la Aquathlon 25 februarie 2018

Federatia Romana de Triatlon organizeaza un concurs de aquathlon pentru toate categoriile de sportivi pe data de 25 februarie 2018 la Izvorani. Competitia va conta si ca barem pentru includerea in Loturile Nationale pentru categoriile de juniori, cadeti, U23 si seniori. In acelasi timp este si test de evaluare pentru categoriile de copii.

In 2018 vor fi organizate Jocurile Olimpice de Tineret – Youth Olimpic Games. Pentru cei care vor sa fie selectati in echipa de pregatire pentru calificarea la aceste jocuri sunt stabilite bareme speciale. Sportivii eligibili sunt cei nascuti in 2001 si 2002.

Bareme de verificare 2018 – Cupa Federatiei la Aquathlon 25 februarie 2018

Informatii Bareme

Locatie:

Complexul Olimpic Sydney 2000 Izvorani

Data:

25 februarie

Categorii:

• Copii: 11 , 12 si 13 ani
• Youth Olimpic Team: 16-17 ani (nascuti in 2001 si 2002)
• U23: 20-23 ani
• Juniori: 17-19 ani
• Cadeţi: 14-16 ani
• Age group: 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, +60 ani
• Paratriatlon

Distante:

• Copii 11,12 si 13 ani: 200 metri inot / 1,25 km alergare
• Youth Olimpic Team, Juniori, U23, Open si Age Group: 750 metri inot / 5 km alergare
• Cadeti , paratriatlon: 400 metri inot / 2,5 km alergare

Taxa de inscriere:

se plateste la fata locului
• Copii – gratuit
• Membrii Loturilor Nationale – gratuit
• Cadeti, Juniori, U23, Age Group – legitimati la un club afiliat FRTRI: 20 RON
• Cadeti, Juniori, U23, Age Group – nelegitimati la un club afiliat FRTRI: 40 RON

Program:

09:00 Proba de inot
Competitia se va desfasura cu starturi in serii cu maximum 4 sportivi pe un culoar.
Ordinea intrarii in serii: copii, cadeti, juniori, U23, Open (AG).
12:00 Proba de alergare – pista de alergare
Competitia se va desfasura cu starturi in serii cu maximum 10 sportivi la un start.
Ordinea intrarii in serii: copii, cadeti, juniori, U23, Open (AG), seriile fiind alcatuite dupa ordinea timpilor la inot.

Regulament:

Premiere toate categoriile
Premiile vor consta in cupe, medalii, diplome si echipamente sportive.

Concursul se va organiza conform Regulamentului competiţional ITU şi Regulamentului de organizare a competiţiilor de duatlon şi triatlon al FRTRI.
Potrivit Regulamentului FRTRI, fiecare concurent trebuie să posede licenţă FRTRI. Licenţa poate fi emisă pentru un an (şi poate fi obţinută prin completarea anexei 7, şi achitarea sumei de 50 lei), sau pentru o zi (costul acesteia este de 10 lei şi îi conferă concurentului dreptul de a participa la concursul la care s-a înscris).

Bareme

Pentru Cadeţi 14-16 ani, componenţa lotului va fi stabilită după rezultatele obţinute la acest test si rezultatele de la competiţiile din anul 2017.

Bareme Cadeti

Inot Alergare Total
Cadeti Masculin 05:00 09:00 14:00
Cadeti Feminin 06:00 10:30 16:30

Pentru Juniori 17-19 ani si U23/Elite, distanţele de test sunt 750 metri înot si 5 km alergare. Componenţa lotului va fi stabilită în funcţie de rezultatele obţinute la acest test si rezultatele obţinute la competiţiile internaţionale, precum si la Campionatul naţional din 2017.
Bareme Junioare si U23/Elite feminin

Inot Alergare Total
Feminin 17-18 ani 11:00 20:00 31:00
Feminin 19 ani / U23 10:30 19:30 30:00

Bareme Juniori si U23/Elite masculin

Inot Alergare Total
Masculin 17-18 ani 10:30 19:30 30:00
Masculin 19 ani / U23 10:00 18:30 28:30

Youth Olimpic Team

Inot Alergare Total
Masculin 16-17 ani 10:00 17:45 27:45
Feminin 16-17 ani 10:30 18:30 28:30

Pentru a intra în Lotul National de Juniori si U23, sportivul trebuie sa se încadreze în timpul total şi să nu depaseasca timpii pe probe cu mai mult de 5%.
Pentru echipa de Youth Olimpic Team sportivii trebuie sa se incadreze in ambii timpi de proba.

 Pentru Copii 11-13 ani, distanţele de test sunt 200 metri înot si 1,2 km alergare. Nu va exista lot naţional la această categorie, ci numai o evaluare a cluburilor si a copiilor. La aceasta categorie nu sunt impuse bareme de timpi.

Neprezentarea la aceste teste si bareme de verificare la categoriile de cadeţi, juniori, U23 şi elite, respectiv rezultatele obţinute sub baremele de verificare la juniori, U23 şi elite, atrage după sine neconvocarea sportivului respectiv la Loturile Naţionale si nefinanţarea sa pentru cantonamente si concursuri internaţionale.

Înscriere individuala Cupa Federatiei 2018

ATENTIE! Nu pot fi inscrisi copii nascuti dupa anul 2008!

Înscriere multipla (pentru cluburi) Cupa Federatiei 2018

Fiecare club poate inscrie maximum 15 sportivi!
ATENTIE! Nu pot fi inscrisi copii nascuti dupa anul 2008!







Concurenti inscrisi

NR NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
1 DANILOV RAISA DANUBE SWIM CLUB 2007 F 11 ANI
2 FRUNZA INGRID IOANA 2007 F 11 ANI
3 IATAN ILINCA MARIA MASTER SWIM&TRI 2007 F 11 ANI
4 RUSU-EREMIA BIANCA BSC BUCURESTI 2007 F 11 ANI
5 TEODORA MARIA MIHAI AQUA SPORT GALATI 2007 F 11 ANI
6 MUNTEANU MARIA ATENA CONSTANTA 2007 F` 11 ANI
7 BADEA RARES ATENA CONSTANTA 2007 M 11 ANI
8 CIORTAN COSMIN AQUA VITA TULCEA 2007 M 11 ANI
9 EMA ACHIM 2007 M 11 ANI
10 RAGEA DAVID DANUBE SWIM CLUB 2007 M 11 ANI
11 STROE VLAD 2007 M 11 ANI
12 TEISANU DARIUS ATENA CONSTANTA 2007 M 11 ANI
13 UDEANU YOUNES MASTER SWIM&TRI 2007 M 11 ANI
14 ADRIANA MARIA RADU AQUA SPORT GALATI 2006 F 12 ANI
15 ALEXANDRA SOPHIE IOFCIU PCT CONSTANTA 2006 F 12 ANI
16 BURLUI ALEXIA DANUBE SWIM CLUB 2006 F 12 ANI
17 GHETAU MARIA DANUBE SWIM CLUB 2006 F 12 ANI
18 OANA IOANA ATENA CONSTANTA 2006 F 12 ANI
19 RALUCA ALEXANDRA BOBOC AQUA SPORT GALATI 2006 F 12 ANI
20 BADEA IOANA ATENA CONSTANTA 2006 F` 12 ANI
21 BAN RADU H2O TEAM MURES 2006 M 12 ANI
22 DOBRE KALMAN-TOMA MASTER SWIM&TRI 2006 M 12 ANI
23 NEAGU TUDOR-CRISTIAN MASTER SWIM&TRI 2006 M 12 ANI
24 NECULAI MATEI AQUA VITA TULCEA 2006 M 12 ANI
25 POP RADU AQUA 01 CLUJ 2006 M 12 ANI
26 POPA CAROL ATENA CONSTANTA 2006 M 12 ANI
27 SERBAN PAUL AQUA 01 CLUJ 2006 M 12 ANI
28 TEODOR COSMIN ATENA CONSTANTA 2006 M 12 ANI
29 CHIS ARIANA POLITEHNICA CLUJ 2005 F 13 ANI
30 CRACIU ANDRA-FLAVIA H2O TEAM MURES 2005 F 13 ANI
31 TINCU LIVIA AQUA VITA TULCEA 2005 F 13 ANI
32 BARTHA TAMAS MASTER SKI&BIKE 2005 M 13 ANI
33 CHIFOR DENIS AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
34 FIZESAN ALEXANDRU AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
35 NOTRETU ARIAN-CRISTIAN MASTER SWIM&TRI 2005 M 13 ANI
36 PAP TAMAS MASTER SWIM&TRI 2005 M 13 ANI
37 RUSU HOREA AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
38 SENDROIU VLAD SEVEN ATHLETIC 2005 M 13 ANI
39 STEFAN SIMION AQUA VITA TULCEA 2005 M 13 ANI
40 TEREBESI NANDOR AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
41 VLADAR EDE AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
42 CHINDRIS MIHAIL 1997 M 20-29 ANI
43 MARINESCU DANIEL-TEODOR ACS TRITHLON FOR LIFE 1990 M 20-29 ANI
44 STEFAN DURLESTEANU 1991 M 20-29 ANI
45 TOMA ALEX CS OLIMPIA BUCURESTI 1989 M 20-29 ANI
46 DOBRE IOLANDA AQUA 01 CLUJ 1983 F 30-39 ANI
47 BERES HUNOR CSA STEAUA 1981 M 30-39 ANI
48 BOGDAN TODEA 1986 M 30-39 ANI
49 CIPRIAN PIETRIS PITESTI TRIATLON 1980 M 30-39 ANI
50 MURAR GEORGE CSA STEAUA 1984 M 30-39 ANI
51 ROSIOARA VALENTI CSA STEAUA 1983 M 30-39 ANI
52 SFETCU DAN 1979 M 30-39 ANI
53 VLAD MANESCU GIANT TEAM ROMANIA 1984 M 30-39 ANI
54 IULIA RUXANDRA BALACEANU 1975 F 40-49 ANI
55 COSTEL VIOREL CARJE 1974 M 40-49 ANI
56 ILIESCU SILVIU 1977 M 40-49 ANI
57 IONUT TANDARA VELOPOWER 1977 M 40-49 ANI
58 MIHAI LEONTIN 1974 M 40-49 ANI
59 ZAMFIR VICTOR 1977 M 40-49 ANI
60 ELENA MIRON 1965 F 50-59 ANI
61 POPESCU CORNELIU MASTER SWIM&TRI 1960 M 50-59 ANI
62 SZIKSZAI BRUNO MOBILITY TG.MURES 1967 M 50-59 ANI
63 ANDREA MARIA M.BOBRANAC CS OLIMPIA BUCURESTI 2002 F CADETI 14 -16
64 ANDREI ALINA DANUBE SWIM CLUB 2003 F CADETI 14 -16
65 ANNA-MARIA BESENYEI BSC BUCURESTI 2004 F CADETI 14 -16
66 AVRAM DENISA AQUA VITA TULCEA 2004 F CADETI 14 -16
67 CRALEA DENISA AQUA VITA TULCEA 2005 F 13 ANI
68 CRIHANA DENISA DANUBE SWIM CLUB 2003 F CADETI 14 -16
69 DOBRE ANA-MARIA MASTER SWIM&TRI 2004 F CADETI 14 -16
70 DUDAU DELIA DANUBE SWIM CLUB 2003 F CADETI 14 -16
71 IASAR LAVINIA AQUA VITA TULCEA 2003 F CADETI 14 -16
72 IORDACHE ANDREEA-DIANA MASTER SWIM&TRI 2003 F CADETI 14 -16
73 SZABO SARA POLITEHNICA CLUJ 2004 F CADETI 14 -16
74 TANASE EVELYN AQUA VITA TULCEA 2003 F CADETI 14 -16
75 TATCU SABINA AQUA VITA TULCEA 2003 F CADETI 14 -16
76 BOCA GABRIEL POLITEHNICA CLUJ 2002 M CADETI 14 -16
77 CATANA VLAD ATENA CONSTANTA 2004 M CADETI 14 -16
78 GELEA ANDREI CS OLIMPIA BUCURESTI 2004 M CADETI 14 -16
79 IVANOV EMILIAN AQUA VITA TULCEA 2002 M CADETI 14 -16
80 MEHEDINTIU GEORGE AQUA VITA TULCEA 2002 M CADETI 14 -16
81 NANULESCU ALEXANDRU BSC BUCURESTI 2004 M CADETI 14 -16
82 PANAIT RARES-ALEXANDRU MASTER SWIM&TRI 2004 M CADETI 14 -16
83 POP OVIDIU AQUA 01 CLUJ 2004 M CADETI 14 -16
84 POP VLAD AQUA 01 CLUJ 2004 M CADETI 14 -16
85 RAZVAN HODINA AQUA SPORT GALATI 2004 M CADETI 14 -16
86 RUSU CODRIN H2O TEAM MURES 2004 M CADETI 14 -16
87 SENDROIU ANDREI SEVEN ATHLETIC 2003 M CADETI 14 -16
88 STRATULAT ALBERT DANUBE SWIM CLUB 2002 M CADETI 14 -16
89 STROE DARIUS IONUT MASTER SWIM&TRI 2004 M CADETI 14 -16
90 BUDISAN DAYANA POLITEHNICA CLUJ 2000 F JUNIOR 17-19
91 FRANT MADALINA CS OLIMPIA BUCURESTI 2001 F JUNIOR 17-19
92 POJAR REBECA POLITEHNICA CLUJ 2000 F JUNIOR 17-19
93 VULPOIU ANA MARIA CS OLIMPIA BUCURESTI 2001 F JUNIOR 17-19
94 CHIS ANDREI CSM CLUJ 1999 M JUNIOR 17-19
95 CIOCAN CRISTIAN AQUA VITA TULCEA 2001 M JUNIOR 17-19
96 DANILA COSMIN AQUA VITA TULCEA 2001 M JUNIOR 17-19
97 HILBAN GABRIEL CSA STEAUA 2002 M JUNIOR 17-19
98 MORAR ADRIAN POLITEHNICA CLUJ 2000 M JUNIOR 17-19
99 ROGOZ ERICK POLITEHNICA CLUJ 2001 M JUNIOR 17-19
100 ROMAS CATALIN ELADIO CS OLIMPIA BUCURESTI 2000 M JUNIOR 17-19
101 SAFCA DUMITREL AQUA VITA TULCEA 2001 M JUNIOR 17-19
102 SOLEA LUCA MIHAI 2001 M JUNIOR 17-19
103 TRANULEA CRISTIAN ATENA CONSTANTA 2000 M JUNIOR 17-19
104 TROANCA STEFAN CS OLIMPIA BUCURESTI 2000 M JUNIOR 17-19
105 ANTOANELA MANAC ATENA CONSTANTA 1995 F U23
106 ALEXANDRU ION DELFINUL BUCURESTI 1998 M U23
107 DANIEL ATTILA TRIALUTA SF GHEORGHE 1995 M U23
108 MADARAS DANIEL TRIALUTA SF GHEORGHE 1995 M U23

Liste de start

Ora 9:00 Seria 1

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
DANILOV RAISA DANUBE SWIM CLUB 2007 F 11 ANI
FRUNZA INGRID IOANA 2007 F 11 ANI
IATAN ILINCA MARIA MASTER SWIM&TRI 2007 F 11 ANI
GRUPA 2
RUSU-EREMIA BIANCA BSC BUCURESTI 2007 F 11 ANI
TEODORA MARIA MIHAI AQUA SPORT GALATI 2007 F 11 ANI
MUNTEANU MARIA ATENA CONSTANTA 2007 F` 11 ANI
GRUPA 3
BADEA RARES ATENA CONSTANTA 2007 M 11 ANI
CIORTAN COSMIN AQUA VITA TULCEA 2007 M 11 ANI
EMA ACHIM 2007 M 11 ANI
RAGEA DAVID DANUBE SWIM CLUB 2007 M 11 ANI
GRUPA 4
STROE VLAD 2007 M 11 ANI
TEISANU DARIUS ATENA CONSTANTA 2007 M 11 ANI
UDEANU YOUNES MASTER SWIM&TRI 2007 M 11 ANI

Seria 2

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
ADRIANA MARIA RADU AQUA SPORT GALATI 2006 F 12 ANI
ALEXANDRA SOPHIE IOFCIU PCT CONSTANTA 2006 F 12 ANI
BADEA IOANA ATENA CONSTANTA 2006 F` 12 ANI
BURLUI ALEXIA DANUBE SWIM CLUB 2006 F 12 ANI
GRUPA 2
GHETAU MARIA DANUBE SWIM CLUB 2006 F 12 ANI
OANA IOANA ATENA CONSTANTA 2006 F 12 ANI
RALUCA ALEXANDRA BOBOC AQUA SPORT GALATI 2006 F 12 ANI
NEGRU IOANA ALEXANDRA TRIALUTA SF GHEORGHE 2006 F 12 ANI
GRUPA 3
BAN RADU H2O TEAM MURES 2006 M 12 ANI
DOBRE KALMAN-TOMA MASTER SWIM&TRI 2006 M 12 ANI
NEAGU TUDOR-CRISTIAN MASTER SWIM&TRI 2006 M 12 ANI
NECULAI MATEI AQUA VITA TULCEA 2006 M 12 ANI
GRUPA 4
POP RADU AQUA 01 CLUJ 2006 M 12 ANI
POPA CAROL ATENA CONSTANTA 2006 M 12 ANI
SERBAN PAUL AQUA 01 CLUJ 2006 M 12 ANI
TEODOR COSMIN ATENA CONSTANTA 2006 M 12 ANI

Seria 3

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
CHIS ARIANA POLITEHNICA CLUJ 2005 F 13 ANI
CRACIU ANDRA-FLAVIA H2O TEAM MURES 2005 F 13 ANI
TINCU LIVIA AQUA VITA TULCEA 2005 F 13 ANI
GRUPA 2
CHIFOR DENIS AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
FIZESAN ALEXANDRU AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
NOTRETU ARIAN-CRISTIAN MASTER SWIM&TRI 2005 M 13 ANI
GRUPA 3
PAP TAMAS MASTER SWIM&TRI 2005 M 13 ANI
RUSU HOREA AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
SENDROIU VLAD SEVEN ATHLETIC 2005 M 13 ANI
GRUPA 4
STEFAN SIMION AQUA VITA TULCEA 2005 M 13 ANI
TEREBESI NANDOR AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
VLADAR EDE AQUA 01 CLUJ 2005 M 13 ANI
BARTHA TAMAS MASTER SKI&BIKE 2005 M

Seria 4

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
BUDISAN DAYANA POLITEHNICA CLUJ 2000 F JUNIOR 17-19
FRANT MADALINA CS OLIMPIA BUCURESTI 2001 F JUNIOR 17-19
POJAR REBECA POLITEHNICA CLUJ 2000 F JUNIOR 17-19
VULPOIU ANA MARIA CS OLIMPIA BUCURESTI 2001 F JUNIOR 17-19
GRUPA 2
ALEXANDRU ION DELFINUL BUCURESTI 1998 M U23
MADARAS DANIEL TRIALUTA SF GHEORGHE 1995 M U23
DANIEL ATTILA TRIALUTA SF GHEORGHE 1995 M U23
ANTOANELA MANAC ATENA CONSTANTA 1995 F U23
GRUPA 3
CHIS ANDREI CSM CLUJ 1999 M JUNIOR 17-19
CIOCAN CRISTIAN AQUA VITA TULCEA 2001 M JUNIOR 17-19
DANILA COSMIN AQUA VITA TULCEA 2001 M JUNIOR 17-19
HILBAN GABRIEL CSA STEAUA 2002 M JUNIOR 17-19
GRUPA 4
MORAR ADRIAN POLITEHNICA CLUJ 2000 M JUNIOR 17-19
ROGOZ ERICK POLITEHNICA CLUJ 2001 M JUNIOR 17-19
ROMAS CATALIN ELADIO CS OLIMPIA BUCURESTI 2000 M JUNIOR 17-19
SAFCA DUMITREL AQUA VITA TULCEA 2001 M JUNIOR 17-19

Seria 5

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
SOLEA LUCA MIHAI 2001 M JUNIOR 17-19
TRANULEA CRISTIAN ATENA CONSTANTA 2000 M JUNIOR 17-19
TROANCA STEFAN CS OLIMPIA BUCURESTI 2000 M JUNIOR 17-19
GRUPA 2
ANDREA MARIA M.BOBRANAC CS OLIMPIA BUCURESTI 2002 F CADETI 14 -16
ANDREI ALINA DANUBE SWIM CLUB 2003 F CADETI 14 -16
ANNA-MARIA BESENYEI BSC BUCURESTI 2004 F CADETI 14 -16
AVRAM DENISA AQUA VITA TULCEA 2004 F CADETI 14 -16
GRUPA 3
CRALEA DENISA AQUA VITA TULCEA 2005 F CADETI 14 -16
CRIHANA DENISA DANUBE SWIM CLUB 2003 F CADETI 14 -16
DOBRE ANA-MARIA MASTER SWIM&TRI 2004 F CADETI 14 -16
DUDAU DELIA DANUBE SWIM CLUB 2003 F CADETI 14 -16
GRUPA 4
IASAR LAVINIA AQUA VITA TULCEA 2003 F CADETI 14 -16
IORDACHE ANDREEA-DIANA MASTER SWIM&TRI 2003 F CADETI 14 -16
SZABO SARA POLITEHNICA CLUJ 2004 F CADETI 14 -16
TANASE EVELYN AQUA VITA TULCEA 2003 F CADETI 14 -16
TATCU SABINA AQUA VITA TULCEA 2003 F CADETI 14 -16

Seria 6

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
BOCA GABRIEL POLITEHNICA CLUJ 2002 M CADETI 14 -16
CATANA VLAD ATENA CONSTANTA 2004 M CADETI 14 -16
GELEA ANDREI CS OLIMPIA BUCURESTI 2004 M CADETI 14 -16
IVANOV EMILIAN AQUA VITA TULCEA 2002 M CADETI 14 -16
GRUPA 2
MEHEDINTIU GEORGE AQUA VITA TULCEA 2002 M CADETI 14 -16
NANULESCU ALEXANDRU BSC BUCURESTI 2004 M CADETI 14 -16
PANAIT RARES-ALEXANDRU MASTER SWIM&TRI 2004 M CADETI 14 -16
POP OVIDIU AQUA 01 CLUJ 2004 M CADETI 14 -16
GRUPA 3
POP VLAD AQUA 01 CLUJ 2004 M CADETI 14 -16
RAZVAN HODINA AQUA SPORT GALATI 2004 M CADETI 14 -16
RUSU CODRIN H2O TEAM MURES 2004 M CADETI 14 -16
SENDROIU ANDREI SEVEN ATHLETIC 2003 M CADETI 14 -16
GRUPA 4
STRATULAT ALBERT DANUBE SWIM CLUB 2002 M CADETI 14 -16
STROE DARIUS IONUT MASTER SWIM&TRI 2004 M CADETI 14 -16

Seria 7

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
DOBRE IOLANDA AQUA 01 CLUJ 1983 F 30-39 ANI
IULIA RUXANDRA BALACEANU 1975 F 40-49 ANI
ELENA MIRON 1965 F 50-59 ANI
GRUPA 2
CHINDRIS MIHAIL 1997 M 20-29 ANI
MARINESCU DANIEL-TEODOR ACS TRITHLON FOR LIFE 1990 M 20-29 ANI
STEFAN DURLESTEANU 1991 M 20-29 ANI
TOMA ALEX CS OLIMPIA BUCURESTI 1989 M 20-29 ANI
GRUPA 3
BERES HUNOR CSA STEAUA 1981 M 30-39 ANI
BOGDAN TODEA 1986 M 30-39 ANI
CIPRIAN PIETRIS PITESTI TRIATLON 1980 M 30-39 ANI
MURAR GEORGE CSA STEAUA 1984 M 30-39 ANI
GRUPA 4
ROSIOARA VALENTI CSA STEAUA 1983 M 30-39 ANI
SFETCU DAN 1979 M 30-39 ANI
VLAD MANESCU GIANT TEAM ROMANIA 1984 M 30-39 ANI
COSTEL VIOREL CARJE 1974 M 40-49 ANI

Seria 8

NUME & PRENUME CLUB ANUL NASTERII SEX CATEGORIE
GRUPA 1
ILIESCU SILVIU 1977 M 40-49 ANI
IONUT TANDARA VELOPOWER 1977 M 40-49 ANI
MIHAI LEONTIN 1974 M 40-49 ANI
GRUPA 2
ZAMFIR VICTOR 1977 M 40-49 ANI
POPESCU CORNELIU MASTER SWIM&TRI 1960 M 50-59 ANI
SZIKSZAI BRUNO MOBILITY TG.MURES 1967 M 50-59 ANI