Detalii sportivi

Zoldi Botond

Data nasterii:  Clubul la care este legitimat: Master Ski & Bike Targu Mures Performante: 2015 Locul 1 – Campionatul National de Cross Triatlon Locul 1 – Campionatul National Wintertriathlon Locul 1 – Circuit Cross Triathlon Series Locul 1 – Abu …

Mai multe detalii »

Stefan Alexandru Tutugan

Data nasterii: 09.02.2001 Clubul la care este legitimat: Olimpia Bucuresti Performante: 2015 Locul 4 – WinterTri Challenge Locul 2 – No Stress Olimp Locul 4 – Buftea Triatlon

Stefan Troanca

Data nasterii:  Clubul la care este legitimat: Olimpia Bucuresti Performante: 2015 Locul 7 – Campionatul National de Triatlon

Catalin Romas

Data nasterii: 14.11.2000 Clubul la care este legitimat: Olimpia Bucuresti Performante: 2015 Locul 3 – Tulcea Triatlon Locul 3 – Triathlon Challenge Mamaia Locul 2 – Circuit Romanian Triathlon Series

Adrian Morar

Filip Stan

Data nasterii: 01.03.2000 Clubul la care este legitimat: Steaua Bucuresti Performante: 2015 Locul 1 – Campionatul National de Triatlon Locul 1 – Campionatul National de Aquathlon Locul 1 – Tulcea Triatlon Locul 1 – Triathlon Challenge Mamaia Locul 1 – Circuit …

Mai multe detalii »

Ramona Turlica

Madalina Frant

Rogoz Erik

Data nasterii: 12.06.2001 Clubul la care este legitimat: Aqua 01 Cluj Performante: 2015 Locul 3 – Campionatul National de Triatlon Locul 2 – Campionatul Balcanic de Triatlon Locul 2 – Cupa Europeana Burgas Locul 2 – Triathlon Challenge Mamaia

Simon Kinga

Data nasterii: 1999 Clubul la care este legitimata: Trialuta Sf. Gheorghe Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul Național de Triatlon Locul 9 – Campionatul Balcanic Locul 5 – Triathlon Challenge Mamaia Locul 2 – Cupa …

Mai multe detalii »

Bogdan Badoiu

Data nasterii: 1995 Clubul la care este legitimata:Performante: 2013 Locul 3 – Campionatul National de Duatlon Locul 1 – Fara Asfalt Locul 2 – Bioeel Triatlon Challenge Bezid Locul 2 – Kings Land …

Mai multe detalii »

Mihaela Cornea

Data nasterii: 1999 Clubul la care este legitimata: Olimpia Bucuresti Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul Național de Duatlon Locul 1 – Campionatul Balcanic de Duatlon Locul 2 – Campionatul Național de Triatlon

Lokodi Mátyás

Anul nasterii: 1998 Locul nasterii: Tg. Mures Clubul la care este legitimat: Master Ski & Bike Locul 2 – Campionatul Național de Duatlon Locul 4 – Campionatul Balcanic de Duatlon Locul 4 – Campionatul Național …

Mai multe detalii »

Gáspárik Márton Pál

Anul nasterii: 03.04.1998 Locul nasterii: Tg. Mures Clubul la care este legitimata: Master Ski & Bike Club Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul Național de Duatlon Locul 2 – Campionatul Balcanic de Duatlon Locul 1 …

Mai multe detalii »

Antoanela Manac

Anul nasterii: 1995 Clubul la care este legitimata: CS Atena Constanta Performante: 2014 Campioana Nationala la Duatlon Campioana Balcanica la Duatlon Vicecampioana Nationala la Triatlon Castigatoare Romanian Triathlon Series Campioana Balcanica la Triatlon Locul 11 …

Mai multe detalii »

Alexandru Dumitru

Anul nasterii: 1996 Clubul la care este legitimat: CSM Braila Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul National de Duatlon Locul 6 – Campionatul Balcanic de Duatlon Locul 6 – Campionatul National de Triatlon Tirgu Mures Locul 3 – Delta Rowmania …

Mai multe detalii »

Andrei Grigore

Anul nasterii: 1996 Clubul la care este legitimat: BSC Bucuresti Performanţe: 2013 Locul 3 – Campionatul National de Triatlon Tirgu Mures Locul 3 – Triathlon Challenge Mamaia Locul 6 – Campionatul Balcanic de Triatlon

Simon Gergo

Anul nasterii: 1995 Clubul la care este legitimat: Trialuta Sf.Gheorghe Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul National de Triatlon Locul 5 – Campionatul Balcanic de Triatlon Locul 2 – Cupa Romaniei Trialuta Locul 2 – Triathlon Challenge Mamaia

Mihai Alin Baractaru

Data nasterii: 16.04.1989 Locul nasterii: Brasov Clubul la care este legitimat: CS Atena Constanta Performante 2013 Locul 3 – Triatlon Challenge Mamaia Locul 3 – Rowmania Delta Triathlon Locul 4 – Triatlon Cupa Romaniei Locul 3 – Campionatul National de Triatlon Locul …

Mai multe detalii »

Sorin Boriceanu

Anul nasterii: 1980 Locul nasterii: Bucuresti Clubul la care este legitimat: Triatlon Club Energy Bucuresti Performante: 2013 Locul 1 – Bioeel Triatlon Grand Prix Exterra 2013 M30-39 Locul 1 – Triathlon “Haromszec” Exterra Sprint Distance, …

Mai multe detalii »

Kamilla Palatka

Data nasterii: 19.07.1998 Clubul: Master Ski & Bike Rezultate 2012 Loc 1 Campionat National Triathlon Offroad Sf. Ana Loc 3 Cupa Balcanica Russe Loc 4 Bioell Triathlon Challenge Loc 3 Bioell Triathlon Grand Prix …

Mai multe detalii »

Ungvári Kinga

Data nasterii: 15.05.1999 Clubul la care este legitimata: Master Ski & Bike Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul National – Saint Ana Lake Triathlon Locul 2 – Fara Asfalt triatlon Locul 1 – Kingsland Triathlon …

Mai multe detalii »

Paul Dimbean

Data nasterii: 12.06.1994 Clubul la care este legitimat: Master Ski&Bike Rezultate 2012 Loc 1 Haromszek triatlon Loc 3 Bioell Triathlon Grand Prix 2012 Loc 3 Bioell Triathlon Challenge Loc 3 Mamaia Triathlon Challenge

Albert Gaspar

Data nasterii: 19.11.1992 Locul nasterii: Targu Mures Clubul la care este legitimat: Master Ski & Bike Performante: 2013 Locul 2 – Campionatul National de Duatlon Locul 2 – Fara Asfalt Locul 2 – Kingsland Triatlon …

Mai multe detalii »

Gabriela Serbanescu

Data nasterii: 12.06.1994 Clubul la care este legitimata: CSM Braila Performante: 2013 Locul 2 – Campionatul Național de Duatlon Locul 3 – Campionatul Național de Triatlon Locul 1 – Rowmania Delta Triathlon Locul 3 – …

Mai multe detalii »

Daniel Ciulei

Anul nasterii: 1998 Clubul la care este legitimat: Master Ski&Bike Rezultate 2012 Locul 2 – Cupa Romaniei Trialuta Locul 8 – Campionatul Balcanic Elazig

Levente Kiss

Anul nasterii: 1999 Clubul la care este legitimat: Master Ski & Bike Rezultate 2013 Locul 3 – Triathlon Fara Asfalt Locul 1 – Ironman Romania in echipe Locul 2 – Triathlon Ineu Locul 3 – …

Mai multe detalii »

Ioana Zarnoianu

Anul nasterii: 1996 Locul nasterii: Bucuresti Clubul la care este legitimata: Bucharest Sport Club Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul National de Triatlon Tirgu Mures, Locul 50 – Campionatul European Trialton Alanya Locul 4 – …

Mai multe detalii »

Stefania Ion

Anul nasterii: 1992 Locul nasterii: Braila Clubul la care este legitimata: CS.Olimpia Bucuresti Performante: 2013 Locul 2 – Campionatul National de Duatlon Locul 1 – Campionatul National de Triatlon Locul 4 – Campionatul Balcanic de Triatlon Locul …

Mai multe detalii »

Hajnalka Jakab-Benke

Anul Nasterii: 1985 Locul nasterii: Covasna Clubul la care este legitimata: Master Ski & Bike Tirgu Mures Performante: 2013 Locul 1 – Campionatul National de Duatlon, Tg. Mures Locul 1 – Campionatul Balcanic de Duatlon, …

Mai multe detalii »

Zsombor Deak

Anul nasterii: 1989 Locul nasterii: Cluj Clubul la care este legitimat: CS Aluta Sf. Gheorghe Performante: 2013 Locul 4 – Meataman Half-Ironman -Bintan (INDIA) Locul 1 – Kedumba Half Marathon (AUTRALIA ) – new race …

Mai multe detalii »

Andreea Balan

Anul nasterii: 1997 Locul nasterii: Bucuresti Clubul la care este legitimata: Olimpia Bucuresti Performante: 2013 Locul 2 – Campionatul National de Triatlon Targu Mures, Locul 1 – Triathlon Challenge Mamaia Locul 4 – Campionatul Balcanic …

Mai multe detalii »

Daniel Attila

Anul nasterii: 1995 Locul nasterii: Sf. Gheorghe Clubul la care este legitimat: Tri-Aluta, Sf. Gheorghe Performanţe: 2013 Locul 72 – ETU Junior European Championship Alanya Locul 51 – ETU Junior European Cup Antalya Locul 30 – …

Mai multe detalii »

Serban Alexandru

Performante 2012: Locul 3 – Winter triathlon Challenge Locul 1 – Fara Asfalt Vama Veche Locul 2 – Bioeel Triathlon Challenge: Targu-Mures Locul 3 – Cupa Romaniei la Triatlon Locul 1 – Triathlon Challenge Mamaia(categorie) …

Mai multe detalii »

Alexandru Diaconu

Anul nasterii: 1987 Locul nasterii: Brasov Clubul la care este legitimat: CS Atena Constanta Performante: 2013 Locul 9 – Campionatul Balcanic de Triatlon Locul 1 – Romanian Triathlon Grand Prix Sosea 2013 Locul 2 – …

Mai multe detalii »

Ciprian Balanescu

Anul nasterii: 1985 Locul nasterii: Făget, jud. Timis Clubul la care este legitimat: Ride Competition Timisoara Performante: 2015 Locul 1 – Campionatul National de Triatlon Locul 1 – Campionatul National Duatlon Locul 1 – Campionatul Natioanl Aquathlon Locul 1 – Campionatul National Cross Triatlon Locul …

Mai multe detalii »