Campionatul National de Cros Triatlon – Rezultate

Rezultate Cros Triatlon 2018 – Open


Feminin Open


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 KOTER ADEL 0:23:52 2:11:42 1:03:14 3:38:47
2 BAKO ANNAMARIA 0:22:26 2:05:42 1:13:33 3:41:40
3 SZAKACS MARIA 0:23:53 2:21:42 1:16:32 4:02:06
4 KARACSONY KINGA 0:26:39 2:30:34 1:23:25 4:20:37
5 BIRO JULIA 0:19:40 2:34:25 1:30:46 4:24:51
6 BAKO ANITA TUNDE 0:23:58 3:01:24 1:31:52 4:57:13
7 OANA ALBU 0:27:59 3:10:45 1:33:22 5:12:05
8 DOBRE IOLANDA 0:28:44 3:30:21 1:21:03 5:20:07

Masculin Open


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 CIPRIAN BALANESCU 0:16:25 1:36:37 0:55:09 2:48:10
2 KOVACS SZABOLCS 0:20:51 1:40:09 0:53:34 2:54:32
3 CSERGEDI ISTVAN 0:22:57 1:36:30 1:02:08 3:01:34
4 CHINDRIS MIHAIL 0:16:29 1:50:19 0:55:17 3:02:04
5 TRELLA VARHELYI TAMAS 0:18:51 1:45:23 1:03:08 3:07:20
6 ELEKES ISTVAN 0:22:48 1:48:18 0:59:03 3:10:08
7 IMREH LASZLO 0:22:45 1:48:08 1:00:30 3:11:22
8 MIRCEA ROBERT GUSZTAV 0:22:59 1:41:33 1:07:05 3:11:36
9 LACKO SZENTMIKLOSI BOTOND 0:19:39 1:51:24 1:00:53 3:11:55
10 CSISZÉR ZSOMBOR ÁDÁM 0:23:29 1:52:23 0:57:08 3:12:59
11 VAUM WALDEMAR 0:18:45 1:56:08 0:59:26 3:14:18
12 DORU EFTIMIE 0:20:54 1:49:55 1:06:59 3:17:48
13 HOTA STELIAN 0:21:16 1:53:39 1:03:44 3:18:38
14 JUNCU IOAN BOGDAN 0:21:33 1:48:24 1:10:01 3:19:57
15 ALEXANDRU CUJBESCU 0:22:16 1:52:45 1:09:20 3:24:20
16 FABIAN KAROLY 0:24:07 1:57:35 1:03:10 3:24:51
17 SZIKSZAI BRUNO 0:18:57 1:57:22 1:08:43 3:25:01
18 AURELIAN M. RADUCANU 0:23:51 2:00:09 1:11:39 3:35:39
19 KISS FERENC 0:24:58 2:10:38 1:01:41 3:37:15
20 MUNTEANU MADALIN 0:22:29 2:12:45 1:03:59 3:39:12
21 ALBERT KALMAN 0:25:54 2:04:13 1:09:16 3:39:22
22 BOGDAN IONITA 0:21:38 2:06:58 1:15:39 3:44:14
23 BAGONYA OSZKAR 0:27:11 2:03:23 1:16:23 3:46:55
24 SZOKOLSZKY ISTVAN 0:29:11 2:15:34 1:02:30 3:47:14
25 MOISA IULIAN 0:33:19 2:04:35 1:10:15 3:48:08
26 DAMIAN TUDORA 0:25:16 2:14:43 1:09:38 3:49:36
27 HACA SERGIU 0:28:15 2:05:12 1:16:31 3:49:57
28 BANYAI JANOS 0:22:56 2:14:32 1:12:45 3:50:12
29 JANOSI GYORGY 0:27:27 2:16:28 1:07:31 3:51:25
30 BENKES JOZSEF 0:26:20 2:16:37 1:10:51 3:53:48
31 ALEXANDRU VIRJOGHE 0:25:39 2:14:26 1:14:12 3:54:16
32 MADARAS DANIEL 0:18:18 1:55:49 1:40:42 3:54:48
33 NEMES ZOLTAN 0:28:12 2:15:57 1:12:11 3:56:18
34 SORIN NEAG 0:21:29 2:30:59 1:07:31 3:59:58
35 BUTI LASZLO 0:22:34 2:28:17 1:11:18 4:02:08
36 ZSIGMOND ISTVAN 0:24:47 2:25:39 1:14:02 4:04:28
37 MARIUS MIRCEA 0:25:29 2:23:59 1:22:03 4:11:30
38 INCZE ARON 0:26:23 2:12:47 1:33:40 4:12:48
39 MIKLOS ADORJAN 0:20:56 2:26:48 1:25:38 4:13:21
40 LAURENTIU RADU 0:25:52 2:31:17 1:16:55 4:14:03
41 PAPP JOZSEF 0:23:11 2:24:08 1:27:40 4:14:59
42 FLORIAN STROE 0:23:29 2:29:29 1:28:22 4:21:19
43 BULARCA OVIDIU 0:21:38 2:39:37 1:21:55 4:23:09
44 BOGDAN BRUMBEA 0:24:16 2:40:14 1:18:40 4:23:09
45 FLORIAN-SOREL NITU 0:24:47 2:41:04 1:20:03 4:25:52
46 DRASOVEAN CONSTANTIN 0:25:07 2:39:06 1:24:44 4:28:56
47 KAROLY BORBELY 0:27:56 2:56:43 1:26:38 4:51:17
48 BIANU ADRIAN 0:27:03 2:47:22 1:38:13 4:52:38
49 VICTOR GRADINARIU 0:34:40 3:24:36 0:56:34 4:55:49
50 ALEONTE IONEL 0:34:29 3:33:20 0:56:22 5:04:10
51 MARCEL MOHAN 0:34:54 2:51:47 1:45:26 5:12:06
52 VICTOR BENESCU 0:28:18 3:17:16 1:36:26 5:22:00
53 POP ALEXANDRU 0:30:01 3:26:46 1:31:30 5:28:15
54 MIKLOS ATTILA 0:32:40 3:22:30 1:39:00 5:34:09

Rezultate Cros Triatlon 2018 – Age Group


Feminin Age Group


Juniori Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 GLORIA RADU 0:19:04 1:32:12 0:43:46 2:35:00


AG 20-24 ani Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 BIRO JULIA 0:19:40 2:34:25 1:30:46 4:24:51


AG 25-29 ani Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 BAKO ANNAMARIA 0:22:26 2:05:42 1:13:33 3:41:40
2 BAKO ANITA TUNDE 0:23:58 3:01:24 1:31:52 4:57:13


AG 30-34 ani Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 KARACSONY KINGA 0:26:39 2:30:34 1:23:25 4:20:37
2 OANA ALBU 0:27:59 3:10:45 1:33:22 5:12:05


AG 35-39 ani Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 DOBRE IOLANDA 0:28:44 3:30:21 1:21:03 5:20:07


AG 40-44 ani Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 KOTER ADEL 0:23:52 2:11:42 1:03:14 3:38:47


AG 40-44 ani Feminin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 SZAKACS MARIA 0:23:53 2:21:42 1:16:32 4:02:06


Masculin Age Group


Juniori Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 BOTOND ZOLDI 0:12:28 0:56:06 0:33:05 1:41:38
2 NATAN SIDO 0:14:44 0:58:19 0:32:44 1:45:45
3 BARNA SERBAN 0:11:43 1:03:07 0:34:39 1:49:28


Elite Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 CIPRIAN BALANESCU 0:16:25 1:36:37 0:55:09 2:48:10
2 KOVACS SZABOLCS 0:20:51 1:40:09 0:53:34 2:54:32
3 CHINDRIS MIHAIL 0:16:29 1:50:19 0:55:17 3:02:04
4 MADARAS DANIEL 0:18:18 1:55:49 1:40:42 3:54:48


AG 18-19 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 INCZE ARON 0:26:23 2:12:47 1:33:40 4:12:48


AG 25-29 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 KOVACS SZABOLCS 0:20:51 1:40:09 0:53:34 2:54:32
2 CHINDRIS MIHAIL 0:16:29 1:50:19 0:55:17 3:02:04
3 IMREH LASZLO 0:22:45 1:48:08 1:00:30 3:11:22
4 JUNCU IOAN BOGDAN 0:21:33 1:48:24 1:10:01 3:19:57
5 MADARAS DANIEL 0:18:18 1:55:49 1:40:42 3:54:48
6 MIKLOS ADORJAN 0:20:56 2:26:48 1:25:38 4:13:21


AG 30-34 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 CIPRIAN BALANESCU 0:16:25 1:36:37 0:55:09 2:48:10
2 TRELLA VARHELYI TAMAS 0:18:51 1:45:23 1:03:08 3:07:20
3 ELEKES ISTVAN 0:22:48 1:48:18 0:59:03 3:10:08
4 DORU EFTIMIE 0:20:54 1:49:55 1:06:59 3:17:48
5 KISS FERENC 0:24:58 2:10:38 1:01:41 3:37:15
6 MUNTEANU MADALIN 0:22:29 2:12:45 1:03:59 3:39:12
7 BAGONYA OSZKAR 0:27:11 2:03:23 1:16:23 3:46:55
8 DAMIAN TUDORA 0:25:16 2:14:43 1:09:38 3:49:36
9 ALEXANDRU VIRJOGHE 0:25:39 2:14:26 1:14:12 3:54:16
10 BULARCA OVIDIU 0:21:38 2:39:37 1:21:55 4:23:09


AG 35-39 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 CSERGEDI ISTVAN 0:22:57 1:36:30 1:02:08 3:01:34
2 LACKO SZENTMIKLOSI BOTOND 0:19:39 1:51:24 1:00:53 3:11:55
3 CSISZÉR ZSOMBOR ÁDÁM 0:23:29 1:52:23 0:57:08 3:12:59
4 ALEXANDRU CUJBESCU 0:22:16 1:52:45 1:09:20 3:24:20
5 HACA SERGIU 0:28:15 2:05:12 1:16:31 3:49:57
6 BANYAI JANOS 0:22:56 2:14:32 1:12:45 3:50:12
7 JANOSI GYORGY 0:27:27 2:16:28 1:07:31 3:51:25
8 NEMES ZOLTAN 0:28:12 2:15:57 1:12:11 3:56:18
9 BUTI LASZLO 0:22:34 2:28:17 1:11:18 4:02:08
10 BOGDAN BRUMBEA 0:24:16 2:40:14 1:18:40 4:23:09
11 ALIREZA HOMAYOON 0:25:43 2:45:39 1:20:20 4:31:42


AG 40-44 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 HOTA STELIAN 0:21:16 1:53:39 1:03:44 3:18:38
2 BENKES JOZSEF 0:26:20 2:16:37 1:10:51 3:53:48
3 MARIUS MIRCEA 0:25:29 2:23:59 1:22:03 4:11:30
4 PAPP JOZSEF 0:23:11 2:24:08 1:27:40 4:14:59
5 KAROLY BORBELY 0:27:56 2:56:43 1:26:38 4:51:17


AG 45-49 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 MIRCEA ROBERT GUSZTAV 0:22:59 1:41:33 1:07:05 3:11:36
2 VAUM WALDEMAR 0:18:45 1:56:08 0:59:26 3:14:18
3 FABIAN KAROLY 0:24:07 1:57:35 1:03:10 3:24:51
4 ALBERT KALMAN 0:25:54 2:04:13 1:09:16 3:39:22
5 SZOKOLSZKY ISTVAN 0:29:11 2:15:34 1:02:30 3:47:14
6 ZSIGMOND ISTVAN 0:24:47 2:25:39 1:14:02 4:04:28
7 DRASOVEAN CONSTANTIN 0:25:07 2:39:06 1:24:44 4:28:56
8 VICTOR BENESCU 0:28:18 3:17:16 1:36:26 5:22:00


AG 50-54 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 SZIKSZAI BRUNO 0:18:57 1:57:22 1:08:43 3:25:01
2 AURELIAN M. RADUCANU 0:23:51 2:00:09 1:11:39 3:35:39
3 BOGDAN IONITA 0:21:38 2:06:58 1:15:39 3:44:14
4 MOISA IULIAN 0:33:19 2:04:35 1:10:15 3:48:08
5 SORIN NEAG 0:21:29 2:30:59 1:07:31 3:59:58
6 LAURENTIU RADU 0:25:52 2:31:17 1:16:55 4:14:03
7 FLORIAN STROE 0:23:29 2:29:29 1:28:22 4:21:19
8 FLORIAN-SOREL NITU 0:24:47 2:41:04 1:20:03 4:25:52
9 MARCEL MOHAN 0:34:54 2:51:47 1:45:26 5:12:06
10 MIKLOS ATTILA 0:32:40 3:22:30 1:39:00 5:34:09


AG 55-59 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 POP ALEXANDRU 0:30:01 3:26:46 1:31:30 5:28:15


AG 60-64 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 BIANU ADRIAN 0:27:03 2:47:22 1:38:13 4:52:38
2 VICTOR GRADINARIU 0:34:40 3:24:36 0:56:34 4:55:49


AG 65-69 ani Masculin


Loc Nume Inot Bicicleta Alergare Total
1 ALEONTE IONEL 0:34:29 3:33:20 0:56:22 5:04:10