CN Duatlon – Arhiva

Categorii

Copii 9,10,11 12 şi 13 ani
– 1,25 km alergare
– 5 km bicicletă
– 1,25 km alergare

Cadeţi 14-16 ani, Paratriatlon
– 2,5 km alergare
– 10 km bicicletă
– 1,25 km alergare

Juniori 17-19 ani, Open 20
Amatori: 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, +60 ani
Ştafeta: masculin, mixt şi feminin
– 5 km alergare
– 20 km bicicletă
– 2,5 km alergare

Echipament

Ciclism

Concursul va fi o competitie Draft – legal deci mersul în pluton (în plasă). VA FI ADMIS in afara competitiei destinate copiilor si cadetilor.

Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU legate de competitiile draft si competitii de amatori in afara celor descrise mai jos, reglementarile puteti sa le vedeti aici.

La categoriile de copii si cadeti este permisă folosirea bicicletelor de şosea, MTB, ciclocross sau orice alt tip de bicicletă cu propulsie umană, în afară de bicicletele de contratimp,

La categoriile open, junior, stafeta si age group este permisa numai folosirea bicicletelor de sosea standard (deci fara biciclete de contratimp, fara schimbatoare si frane pe aerobare si roti pline – numărul minim de spiţe fiind de 12 spiţe/roată. Folosirea aerobarelor tradiţionale va fi permisă

Folosirea căştii de bicicletă este obligatorie la toate categoriile.

Mersul în pluton (în plasă)  este admis. Nu este admis mersul la pluton intre categorii masculin si feminin.
Purtarea numărului de concurs într-un loc vizibil este obligatorie.
Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU.

Nu este permisă folosirea de instrumente electronice – mp3 player, telefon mobil, etc.

Alergare

Este interzisă alergarea la bustul gol.
Purtarea numărului de concurs într-un loc vizibil (în faţă) este obligatorie.
Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU.
Sportivul nu poate fi condus, asistat pe traseu de nici o altă persoană din afara competiţiei şi nici de un membru al ştafetei din care face parte.

Nu este permisă folosirea de instrumente electronice – mp3 player, telefon mobil, etc.

Concursul va fi cronometrat cu sistem electronic – pierderea chipului sau nefolosirea lui în timpul concursului atrage descalificarea concurentului.

 

Program

Starturile se vor da dupa urmatorul program:

09.45 – Start 1: Copii 9,10 si 11 ani feminin si masculin
10.15 – Start 2: Copii 12,13 ani si Cadeti feminin si masculin
11.00 – Start 3: Juniori, Age group masculin 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-45
12.20 – Start 4: Junioare, Age group feminin toate categorille, Age group masculin 45-49,50-54,55-59,60+ şi Ştafetă

Program Sâmbătă 26 martie

16.00-20.00: Înscrieri şi validarea înscrierilor, ridicarea pachetelor de concurs
18.00: Şedinţă tehnică
Ridicarea pachetelor de start şi şedinta tehnică din 26 martie vor avea loc în incinta Bibliotecii Naţionale.

Program Duminică 27 martie

08.00–09.00: Validarea înscrierilor – Biblioteca Naţională
08.45: Deschiderea zonei de tranzit pentru copii, cadeţi, juniori, open, amatori age group, ștafetă
09.30: Şedinţă tehnică copii, cadeți
09.30: Închiderea zonei de tranzit pentru copii, cadeţi, juniori, amatori age group, ștafetă
09:45: Start 1 – Copii 9,10 si 11 ani feminin si masculin
10:15: Timp limita terminarea run1 + bike Start 1
10:15: Start 2 – Copii 12,13 ani si Cadeti feminin si masculin
10:50: Timp limita terminarea run1 + bike Start 2
11.00: Start 3 – Juniori, Age group masculin 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-45
12:20: Timp limita terminarea run1 + bike Start 3
12.20 Start 4 – Junioare, Age group feminin toate categorille, Age group masculin 45-49,50-54,55-59,60+ şi Ştafetă
13:40: Timp limita terminarea run1 + bike Start 4
14.00: Închiderea cursei
15.00: Festivitatea de premiere

Traseu

Traseu Campionatul National de Duatlon 2016

 

CN-Duathlon-2016-Traseu

 

Rezultate

Copii 9 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Lazar Timeea 356 00:05:51 00:11:13 00:07:46 00:24:50
2 Voicu Ioana 365 00:05:50 00:11:42 00:07:58 00:25:30
3 Noemi Constantinescu 360 00:06:37 00:14:01 00:08:12 00:28:50
4 Turlica Georgiana 364 00:07:42 00:12:27 00:09:57 00:30:06
5 Macovei Mara 357 00:06:26 00:14:37 00:09:09 00:30:12
6 Ana Grosu 350 00:06:40 00:14:32 00:09:16 00:30:28
7 Iatan Ilinca 354 00:06:51 00:14:36 00:09:34 00:31:01
8 Singuran Maria Amalia 363 00:06:09 00:11:33 00:13:28 00:31:10
9 Vulturescu Alessia 366 00:06:38 00:15:20 00:09:27 00:31:25
10 Kehaiyan Maria Zara 355 00:07:25 00:13:59 00:10:29 00:31:53
11 Dinca Ana 353 00:07:44 00:14:17 00:10:11 00:32:12
12 Mihai Teodora Maria 358 00:06:37 00:17:34 00:09:45 00:33:56
13 Lungu Bianca Alexandra 596 00:07:43 00:17:19 00:09:50 00:34:52
14 Bobocea Anais 351 00:08:17 00:15:30 00:13:03 00:36:50

Copii 10 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Albu Andreea 391 00:05:40 00:10:43 00:07:33 00:23:56
2 Stroe Ana Maria 406 00:05:50 00:11:15 00:07:55 00:25:00
3 Oană Ioana 404 00:06:12 00:11:05 00:07:52 00:25:09
4 Badea Ioana 393 00:06:39 00:11:22 00:07:41 00:25:42
5 Neagu Ioana Rebecca 402 00:05:51 00:11:17 00:09:02 00:26:10
6 Pana Raluca 405 00:06:10 00:13:47 00:07:55 00:27:52
7 Braticevici Carmen 394 00:06:50 00:12:30 00:09:45 00:29:05
8 Cristea Theea 397 00:06:09 00:13:20 00:09:56 00:29:25
9 Zamfir Ana Maria 408 00:07:49 00:13:02 00:09:17 00:30:08
10 Negru Ioana 403 00:05:57 00:16:11 00:08:33 00:30:41
11 Ion Larisa 398 00:06:56 00:14:51 00:09:00 00:30:47
12 Iov Denisa 399 00:07:46 00:14:33 00:09:49 00:32:08
13 Isabel Ioana Dinculescu 400 00:07:49 00:14:57 00:09:27 00:32:13
14 Angelescu Ariana 392 00:07:03 00:15:37 00:10:00 00:32:20
15 Tarpan Sonia 407 00:07:26 00:15:37 00:09:40 00:32:43
16 Burlacu Anamaria Elena 395 00:07:10 00:15:08 00:11:41 00:33:59
17 Lazarciuc Maia 401 00:08:08 00:14:25 00:12:09 00:34:42
18 Chelaru Cristina 396 00:08:37 00:14:27 00:12:24 00:35:28

Copii 11 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Chis Ariana 439 00:05:35 00:10:30 00:06:37 00:22:42
2 Cralea Denisa 441 00:05:37 00:11:01 00:07:44 00:24:22
3 Barbu Alina Valentina 435 00:05:30 00:12:16 00:06:54 00:24:40
4 Gut Brianna Maria 444 00:05:34 00:11:03 00:08:40 00:25:17
5 Pojar Alexandra 464 00:05:43 00:12:23 00:07:24 00:25:30
6 Ganea Anastasia 442 00:05:55 00:12:22 00:08:13 00:26:30
7 Tincu Livia 448 00:05:46 00:13:31 00:07:56 00:27:13
8 Niculescu Cristina 446 00:06:53 00:11:36 00:09:29 00:27:58
9 Constantinescu Medeea Maria 440 00:06:10 00:13:11 00:08:41 00:28:02
10 Cheles Letitia 438 00:06:27 00:14:41 00:09:40 00:30:48
11 Gheorghe Ramona 443 00:06:43 00:14:00 00:10:11 00:30:54
12 Bercu Andra 436 00:07:41 00:14:57 00:10:07 00:32:45

Copii 12 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Avramescu Ilinca 479 00:05:12 00:10:13 00:06:45 00:22:10
2 Cristea Teodora 482 00:05:44 00:10:39 00:07:40 00:24:03
3 Maticiuc Alexandra 487 00:05:19 00:10:49 00:08:08 00:24:16
4 Duca Daria Ioana 484 00:05:29 00:10:19 00:08:32 00:24:20
5 Damian Casia 483 00:06:09 00:10:30 00:07:44 00:24:23
6 Maria Constantinescu 486 00:06:02 00:11:26 00:08:22 00:25:50
7 Besenyei Anna-Maria 480 00:06:11 00:11:30 00:09:04 00:26:45
8 Avram Denisa 478 00:05:54 00:12:54 00:09:08 00:27:56
9 Stroe Ilinca 490 00:06:12 00:13:20 00:08:50 00:28:22
10 Enache Alexia Maria 485 00:06:25 00:14:03 00:10:00 00:30:28
11 Palade Ana Maria 488 00:07:34 00:15:53 00:12:23 00:35:50

Copii 13 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Iordache Andreea Diana 522 00:04:51 00:09:13 00:06:33 00:20:37
2 Campean Georgiana 521 00:04:44 00:09:51 00:06:33 00:21:08
3 Perjoiu Alice 523 00:05:01 00:10:26 00:07:28 00:22:55
4 Radu Alexandra 524 00:07:06 00:11:04 00:10:48 00:28:58
5 Sandu Ana Maria 525 00:07:35 00:13:42 00:09:52 00:31:09
6 Tatcu Sabina 528 00:08:07 00:12:21 00:11:46 00:32:14

Copii 9 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Daren Kirilov 377 00:05:27 00:10:28 00:07:25 00:23:20
2 Avramescu Mihnea Cristian 368 00:05:30 00:11:27 00:07:38 00:24:35
3 Teisanu Darius 389 00:05:45 00:11:34 00:07:45 00:25:04
4 Badea Rares 369 00:05:25 00:12:35 00:07:34 00:25:34
5 Dragota Adrian 378 00:06:09 00:11:41 00:08:08 00:25:58
6 Udeanu Younes 390 00:05:49 00:12:15 00:08:04 00:26:08
7 Constantin Mihai 375 00:05:39 00:12:39 00:08:00 00:26:18
8 Ciortan Cosmin 372 00:05:31 00:14:38 00:07:29 00:27:38
9 Angelescu Calin 367 00:06:26 00:13:12 00:08:19 00:27:57
10 Golic Victor 379 00:06:08 00:13:23 00:08:31 00:28:02
11 Chiliment Alexis 371 00:06:28 00:12:56 00:08:46 00:28:10
12 Hangiu Tudor 380 00:06:41 00:13:51 00:08:44 00:29:16
13 Tanase Catalin 388 00:06:07 00:15:01 00:08:37 00:29:45
14 Paiuc Alexandru 384 00:06:55 00:14:16 00:09:12 00:30:23
15 Pap Gergo 385 00:07:18 00:15:03 00:09:31 00:31:52
16 Mihnea Stefan Surugiu 382 00:07:28 00:13:43 00:10:57 00:32:08
17 Saizu Rares – Andrei 387 00:06:48 00:16:18 00:09:26 00:32:32
18 Cotei Radu 376 00:06:57 00:15:53 00:09:54 00:32:44
19 Coica Radu 374 00:06:50 00:15:52 00:10:59 00:33:41
20 Pazu Andrei 386 00:08:21 00:15:46 00:10:38 00:34:45
21 Carsteanu Radu 370 00:07:55 00:15:28 00:11:46 00:35:09
22 Negru Eric 383 00:06:41 00:16:07 00:13:22 00:36:10

Copii 10 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Serban Paul 428 00:05:06 00:09:48 00:06:42 00:21:36
2 Popa Carol 425 00:05:12 00:10:38 00:06:46 00:22:36
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 420 00:05:40 00:10:25 00:07:54 00:23:59
4 Neculai Matei 421 00:05:47 00:10:55 00:07:42 00:24:24
5 Filip Nazarov 416 00:06:06 00:11:38 00:08:10 00:25:54
6 Teodor Stefan 432 00:06:18 00:11:00 00:08:43 00:26:01
7 Bondarev Denis 414 00:06:19 00:10:36 00:09:10 00:26:05
8 Bocai Vlad 410 00:06:09 00:12:20 00:08:13 00:26:42
9 Silaghi Alexandru 429 00:06:18 00:10:59 00:09:33 00:26:50
10 Blejan David Marian 409 00:06:14 00:12:36 00:08:11 00:27:01
11 Petrescu Andrei Vicentiu 423 00:07:39 00:14:57 00:04:38 00:27:14
12 Chesler Robert 413 00:07:02 00:12:57 00:08:20 00:28:19
13 Duta Robert 415 00:06:22 00:13:03 00:09:15 00:28:40
14 Tincu Daniel 433 00:06:25 00:13:48 00:08:34 00:28:47
15 Buhoci Octavian 412 00:06:18 00:13:12 00:09:39 00:29:09
16 Stroe Vlad 431 00:06:24 00:14:49 00:08:33 00:29:46
17 Cristea Eduard 411 00:06:49 00:15:05 00:08:57 00:30:51
18 Nyagui Balazs 422 00:06:48 00:16:29 00:11:32 00:34:49

Copii 11 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Rusu Horea 469 00:05:39 00:09:53 00:06:38 00:22:10
2 Vladar Ede 477 00:04:51 00:11:05 00:06:30 00:22:26
3 Enache Andrei 454 00:05:12 00:10:55 00:06:57 00:23:04
4 Andrei Luca 449 00:05:29 00:10:43 00:07:27 00:23:39
5 Terebesi Nador 474 00:05:08 00:11:53 00:07:02 00:24:03
6 Sendroiu Vlad 470 00:05:12 00:11:09 00:07:44 00:24:05
7 Busila Octavian 451 00:05:08 00:12:16 00:07:12 00:24:36
8 Mihu Victor 459 00:05:35 00:11:34 00:07:41 00:24:50
9 Simion Stefan 472 00:06:23 00:10:35 00:08:02 00:25:00
10 Ungureanu Razvan 476 00:06:02 00:11:43 00:08:10 00:25:55
11 Fizesan Alexandru 455 00:06:20 00:10:54 00:08:47 00:26:01
12 Petrascu Matei 463 00:05:40 00:10:47 00:09:45 00:26:12
13 Orheanu Stefan 460 00:06:17 00:12:41 00:08:22 00:27:20
14 Rosca Nichita Daniel 468 00:27:45
15 Baicu Patrick 450 00:06:55 00:11:33 00:09:32 00:28:00
16 Iosip Matei 458 00:06:05 00:13:36 00:08:48 00:28:29
17 Tentean Victor 473 00:06:28 00:12:19 00:09:48 00:28:35
18 Pap Tamas 461 00:06:49 00:13:55 00:08:46 00:29:30
22 Coica Stefan 453 00:06:58 00:13:43 00:10:20 00:31:01
24 Gogea Radu 457 00:31:05
19 Păvălașcu Andrei Daniel 362 00:07:03 00:14:49 00:09:19 00:31:11
20 Georgescu Alex 456 00:08:15 00:12:22 00:10:49 00:31:26
21 Toma David 475 00:08:22 00:13:22 00:10:54 00:32:38
23 Rápolti Tamás 466 00:07:20 00:17:00 00:10:06 00:34:26

Copii 12 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Harasim Mihnea 500 00:04:57 00:08:24 00:07:01 00:20:22
2 Panait Rares Alexandru 510 00:05:12 00:09:42 00:06:35 00:21:29
3 Pop Vlad 514 00:05:40 00:09:44 00:07:08 00:22:32
4 Catana Vlad 493 00:05:11 00:10:19 00:07:06 00:22:36
5 Soare Darius Ionut 519 00:05:26 00:09:52 00:07:25 00:22:43
6 Toader Alin 520 00:05:32 00:09:37 00:07:46 00:22:55
7 Gherghel Vlad 498 00:05:39 00:09:47 00:07:34 00:23:00
8 Bondei Radu Gabriel 492 00:05:35 00:10:14 00:07:21 00:23:10
9 Lungu Andrei 507 00:05:43 00:09:54 00:07:37 00:23:14
10 Gelea Andrei 497 00:05:41 00:10:20 00:07:46 00:23:47
11 Hubbes Matyas 502 00:05:22 00:10:44 00:07:45 00:23:51
12 Nanulescu Alexandru 509 00:06:02 00:11:14 00:07:20 00:24:36
13 Pazu Mihnea 511 00:06:24 00:10:22 00:07:56 00:24:42
14 Pop Ovidiu 513 00:06:24 00:09:38 00:08:57 00:24:59
15 Romas Codrut 515 00:05:56 00:11:08 00:08:09 00:25:13
16 Ghica Andrei 499 00:06:03 00:10:22 00:09:02 00:25:27
17 Arsenie Erik 491 00:17:24 00:08:06 00:25:30
18 Simeon Ganev 517 00:06:26 00:11:04 00:08:04 00:25:34
19 Petrescu Cristian Mihai 512 00:06:04 00:10:30 00:09:26 00:26:00
20 Danila Alexandru 495 00:07:20 00:10:50 00:08:47 00:26:57
21 Singuran Darius 518 00:07:08 00:11:46 00:09:23 00:28:17
22 Sarbulescu Matei 516 00:06:20 00:13:03 00:09:34 00:28:57
23 Ioan Rares 504 00:06:31 00:12:56 00:09:44 00:29:11
24 Manastireanu Rares 508 00:06:54 00:12:00 00:10:19 00:29:13
25 Hnatiuc Rares 501 00:06:39 00:14:26 00:10:38 00:31:43

Copii 13 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Sendroiu Andrei 544 00:05:06 00:08:48 00:07:13 00:21:07
2 Popescu Daniel 543 00:05:00 00:09:33 00:06:42 00:21:15
3 Meghea Dominic Anfrei 541 00:05:13 00:09:40 00:07:03 00:21:56
4 Daniel Vasilev 531 00:05:13 00:09:40 00:07:47 00:22:40
5 Dragoiu Radu Andrei 534 00:05:45 00:09:02 00:07:58 00:22:45
6 Voicu Costin Gabriel 546 00:05:18 00:09:59 00:07:32 00:22:49
7 Marinescu Alexandru Paul 540 00:05:25 00:10:12 00:07:59 00:23:36
8 Badica Mihnea-Petru 530 00:06:07 00:10:14 00:07:40 00:24:01
9 Grigore Andrei 536 00:05:56 00:10:23 00:07:51 00:24:10
10 Draghici Marcel 533 00:05:08 00:11:18 00:08:02 00:24:28
11 Ion Gabriel 539 00:05:53 00:11:48 00:07:54 00:25:35
12 Baciu Andrei 529 00:06:08 00:10:37 00:08:54 00:25:39
13 Iacob Alexandru Andrei 537 00:06:33 00:10:16 00:09:30 00:26:19
14 Ilu Adrian 538 00:05:44 00:10:27 00:10:26 00:26:37
15 Sevastian Mares 545 00:07:30 00:09:43 00:09:53 00:27:06
16 Minculete Andrei 542 00:06:00 00:12:24 00:08:57 00:27:21

Cadeti feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Budisan Dayana 549 00:09:18 00:17:08 00:06:25 00:32:51
2 Frant Madalina 550 00:10:06 00:18:11 00:07:26 00:35:43
3 Sarbulescu Andreea 555 00:10:34 00:18:35 00:07:21 00:36:30
4 Matei-Bobarnac Andreea 551 00:09:38 00:21:20 00:06:58 00:37:56
5 Vasilescu Natalia 557 00:11:16 00:19:37 00:08:21 00:39:14
6 Rápolti Eszter 554 00:11:35 00:20:44 00:07:36 00:39:55
7 Vulpoiu Ana 568 00:12:43 00:19:44 00:09:06 00:41:33
8 Radu Goria 553 00:11:56 00:22:43 00:09:06 00:43:45
9 Tontea Roxana 595 00:13:03 00:22:44 00:09:48 00:45:35
* Turlica Ramona 556 00:10:42 00:18:39 00:05:03 00:34:24
** Pascu Cezare 552 00:14:41 00:11:42 00:10:37 00:37:00
* s-a intors la punctul de hidratare la alergare 2
** o tura lipsa ciclism

 

 

Cadeti masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Rogoz Erick 585 00:08:27 00:14:50 00:06:04 00:29:21
2 Morar Adrian 579 00:09:10 00:14:30 00:06:10 00:29:50
3 Troanca Stefan 590 00:08:50 00:14:57 00:06:13 00:30:00
4 Ciolacu Tudor 564 00:08:48 00:15:38 00:05:57 00:30:23
5 Vlad Alexandru 592 00:08:39 00:17:43 00:05:58 00:32:20
6 Balau Andrei-Alexandru 561 00:09:22 00:17:03 00:06:15 00:32:40
7 Tutugan Stefan 591 00:09:31 00:17:28 00:06:02 00:33:01
8 Boca Gabriel 562 00:09:51 00:17:10 00:06:09 00:33:10
9 Stan Robert 587 00:09:53 00:16:26 00:07:03 00:33:22
10 Filip Florin 573 00:09:30 00:16:37 00:07:39 00:33:46
11 Ciobanu Andrei 563 00:09:59 00:16:08 00:07:43 00:33:50
12 Balaceanu Andrei Cristian 560 00:09:53 00:18:06 00:07:01 00:35:00
13 Preda Luca Mircea 584 00:09:49 00:18:08 00:07:44 00:35:41
14 Popa Robert 582 00:10:55 00:17:05 00:08:06 00:36:06
15 Smirnov Laurentiu 586 00:09:45 00:18:23 00:09:11 00:37:19
16 Croitoriu Giovani Gheorghe 597 00:09:55 00:19:44 00:07:42 00:37:21
17 Pana Florin 580 00:10:02 00:20:09 00:07:19 00:37:30
18 Tivodor Andrei Daniel 589 00:37:40
19 Dragoi Johny 570 00:11:00 00:19:12 00:08:00 00:38:12
20 Macoveanu Alexandru 575 00:11:30 00:19:15 00:08:29 00:39:14
21 Enzo Doroghi 572 00:11:47 00:20:31 00:08:12 00:40:30
22 Prahov Nikola 583 00:10:40 00:22:51 00:07:30 00:41:01
23 Claudiu Nicholas Dinculescu 566 00:11:37 00:21:42 00:07:52 00:41:11
24 Moldovanu Stefan 577 00:12:04 00:20:55 00:09:03 00:42:02
25 Cojocaru George 567 00:09:43 00:26:34 00:07:31 00:43:48
* Timboi George 588 00:05:11 00:09:41 00:07:34 00:22:26
** Draghici Ionut 569 00:09:50 00:18:50 00:05:30 00:34:10
*** Moldovanu Teodor 578 00:10:22 00:19:02 00:04:51 00:34:15
**** Dragoi Valentin 571 00:11:01 00:10:50 00:08:52 00:30:43
* a luat start la copii
** s-a intors la punctul de hidratare la alergare 2
*** s-a intors la punctul de hidratare la alergare 2
**** o tura lipsa ciclism

Open feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Manac Antoanela 201 00:14:31 00:36:03 00:12:51 01:03:25
2 Koncz Monika 227 00:15:23 00:37:18 00:13:27 01:06:08
3 Mega Ana 229 00:16:20 00:37:34 00:14:04 01:07:58
4 Dantis Otilia 243 00:16:17 00:40:33 00:13:10 01:10:00
5 Irimia Raluca 215 00:16:15 00:40:12 00:14:12 01:10:39
6 Butuc Corina Loredana 221 00:17:18 00:40:34 00:15:11 01:13:03
7 Ceausescu Adriana 237 00:19:04 00:38:19 00:17:10 01:14:33
8 Zodie Aida 236 00:18:17 00:41:14 00:15:37 01:15:08
9 Bayer Gabriela 207 00:17:28 00:41:43 00:16:16 01:15:27
10 Ciolacu Andreea 202 00:19:19 00:39:19 00:17:14 01:15:52
11 Fundui Iulia Florina 203 00:18:57 00:41:03 00:16:41 01:16:41
12 Oancea Daniela Florentina 217 00:18:33 00:42:03 00:16:09 01:16:45
13 Baciu Diana Elena 204 00:23:49 00:53:51 01:17:40
14 Cucereanu-Badica Ioana 267 00:19:56 00:41:02 00:16:45 01:17:43
15 Grigorescu Cristina 261 00:19:26 00:41:33 00:17:12 01:18:11
16 Ionescu Doriana-Maria 248 00:19:53 00:41:04 00:17:55 01:18:52
17 Rusu Valeria-Alina 255 00:17:00 00:48:46 00:13:57 01:19:43
18 Vasile Claudia 223 00:20:16 00:43:37 00:17:16 01:21:09
19 Ungureanu Crina 225 00:19:32 00:46:57 00:16:29 01:22:58
20 Cristina Dobre-Calman 266 00:21:08 00:43:48 00:18:09 01:23:05
21 Olaru Ana-Maria 231 00:19:49 00:45:16 00:18:17 01:23:22
22 Gal Diana 226 00:19:14 00:45:57 00:19:02 01:24:13
23 Bogdan Silvia Marina 208 00:19:44 00:47:11 00:17:51 01:24:46
24 Barancea Cornelia 239 00:19:55 00:48:44 00:16:49 01:25:28
25 Santo Irina Elena 256 00:19:53 00:47:42 00:17:58 01:25:33
26 Bitiri Cristina 240 00:22:28 00:44:56 00:19:31 01:26:55
27 Roxana Lupu 253 00:20:06 00:48:51 00:18:05 01:27:02
28 Nistor Valerica 262 00:22:27 00:46:10 00:18:48 01:27:25
29 Dumitrescu Simona 245 00:19:24 00:52:23 00:17:05 01:28:52
30 Balmau Ana Dana 272 00:21:31 00:49:02 00:18:27 01:29:00
31 Schwarz Ileana 264 00:22:47 00:46:06 00:20:19 01:29:12
32 Rebreanu- Iancu Adina 232 00:23:48 00:48:35 00:18:53 01:31:16
33 Ciotec Silvia 212 00:19:52 00:54:01 00:18:00 01:31:53
34 Oana Constantinescu 263 00:21:55 00:52:47 00:17:55 01:32:37
35 Mihaela Isaia 250 00:23:16 00:49:33 00:20:09 01:32:58
36 Corlan Lilica 224 00:21:57 00:51:49 00:19:17 01:33:03
37 Serbanoiu Andreea 233 00:23:39 01:10:16 01:33:55
38 Maria Filip 249 00:23:45 00:49:59 00:20:22 01:34:06
39 Bucureanu Claudia 210 00:22:28 00:53:17 00:19:29 01:35:14
40 Staiculescu Iulia Mihaela 234 00:22:23 00:54:01 00:19:40 01:36:04
41 Aygun Mamedova 270 00:23:35 00:52:41 00:19:55 01:36:11
42 Burdulea Alexandra 318 00:23:45 00:55:23 00:19:06 01:38:14
43 Tase Valentina 319 00:22:07 00:55:30 00:20:38 01:38:15
44 Georgescu Oana 268 00:25:09 00:50:56 00:23:34 01:39:39

Open masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balanescu Ciprian 1 00:43:24 00:10:24 00:53:48
2 Daniel Attila 2 00:12:31 00:32:22 00:11:00 00:55:53
3 Damian Bogdan 3 00:12:34 00:32:37 00:11:02 00:56:13
4 Balan Marcel 98 00:12:23 00:34:04 00:10:03 00:56:30
5 Kanizsay Levente 29 00:12:54 00:33:32 00:10:34 00:57:00
6 Doicescu Cristian Iulian 7 00:14:33 00:30:22 00:12:17 00:57:12
7 Grigorescu Filip 9 00:14:32 00:30:28 00:12:16 00:57:16
8 Ciocan Alex 326 00:14:50 00:29:54 00:12:45 00:57:29
9 Murar George Iulian 13 00:13:26 00:33:06 00:11:00 00:57:32
10 Chis Andrei 5 00:13:26 00:33:02 00:11:17 00:57:45
11 Goenaga Ander 26 00:13:52 00:32:33 00:11:24 00:57:49
12 Adrian Costea 14 00:13:47 00:32:39 00:11:34 00:58:00
13 Lokodi Mátyás 18 00:13:47 00:32:19 00:12:16 00:58:22
14 Vigariu Mihai 6 00:14:20 00:32:04 00:12:26 00:58:50
15 Ghica Alexandru 179 00:13:54 00:33:50 00:11:35 00:59:19
16 Tufaru Stelian 196 00:13:27 00:35:01 00:11:30 00:59:58
17 Kovács Szabolcs 15 00:13:54 00:34:30 00:11:43 01:00:07
18 Enescu George 4 00:13:55 00:34:32 00:11:54 01:00:21
19 Dudu Andrei Dan 11 00:14:26 00:33:59 00:11:57 01:00:22
20 Doica Razvan Catalin 61 00:14:30 00:34:02 00:11:52 01:00:24
21 Seitan Nicolae 20 00:13:37 00:34:50 00:12:00 01:00:27
22 Ene Razvan 17 00:13:46 00:34:45 00:12:08 01:00:39
23 Balica Mircea 10 00:14:34 00:33:47 00:12:24 01:00:45
24 Ilie Razvan 302 00:15:23 00:33:24 00:12:00 01:00:47
25 Sarosi Iosif 313 00:14:42 00:34:08 00:12:06 01:00:56
26 Gabriel Dumitrescu 120 00:16:40 00:29:22 00:14:58 01:01:00
27 Sfetcu Dan 153 00:14:18 00:34:08 00:12:39 01:01:05
28 Chioaru Mihai 168 00:14:34 00:33:55 00:12:39 01:01:08
29 Moga Catalin 134 00:15:26 00:33:41 00:12:25 01:01:32
30 Daróczi Balázs 21 00:14:46 00:33:40 00:13:09 01:01:35
31 Badescu Lucian 97 00:15:28 00:33:38 00:12:30 01:01:36
32 Tănase Marian 155 00:14:26 00:35:08 00:12:08 01:01:42
33 Imreh Laszlo 42 00:14:16 00:35:42 00:11:52 01:01:50
34 Mogaldea Andrei 43 00:15:18 00:33:46 00:12:52 01:01:56
35 Doru Eftimie 63 00:14:42 00:34:26 00:12:51 01:01:59
36 Ionita Bogdan Mihai 303 00:15:21 00:33:25 00:13:17 01:02:03
37 Ciocan Andrei Nicolae 170 00:15:29 00:33:39 00:13:03 01:02:11
38 Dumitru Petre Andrei 117 00:14:25 00:34:42 00:13:17 01:02:24
39 Garboan Daniel 19 00:14:31 00:35:41 00:12:15 01:02:27
40 Bucureanu Dan 53 00:15:23 00:33:47 00:13:19 01:02:29
41 Secanu Ionut 84 00:13:46 00:36:43 00:12:05 01:02:34
42 Ilie Ovidiu 182 00:15:33 00:33:39 00:13:28 01:02:40
43 Dulacioiu Cristian 24 00:15:27 00:33:43 00:13:37 01:02:47
44 Mircea Gustav Robert 307 00:15:24 00:33:24 00:13:59 01:02:47
45 Iancu Adrian Serban 69 00:15:03 00:35:12 00:12:42 01:02:57
46 Dragu Marius Alexandru 174 00:15:09 00:34:03 00:13:50 01:03:02
47 Cujbescu Alexandru 112 00:14:58 00:34:49 00:13:18 01:03:05
48 Bukulei Erick 177 00:15:48 00:34:28 00:12:51 01:03:07
49 Radulescu Costel 325 00:14:39 00:35:36 00:12:54 01:03:09
50 Cretu Lucian 110 00:15:24 00:34:48 00:12:58 01:03:10
51 Arpinte Daniel 163 00:15:49 00:34:29 00:13:30 01:03:48
52 Codea Alexandru Flavius 171 00:15:49 00:34:10 00:14:00 01:03:59
53 Sandu Marc 152 00:16:44 00:33:14 00:14:07 01:04:05
54 Mihai Godeanu 132 00:14:22 00:37:44 00:12:00 01:04:06
55 Toma Alexandru 47 00:15:37 00:34:38 00:13:53 01:04:08
56 Florea Razvan 200 00:15:50 00:34:51 00:13:30 01:04:11
57 Hasegan Vlad 22 00:15:14 00:35:07 00:13:51 01:04:12
58 Alex Filip 92 00:16:40 00:33:17 00:14:19 01:04:16
59 Lebu Bogdan 184 00:15:33 00:34:41 00:14:07 01:04:21
60 Fabian Karoly Pal 312 00:14:30 00:35:36 00:13:51 01:04:30
61 Bobeica Sorin 103 00:15:06 00:35:32 00:13:57 01:04:35
62 Olifirenco Iurii 329 00:14:59 00:35:18 00:14:23 01:04:40
63 Hota Stelian 181 00:16:00 00:34:14 00:14:36 01:04:50
64 Anghel Dragos 288 00:15:16 00:36:43 00:12:58 01:04:57
65 Radu Florin Daniel 146 00:15:44 00:34:35 00:14:41 01:05:00
66 Gavrila Doru 122 00:16:15 00:34:24 00:14:26 01:05:05
67 Cazan Florin 167 00:16:13 00:36:27 00:12:31 01:05:11
68 Popa Dan 142 00:15:22 00:36:34 00:13:23 01:05:19
69 Moisa Iulian 280 00:15:20 00:35:41 00:14:26 01:05:27
70 Madaras Daniel 30 01:05:30
71 Oncescu Florin 80 00:15:17 00:36:53 00:13:40 01:05:50
72 Chiva Daniel 55 00:15:50 00:35:01 00:15:27 01:06:18
73 Bobocea Adrian 104 00:14:46 00:38:17 00:13:31 01:06:34
74 Radu Marian 147 00:15:51 00:36:07 00:14:47 01:06:45
75 Lefter Alexandru 330 00:15:58 00:37:19 00:13:33 01:06:50
76 Marc Eugen 31 00:15:05 00:37:39 00:14:16 01:07:00
77 Enache Dorin Marcel 118 00:16:28 00:36:13 00:14:29 01:07:10
78 Vasile Claudiu 160 00:15:27 00:37:50 00:14:03 01:07:20
79 Iancu David 27 00:15:52 00:38:22 00:13:10 01:07:24
80 Tivodar Alexandru Daniel 195 01:07:34
81 Aldoescu Alexandru 91 00:15:38 00:38:05 00:14:07 01:07:50
82 Ilinca Daniel George 70 00:15:45 00:37:41 00:14:28 01:07:54
83 Opritescu Bogdan 44 00:15:05 00:40:21 00:12:33 01:07:59
84 Bura Marius 165 00:15:59 00:37:25 00:14:46 01:08:10
85 Ioan Ciprian 71 00:15:53 00:38:54 00:13:43 01:08:30
86 Cristi Farcas 111 00:16:59 00:36:52 00:14:52 01:08:43
87 Radu Ropota 148 00:16:44 00:37:44 00:14:19 01:08:47
88 Aleksandar Stoicev 559 01:08:53
89 Teofic Ildis 87 00:15:48 00:36:50 00:16:32 01:09:10
90 Paul Georgescu 141 00:16:23 00:38:45 00:14:12 01:09:20
91 Dumitru Alexandru 25 00:17:02 00:35:52 00:16:39 01:09:33
92 Oprea Eduard 139 00:18:08 00:36:09 00:15:41 01:09:58
93 Diaconescu Marius 114 00:18:08 00:36:12 00:15:43 01:10:03
94 Iancu Ovidiu 126 00:17:24 00:37:19 00:15:24 01:10:07
95 Blaga Radu 102 00:17:25 00:36:00 00:16:47 01:10:12
96 Butuc Marius 199 00:16:30 00:38:15 00:15:32 01:10:17
97 Buzatu Dan 105 00:18:21 00:34:49 00:17:11 01:10:21
98 Duta Dragos 66 00:15:51 00:40:41 00:13:56 01:10:28
99 Rapeanu Dragos 82 00:17:11 00:39:11 00:14:08 01:10:30
100 Manastireanu George 185 00:17:05 00:38:30 00:15:03 01:10:38
101 Ignat Liviu 301 00:16:10 00:40:04 00:14:26 01:10:40
102 Putinica Paul-Matei 144 00:15:53 00:41:39 00:13:12 01:10:44
103 Stroe Bogdan Maximilian 314 00:15:34 00:41:19 00:13:57 01:10:50
104 Terzi Alexei 328 00:15:36 00:40:01 00:15:18 01:10:55
105 Florea Bogdan 119 00:16:48 00:37:42 00:16:30 01:11:00
106 Turturica Octavian 89 00:16:54 00:38:39 00:15:37 01:11:10
107 Cotei Bogdan 109 00:16:57 00:39:31 00:15:00 01:11:28
108 Angelescu Adrian 287 00:16:05 00:41:08 00:14:20 01:11:33
109 Biziru Viorel 101 00:17:19 00:39:11 00:15:08 01:11:38
110 Ionita Bogdan Eugen 183 00:16:55 00:40:50 00:13:57 01:11:42
111 Palita Daniel 188 00:15:59 00:41:39 00:14:11 01:11:49
112 Avramescu Razvan 96 00:17:53 00:38:38 00:15:21 01:11:52
113 Lucian Todea 131 00:16:33 00:40:06 00:00:00 01:12:00
114 Kehaiyan Mihai 128 00:18:13 00:39:12 00:14:39 01:12:04
115 Moldovan Manuel 251 00:18:34 00:38:00 00:15:46 01:12:20
116 Ionut Stoenescu 304 00:17:12 00:40:07 00:15:01 01:12:20
117 Ciungan Lucian 294 00:17:43 00:38:31 00:16:07 01:12:21
118 Borcea Adrian 291 00:17:44 00:38:32 00:16:06 01:12:22
119 Dorobantu Catalin 62 00:17:53 00:38:51 00:15:47 01:12:31
120 Mihai Gabriel 75 00:17:59 00:38:58 00:15:44 01:12:41
121 Lazar Valentin 306 00:17:27 00:38:29 00:16:45 01:12:41
122 Radu Mihai Alexandru 45 00:17:47 00:38:45 00:16:23 01:12:55
123 Cinciulescu Valentin 169 00:17:53 00:38:37 00:16:30 01:13:00
124 Ghetu Dan Adrian 123 00:15:40 00:42:36 00:14:49 01:13:05
125 Pavalascu Victor-Emilian 189 00:17:23 00:42:17 00:14:02 01:13:12
126 Fratila Mugurel 297 00:15:24 00:44:02 00:13:51 01:13:17
127 Jenei Miklos 285 00:18:31 00:40:07 00:14:43 01:13:21
128 Taranu Catalin 157 00:17:12 00:40:44 00:15:29 01:13:25
129 Grigore Gabriel 299 00:16:53 00:56:35 01:13:28
130 Rosu Dan Petru 83 00:19:43 00:36:45 00:17:02 01:13:30
131 Tandara Ionut 156 00:17:22 00:40:33 00:15:45 01:13:40
132 Nicon Paul 78 00:17:22 00:42:02 00:14:33 01:13:57
133 Popescu Gheorghe 286 00:17:55 00:41:11 00:15:00 01:14:06
134 Cobalas Teodor 56 00:16:51 00:42:01 00:15:14 01:14:06
135 Ionescu Danes 127 00:17:59 00:39:33 00:16:38 01:14:10
136 Hota Valentin 276 00:19:56 00:36:58 00:17:27 01:14:21
137 Constantin Ionut Romica 57 00:16:54 00:41:55 00:15:41 01:14:30
138 Dinu Marius Cristian 60 00:16:54 00:41:54 00:15:43 01:14:31
139 Niculae Alin 79 00:17:45 00:40:45 00:16:10 01:14:40
140 Bituleanu Emil 284 00:19:26 00:38:18 00:16:57 01:14:41
141 Radu Daniel 145 00:19:08 00:39:12 00:16:30 01:14:50
142 Balan Razvan Alexandru 99 00:19:20 00:37:15 00:18:35 01:15:10
143 Dinculita Laurentiu 115 00:16:19 00:44:42 00:14:24 01:15:25
144 Chesler Alexandru-Dan 107 00:17:34 00:42:08 00:15:47 01:15:29
145 Ivanov Ioan Alexandru 28 00:16:53 00:43:06 00:15:31 01:15:30
146 Biris Constantin Sorin 290 00:17:18 00:43:42 00:14:43 01:15:43
147 Braga Andrei 33 00:20:36 00:39:14 00:15:55 01:15:45
148 Temelcea Lucian 159 00:19:40 00:38:59 00:17:11 01:15:50
149 Dumitru Silviu 39 00:17:47 00:43:11 00:15:00 01:15:58
150 Barbu Bogdan Victor 164 00:18:34 00:41:23 00:16:03 01:16:00
151 Stratulat Alexandru 46 00:17:49 00:42:48 00:15:33 01:16:10
152 Paul Dragan 140 00:20:08 00:38:33 00:17:39 01:16:20
153 Tudosescu Nicolae Alexandru 32 00:16:25 00:44:05 00:15:55 01:16:25
154 Dumitrascu Laurentiu Alexandru 116 00:17:42 00:42:56 00:15:56 01:16:34
155 Ionel Ovidiu-Mihai 72 00:19:07 00:40:30 00:16:57 01:16:34
156 Neacsa Florin 309 00:17:45 00:42:17 00:16:34 01:16:36
157 Feraru Daniel 296 00:17:59 00:58:42 01:16:41
158 Mila Adrian 279 00:18:10 00:43:34 00:15:02 01:16:46
159 David-Matei Cristian 59 00:15:06 00:48:39 00:13:05 01:16:50
160 Georgescu Valentin 298 00:19:27 00:41:30 00:16:10 01:17:07
161 Radu Critian 311 00:18:41 00:41:17 00:17:15 01:17:13
162 Mitrache Gabriel 77 00:19:00 00:40:47 00:17:29 01:17:16
163 Olteanu Daniel 138 00:18:35 00:42:53 00:16:46 01:18:14
164 Pietruschevici Andrei 281 00:19:20 00:42:13 00:16:54 01:18:27
165 Vasiu Costin 90 00:17:08 00:46:00 00:15:22 01:18:30
166 Bancuta Florin 289 00:18:30 00:43:30 00:16:30 01:18:30
167 Iancu Mihai 300 00:18:45 00:42:44 00:17:14 01:18:43
168 Gherghel Mihaita-Cristian 178 00:16:50 00:47:36 00:14:48 01:19:14
169 Purcaru Cristian 282 00:21:14 00:38:41 00:19:35 01:19:30
170 Harasim Adrian 180 00:20:49 00:39:40 00:19:25 01:19:54
171 Aparaschivei Andi 49 00:20:36 00:41:20 00:18:06 01:20:02
172 Balmau Gheorghe 277 00:19:02 00:44:56 00:16:07 01:20:05
173 Danulescu Andrei 58 00:19:23 00:43:54 00:16:51 01:20:08
174 Constantinescu Stefan 172 00:19:37 00:43:48 00:17:05 01:20:30
175 Popescu Corneliu 315 00:21:16 00:41:15 00:18:23 01:20:54
176 Călin Marian 54 00:17:08 00:48:02 00:16:18 01:21:28
177 Iordan Cristian 305 00:18:52 00:43:28 00:19:21 01:21:41
178 Ciobanescu Stefan Adrian 36 00:20:14 00:45:48 00:16:46 01:22:48
179 Segal Adi 85 00:15:55 00:51:38 00:15:19 01:22:52
180 Badara Iulian 321 00:18:46 00:49:04 00:15:32 01:23:22
181 Petrascu Adrian 190 00:19:16 00:48:35 00:15:33 01:23:24
182 Demetriad Teodor 113 00:20:08 00:44:46 00:19:00 01:23:54
183 Romas Octavian 193 00:20:23 00:45:55 00:17:46 01:24:04
184 Apostu Constantin 275 00:19:46 00:47:31 00:18:12 01:25:29
185 Besenyei Istvan 278 00:22:13 00:43:38 00:19:49 01:25:40
186 Postolea Ginel 162 00:20:07 00:47:44 00:18:10 01:26:01
187 Niculae Alexandru Daniel 23 00:16:34 00:54:43 00:14:55 01:26:12
188 Nae Laurentiu 137 00:22:17 00:45:40 00:20:37 01:28:34
189 Atodiresei Catalin 51 00:24:20 00:44:51 00:22:14 01:31:25
190 Aleonte Ionel 274 00:23:11 00:48:30 00:19:44 01:31:25
191 Baltat Stefan 100 00:23:02 00:50:29 00:19:55 01:33:26
192 Rusu Gabriel 151 00:15:35 00:16:43 DNF
193 Antonache Bogdan 95 00:19:15 00:39:26 DNF

Juniori 17-19 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Ciolacu Andreea 202 00:19:19 00:39:19 00:17:14 01:15:52
2 Fundui Iulia Florina 203 00:18:57 00:41:03 00:16:41 01:16:41

20-24 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Manac Antoanela 201 00:14:31 00:36:03 00:12:51 01:03:25
2 Baciu Diana Elena 204 00:23:49 00:53:51 01:17:40

25-29 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Irimia Raluca 215 00:16:15 00:40:12 00:14:12 01:10:39
2 Bayer Gabriela 207 00:17:28 00:41:43 00:16:16 01:15:27
3 Oancea Daniela Florentina 217 00:18:33 00:42:03 00:16:09 01:16:45
4 Bogdan Silvia Marina 208 00:19:44 00:47:11 00:17:51 01:24:46
5 Ciotec Silvia 212 00:19:52 00:54:01 00:18:00 01:31:53
6 Bucureanu Claudia 210 00:22:28 00:53:17 00:19:29 01:35:14
7 Burdulea Alexandra 318 00:23:45 00:55:23 00:19:06 01:38:14
8 Tase Valentina 319 00:22:07 00:55:30 00:20:38 01:38:15

30-34 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Koncz Monika 227 00:15:23 00:37:18 00:13:27 01:06:08
2 Mega Ana 229 00:16:20 00:37:34 00:14:04 01:07:58
3 Butuc Corina Loredana 221 00:17:18 00:40:34 00:15:11 01:13:03
4 Zodie Aida 236 00:18:17 00:41:14 00:15:37 01:15:08
5 Vasile Claudia 223 00:20:16 00:43:37 00:17:16 01:21:09
6 Ungureanu Crina 225 00:19:32 00:46:57 00:16:29 01:22:58
7 Olaru Ana-Maria 231 00:19:49 00:45:16 00:18:17 01:23:22
8 Gal Diana 226 00:19:14 00:45:57 00:19:02 01:24:13
9 Rebreanu- Iancu Adina 232 00:23:48 00:48:35 00:18:53 01:31:16
10 Corlan Lilica 224 00:21:57 00:51:49 00:19:17 01:33:03
11 Serbanoiu Andreea 233 00:23:39 01:10:16 01:33:55
12 Staiculescu Iulia Mihaela 234 00:22:23 00:54:01 00:19:40 01:36:04
13 Aygun Mamedova 270 00:23:35 00:52:41 00:19:55 01:36:11

35-39 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Dantis Otilia 243 00:16:17 00:40:33 00:13:10 01:10:00
2 Ceausescu Adriana 237 00:19:04 00:38:19 00:17:10 01:14:33
3 Ionescu Doriana-Maria 248 00:19:53 00:41:04 00:17:55 01:18:52
4 Rusu Valeria-Alina 255 00:17:00 00:48:46 00:13:57 01:19:43
5 Barancea Cornelia 239 00:19:55 00:48:44 00:16:49 01:25:28
6 Santo Irina Elena 256 00:19:53 00:47:42 00:17:58 01:25:33
7 Bitiri Cristina 240 00:22:28 00:44:56 00:19:31 01:26:55
8 Roxana Lupu 253 00:20:06 00:48:51 00:18:05 01:27:02
9 Dumitrescu Simona 245 00:19:24 00:52:23 00:17:05 01:28:52
10 Mihaela Isaia 250 00:23:16 00:49:33 00:20:09 01:32:58
11 Maria Filip 249 00:23:45 00:49:59 00:20:22 01:34:06

40-44 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Grigorescu Cristina 261 00:19:26 00:41:33 00:17:12 01:18:11
2 Nistor Valerica 262 00:22:27 00:46:10 00:18:48 01:27:25
3 Schwarz Ileana 264 00:22:47 00:46:06 00:20:19 01:29:12
4 Oana Constantinescu 263 00:21:55 00:52:47 00:17:55 01:32:37

45-49 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Cucereanu-Badica Ioana 267 00:19:56 00:41:02 00:16:45 01:17:43
2 Cristina Dobre-Calman 266 00:21:08 00:43:48 00:18:09 01:23:05
3 Georgescu Oana 268 00:25:09 00:50:56 00:23:34 01:39:39

50-54 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balmau Ana Dana 272 00:21:31 00:49:02 00:18:27 01:29:00

Juniori 17-19 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Chis Andrei 5 00:13:26 00:33:02 00:11:17 00:57:45
2 Lokodi Mátyás 18 00:13:47 00:32:19 00:12:16 00:58:22
3 Kovács Szabolcs 15 00:13:54 00:34:30 00:11:43 01:00:07
4 Seitan Nicolae 20 00:13:37 00:34:50 00:12:00 01:00:27
5 Balica Mircea 10 00:14:34 00:33:47 00:12:24 01:00:45
6 Daróczi Balázs 21 00:14:46 00:33:40 00:13:09 01:01:35
7 Hasegan Vlad 22 00:15:14 00:35:07 00:13:51 01:04:12
8 Aleksandar Stoicev 559 01:08:53
9 Niculae Alexandru Daniel 23 00:16:34 00:54:43 00:14:55 01:26:12

20-24 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Daniel Attila 2 00:12:31 00:32:22 00:11:00 00:55:53
2 Kanizsay Levente 29 00:12:54 00:33:32 00:10:34 00:57:00
3 Goenaga Ander 26 00:13:52 00:32:33 00:11:24 00:57:49
4 Dulacioiu Cristian 24 00:15:27 00:33:43 00:13:37 01:02:47
5 Madaras Daniel 30 01:05:30
6 Marc Eugen 31 00:15:05 00:37:39 00:14:16 01:07:00
7 Iancu David 27 00:15:52 00:38:22 00:13:10 01:07:24
8 Dumitru Alexandru 25 00:17:02 00:35:52 00:16:39 01:09:33
9 Ivanov Ioan Alexandru 28 00:16:53 00:43:06 00:15:31 01:15:30
10 Tudosescu Nicolae Alexandru 32 00:16:25 00:44:05 00:15:55 01:16:25

25-29 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Damian Bogdan 3 00:12:34 00:32:37 00:11:02 00:56:13
2 Enescu George 4 00:13:55 00:34:32 00:11:54 01:00:21
3 Imreh Laszlo 42 00:14:16 00:35:42 00:11:52 01:01:50
4 Mogaldea Andrei 43 00:15:18 00:33:46 00:12:52 01:01:56
5 Toma Alexandru 47 00:15:37 00:34:38 00:13:53 01:04:08
6 Opritescu Bogdan 44 00:15:05 00:40:21 00:12:33 01:07:59
7 Radu Mihai Alexandru 45 00:17:47 00:38:45 00:16:23 01:12:55
8 Braga Andrei 33 00:20:36 00:39:14 00:15:55 01:15:45
9 Dumitru Silviu 39 00:17:47 00:43:11 00:15:00 01:15:58
10 Stratulat Alexandru 46 00:17:49 00:42:48 00:15:33 01:16:10
11 Ciobanescu Stefan Adrian 36 00:20:14 00:45:48 00:16:46 01:22:48
12 Badara Iulian 321 00:18:46 00:49:04 00:15:32 01:23:22

30-34 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balanescu Ciprian 1 00:43:24 00:10:24 00:53:48
2 Murar George Iulian 13 00:13:26 00:33:06 00:11:00 00:57:32
3 Adrian Costea 14 00:13:47 00:32:39 00:11:34 00:58:00
4 Vigariu Mihai 6 00:14:20 00:32:04 00:12:26 00:58:50
5 Doica Razvan Catalin 61 00:14:30 00:34:02 00:11:52 01:00:24
6 Doru Eftimie 63 00:14:42 00:34:26 00:12:51 01:01:59
7 Bucureanu Dan 53 00:15:23 00:33:47 00:13:19 01:02:29
8 Secanu Ionut 84 00:13:46 00:36:43 00:12:05 01:02:34
9 Iancu Adrian Serban 69 00:15:03 00:35:12 00:12:42 01:02:57
10 Radulescu Costel 325 00:14:39 00:35:36 00:12:54 01:03:09
11 Olifirenco Iurii 329 00:14:59 00:35:18 00:14:23 01:04:40
12 Oncescu Florin 80 00:15:17 00:36:53 00:13:40 01:05:50
13 Chiva Daniel 55 00:15:50 00:35:01 00:15:27 01:06:18
14 Ilinca Daniel George 70 00:15:45 00:37:41 00:14:28 01:07:54
15 Ioan Ciprian 71 00:15:53 00:38:54 00:13:43 01:08:30
16 Teofic Ildis 87 00:15:48 00:36:50 00:16:32 01:09:10
17 Duta Dragos 66 00:15:51 00:40:41 00:13:56 01:10:28
18 Rapeanu Dragos 82 00:17:11 00:39:11 00:14:08 01:10:30
19 Terzi Alexei 328 00:15:36 00:40:01 00:15:18 01:10:55
20 Turturica Octavian 89 00:16:54 00:38:39 00:15:37 01:11:10
21 Dorobantu Catalin 62 00:17:53 00:38:51 00:15:47 01:12:31
22 Mihai Gabriel 75 00:17:59 00:38:58 00:15:44 01:12:41
23 Rosu Dan Petru 83 00:19:43 00:36:45 00:17:02 01:13:30
24 Nicon Paul 78 00:17:22 00:42:02 00:14:33 01:13:57
25 Cobalas Teodor 56 00:16:51 00:42:01 00:15:14 01:14:06
26 Constantin Ionut Romica 57 00:16:54 00:41:55 00:15:41 01:14:30
27 Dinu Marius Cristian 60 00:16:54 00:41:54 00:15:43 01:14:31
28 Niculae Alin 79 00:17:45 00:40:45 00:16:10 01:14:40
29 Ionel Ovidiu-Mihai 72 00:19:07 00:40:30 00:16:57 01:16:34
30 David-Matei Cristian 59 00:15:06 00:48:39 00:13:05 01:16:50
31 Mitrache Gabriel 77 00:19:00 00:40:47 00:17:29 01:17:16
32 Vasiu Costin 90 00:17:08 00:46:00 00:15:22 01:18:30
33 Aparaschivei Andi 49 00:20:36 00:41:20 00:18:06 01:20:02
34 Danulescu Andrei 58 00:19:23 00:43:54 00:16:51 01:20:08
35 Călin Marian 54 00:17:08 00:48:02 00:16:18 01:21:28
36 Segal Adi 85 00:15:55 00:51:38 00:15:19 01:22:52
37 Atodiresei Catalin 51 00:24:20 00:44:51 00:22:14 01:31:25

35-39 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balan Marcel 98 00:12:23 00:34:04 00:10:03 00:56:30
2 Doicescu Cristian Iulian 7 00:14:33 00:30:22 00:12:17 00:57:12
3 Ciocan Alex 326 00:14:50 00:29:54 00:12:45 00:57:29
4 Dudu Andrei Dan 11 00:14:26 00:33:59 00:11:57 01:00:22
5 Gabriel Dumitrescu 120 00:16:40 00:29:22 00:14:58 01:01:00
6 Sfetcu Dan 153 00:14:18 00:34:08 00:12:39 01:01:05
7 Moga Catalin 134 00:15:26 00:33:41 00:12:25 01:01:32
8 Badescu Lucian 97 00:15:28 00:33:38 00:12:30 01:01:36
9 Tănase Marian 155 00:14:26 00:35:08 00:12:08 01:01:42
10 Dumitru Petre Andrei 117 00:14:25 00:34:42 00:13:17 01:02:24
11 Garboan Daniel 19 00:14:31 00:35:41 00:12:15 01:02:27
12 Cujbescu Alexandru 112 00:14:58 00:34:49 00:13:18 01:03:05
13 Cretu Lucian 110 00:15:24 00:34:48 00:12:58 01:03:10
14 Sandu Marc 152 00:16:44 00:33:14 00:14:07 01:04:05
15 Mihai Godeanu 132 00:14:22 00:37:44 00:12:00 01:04:06
16 Florea Razvan 200 00:15:50 00:34:51 00:13:30 01:04:11
17 Alex Filip 92 00:16:40 00:33:17 00:14:19 01:04:16
18 Bobeica Sorin 103 00:15:06 00:35:32 00:13:57 01:04:35
19 Radu Florin Daniel 146 00:15:44 00:34:35 00:14:41 01:05:00
20 Gavrila Doru 122 00:16:15 00:34:24 00:14:26 01:05:05
21 Popa Dan 142 00:15:22 00:36:34 00:13:23 01:05:19
22 Bobocea Adrian 104 00:14:46 00:38:17 00:13:31 01:06:34
23 Radu Marian 147 00:15:51 00:36:07 00:14:47 01:06:45
24 Lefter Alexandru 330 00:15:58 00:37:19 00:13:33 01:06:50
25 Enache Dorin Marcel 118 00:16:28 00:36:13 00:14:29 01:07:10
26 Vasile Claudiu 160 00:15:27 00:37:50 00:14:03 01:07:20
27 Aldoescu Alexandru 91 00:15:38 00:38:05 00:14:07 01:07:50
28 Cristi Farcas 111 00:16:59 00:36:52 00:14:52 01:08:43
29 Radu Ropota 148 00:16:44 00:37:44 00:14:19 01:08:47
30 Paul Georgescu 141 00:16:23 00:38:45 00:14:12 01:09:20
31 Oprea Eduard 139 00:18:08 00:36:09 00:15:41 01:09:58
32 Diaconescu Marius 114 00:18:08 00:36:12 00:15:43 01:10:03
33 Iancu Ovidiu 126 00:17:24 00:37:19 00:15:24 01:10:07
34 Blaga Radu 102 00:17:25 00:36:00 00:16:47 01:10:12
35 Buzatu Dan 105 00:18:21 00:34:49 00:17:11 01:10:21
36 Putinica Paul-Matei 144 00:15:53 00:41:39 00:13:12 01:10:44
37 Florea Bogdan 119 00:16:48 00:37:42 00:16:30 01:11:00
38 Cotei Bogdan 109 00:16:57 00:39:31 00:15:00 01:11:28
39 Biziru Viorel 101 00:17:19 00:39:11 00:15:08 01:11:38
40 Avramescu Razvan 96 00:17:53 00:38:38 00:15:21 01:11:52
41 Lucian Todea 131 00:16:33 00:40:06 00:15:21 01:12:00
42 Kehaiyan Mihai 128 00:18:13 00:39:12 00:14:39 01:12:04
43 Moldovan Manuel 251 00:18:34 00:38:00 00:15:46 01:12:20
44 Ghetu Dan Adrian 123 00:15:40 00:42:36 00:14:49 01:13:05
45 Taranu Catalin 157 00:17:12 00:40:44 00:15:29 01:13:25
46 Tandara Ionut 156 00:17:22 00:40:33 00:15:45 01:13:40
47 Ionescu Danes 127 00:17:59 00:39:33 00:16:38 01:14:10
48 Radu Daniel 145 00:19:08 00:39:12 00:16:30 01:14:50
49 Balan Razvan Alexandru 99 00:19:20 00:37:15 00:18:35 01:15:10
50 Dinculita Laurentiu 115 00:16:19 00:44:42 00:14:24 01:15:25
51 Chesler Alexandru-Dan 107 00:17:34 00:42:08 00:15:47 01:15:29
52 Temelcea Lucian 159 00:19:40 00:38:59 00:17:11 01:15:50
53 Paul Dragan 140 00:20:08 00:38:33 00:17:39 01:16:20
54 Dumitrascu Laurentiu Alexandru 116 00:17:42 00:42:56 00:15:56 01:16:34
55 Olteanu Daniel 138 00:18:35 00:42:53 00:16:46 01:18:14
56 Demetriad Teodor 113 00:20:08 00:44:46 00:19:00 01:23:54
57 Nae Laurentiu 137 00:22:17 00:45:40 00:20:37 01:28:34
58 Baltat Stefan 100 00:23:02 00:50:29 00:19:55 01:33:26
59 Rusu Gabriel 151 00:15:35 00:16:43 DNF
60 Antonache Bogdan 95 00:19:15 00:39:26 DNF

40-44 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Grigorescu Filip 9 00:14:32 00:30:28 00:12:16 00:57:16
2 Ghica Alexandru 179 00:13:54 00:33:50 00:11:35 00:59:19
3 Tufaru Stelian 196 00:13:27 00:35:01 00:11:30 00:59:58
4 Ene Razvan 17 00:13:46 00:34:45 00:12:08 01:00:39
5 Chioaru Mihai 168 00:14:34 00:33:55 00:12:39 01:01:08
6 Ciocan Andrei Nicolae 170 00:15:29 00:33:39 00:13:03 01:02:11
7 Ilie Ovidiu 182 00:15:33 00:33:39 00:13:28 01:02:40
8 Dragu Marius Alexandru 174 00:15:09 00:34:03 00:13:50 01:03:02
9 Bukulei Erick 177 00:15:48 00:34:28 00:12:51 01:03:07
10 Arpinte Daniel 163 00:15:49 00:34:29 00:13:30 01:03:48
11 Codea Alexandru Flavius 171 00:15:49 00:34:10 00:14:00 01:03:59
12 Lebu Bogdan 184 00:15:33 00:34:41 00:14:07 01:04:21
13 Hota Stelian 181 00:16:00 00:34:14 00:14:36 01:04:50
14 Cazan Florin 167 00:16:13 00:36:27 00:12:31 01:05:11
15 Tivodar Alexandru Daniel 195 01:07:34
16 Bura Marius 165 00:15:59 00:37:25 00:14:46 01:08:10
17 Butuc Marius 199 00:16:30 00:38:15 00:15:32 01:10:17
18 Manastireanu George 185 00:17:05 00:38:30 00:15:03 01:10:38
19 Ionita Bogdan Eugen 183 00:16:55 00:40:50 00:13:57 01:11:42
20 Palita Daniel 188 00:15:59 00:41:39 00:14:11 01:11:49
21 Cinciulescu Valentin 169 00:17:53 00:38:37 00:16:30 01:13:00
22 Pavalascu Victor-Emilian 189 00:17:23 00:42:17 00:14:02 01:13:12
23 Barbu Bogdan Victor 164 00:18:34 00:41:23 00:16:03 01:16:00
24 Gherghel Mihaita-Cristian 178 00:16:50 00:47:36 00:14:48 01:19:14
25 Harasim Adrian 180 00:20:49 00:39:40 00:19:25 01:19:54
26 Constantinescu Stefan 172 00:19:37 00:43:48 00:17:05 01:20:30
27 Petrascu Adrian 190 00:19:16 00:48:35 00:15:33 01:23:24
28 Romas Octavian 193 00:20:23 00:45:55 00:17:46 01:24:04
29 Postolea Ginel 162 00:20:07 00:47:44 00:18:10 01:26:01

45-49 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Ilie Razvan 302 00:15:23 00:33:24 00:12:00 01:00:47
2 Sarosi Iosif 313 00:14:42 00:34:08 00:12:06 01:00:56
3 Ionita Bogdan Mihai 303 00:15:21 00:33:25 00:13:17 01:02:03
4 Mircea Gustav Robert 307 00:15:24 00:33:24 00:13:59 01:02:47
5 Fabian Karoly Pal 312 00:14:30 00:35:36 00:13:51 01:04:30
6 Anghel Dragos 288 00:15:16 00:36:43 00:12:58 01:04:57
7 Ignat Liviu 301 00:16:10 00:40:04 00:14:26 01:10:40
8 Stroe Bogdan Maximilian 314 00:15:34 00:41:19 00:13:57 01:10:50
9 Angelescu Adrian 287 00:16:05 00:41:08 00:14:20 01:11:33
10 Ionut Stoenescu 304 00:17:12 00:40:07 00:15:01 01:12:20
11 Ciungan Lucian 294 00:17:43 00:38:31 00:16:07 01:12:21
12 Borcea Adrian 291 00:17:44 00:38:32 00:16:06 01:12:22
13 Lazar Valentin 306 00:17:27 00:38:29 00:16:45 01:12:41
14 Fratila Mugurel 297 00:15:24 00:44:02 00:13:51 01:13:17
15 Grigore Gabriel 299 00:16:53 00:56:35 01:13:28
16 Biris Constantin Sorin 290 00:17:18 00:43:42 00:14:43 01:15:43
17 Neacsa Florin 309 00:17:45 00:42:17 00:16:34 01:16:36
18 Feraru Daniel 296 00:17:59 00:58:42 01:16:41
19 Georgescu Valentin 298 00:19:27 00:41:30 00:16:10 01:17:07
20 Radu Critian 311 00:18:41 00:41:17 00:17:15 01:17:13
21 Bancuta Florin 289 00:18:30 00:43:30 00:16:30 01:18:30
22 Iancu Mihai 300 00:18:45 00:42:44 00:17:14 01:18:43
23 Iordan Cristian 305 00:18:52 00:43:28 00:19:21 01:21:41

50-54 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Moisa Iulian 280 00:15:20 00:35:41 00:14:26 01:05:27
2 Mila Adrian 279 00:18:10 00:43:34 00:15:02 01:16:46
3 Pietruschevici Andrei 281 00:19:20 00:42:13 00:16:54 01:18:27
4 Purcaru Cristian 282 00:21:14 00:38:41 00:19:35 01:19:30
5 Balmau Gheorghe 277 00:19:02 00:44:56 00:16:07 01:20:05
6 Besenyei Istvan 278 00:22:13 00:43:38 00:19:49 01:25:40

55-59 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Jenei Miklos 285 00:18:31 00:40:07 00:14:43 01:13:21
2 Popescu Gheorghe 286 00:17:55 00:41:11 00:15:00 01:14:06
3 Bituleanu Emil 284 00:19:26 00:38:18 00:16:57 01:14:41
4 Popescu Corneliu 315 00:21:16 00:41:15 00:18:23 01:20:54

peste 60 de ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Hota Valentin 276 00:19:56 00:36:58 00:17:27 01:14:21
2 Apostu Constantin 275 00:19:46 00:47:31 00:18:12 01:25:29
3 Aleonte Ionel 274 00:23:11 00:48:30 00:19:44 01:31:25

Stafeta feminin

Loc Nume Echipa Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 CSM Cluj 602 00:13:46 00:36:53 00:11:00 01:01:39
2 Gargaritele 650 00:19:02 00:37:01 00:15:00 01:11:03
3 Daimon Women Cycling Team 603 00:19:04 00:37:01 00:15:51 01:11:56
4 Hermetica Team 606 00:23:03 00:47:47 00:19:09 01:29:59
5 Pupezele vesele 608 00:23:08 00:51:43 00:18:14 01:33:05
6 International British School of Bucharest 607 00:22:08 00:57:42 00:17:19 01:37:09
7 Catena Racing Team 601 00:26:48 00:50:14 00:20:45 01:37:47

Stafeta mixt

Loc Nume Echipa Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 TVG 3001 604 00:11:50 00:38:48 00:09:52 01:00:30
2 SportGuru – BCR Racing Team 644 00:13:03 00:37:32 00:10:13 01:00:48
3 Time Trial Running 646 00:13:49 00:37:46 00:11:13 01:02:48
4 CSM Cluj 636 00:16:26 00:34:32 00:13:12 01:04:10
5 NoMad Merida CST 2 642 00:18:30 00:33:50 00:14:12 01:06:32
6 Sports & Diabetes 645 00:19:19 00:36:35 00:15:13 01:11:07
7 Lacu Rezii 640 00:16:08 00:43:15 00:13:06 01:12:29
8 A&D 633 00:18:32 00:43:50 00:14:46 01:17:08
9 BikeXpert – Merida 634 00:23:05 00:36:05 00:18:16 01:17:26
10 CoCoMa 635 00:21:16 00:39:28 00:17:13 01:17:57
11 Java Team 639 00:14:53 00:51:00 00:15:16 01:21:09
12 Zorro 647 00:22:11 00:47:39 00:19:22 01:29:12

Stafeta masculin

Loc Nume Echipa Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 CSA Steaua 649 00:12:19 00:28:52 00:10:08 00:51:19
2 SportGuru-BCR 630 00:11:13 00:31:31 00:08:55 00:51:39
3 Plimbaretii 625 00:14:02 00:31:04 00:10:34 00:55:40
4 Spartacus 629 00:13:49 00:31:15 00:11:00 00:56:04
5 NoMad Merida CST 624 00:13:27 00:42:50 00:56:17
6 CSM Cluj 617 00:11:54 00:35:42 00:10:08 00:57:44
7 Serbanicii+Stanciu 628 00:13:36 00:33:50 00:11:15 00:58:41
8 Duathlon4Life 618 00:14:42 00:33:55 00:11:49 01:00:26
9 Bucharest Cycling Tour 613 00:14:00 00:35:40 00:10:56 01:00:36
10 Euxin 619 00:16:49 00:32:18 00:13:09 01:02:16
11 Sarmis Columna Dr.Bike 627 00:15:28 00:35:41 00:12:30 01:03:39
12 Boys in Action 611 00:16:31 00:35:33 00:13:14 01:05:18
13 M&M 622 00:17:00 00:38:00 00:15:11 01:10:11
14 Cambridge School 605 00:16:44 00:41:46 00:13:57 01:12:27
15 321 Sport 609 00:16:30 00:58:25 01:14:55
16 JJ 621 00:18:25 00:45:45 00:14:34 01:18:44
17 Gimnasticii 620 00:20:15 00:42:57 00:16:31 01:19:43
18 Teo Velo 648 00:22:06 00:40:23 00:17:33 01:20:02
19 Ciofliceni 616 00:18:15 00:50:41 00:14:29 01:23:25
20 Rataciti 626 00:16:41 00:54:34 00:13:29 01:24:44
21 Supravietuitorii 632 00:21:17 00:52:52 00:17:19 01:31:28

 

Arhiva 2015

Introducere

CN Duatlon 2015
La Campionatul Naţional de Duatlon 2015 – se vor desemna campionii naţionali la duatlon pentru următoarele categorii (masculin şi feminin):
• open: +20 ani
• U24: 20 – 24 ani
• juniori: 16 – 19 ani
• cadeţi: 13 – 15 ani
• copii: 9, 10, 11 si 12 ani
• age group: 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, +60 ani
• paratriatlon

Se pot înscrie şi stafete formate din doi sportivi, clasamentul ştafetelor se va face separat conform categoriilor masculin, feminin şi mixt.

Concursul se va organiza conform Regulamentul competiţional ITU şi Regulamentului de organizare a competiţiilor de duatlon şi triatlon al FRTRI.

Delegatul Tehnic din partea FRTRI: Klosz Peter

Potrivit Regulamentului FRTRI, fiecare concurent trebuie să posede licenţă FRTRI. Licenţa poate fi emisă pentru un an (şi poate fi obţinută prin completarea anexei 7, şi achitarea sumei de 50 lei), sau pentru o zi (costul acesteia este de 10 lei şi îi conferă concurentului dreptul de a participa la concursul la care s-a înscris).

Ridicarea pachetelor de start şi şedinta tehnică din 28 martie vor avea loc în incinta Bibliotecii Naţionale.

Categorii si distante

Copii 9,10,11 şi 12 ani
– 1,25 km alergare
– 5 km bicicletă
– 1,25 km alergare

Cadeţi 13-15 ani, Paratriatlon
– 2,5 km alergare
– 10 km bicicletă
– 1,25 km alergare

Juniori 16-19 ani, Open 20
Amatori: 20-24, 25-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, +60 ani
Ştafeta: masculin, mixt şi feminin

– 5 km alergare
– 20 km bicicletă
– 2,5 km alergare

Inscrieri

Înscrierile online se închid pe data de 25 martie 2015 ora 24.00. Înscrierile după această dată nu se vor lua în considerare. La faţa locului nu se fac înscrieri ci doar validarea acestora şi plata taxei de înscriere.

Condiţii de participare – Taxe de înscriere
Potrivit Regulamentului FRTRI, pentru elite, juniori, cadeţi şi copii NU se percepe taxă de înscriere.

Taxa de înscriere:
• Age Group
– 60 lei* / persoană (* taxa de licenţă nu este inclusă)
• Ştafetă – 90 lei*/ echipă (* taxa de licenţă nu este inclusă)

Taxa de înscriere se poate plăti prin OP în contul Federatiei Romane de Triatlon, RO93-RNCB-0304-1316-9932-0001, BCR Bucuresti, CUI: 31018717, Bucuresti, str. Constantin Stahi 14 sau la faţa locului, în pre-ziua concursului şi în dimineaţa concursului.

* taxa de licenţă – Potrivit Regulamentului FRTRI, fiecare concurent trebuie să posede licenţă FRTRI. Aceasta poate fi obţinută prin completarea anexei 7, pentru un an de zile, iar contravaloarea este de 50 lei. Afla mai multe despre licenţiere aici. Cei care nu doresc licenţa valabilă un an pot opta pentru licenţa de o zi. Costul acesteia este de 10 lei şi îi conferă concurentului dreptul de a participa la concursul la care s-a înscris.

Taxa de licenţă va putea fi achitată la faţa locului, în pre-ziua concursului şi în dimineaţa concursului, după înscrierea în prealabil pe site, folosind formularele de mai jos.

Licenţa pentru sportivii amatori este necesară numai pentru concurenţii de la probele individuale, cei care participă la ştafetă nu au nevoie de această licenţă.

Pentru încadrarea într-o anumită categorie de vârstă, va fi luată în considerare vârsta pe care participantul a împlinit-o sau o va împlini în anul 2015. De exemplu, un sportiv născut în anul 1995 va intra în competiţie ca având 20 de ani, indiferent dacă este născut în ianuarie sau decembrie.

Echipament

Ciclism
Concursul va fi o competitie Draft – ilegal deci mersul în pluton (în plasă). NU va fi admis.

Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU legate de competitiile draft si competitii de amatori in afara celor descrise mai jos, reglementarile puteti sa le vedeti aici.

La toate categoriile este permisă folosirea bicicletelor de şosea, MTB, ciclocross, contratimp sau orice alt tip de bicicletă cu propulsie umană, în afară de bicicletele de contratimp, dar se va permite în mod excepţional în acest an folosirea cadrurilor de contratimp însă fără ghidon de contratimp (schimbător pe aerobară) şi rotile pline – numărul minim de spiţe fiind de 12 spiţe/roată. Folosirea aerobarelor tradiţionale va fi permisă fără reglementarea lungimii lor, folosirea bidoanelor de apă legate de aerobară nu va permisă.

Folosirea căştii de bicicletă este obligatorie la toate categoriile. La open şi juniori este interzisă casca de contratimp.
Mersul în pluton (în plasă) NU este admis.
Purtarea numărului de concurs într-un loc vizibil este obligatorie.
Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU.

Nu este permisă folosirea de instrumente electronice – mp3 player, telefon mobil, etc.

Alergare
Este interzisă alergarea la bustul gol.
Purtarea numărului de concurs într-un loc vizibil (în faţă) este obligatorie.
Sunt obligatorii toate reglementările din Regulamentul Competiţional ITU.
Sportivul nu poate fi condus, asistat pe traseu de nici o altă persoană din afara competiţiei şi nici de un membru al ştafetei din care face parte.

Nu este permisă folosirea de instrumente electronice – mp3 player, telefon mobil, etc.

Concursul va fi cronometrat cu sistem electronic – pierderea chipului sau nefolosirea lui în timpul concursului atrage descalificarea concurentului.

Program

Sămbătă 28 martie
16.00-20.00: Înscrieri şi validarea înscrierilor, ridicarea pachetelor de concurs
18.00: Şedinţă tehnică
Ridicarea pachetelor de start şi şedinta tehnică din 28 martie vor avea loc în incinta Bibliotecii Naţionale.

Duminică 29 martie
08.00 – 09.00: Validarea înscrierilor – Biblioteca Naţională
09.00: Deschiderea zonei de tranzit pentru copii, cadeţi, juniori, open, amatori age group, ștafetă
09.45: Şedinţă tehnică copii, cadeți
09.45: Închiderea zonei de tranzit pentru copii, cadeţi, juniori, amatori age group, ștafetă
10.00: Start copii, cadeți
11.00: Şedinţă tehnică juniori, open, amatori age group şi ştafetă
11.20: Start juniori, open, amatori age group şi ştafetă
13.00: Închiderea cursei
14.00: Festivitatea de premiere

Traseu CND2015

Campionatul National de Duatlon 2015 - Traseu

 

 


 

Concurenţi înscrişi la Campionatul Naţional de Duatlon

Individual

ConcurentLocalitateClubCategorie
Acatrinei LucianBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Adrian BoboceaBucurestiBobo Racing TeamAge Group 30-34 ani - masculin
Adrian DragomirBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Adriana CceausescuOtopeniAge Group 35-39 ani - feminin
Agarwal AryanBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Albeanu CristinaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Albu AndreeaBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - feminin
Albu CristianBucurestiPegasAge Group 40-44 ani - masculin
Aldoescu AlexandruBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Aleksander StoychevBulgariaDaylan RusseCadeti 13-15 ani - masculin
Aleksandra AndonovaBulgariaDaylan RusseCadeti 13-15 ani - feminin
Aleonte IonelConstantaAge Group 60+ ani - masculin
Alexandru GrecuBucurestiDaimon ClubAge Group 25-29 ani - masculin
Andreas SpatoulasBucurestiDivertilandAge Group 30-34 ani - masculin
Andreea CalugaruBucurestiAge Group 25-29 ani - feminin
Andrei Bogdan Ionuț Bucuresti Constanța Cycling Team Age Group 30-34 ani - masculin
Angelescu AdrianBucurestiRoClubMaratonAge Group 45-49 ani - masculin
Angelescu ArianaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Anglade JulienBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Anton Daria StefaniaBucurestiOlimpia BucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Anton Mihai PaulConstantaAge Group 30-34 ani - masculin
Antonache BogdanBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Apreotesei IainBucurestiJuniori 16-19 ani - masculin
Arpinte DanielBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Avramescu IlincaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Avramescu MihneaBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Avramescu RazvanBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Axon AlexandruBucurestiZitecAge Group 30-34 ani - masculin
Babita DorelBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Babita Emma FlorentinaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Baciu AndreiBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Badara IulianBucurestiAge Group 20-24 ani - masculin
Badica Mihnea-PetruBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Badoiu BogdanBucurestiDelfinulAge Group 20-24 ani - masculin
Badoiu CristianBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
Badoiu IlincaBucurestiCadeti 13-15 ani - feminin
Badoiu Maria-CristinaBucurestiAge Group 45-49 ani - feminin
Balac VladBucurestiCS OlimpiaJuniori 16-19 ani - masculin
Balan RazvanBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Balau AndreiCluj NapocaCsm Cluj Cadeti 13-15 ani - masculin
Balica Cosmin AlexandruBucurestiStart campioni la triatlonCopii 9-12 ani - masculin
Balica MirceaBucurestiOlimpia BucurestiJuniori 16-19 ani - masculin
Balica Mircea AndreiBucurestiCS Olimpia BucurestiJuniori 16-19 ani - masculin
Bancuta FlorinBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Barbu Alina ValentinaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Barsan Radu Bucuresti Sarmis Columna DrBikeAge Group 30-34 ani - masculin
Begidzsan LaszloTirgu MURESAge Group 35-39 ani - masculin
Bimbulici IleanaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Birdau Ioan AlexandruBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Bituleanu Roxana EmiliaBucurestiAge Group 45-49 ani - feminin
Bituleanu EmilBucurestiEnergy Club BucurestiAge Group 50-54 ani - masculin
Biziru ViorelBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Blaga RaduOtopenimagia copiilorAge Group 35-39 ani - masculin
Bobeica SorinBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Boca GabrielCluj NapocaAqua01Cadeti 13-15 ani - masculin
Bogdan DragomirBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Bogdan MateiBucurestiAge Group 20-24 ani - masculin
Bogdan UrsanBucurestiTraiesc SanatosAge Group 30-34 ani - masculin
Bondei Radu GabrielBucurestiStart Camipni la TriatlonCopii 9-12 ani - masculin
Bondor SalomeTirgu MuresMaster Ski & BikeAge Group 25-29 ani - feminin
Bora MihneaCluj NapocaCsm ClujCadeti 13-15 ani - masculin
Bordeanu MihaiBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Braboveanu Ovidiu MihaiBucuresti-Cadeti 13-15 ani - masculin
Braboveanu Rares AndreiBucuresti-Copii 9-12 ani - masculin
Buculei ErickBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Bucureanu Dan AndreiBucurestiPegas Triatlon clubAge Group 25-29 ani - masculin
Budai Robert ZsoltBarcelonaPrat Triatlo 1994Age Group 30-34 ani - masculin
Budisan DayanaCluj NapocaCSM ClujCadeti 13-15 ani - feminin
Buletin AndreiBucuresti BikeXpert Racing TeamAge Group 25-29 ani - masculin
Burlacu Anamaria ElenaConstantaCopii 9-12 ani - feminin
Bustan CosminBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Butu TudorBucurestiPegas Triatlon ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Buzatu DanielConstantaCS Euxin ConstantaAge Group 35-39 ani - masculin
Calin Silviu - AndreiBucurestiShut Up Legs!Age Group 30-34 ani - masculin
Capean GeorgianaCluj NapocaCSM ClujCopii 9-12 ani - feminin
Carasol Geani RobertoBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Carp Iuliana ElenaBucurestiC.S Delfinul BucurestiAge Group 25-29 ani - feminin
Carstea Ionel-CristianSlatinaSlatina Cycling TeamAge Group 30-34 ani - masculin
Catalin ClementeCorbeancaTraiesc SanatosAge Group 40-44 ani - masculin
Catalin RaduBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Cazacu CristianBucurestiLocomotivaAge Group 40-44 ani - masculin
Călin MarianBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Ceparu CristianCalarasiDelfinulAge Group 25-29 ani - masculin
Chioaru MihaiBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Chiran Cornelius GeorgeBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Chiritescu FlorinBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
Chis AndreiCluj NapocaCsm ClujJuniori 16-19 ani - masculin
Chis Ariana RoxanaCluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - feminin
Christos ArgyropoulosBucharestDivertilandAge Group 25-29 ani - masculin
Cinciulescu PaulBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Cinciulescu ValentinBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Cioban IonutBrasovAge Group 35-39 ani - masculin
Ciobanu AndreiLuna de Sus, ClujCSM ClujCadeti 13-15 ani - masculin
Ciobanu DragosPitestiDacii SprinteniAge Group 25-29 ani - masculin
Ciocan Andrei NicolaeConstantaAtena Tri ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Ciolacu Andreea TeodoraPloiestiC.S. ConpetJuniori 16-19 ani - feminin
Ciolacu TudorPloiestiC.S. ConpetCadeti 13-15 ani - masculin
Ciotic CristianConstantaCS EUXIN Age Group 45-49 ani - masculin
Ciprian BalanescuTimisoaraCS. Ride CompetitionAge Group 30-34 ani - masculin
Cirstea Cristian Bucuresti-Age Group 35-39 ani - masculin
Cirstoveanu DanielBucurestiAge Group 20-24 ani - masculin
Ciufu LidiaOltenitaWarpSoftAge Group 40-44 ani - feminin
Ciufu Marius AlexandruOltenitaAge Group 40-44 ani - masculin
Ciufu Mihai StefanOltenitaWarpSoftCadeti 13-15 ani - masculin
Cîmpanu BogdanTargu NeamtAge Group 30-34 ani - masculin
Claudiu DinculescuBucurestiInternational British School of BucharestCadeti 13-15 ani - masculin
Codea FlaviusConstantaCCTAge Group 35-39 ani - masculin
Constantin AdrianBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Constantinescu FlorinBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Constantinescu MedeeaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Constantinescu Medeea MariaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Constantinescu StefanBucurestiC.S. Sportul Pentru TineAge Group 35-39 ani - masculin
Corlan LilicaBucurestiDacii SprinteniAge Group 30-34 ani - feminin
Costea AdrianTirgu Mures Age Group 30-34 ani - masculin
Costel TarciucBucurestiDaimon ClubAge Group 40-44 ani - masculin
Cotei BogdanBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Covaci AlexandruMogosoaiaCopii 9-12 ani - masculin
Cretu LucianBucurestitraiescsanatos.orgAge Group 35-39 ani - masculin
Crina UngureanuBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Cristache ValentinBucurestiStart Campioni la TriatlonCopii 9-12 ani - masculin
Cucereanu-Badica IoanaBucuresti Athletic Cardio ClubAge Group 45-49 ani - feminin
Damian BogdanBrasovAge Group 25-29 ani - masculin
Dandarila LiviuSlatinaSlatina Running TeamAge Group 35-39 ani - masculin
Daniel AttilaSfantu GheorgheTri-AlutaAge Group 20-24 ani - masculin
Daniel PetrovBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Daniel RaikovBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Danilov AlexandruMoldova/ Chisinausporter.mdAge Group 45-49 ani - masculin
Dantis MarianRomanCSM ClujAge Group 35-39 ani - masculin
Dantis OtiliaRomanCSM ClujAge Group 35-39 ani - feminin
Danulescu AndreiBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Daogaru Marian-PetrisorMotruAge Group 25-29 ani - masculin
Daren KirilovBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Dârnescu DorinSibiuKTM Vredestein TeamAge Group 25-29 ani - masculin
Degeratu AndreiVoluntariAge Group 35-39 ani - masculin
Diaconescu MariusBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Diaconescu Rares Andrei CiprianBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Dimitar IlievBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Dinu Marius CristianBucurestiCatena Racing TeamAge Group 30-34 ani - masculin
Dobrescu MariusBucurestiDaimon ClubAge Group 30-34 ani - masculin
Dobronauteanu LucaBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Doica Razvan CatalinBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Doicescu Cristian IulianConstantaCS Euxin ConstantaAge Group 30-34 ani - masculin
Doina TiteiBucurestiNoMad Merida CSTAge Group 30-34 ani - feminin
Donciu AndreiBucurestiBiciclistul.roAge Group 35-39 ani - masculin
Dorneanu AdrianBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Dorobantu CatalinSlatina-Age Group 30-34 ani - masculin
Dragan AlexandruBucuresti-Copii 9-12 ani - masculin
Dragan IonutBucurestiChanging DiabetesAge Group 35-39 ani - masculin
Draghici StefanBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Dragos Galos Bucuresti Age Group 40-44 ani - masculin
Dragos GeorgescuBucurestiAtena Tri ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Dudu Andrei DanBucurestiAthleticCardioClubAge Group 35-39 ani - masculin
Dudus Dan-IonutBucurestiPegas TriatlonAge Group 30-34 ani - masculin
Dulacioiu CristianBrasovAge Group 20-24 ani - masculin
Dume PhilippeBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Dumitrache TobiasBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Dumitru AntonioBucurestiGFP Rugby ClubAge Group 40-44 ani - masculin
Dumitru MaraRegensburgCadeti 13-15 ani - feminin
Dumitru Marius ClaudiuConstanta-Age Group 25-29 ani - masculin
Dumitru SilviuBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Duta Bogdan AlexandruBucuresti3 alergatori intra intr-un barAge Group 30-34 ani - masculin
Duta DragosBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Edi PetrovBucurestivibes teamAge Group 35-39 ani - masculin
Eftimie DoruBucurestiNoStressAge Group 25-29 ani - masculin
Emanuil BanchevBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Ene RazvanBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Enescu GeorgeBrailaPegas Triatlon ClubAge Group 20-24 ani - masculin
Eremia DianaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Feraru DanielOtopeniCiclomedAge Group 45-49 ani - masculin
Floares Lisete ElenaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Florea Doina-DanielaPloiestiFRTRI Tg.MuresAge Group 45-49 ani - feminin
Florea EmilBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Florea Razvan IonutConstantaAtena TRI ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Frant MadalinaBucurestiOlimpiaCadeti 13-15 ani - feminin
Frantz MadalinaChisinauOlimpia BucurestiAge Group 20-24 ani - feminin
Fratila MugurelBucurestiCITR GroupAge Group 45-49 ani - masculin
Funduc Iulia FlorinaBucurestiCS OlimpiaJuniori 16-19 ani - feminin
Furceanu MariusBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Gabriel ParvulescuBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Ganea AndreeaBucurestiAge Group 25-29 ani - feminin
Garboan DanielBrasovAge Group 35-39 ani - masculin
Garnita Radu MariusBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Gavrila DoruOtopeniTraiesc SanatosAge Group 30-34 ani - masculin
Gazda CsillaZalauAge Group 30-34 ani - feminin
Geambasu AngelCorbeancaAge Group 35-39 ani - masculin
Geani Roberto CarasolBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Gelea AndreiBucurestiStart Campioni la TriatlonCopii 9-12 ani - masculin
George Cristian DobreBucurestiC.S Triathlon For LifeAge Group 35-39 ani - masculin
George GrigorescuBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
George VasluianuBucurestiC.S Triathlon For LifeAge Group 25-29 ani - masculin
Georgescu PaulBucurestiInternational British School of BucharestAge Group 35-39 ani - masculin
Georgescu ValentinBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
Gheduzzi AloisBalotestiIdeal Geiger TeamCopii 9-12 ani - masculin
Ghenu RazvanBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Gheoghie GoriMoldovaAge Group 20-24 ani - masculin
Gheorghe Marian CiprianBucurestiAge Group 20-24 ani - masculin
Ghetu FlorinBucurestiRo Club MaratonAge Group 35-39 ani - masculin
Ghitea RobertBucurestiMiscarea CFRAge Group 40-44 ani - masculin
Ginghina OctavBucurestiGFP Rugby ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Grigoras CezaraBucurestiCadeti 13-15 ani - feminin
Grigoras IustinBucurestiCadeti 13-15 ani - masculin
Grigore AndreiBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Grigore MateiBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Grigore Simona - IulianaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Grigore VladBucurestiTodayAge Group 30-34 ani - masculin
Grigorescu Filip-IlieCosntanţaGiant Team RomaniaAge Group 40-44 ani - masculin
Grigorie RazvanBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Gut BrianaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Gut LaurentiuBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Harasim AdrianConstantaAge Group 35-39 ani - masculin
Harasim Mihnea AlexandruConstantaCopii 9-12 ani - masculin
Hari NazarovBulgariaDaylan RusseCadeti 13-15 ani - masculin
Hasegan VladBucurestiOlimpia BucrestiJuniori 16-19 ani - masculin
Hojda AlexandruBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Hota Stelian Tirgu MuresAge Group 35-39 ani - masculin
Iacobai CosminBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Iancu Adrian SerbanBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Iancu MihaiBucurestiBlack&White Family TeamAge Group 45-49 ani - masculin
Ilia StoyanovBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Ilie OvidiuBucurestiBucharest Sport ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Ilie RazvanBucurestiKTM Vredestein Age Group 45-49 ani - masculin
Ilinca Daniel-GeorgeBucurestiAlergaciosiiAge Group 30-34 ani - masculin
Ioan CiprianBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Ioan RaresBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Ion StefaniaBrailaC.S OlimpiaAge Group 20-24 ani - feminin
Ionescu DanesBucurestiBucharest Sport ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Ionescu DinuBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Ionescu DorisBucurestiAge Group 40-44 ani - feminin
Ionescu MaraBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - feminin
Ionita Bogdan EugenBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Ionita Bogdan MihaiBucurestiC.S. Sportul Pentru TineAge Group 45-49 ani - masculin
Ionut TandaraFocsaniJust bikersAge Group 35-39 ani - masculin
Ionut Vlad IordacheBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Iordache AlinCampinaAge Group 25-29 ani - masculin
Iordache Andreea DianaGlinaCopii 9-12 ani - feminin
Iorgu IlieLehliu GaraAge Group 45-49 ani - masculin
Irimia RalucaCluj NapocaCSM ClujAge Group 25-29 ani - feminin
Isabelle DinculescuBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - feminin
Isac MarianBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Isaia MihaelaBucurestiAge Group 35-39 ani - feminin
Isailă EmilianBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
Isopescu IoanaVoluntariDelfinulAge Group 40-44 ani - feminin
Iulian MoisaIasiAge Group 45-49 ani - masculin
Iurie OstasinRepublica MoldovaNr.1Age Group 50-54 ani - masculin
Ivaylo StrupchanskiBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Jianu MirceaBucurestiTTRAge Group 30-34 ani - masculin
Jitaru FlorinPredealAge Group 35-39 ani - masculin
Kamara PatrickBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Kamara PhilipBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Kecskés Dávid OradeaFreestylesport-Team Juniori 16-19 ani - masculin
Khachouk RalphBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Kovacs SzabolcsGlodeniMaster Ski & Bike Club Targu MuresJuniori 16-19 ani - masculin
Kremeur Alain-JosephSingureni / GiurgiuAge Group 60+ ani - masculin
Kristiana LisichkovaBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - feminin
Langviser ZsoltCluj-NapocaDNF racingAge Group 35-39 ani - masculin
Laurentiu RaduBrasovForest Sport ClubAge Group 45-49 ani - masculin
Lavi OrBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Lazarescu MariusBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Lebu BogdanOstratuSportul pentru TineAge Group 40-44 ani - masculin
Leonte FlorinBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
LeusteanGabrielAge Group 35-39 ani - masculin
Lokodi MátyásTirgu MuresMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - masculin
Lora YordanovaBulgariaDaylan RusseCadeti 13-15 ani - feminin
Luca RusuBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Lungu AndreiBucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Lybim KirilovBulgariaDaylan RusseCadeti 13-15 ani - masculin
Madaras DanielSfantu GheorgheTri-AlutaAge Group 20-24 ani - masculin
Magyaros RekaTirgu MuresH2OAge Group 30-34 ani - feminin
Maier AndrasTirgu MuresH2OAge Group 35-39 ani - masculin
Maier Béla AdalbertTirgu MuresAge Group 40-44 ani - masculin
Manac Antoanela ConstantaAtena Sport Club Age Group 20-24 ani - feminin
Manea BogdanBucurestiBucharest Sport ClubAge Group 20-24 ani - masculin
Manea Florin-CatalinSotangaAge Group 25-29 ani - masculin
Manicuta MonicaBucurestiFelt-Sidi MTB TeamAge Group 30-34 ani - feminin
Manolache TheodorBragadiruAlergam de placereAge Group 30-34 ani - masculin
Marc EugenTirgu MuresC.S. MiniMax Tirgu MuresAge Group 20-24 ani - masculin
Marcu CatalinBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Marcu EugenBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Marin Cristian GabrielCraiovaCraiova Cycling TeamAge Group 25-29 ani - masculin
Marius AntofiBucurestiPerfectBikeAge Group 30-34 ani - masculin
Marius BuraVoluntariAge Group 40-44 ani - masculin
Marius ButucCluj-NapocaAge Group 35-39 ani - masculin
Marius DobrescuBucurestiDaimon ClubAge Group 30-34 ani - masculin
Martin PanevBulgariaDaylan RusseCadeti 13-15 ani - masculin
Marton AdinaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Maticiuc AlexandraSfantu GheorgheTri-AlutaCopii 9-12 ani - feminin
Melinteanu IulianFocsaniCiclism VranceaAge Group 35-39 ani - masculin
Merica MihneaBucurestiAthletic TeamAge Group 35-39 ani - masculin
Mihai AlexandraBucurestiAge Group 25-29 ani - feminin
Mihai AndreiBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Mihai GuiaBucurestiSportul Pentru TineAge Group 30-34 ani - masculin
Mihai IulianBucuresti-Cadeti 13-15 ani - masculin
Mihai NarcisBucurestiAge Group 20-24 ani - masculin
Mihaila SorinBrasov-Age Group 30-34 ani - masculin
Mihaleico FlorinTulceaPelican Bike TulceaAge Group 40-44 ani - masculin
Mihu Victor BucurestiBucharest Sport ClubCopii 9-12 ani - masculin
Millot EdouardBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Minculete AndreiBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Minea FlorinBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Mircea BugaBucurestiClub Sportiv No StressAge Group 25-29 ani - masculin
Mircea CiurdarBucurestiDelfinulAge Group 55-59 ani - masculin
Mircea DarinaBucuresti AmatorAge Group 30-34 ani - feminin
mircea gustav roberttg muresmures cycling teamAge Group 40-44 ani - masculin
Mircea MateiBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Mireuță Adrian RăzvanBucurestiParatriatlon
Mititelu Andrei NicolaePetrila San MontanJuniori 16-19 ani - masculin
Mitrache GabrielBucuresti-Age Group 30-34 ani - masculin
Mitroi DanielBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Moga CatalinBrasov-Age Group 35-39 ani - masculin
Mogaldea AndreiBucurestiColoana MedicalaAge Group 25-29 ani - masculin
Moisa IulianIasiIdeal Geiger TeamAge Group 45-49 ani - masculin
Moise AlexandruBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Moldovan DragosBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Monica SerachitopolBucurestiIdeal Geiger TeamAge Group 25-29 ani - feminin
Morar AdrianCluj NapocaAqua01 ClujCadeti 13-15 ani - masculin
Mosnegutu LiviuBucurestiTraiesc SanatosAge Group 25-29 ani - masculin
Munteanu ConstantinIasiGeiger Ideal TeamAge Group 25-29 ani - masculin
Murar George IulianBucuresti-Age Group 30-34 ani - masculin
Musat MariusBucurestiLogicomAge Group 40-44 ani - masculin
Neculaes FelixRomanAge Group 30-34 ani - masculin
Nedelcu EmilianBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Nemes SzabolcsSfantu GheorgheAge Group 35-39 ani - masculin
Nestoriuc Alexandru BrailaCSM BrailaCadeti 13-15 ani - masculin
Netcu CatalinBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Nicolae GheorgheBucurestiC.S Triathlon For LifeAge Group 25-29 ani - masculin
Nicolae GheorgheBragadiruCS Miscarea CFRAge Group 25-29 ani - masculin
Nicolescu Cristian ConstantinSlatinaSlatina Running TeamAge Group 35-39 ani - masculin
Niculescu Raluca IoanaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Nikolay TsankovBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Nistor IonBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Nita DorelBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Nitescu DanielBucuresti-Age Group 25-29 ani - masculin
Nitu Florian-SorelBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
Nitu LucianBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Nitu RaduBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Norocel Razvan BucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Nuteanu DoinaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Oancea FlorinBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Octavian IlinaBucurestiParatriatlon
Olaru AlexandruBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Olaru Ana-MariaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Olteanu DanielBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Opritescu BogdanBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Paduraru DinaBucurestiStart Campioni la TriatlonCopii 9-12 ani - feminin
Paliceanu Crina BiancaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Palita DanielBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Panait Rareş AlexandruBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Patrusca RaduBucuresti-Age Group 25-29 ani - masculin
Paul DraganBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Paul LyonBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Paun MugurCampinaAge Group 45-49 ani - masculin
Pavalascu Victor-EmilianBucuresti-Age Group 40-44 ani - masculin
Pavel LucianPopesti-LeordeniAge Group 30-34 ani - masculin
Păvălașcu Andrei-DanielBucuresti Copii 9-12 ani - masculin
Perjoiu AliceBucuresti Copii 9-12 ani - feminin
Petrescu Andrei VicentiuVoluntariCopii 9-12 ani - masculin
Petrescu Cristian MihaiVoluntariCopii 9-12 ani - masculin
Pintea GrigoreBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Popa DanBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Popa Monica EmiliaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Popescu AncaCurtea de ArgesFestina LenteAge Group 25-29 ani - feminin
Popescu EmilBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Popescu EvaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Popescu GheorgheCurtea de ArgesFestina LenteAge Group 55-59 ani - masculin
Popescu MihaiFocsaniVeloPowerAge Group 30-34 ani - masculin
Popescu Mihai DragosBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Popescu MirceaBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Popescu MizzuBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Popistasu GheorgheBucurestiLocomotiva BucurestiAge Group 60+ ani - masculin
Postelnicu HoratiuBucurestiAge Group 40-44 ani - masculin
Postolea GinelDobroestiAge Group 35-39 ani - masculin
Pralea GabrielBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Preda Cornel AlexandruBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Preslav LambevBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - feminin
Pristavu AdrianBrasovBrasov Cycling TeamAge Group 30-34 ani - masculin
Radoi VictorBucurestiSportul Pentru Tine Age Group 45-49 ani - masculin
Radu Daniel BucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Radu Florin DanielBucurestiSportul Pentru TineAge Group 35-39 ani - masculin
Radu GloriaTirgu MuresMaster Ski & BikeCadeti 13-15 ani - feminin
Radu MarianBucurestiSportul Pentru TineAge Group 35-39 ani - masculin
Radu Mihai AlexandruBucurestiAge Group 20-24 ani - masculin
Radulescu CostelBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Ramniceanu VicentiuBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Rapolti EszterSfantu GheorgheTriastesCadeti 13-15 ani - feminin
Rasnoveanu LucianBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Rebreanu-Iancu AdinaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Reginel DârleaBucurestiDaimon ClubAge Group 40-44 ani - masculin
Ripeanu CristianBucurestiTineretului RunAge Group 40-44 ani - masculin
Roatis vasileBucurestiSportul Pentru TineAge Group 45-49 ani - masculin
Rob HewettBucurestiInternational British School of BucharestAge Group 40-44 ani - masculin
Rogoveanu Paul CosminBucurestiPegas Triatlon ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Rogoz ErikCluj NapocaAqua01 ClujCadeti 13-15 ani - masculin
Romas Catali BucurestiOlimpia BucurestiCadeti 13-15 ani - masculin
Romas CatalinBucurestiCS OlimpiaCadeti 13-15 ani - masculin
Ropota RaduBucurestiEnergy ClubAge Group 30-34 ani - masculin
Rosca CiprianBucurestiBikexpert Racing TeamAge Group 35-39 ani - masculin
Rosu MonicaVoluntariAge Group 35-39 ani - feminin
Rosu RobertMagureleVictory GymAge Group 30-34 ani - masculin
Rugina AlinaBucurestiBucharest Sport ClubCadeti 13-15 ani - feminin
Rugina StefanBucurestiBucharest Sport ClubAge Group 45-49 ani - masculin
Ruja LiviuBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Runceanu AndraBucurestiAge Group 35-39 ani - feminin
Rus AlexandruTirgu MuresAge Group 45-49 ani - masculin
Rusu GabrielBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Rusu Horea DariusCluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - masculin
Rusu LucaBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Sageata VladConstantaAge Group 25-29 ani - masculin
Sandu AdrianBucurestiSportul pentru TineAge Group 45-49 ani - masculin
Scheau Niculae BogdanBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Schwarz IleanaMogosoaiaAge Group 40-44 ani - feminin
Secanu IonutBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Serbanescu GabrielaBrailaCSM BrailaJuniori 16-19 ani - feminin
Serbanoiu AndreeaBucurestiAge Group 25-29 ani - feminin
Sestacovschi Florin CalarasiMASTER SKI & BIKE TG MURESAge Group 30-34 ani - masculin
Severin IulianBucurestiCadeti 13-15 ani - masculin
Severin Iulian MihaiBucuresti-Cadeti 13-15 ani - masculin
Sfetcu DanBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Sido KatalinTirgu MuresAge Group 40-44 ani - feminin
Sido NatanTirgu MuresMaster Ski&BikeCadeti 13-15 ani - masculin
Silinc Ionut TimisoaraCS Sport 4 FunAge Group 25-29 ani - masculin
Simeon GanevBulgariaDaylan RusseCopii 9-12 ani - masculin
Simon IstvánLăzareaHTCAge Group 35-39 ani - masculin
Soare Darius-IonutBucurestiStart Camipni la TriatlonCopii 9-12 ani - masculin
Sofron TudorClujIronteam / 360 SportAge Group 30-34 ani - masculin
Sosa AndreiBucurestiExpirat ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Sosa RalucaBucurestiExpirat ClubAge Group 30-34 ani - feminin
Spinei MirceaBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Sprinceana RaduBucurestiradusiralu.roAge Group 35-39 ani - masculin
Stan George CristianGaestiNoMad Merida CSTAge Group 25-29 ani - masculin
Stanciu FilipBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Stanciu MariaStefaniaBucurestiStart Camipni la TriatlonCopii 9-12 ani - feminin
Stefan ScarlatBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Stratulat AlexandruBucurestiRo Club MaratonAge Group 25-29 ani - feminin
Stroe BogdanBucurestiAge Group 45-49 ani - masculin
Stroe CorneliaCâmpinaFestina LenteAge Group 45-49 ani - feminin
Stroe FlorianCâmpinaFestina LenteAge Group 45-49 ani - masculin
Stroe IlincaBucurestiCopii 9-12 ani - feminin
Suteu BogdanBucuresti Age Group 35-39 ani - masculin
Szikszai J. BrunoTirgu MuresH2O TeamAge Group 45-49 ani - masculin
Tamas CatalinBucurestiAthletic Cardio ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Tănase MarianPitestiAge Group 30-34 ani - masculin
Teodora MarianBucurestiAge Group 35-39 ani - feminin
Tiganila CatalinBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Tirlea AlexandruBucurestiLa MosuAge Group 30-34 ani - masculin
Tocu Dragos MarianBucurestiAge Group 25-29 ani - masculin
Toma Albert ZsuzsannaBaile TusnadHarghita Triatlon ClubAge Group 30-34 ani - feminin
Toma Ioan AlexandruBucurestiBucharest Sport ClubAge Group 20-24 ani - masculin
Totalca FlorinBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Trandafir EmanuelBucurestiEnergy ClubAge Group 20-24 ani - masculin
Trascu OvidiuBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Tudor AlexandruBucurestiStafiduta Alergatoare Age Group 35-39 ani - masculin
Tudorache Adrian-EmilBucurestiPegas Triatlon ClubAge Group 25-29 ani - masculin
Tufaru StelianBucurestiAthletic TeamAge Group 40-44 ani - masculin
Turchievici DionisieBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Tutugan SefanBucurestiCadeti 13-15 ani - masculin
Udeanu AdelinBrasovAge Group 25-29 ani - masculin
Ustinescu Cristian-StefanBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Ustinescu George-OvidiuBucurestiCopii 9-12 ani - masculin
Vadadi TeklaTirgu MuresMaster Ski&BikeCadeti 13-15 ani - feminin
Vasile Ana MariaBucurestiAge Group 40-44 ani - feminin
Vasile ClaudiuBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Venable JohnBucurestiTeam RWBAge Group 45-49 ani - masculin
Victor CristeaBucurestiInternational British School of BucharestJuniori 16-19 ani - masculin
Vigariu MihaiBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Vlad MiscoiTimisoaraCS Triathlon Team TimisoaraCadeti 13-15 ani - masculin
Vlad AlexandruBucurestiCS Olimpia BucurestiCadeti 13-15 ani - masculin
Vlad BogdanBucurestiGFP Rugby ClubAge Group 35-39 ani - masculin
Vlad MirceaBucurestiAge Group 35-39 ani - masculin
Vlada GeorgeBucurestieMAGAge Group 25-29 ani - masculin
Vlada SorinaBucurestiAge Group 25-29 ani - feminin
Vlastaru MarianBrailaCSM BrailaJuniori 16-19 ani - masculin
Voicu LucianOtopeniAge Group 30-34 ani - masculin
Vulpoiu Ana MariaBucurestiOlimpia BucurestiCadeti 13-15 ani - feminin
Vulpoiu Ana Maria CristinaBucurestiCadeti 13-15 ani - feminin
Zaharia Ana-MariaBucurestiClub AdrenalinaAge Group 30-34 ani - feminin
Zamfir Ana MariaBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - feminin
Zamfir AndreiTirgovisteAge Group 25-29 ani - feminin
Zamfir AntonBucurestiInternational British School of BucharestCopii 9-12 ani - masculin
Zapodeanu AncaSuceavaAge Group 25-29 ani - feminin
Zbughin Paul DanBucurestiAge Group 30-34 ani - masculin
Zburatura Liviu-DanBucurestiPegas Triatlon ClubAge Group 25-29 ani - masculin
Zeveleanu PetreDrobeta Turnu SeverinRO CLUB MARATONAge Group 60+ ani - masculin
Zlate-Ion IoanaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin
Zodie AidaBucurestiAge Group 30-34 ani - feminin

Stafeta

EchipaConcurent 1Concurent 2Categorie
#lawyersinmotionAlina StoicaAlexandra HusarFeminin
#risingstarsCarolina PletniucClaudiu DamianMixt
A+AAndreea RaduAndrei SarbuMixt
AdrenalinaZaharia Ana-MariaPurcaru CristianMixt
Asociatia Sansa TaCiobotaru GabrielGramada SebastianMixt
Baba NovakGut LaurentiuIvanov RoxanaMixt
BikeXpert Racing TeamGarpasan DenissePetrache MariusMixt
BombardinoDana PopoviciAlina ChivulescuFeminin
Bucharest Sport Club - MixtStroe AntonToma IuliaMixt
Bucharest Sport Club 1Balan TeodorPetrescu NicolaeMasculin
Bufnitele ghiduseIliescu Alexandra VeronicaMilici Adriana RodicaFeminin
Cambridge School of BucharestChiroiu CristinaMocanu DanMixt
CésariiRapas CameliaOpariuc IoanMixt
CheflessDobre MihaiIoana BerindeMixt
CSM ClujDascal SergiuCiobanu AndreiMasculin
CSM ClujPopescu LauraKanizsay LeventeMixt
CSM ClujIrimia RalucaBudisan DayanaFeminin
CSM ClujDantis OtiliaDantis MarianMixt
Csm Cluj Kanizsay LeventeMutter IngridMixt
Daimon TeamTeodor DEMETRIADValentin ROSIOARAMasculin
Divertiland Team1Spatoulas AndreasBilencu OctavianMasculin
Divertiland Team2Victor NastaseSorin VasilicaMasculin
Divertiland Team3Giurconiu CristinaIoanna TzioliFeminin
Dream TeamPatrascu CatalinPetrescu VicentiuMasculin
Flower PowerDorina IlieAlina GordinFeminin
HC CYCLINGIgnat EugenLeasu DanielMasculin
I_oanaIoana CroitoruOana AntonFeminin
Inghetata pe batStoian Andrei FlorinZanfir Catalin IonutMasculin
ÎmpiedicațiiDan PopescuAlin MelecaMasculin
JJAlex ManoleTudor FodorMasculin
M&MMazilu DanMasariu DanMasculin
MilonguerosPoenaru VladNae LaurentiuMasculin
Mordecai si RigbiTatu SorinaPanosche IulianMixt
MorenariiCotei BogdanNeacsa FlorinMasculin
Mov TeamAntonescu Andrei GabrielBealcu PetronelaMixt
Niro Investment GroupColtoi MirceaStancu Gabriel Masculin
NoMad Merida CSTȚiței DoinaPaceagiu CristinaFeminin
Pam-MoxIancu TeodorSuteu BogdanMasculin
PandaAnda Cristina ButnarAbdullah AlkadourMixt
Pegas Triatlon Club Daniel HorhogeaFarcas Cristi Masculin
PerfectbikeHerciu Anca MihaelaRosu Dan Petru Mixt
PlimbaretiiAdrian CearnauMihnea CristescuMasculin
PrimadonnaSeropian AdaMoraru EdwardMixt
Primadonna 2Nicolae MihaelaSeropian Mihai DikranMixt
QuasarsZamfirescu NarcisStefancu Ovidiu-MariusMasculin
Real Ryder BrasovStanciu AlexandruCalin LaurentiuMasculin
RoadRunner TeamFrunzeanu MarianStroescu DanielMasculin
Robert Both StudioRobert BothNicusor PoianaMasculin
RosuitesBica AndreiMarius IonescuMasculin
Slatina Running GirlsFloricel SimonaEnache IuliaFeminin
SpartaniiMinca BogdanTanase GheorgheMasculin
SRTIancu ValentinCostiniu MihaelaMixt
SupermenStanciu Catalin AlexandruGeorgescu Paul CiprianMasculin
The couch potatoesCristian LinaSorin SusneaMasculin
The Fat Boys Are BackOprea George-AdrianAgache BogdanMasculin
The LegendJibleanu TraianRoca GabrielMasculin
Time Trial RunningIonel DutaFlorin SimionMasculin
Tri-Aluta teamDaniel AttilaSzabo NorbertMasculin
ValentiniiTiganila ValentinaBalan ValentinMixt
Vibes TeamBotan MihaiPopa DanMasculin
YetiRazvana HantilaFlorin HantilaMixt

 

Individual

Stafeta

ConcurentClub / LocalitateCategorie
Albert GasparBioeel racing teamElite – masculin
Albert LeventeLudusAdulti 20-29 ani – masculin
Alexander StoichevSC Daljan Ruse BulgariaJuniori 13-15 ani – masculin
Alexandru CatalinCluj NapocaAdulti 30-39 ani – masculin
Badoiu BogdanBucurestiJuniori 16-19 ani – masculin
Badoiu CristianBucurestiMaster 40-49 ani – masculin
Badoiu IlincaBucurestiCopii sub 13 ani – feminin
Badoiu Maria-CristinaBucurestiMaster +40 ani – feminin
Balac Vlad CristianCS Olimpia BucurestiJuniori 16-19 ani – masculin
BALAN MARCELCSM CLUJElite – masculin
Balló ÁrpádSf GheorgheCopii sub 13 ani – masculin
Barta ZoltánClujAdulti 30-39 ani – masculin
BEGIDZSAN LASZLOTG. MURESAdulti 30-39 ani – masculin
BEKE LORANTCSM CLUJJuniori 16-19 ani – masculin
BERKI ADRIANCSM CLUJJuniori 13-15 ani – masculin
Bodoni BotondTg MuresAdulti 20-29 ani – masculin
Bofan DorinTirgu MuresAdulti 20-29 ani – masculin
Bogdanescu LaurentiuC.S. Ride CompetitionElite – masculin
BOGYA GERGELYCSM CLUJJuniori 13-15 ani – masculin
BORA MIHNEACSM CLUJCopii sub 13 ani – masculin
BUDISAN DAYANACSM CLUJJuniori 13-15 ani – feminin
CAMPEAN GIORGIANACSM CLUJCopii sub 13 ani – feminin
Cazan Ana MariaCS Olimpia BucurestiJuniori 16-19 ani – feminin
Chiritescu/FlorinBucurestiMaster 40-49 ani – masculin
Ciobanu AndreiClujul Pedaleaza Cluj-NapocaCopii sub 13 ani – masculin
CIORAP ABELCSM CLUJJuniori 16-19 ani – masculin
Ciprian BalanescuC.S. Ride CompetitionElite – masculin
Culei DanielTirgu MuresJuniori 13-15 ani – masculin
Civga RobertClubul Sportiv Municipal BrailaJuniori 16-19 ani – masculin
Constantin IonutClubul Sportiv Municipal BrailaJuniori 16-19 ani – masculin
Cornea MihaelaCS Olimpia BucurestiJuniori 13-15 ani – feminin
Csegedi ImreTirgu MuresAdulti 30-39 ani – masculin
Daniel AttilaSport Club Tri-Aluta Sf.GheorgheJuniori 16-19 ani – masculin
Daniel FeraruCiclomed/OtopeniMaster 40-49 ani – masculin
DASCAL SERGIUCSM CLUJElite – masculin
Dimbean PaulC.S. Master ski&Bike ClubJuniori 16-19 ani – masculin
Dulacioiu CristianBrasovAdulti 20-29 ani – masculin
Dulacioiu TitusTRIBEACH / BrasovMaster 40-49 ani – masculin
Dumitru AlexandruClubul Sportiv Municipal BrailaJuniori 16-19 ani – masculin
Ene LiviuSport Club Tri-Aluta Sf.GheorgheAdulti 20-29 ani – masculin
FANCSALI KINGAMASTERSKIBIKE Tirgu MuresJuniori 13-15 ani – feminin
Feraru StefanCiclomed / OtopeniCopii sub 13 ani – masculin
Florea Daniel AlexandruRo Club Maraton / BucurestiAdulti 30-39 ani – masculin
Frunza MihaiTirgu Mures jud.MuresJuniori 13-15 ani – masculin
Gasparik AttilaMaster Ski and Bike Tg.MuresMaster 40-49 ani – masculin
Gomoescu Stefan RobertCS Olimpia BucurestiElite – masculin
Honesz TamasSport Club Tri-Aluta Sf.GheorgheCopii sub 13 ani – masculin
Horváth ÁrpádMaster ski & bike club Tg.- MuresMaster 40-49 ani – masculin
Iacob FerencHuedinCopii sub 13 ani – masculin
Ianovici-Cristache FlorinCS Triatlon Xtrem/BrasovMaster 40-49 ani – masculin
IRIMIA RALUCACSM CLUJElite – feminin
Ivanina MilanovaSC Daljan Ruse BulgariaCopii sub 13 ani – feminin
Jakab Benke HajnalkaMaster Ski&BikeElite – feminin
Jianu AlexandruDrobeta Turnu SeverinAdulti 30-39 ani – masculin
KANIZSAY LEVENTECSM CLUJJuniori 16-19 ani – masculin
Kántor TiborTirgu MuresAdulti 20-29 ani – masculin
Kapas Antal LeventeLudusAdulti 20-29 ani – masculin
Kiss / DénesMaster Ski&Bike / Tg MuresMaster 40-49 ani – masculin
Kiss / PéterMaster Ski & Bike / Tg MuresCopii sub 13 ani – masculin
Kiss AttilaMaster Sky&BikeAdulti 30-39 ani – masculin
Kiss LeventeMaster Sky&BikeJuniori 13-15 ani – masculin
Konstantin VelkovSC Daljan Ruse BulgariaElite – masculin
Kulcsar Kilyen GyulasovataAdulti 20-29 ani – masculin
Langviser ZsoltInterTeam/Cluj-NapocaAdulti 30-39 ani – masculin
Leonte FlorinBucurestiMaster 40-49 ani – masculin
Lokodi MátyásMaster Ski & Bike ClubJuniori 13-15 ani – masculin
Lubim KirilovSC Daljan Ruse BulgariaJuniori 13-15 ani – masculin
LUTIC CRISTIANsmartatletic / BUCURESTIElite – masculin
MAIER ANDREI ANDRASEXTREME SPORT CLUB TUSNADElite – masculin
Madaras DanielSport Club Tri-Aluta Sf.GheorgheJuniori 16-19 ani – masculin
Marton Pal GasparikMaster Ski& Bike ClubJuniori 13-15 ani – masculin
MATEAS RAULCSM CLUJJuniori 13-15 ani – masculin
MELINTEANU IULIANVELOPOWER / FOCSANIAdulti 30-39 ani – masculin
Mevsin MahmudovaSC Daljan Ruse BulgariaCopii sub 13 ani – feminin
Mihaltean David CristianCS Olimpia BucurestiJuniori 13-15 ani – masculin
Nagy Bodo SzilardMaster Ski & Bike Club Tg.-MuresJuniori 13-15 ani – masculin
Nechita CarmenBucurestiAdulti 20-29 ani – feminin
Pap EszterCrasnaAdulti 20-29 ani – feminin
Pap HajnalkaKrasznaAdulti 20-29 ani – feminin
Panglica Ionut BogdanCS Olimpia BucurestiJuniori 16-19 ani – masculin
Popa AuraBucurestiAdulti 20-29 ani – feminin
PRISTAVU ADRIAN CONSTANTINBRASOV CYCLING TEAM/ BRASOVAdulti 20-29 ani – masculin
Puiu PaulNoMad Merida CST. Loc. MediasAdulti 30-39 ani – masculin
Radu V?danOrca Cluj NapocaAdulti 20-29 ani – masculin
Rápolti EszterSport Club Tri-Aluta Sf.GheorgheCopii sub 13 ani – feminin
Reus AlinCluj NapocaAdulti 30-39 ani – masculin
Robert DupIasiJuniori 13-15 ani – masculin
Rus AlexandruTg.MuresMaster 40-49 ani – masculin
Rus Marius ValentinA S C.TRIATLON XTREMElite – masculin
SAROSI IOSIFCSM CLUJElite – masculin
Serban Lucian AlexandruCS Olimpia BucurestiElite – masculin
Serban MihaelaCS Olimpia BucurestiJuniori 16-19 ani – masculin
Serbanescu GabrielaClubul Sportiv Municipal BrailaJuniori 13-15 ani – feminin
Sido KatalinTg. MuresMaster +40 ani – feminin
Sido NatanTg. MuresCopii sub 13 ani – masculin
Simon AndrasDNF Racing/ClujMaster 40-49 ani – masculin
Simon GyongyiDNF Racing/ClujAdulti 30-39 ani – feminin
Sólyom ElemérMiercurea-CiucAdulti 30-39 ani – masculin
Spatacean RaduTirgu MuresAdulti 20-29 ani – masculin
SPERANTA / BOGDAN-EUGENFLEX GYM / IASIAdulti 20-29 ani – masculin
Stefania IonCS Olimpia BucurestiElite – feminin
Szasz AttilaMaster Ski&Bike Tirgu MuresAdulti 30-39 ani – masculin
Szatmari DanielOrcaTRI /Cluj-NapocaAdulti 30-39 ani – masculin
SZEKELY GEZACSM CLUJJuniori 13-15 ani – masculin
SZIKSZAI JANOS BRUNOEXTREME SPORT CLUB TUSNADElite – masculin
TAMAS ALINCSM CLUJElite – masculin
Tanase FlorianBucurestiAdulti 30-39 ani – masculin
Tandara IonutFocsaniAdulti 30-39 ani – masculin
Tonk SándorClujAdulti 30-39 ani – masculin
TOR BELATirgu MuresAdulti 30-39 ani – masculin
Trandafir EmanuelBucurestiAdulti 20-29 ani – masculin
Trandafir EmanuelBucurestiAdulti 20-29 ani – masculin
UNGUREANU CONSTANTININDEPENDENT BAIA MAREMaster 40-49 ani – masculin
Ungvari KingaMaster Ski&Bike Tirgu MuresJuniori 16-19 ani – feminin
Vadadi TeklaMaster Ski&Bike Tirgu MuresCopii sub 13 ani – feminin
VASILE DAN CATALINCONSTANTAAdulti 30-39 ani – masculin
Velizar VelizarovSC Daljan Ruse BulgariaJuniori 13-15 ani – masculin
Veres Robert ZsoltTg-MuresAdulti 20-29 ani – masculin
Vlastaru MarianClubul Sportiv Municipal BrailaJuniori 16-19 ani – masculin
VullietRide Competition TimisoaraCopii sub 13 ani – feminin
Vulliet FrancoisRide Competition TimisoaraMaster 40-49 ani – masculin
Zaharia Ana-MariaCS Bikers Team Romania / BucurestiAdulti 30-39 ani – feminin
Zolyomi Arpad ZsoltMaster Ski&BikeCopii sub 13 ani – masculin
Zolyomi Orsolya TimeaTirgu MuresCopii sub 13 ani – feminin
Nagy Bodo Szilard / Berecki HunorDrinkers Master Ski & Bike ClubStafeta Masculin
Marton Monika / Marton CsabaM.C.A. Tirgu MuresStafeta Mixt
Ferenczi Botond / Birton CsabaLearn to burn / Master Ski & Bike ClubStafeta Masculin

Rezultate Campionatul National de Duatlon 2015

Rezultate Campionatul National de Duatlon 2014

Open Feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Manac Antoanela 25 00:03:43 00:04:10 00:04:15 00:04:25 00:14:18 00:11:14 00:10:52 00:07:48 00:04:23 01:05:08
2 Ion Stefania 26 00:03:55 00:04:34 00:04:41 00:04:41 00:15:30 00:12:37 00:12:30 00:08:03 00:04:26 01:10:57
3 Dantis Otilia 297 00:04:02 00:04:29 00:04:41 00:04:40 00:15:54 00:12:16 00:12:29 00:07:58 00:04:33 01:11:02
4 Adriana Cceausescu 296 00:04:36 00:05:05 00:05:19 00:05:23 00:15:21 00:11:05 00:11:05 00:09:51 00:05:11 01:12:56
5 Andreea Calugaru 159 00:05:03 00:04:54 00:05:00 00:05:06 00:16:37 00:12:52 00:13:02 00:09:41 00:05:06 01:17:21
6 Irimia Raluca 27 00:05:00 00:05:18 00:05:10 00:05:11 00:16:18 00:13:27 00:13:55 00:08:41 00:05:18 01:18:18
7 Cazacu Ana 412 00:04:11 00:04:33 00:04:54 00:05:00 00:18:50 00:13:54 00:13:36 00:09:04 00:05:00 01:19:02
8 Monica Serachitopol 164 00:05:35 00:05:23 00:05:30 00:05:34 00:16:42 00:12:25 00:13:13 00:10:03 00:05:39 01:20:04
9 Manicuta Monica 223 00:05:30 00:05:32 00:05:34 00:05:37 00:17:45 00:12:30 00:12:24 00:10:13 00:05:14 01:20:19
10 Cucereanu-Badica Ioana 428 00:05:19 00:05:19 00:05:19 00:05:27 00:17:37 00:13:29 00:13:19 00:09:30 00:05:19 01:20:38
11 Ciolacu Andreea Teodora 463 00:04:54 00:05:59 00:06:03 00:06:13 00:16:55 00:13:16 00:13:23 00:10:35 00:05:57 01:23:15
12 Sido Katalin 393 00:05:05 00:05:07 00:05:13 00:05:18 00:18:53 00:13:59 00:14:07 00:10:18 00:05:20 01:23:20
13 Badoiu Maria-Cristina 426 00:05:35 00:05:39 00:05:35 00:05:36 00:17:48 00:13:57 00:13:45 00:09:48 00:05:39 01:23:22
14 Funduc Iulia Florina 465 00:04:41 00:05:11 00:05:41 00:05:42 00:18:49 00:13:17 00:13:56 00:10:24 00:05:43 01:23:24
15 Bondor Salome 160 00:05:27 00:05:39 00:06:04 00:06:04 00:17:05 00:13:36 00:13:42 00:11:16 00:06:19 01:25:12
16 Mihai Alexandra 163 00:05:28 00:05:41 00:05:45 00:05:36 00:18:13 00:14:25 00:14:41 00:09:52 00:05:40 01:25:21
17 Magyaros Reka 222 00:05:50 00:05:41 00:05:48 00:05:45 00:18:55 00:14:18 00:14:28 00:10:39 00:05:28 01:26:52
18 Olaru Ana-Maria 226 00:05:16 00:05:20 00:05:32 00:05:36 00:18:56 00:14:06 00:14:45 00:11:07 00:06:19 01:26:57
19 Serbanescu Gabriela 464 00:05:09 00:05:44 00:06:03 00:06:14 00:18:12 00:14:53 00:15:18 00:11:11 00:06:49 01:29:33
20 Popa Monica Emilia 227 00:05:45 00:05:38 00:05:55 00:05:53 00:20:06 00:15:24 00:14:51 00:11:10 00:05:52 01:30:34
21 Zlate-Ion Ioana 232 01:34:20
22 Isaia Mihaela 298 00:06:16 00:06:25 00:06:38 00:06:35 00:19:52 00:14:53 00:15:08 00:12:26 00:06:44 01:34:57
23 Rebreanu-Iancu Adina 228 00:06:14 00:06:19 00:06:50 00:06:32 00:21:45 00:15:09 00:15:10 00:11:25 00:06:12 01:35:36
24 Vlada Sorina 168 00:05:23 00:05:32 00:05:38 00:05:47 00:21:25 00:18:10 00:18:03 00:10:16 00:06:13 01:36:27
25 Corlan Lilica 217 00:05:55 00:06:10 00:06:19 00:06:14 00:21:59 00:16:18 00:17:25 00:11:11 00:06:30 01:38:01
26 Mircea Darina 225 00:06:54 00:06:32 00:06:47 00:06:57 00:24:00 00:19:20 00:19:31 00:12:40 00:07:22 01:50:03
27 Ciufu Lidia 390 00:07:00 00:07:31 00:07:49 00:07:52 00:24:12 00:19:33 00:18:42 00:13:46 00:08:44 01:55:09
28 Runceanu Andra 300 00:08:03 00:07:54 00:09:01 00:09:29 00:23:06 00:17:18 00:17:20 00:15:37 00:08:55 01:56:43
29 Florea Doina-Daniela 429 00:07:01 00:08:30 00:08:09 00:08:22 00:25:06 00:19:53 00:22:19 00:14:05 1 lap - DNF

Open Masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Ciprian Balanescu 1 00:03:01 00:03:19 00:03:21 00:03:20 00:12:52 00:09:54 00:10:06 00:06:23 00:03:23 00:55:39
2 Budai Robert Zsolt 245 00:03:11 00:03:24 00:03:28 00:03:30 00:12:22 00:10:12 00:10:10 00:05:56 00:03:33 00:55:48
3 Daniel Attila 2 00:03:04 00:03:33 00:03:40 00:03:46 00:13:32 00:10:28 00:10:17 00:06:31 00:03:48 00:58:39
4 Pristavu Adrian 4 00:03:28 00:03:47 00:03:56 00:03:59 00:13:11 00:09:57 00:09:57 00:07:04 00:04:01 00:59:20
5 Damian Bogdan 181 00:03:29 00:03:37 00:03:42 00:03:44 00:13:23 00:10:27 00:10:26 00:06:46 00:03:47 00:59:21
6 Stan George Cristian 8 00:03:27 00:03:45 00:03:57 00:03:51 00:13:06 00:09:56 00:10:03 00:07:40 00:04:12 00:59:57
7 Enescu George 13 00:03:29 00:03:44 00:03:56 00:03:50 00:13:29 00:10:07 00:10:09 00:07:20 00:03:54 00:59:58
8 Manea Florin-Catalin 193 00:03:21 00:03:36 00:03:38 00:03:42 00:14:13 00:10:30 00:10:30 00:06:57 00:03:50 01:00:17
9 Chis Andrei 5 00:03:22 00:03:45 00:03:52 00:03:56 00:13:37 00:10:16 00:10:36 00:07:08 00:04:01 01:00:33
10 Vigariu Mihai 293 00:03:56 00:03:52 00:04:00 00:04:04 00:12:59 00:10:10 00:10:10 00:07:23 00:04:01 01:00:35
11 Silinc Ionut 210 00:03:21 00:03:46 00:03:59 00:04:00 00:13:55 00:10:24 00:10:27 00:06:51 00:03:52 01:00:35
12 Ceparu Cristian 176 00:03:37 00:03:45 00:03:51 00:03:54 00:13:57 00:10:21 00:10:31 00:07:07 00:03:49 01:00:52
13 Doicescu Cristian Iulian 17 00:03:36 00:04:03 00:04:14 00:04:18 00:13:04 00:10:00 00:10:09 00:07:33 00:04:04 01:01:01
14 Anton Mihai Paul 9 00:03:32 00:04:03 00:04:03 00:04:11 00:13:32 00:10:11 00:10:00 00:07:27 00:04:03 01:01:02
15 Ilie Razvan 12 00:03:47 00:04:06 00:04:10 00:04:10 00:12:58 00:10:05 00:10:09 00:07:32 00:04:10 01:01:07
16 Maier Andras 19 00:03:47 00:03:57 00:04:00 00:04:01 00:13:40 00:10:20 00:10:05 00:07:12 00:04:05 01:01:07
17 Gheoghie Gori 151 00:03:30 00:03:45 00:03:55 00:03:58 00:13:20 00:10:07 00:10:08 00:08:21 00:04:04 01:01:08
18 Acatrinei Lucian 10 00:03:37 00:03:54 00:03:58 00:04:01 00:13:59 00:10:38 00:10:26 00:07:07 00:04:05 01:01:45
19 Munteanu Constantin 200 00:04:03 00:03:59 00:04:08 00:04:15 00:12:48 00:09:53 00:09:57 00:07:58 00:04:26 01:01:46
20 Grigorescu Filip-Ilie 14 00:03:47 00:04:11 00:04:16 00:04:23 00:13:29 00:09:52 00:10:01 00:07:25 00:04:23 01:01:47
21 Balica Mircea Andrei 7 00:03:24 00:03:46 00:03:52 00:03:56 00:13:52 00:10:57 00:10:58 00:07:08 00:03:58 01:01:49
22 Donciu Andrei 325 00:03:43 00:03:46 00:03:52 00:04:00 00:13:49 00:10:41 00:10:56 00:07:17 00:03:58 01:02:02
23 Dudu Andrei Dan 20 00:03:36 00:03:55 00:03:56 00:03:59 00:14:01 00:10:38 00:10:39 00:07:25 00:04:01 01:02:10
24 Zburatura Liviu-Dan 11 00:03:28 00:03:44 00:03:57 00:03:57 00:14:16 00:10:44 00:10:58 00:07:06 00:04:11 01:02:21
25 Murar George Iulian 278 00:03:38 00:03:45 00:03:52 00:03:54 00:13:57 00:11:01 00:10:56 00:07:40 00:03:53 01:02:36
26 Costea Adrian 249 00:03:58 00:04:04 00:04:07 00:04:12 00:13:51 00:10:32 00:10:13 00:07:36 00:04:13 01:02:46
27 Sestacovski Florin 15 00:03:37 00:04:10 00:04:11 00:04:08 00:13:19 00:10:15 00:10:19 00:08:10 00:04:39 01:02:50
28 Kovacs Szabolcs 470 00:03:32 00:03:56 00:04:07 00:03:59 00:13:55 00:11:10 00:10:54 00:07:12 00:04:07 01:02:52
29 Sofron Tudor 288 00:03:46 00:03:55 00:03:57 00:04:00 00:13:49 00:10:40 00:10:36 00:07:51 00:04:18 01:02:52
30 Mircea Robert Gustav 16 00:03:59 00:04:08 00:04:16 00:04:29 00:14:03 00:09:50 00:10:10 00:07:51 00:04:32 01:03:18
31 Iurie Ostasin 456 00:04:07 00:04:10 00:04:11 00:04:12 00:13:42 00:10:23 00:10:10 00:08:10 00:04:49 01:03:54
32 Jitaru Florin 348 00:03:30 00:03:44 00:03:53 00:03:56 00:15:28 00:11:15 00:18:24 cumulat 00:03:51 01:04:01
33 Nicolae Gheorghe 201 00:03:36 00:03:39 00:03:45 00:03:51 00:14:37 00:11:11 00:11:24 00:08:07 00:03:52 01:04:02
34 Ene Razvan 408 00:03:36 00:03:45 00:03:52 00:03:49 00:16:24 00:11:24 00:11:16 00:06:56 00:04:01 01:04:03
35 Lokodi Mátyás 6 00:03:24 00:03:51 00:04:06 00:04:13 00:25:13 cumulat 00:10:48 00:07:58 00:04:43 01:04:16
36 Ionita Bogdan Mihai 21 00:03:45 00:04:08 00:04:16 00:04:19 00:13:47 00:21:27 cumulat 00:07:55 00:04:49 01:04:26
37 Badoiu Bogdan 147 00:04:07 00:04:16 00:04:20 00:04:27 00:13:25 00:10:09 00:11:00 00:08:12 00:04:57 01:04:53
38 Garboan Daniel 331 00:03:51 00:04:04 00:04:09 00:04:16 00:15:08 00:11:30 00:11:30 00:07:05 00:03:56 01:05:29
39 Lebu Bogdan 411 00:03:52 00:04:12 00:04:20 00:04:25 00:14:22 00:10:36 00:10:44 00:08:27 00:04:37 01:05:35
40 Moga Catalin 354 00:04:14 00:04:20 00:04:23 00:04:28 00:14:32 00:10:42 00:10:58 00:07:56 00:04:25 01:05:58
41 Buletin Andrei 174 00:04:35 00:04:22 00:04:26 00:04:36 00:13:51 00:10:38 00:10:47 00:08:07 00:04:38 01:06:00
42 Balac Vlad 467 00:03:31 00:04:07 00:04:20 00:04:17 00:14:14 00:11:36 00:11:38 00:08:07 00:04:22 01:06:12
43 Mititelu Andrei Nicolae 471 00:04:04 00:04:25 00:04:44 00:04:34 00:13:30 00:10:52 00:10:53 00:08:03 00:05:14 01:06:19
44 Roatis vasile 449 00:04:15 00:04:42 00:04:47 00:04:55 00:13:46 00:20:13 cumulat 00:08:31 00:05:11 01:06:20
45 Szikszai J. Bruno 23 00:04:02 00:04:21 00:04:27 00:04:27 00:14:41 00:10:40 00:10:55 00:08:15 00:04:36 01:06:24
46 Rusu Gabriel 376 00:04:04 00:04:14 00:04:21 00:04:29 00:14:21 00:11:20 00:11:24 00:07:34 00:04:37 01:06:24
47 Dantis Marian 18 00:04:02 00:04:29 00:04:41 00:04:40 00:14:06 00:11:23 00:11:12 00:07:37 00:04:21 01:06:31
48 George Cristian Dobre 333 00:03:48 00:03:54 00:04:01 00:04:09 00:15:40 00:11:23 00:11:30 00:08:06 00:04:07 01:06:38
49 Tufaru Stelian 425 00:04:09 00:03:58 00:04:07 00:04:19 00:15:32 00:11:23 00:11:16 00:07:41 00:04:18 01:06:43
50 Rob Hewett 424 00:04:04 00:04:06 00:04:13 00:04:18 00:15:11 00:10:55 00:11:16 00:08:18 00:04:27 01:06:48
51 Toma Ioan Alexandru 157 cumulat 01:06:54
52 Arpinte Daniel 396 00:04:46 00:04:19 00:04:28 00:04:28 00:14:00 00:10:59 00:10:52 00:08:29 00:04:35 01:06:56
53 Buculei Erick 398 00:04:22 00:04:22 00:04:25 00:04:27 00:14:44 00:11:13 00:11:12 00:07:58 00:04:29 01:07:12
54 Scheau Niculae Bogdan 208 00:03:54 00:03:59 00:04:07 00:04:09 00:15:33 00:11:37 00:11:31 00:08:15 00:04:16 01:07:21
55 Iancu Adrian Serban 262 00:04:12 00:04:25 00:04:33 00:04:37 00:14:52 00:11:04 00:11:17 00:08:04 00:04:21 01:07:25
56 Dragos Georgescu 328 00:04:27 00:04:30 00:04:32 00:04:42 00:14:22 00:10:46 00:10:54 00:08:30 00:04:42 01:07:25
57 Hota Stelian 343 00:04:18 00:04:21 00:04:32 00:04:42 00:14:58 00:10:49 00:10:41 00:08:23 00:04:48 01:07:32
58 Sfetcu Dan 377 00:03:54 00:04:10 00:04:18 00:04:30 00:14:54 00:11:24 00:11:26 00:08:25 00:05:03 01:08:04
59 Florea Razvan Ionut 330 00:04:35 00:04:28 00:04:33 00:04:40 00:14:40 00:11:11 00:11:15 00:08:14 00:04:35 01:08:11
60 Stefan Scarlat 289 00:04:17 00:04:24 00:04:32 00:04:42 00:14:44 00:10:56 00:11:00 00:09:08 00:04:32 01:08:15
61 Adrian Bobocea 234 00:03:49 00:03:57 00:04:13 00:04:10 00:16:18 00:11:20 00:11:13 00:09:00 00:04:18 01:08:18
62 Cazacu Cristian 481 00:04:17 00:03:58 00:04:03 00:04:12 00:15:29 00:11:49 00:12:14 00:08:11 00:04:06 01:08:19
63 Anglade Julien 304 00:04:24 00:04:27 00:04:30 00:04:40 00:14:37 00:11:07 00:11:08 00:08:40 00:04:46 01:08:19
64 Ilinca Daniel-George 263 00:04:11 00:04:21 00:04:33 00:04:40 00:15:14 00:11:09 00:11:20 00:08:13 00:04:50 01:08:31
65 Danilov Alexandru 435 00:04:09 00:04:09 00:04:11 00:04:18 00:15:04 00:11:42 00:11:40 00:08:48 00:04:35 01:08:36
66 Ciocan Andrei Nicolae 316 00:04:28 00:04:29 00:04:33 00:04:42 00:15:33 00:11:09 00:11:08 00:08:09 00:04:27 01:08:38
67 Dulacioiu Cristian 150 00:04:14 00:04:26 00:04:33 00:04:41 00:15:02 00:11:08 00:11:20 00:08:28 00:04:54 01:08:46
68 Udeanu Adelin 213 00:04:09 00:03:59 00:04:04 00:04:12 00:15:45 00:12:10 00:12:11 00:07:59 00:04:19 01:08:48
69 Fratila Mugurel 437 00:03:53 00:04:15 00:04:32 00:04:39 00:15:23 00:11:27 00:11:26 00:08:29 00:04:44 01:08:48
70 Nicolescu Cristian Constantin 357 00:04:20 00:04:32 00:04:35 00:04:40 00:14:43 00:11:21 00:11:04 00:08:46 00:04:56 01:08:57
71 Angelescu Adrian 431 00:04:33 00:04:15 00:04:18 00:04:23 00:15:33 00:11:40 00:12:00 00:07:53 00:04:22 01:08:57
72 Netcu Catalin 280 00:03:41 00:03:53 00:04:01 00:03:59 00:16:11 00:12:26 00:12:45 00:08:03 00:04:17 01:09:16
73 Ilie Ovidiu 344 00:04:13 00:04:15 00:04:25 00:04:39 00:15:41 00:11:25 00:11:27 00:08:40 00:04:31 01:09:16
74 Aldoescu Alexandru 303 00:04:07 00:04:22 00:04:26 00:04:30 00:15:05 00:12:11 00:12:38 00:07:53 00:04:27 01:09:39
75 Ciotic Cristian 434 00:04:29 00:04:49 00:05:11 00:05:13 00:14:36 00:10:25 00:11:53 00:08:00 00:05:07 01:09:43
76 Cretu Lucian 320 00:04:16 00:04:21 00:04:30 00:04:36 00:15:18 00:11:33 00:11:45 00:08:56 00:04:40 01:09:55
77 Nemes Szabolcs 356 00:03:54 00:04:02 00:04:09 00:04:10 00:15:37 00:12:46 00:14:10 00:06:58 00:04:09 01:09:55
78 Hojda Alexandru 342 00:04:15 00:04:17 00:04:24 00:04:25 00:15:24 00:12:27 00:12:24 00:07:59 00:04:23 01:09:58
79 Dambean Ovidiu 477 00:04:48 00:04:28 00:04:29 00:04:35 00:15:31 00:11:43 00:11:24 00:08:28 00:04:36 01:10:02
80 Codea Flavius 317 00:04:40 00:04:33 00:04:41 00:04:48 00:15:02 00:11:00 00:10:27 00:09:57 00:04:56 01:10:04
81 Diaconescu Marius 324 00:04:20 00:04:28 00:04:48 00:04:49 00:15:17 00:11:13 00:11:05 00:09:04 00:05:05 01:10:09
82 Chioaru Mihai 401 00:04:08 00:04:03 00:04:15 00:04:21 00:16:18 00:11:53 00:12:05 00:08:24 00:04:52 01:10:19
83 Nistor Ion 358 00:04:30 00:04:37 00:04:43 00:04:48 00:14:59 00:11:15 00:11:21 00:09:19 00:04:49 01:10:21
84 Vasile Claudiu 387 00:04:51 00:04:10 00:04:27 00:04:23 00:16:31 00:11:40 00:11:31 00:08:37 00:04:17 01:10:27
85 Tănase Marian 290 00:03:59 00:04:16 00:04:24 00:04:29 00:15:58 00:12:30 00:12:30 00:07:56 00:04:29 01:10:31
86 Dandarila Liviu 322 00:04:15 00:04:25 00:04:23 00:04:36 00:15:30 00:12:43 00:12:19 00:07:47 00:04:34 01:10:32
87 Ionescu Danes 345 00:04:51 00:04:39 00:04:49 00:04:49 00:14:52 00:11:38 00:11:29 00:08:42 00:04:54 01:10:43
88 Badoiu Cristian 432 00:04:59 00:05:05 00:05:12 00:05:12 00:14:02 00:11:00 00:11:08 00:09:10 00:05:10 01:10:58
89 Bogdan Matei 148 00:04:22 00:04:20 00:04:28 00:04:31 00:27:53 00:11:30 00:09:13 00:09:13 00:04:51 01:11:08
90 Oancea Florin 360 00:04:55 00:04:43 00:04:38 00:04:42 00:15:26 00:11:36 00:11:36 00:09:03 00:04:50 01:11:29
91 Tudorache Adrian-Emil 212 00:04:24 00:04:31 00:04:47 00:04:55 00:15:14 00:11:44 00:11:56 00:09:13 00:04:51 01:11:35
92 Marius Bura 413 00:04:15 00:04:34 00:04:37 00:04:43 00:15:43 00:11:45 00:12:01 00:09:01 00:05:04 01:11:43
93 Gavrila Doru 260 00:04:55 00:04:40 00:04:44 00:04:46 00:15:31 00:11:36 00:12:20 00:08:10 00:04:52 01:11:44
94 Călin Marian 175 00:04:09 00:04:31 00:04:45 00:04:49 00:14:54 00:12:09 00:12:26 00:08:48 00:05:18 01:11:49
95 Edi Petrov 329 00:04:32 00:04:42 00:04:48 00:04:54 00:15:20 00:12:05 00:12:15 00:08:28 00:05:00 01:12:04
96 Mihaila Sorin 272 00:04:33 00:04:36 00:04:54 00:05:05 00:16:01 00:11:40 00:11:46 00:08:51 00:05:02 01:12:28
97 Nedelcu Emilian 355 00:04:11 00:04:22 00:04:36 00:04:44 00:16:12 00:12:12 00:12:21 00:09:09 00:04:46 01:12:33
98 Ionut Vlad Iordache 191 00:04:50 00:04:44 00:04:56 00:05:07 00:15:00 00:12:12 00:12:04 00:08:53 00:04:58 01:12:44
99 Voicu Lucian 294 00:04:12 00:04:30 00:04:41 00:04:57 00:15:47 00:12:26 00:12:27 00:08:42 00:05:04 01:12:46
100 Ciobanu Dragos 179 00:04:45 00:04:37 00:04:40 00:04:40 00:16:39 00:11:42 00:12:33 00:08:32 00:04:39 01:12:47
101 Radu Florin Daniel 370 00:04:25 00:04:43 00:05:03 00:05:14 00:15:44 00:11:40 00:11:17 00:09:18 00:05:31 01:12:55
102 Tirlea Alexandru 291 00:04:59 00:04:54 00:05:10 00:04:50 00:15:25 00:11:32 00:11:20 00:09:58 00:04:58 01:13:06
103 Mihai Guia 271 00:04:39 00:04:49 00:05:02 00:05:14 00:15:38 00:11:27 00:11:19 00:09:37 00:05:23 01:13:08
104 Mihai Narcis 156 00:04:44 00:04:29 00:04:30 00:04:30 00:17:04 00:12:47 00:12:46 00:07:57 00:04:24 01:13:11
105 Dumitru Silviu 186 00:04:29 00:04:28 00:04:38 00:04:48 00:15:50 00:12:44 00:13:13 00:08:12 00:04:50 01:13:12
106 Radoi Victor 448 00:04:35 00:04:49 00:05:04 00:05:17 00:15:35 00:11:28 00:11:21 00:09:42 00:05:23 01:13:14
107 Marius Butuc 351 00:04:24 00:04:35 00:04:54 00:05:05 00:15:30 00:11:36 00:11:37 00:10:29 00:05:16 01:13:26
108 Tudor Alexandru 153 00:04:44 00:04:42 00:04:50 00:04:49 00:15:57 00:12:24 00:12:29 00:08:44 00:05:01 01:13:40
109 Dragos Galos 405 00:04:26 00:04:39 00:04:48 00:04:50 00:16:44 00:12:40 00:11:53 00:08:50 00:04:50 01:13:40
110 Duta Dragos 257 00:04:36 00:04:18 00:04:34 00:04:35 00:17:10 00:12:49 00:12:46 00:08:47 00:04:45 01:14:20
111 Catalin Radu 312 00:04:27 00:04:40 00:04:49 00:16:25 00:12:35 00:12:30 00:08:43 00:05:11 00:05:07 01:14:27
112 Marius Mihai 532 00:04:35 00:04:50 00:04:52 00:04:54 00:15:25 00:12:13 00:14:00 00:08:20 00:05:19 01:14:28
113 Vlastaru Marian 473 00:04:19 00:04:50 00:05:22 00:05:27 00:15:14 00:11:45 00:11:54 00:10:08 00:05:30 01:14:29
114 Stratulat Alexandru 167 00:05:06 00:04:40 00:04:39 00:04:48 00:16:14 00:12:50 00:12:38 00:08:45 00:04:53 01:14:33
115 Hasegan Vlad 468 00:04:24 00:04:28 00:04:45 00:04:41 00:15:46 00:12:12 00:12:39 00:10:35 00:05:09 01:14:39
116 Bituleanu Emil 455 00:05:12 00:05:13 00:05:20 00:05:24 00:15:14 00:11:46 00:11:35 00:09:34 00:05:26 01:14:44
117 Radulescu Costel 285 00:04:28 00:04:22 00:04:32 00:04:34 00:17:17 00:12:40 00:12:32 00:09:58 00:04:26 01:14:49
118 Marcu Eugen 268 00:04:54 00:04:51 00:05:10 00:05:13 00:15:41 00:11:28 00:11:56 00:10:15 00:05:24 01:14:52
119 Pavalascu Victor-Emilian 418 00:05:06 00:04:37 00:04:39 00:04:50 00:16:39 00:13:02 00:13:16 00:08:16 00:04:39 01:15:04
120 Cinciulescu Valentin 314 00:04:47 00:04:50 00:05:05 00:05:17 00:15:44 00:12:00 00:12:04 00:10:14 00:05:16 01:15:17
121 Avramescu Razvan 305 00:04:44 00:04:53 00:05:05 00:05:17 00:15:44 00:12:02 00:12:12 00:10:05 00:05:16 01:15:18
122 Dudus Dan-Ionut 255 00:04:57 00:04:49 00:04:51 00:04:42 00:16:34 00:12:22 00:12:17 00:09:48 00:04:58 01:15:18
123 Palita Daniel 417 00:04:53 00:04:35 00:04:41 00:04:57 00:16:28 00:12:39 00:13:00 00:09:14 00:04:56 01:15:23
124 Cioban Ionut 315 00:04:43 00:05:14 00:05:30 00:05:44 00:15:39 00:11:25 00:11:25 00:09:53 00:05:52 01:15:25
125 Manolache Theodor 267 00:04:21 00:04:18 00:04:46 00:04:41 00:17:04 00:12:33 00:11:50 00:09:00 00:04:53 01:15:26
126 Manea Bogdan 154 00:04:19 00:04:37 00:04:33 00:04:49 00:16:26 00:13:10 00:14:11 00:08:19 00:05:17 01:15:41
127 Ioan Ciprian 264 00:04:36 00:04:29 00:04:29 00:04:30 00:18:02 00:13:11 00:13:18 00:08:33 00:04:35 01:15:43
128 Butu Tudor 310 00:05:29 00:05:09 00:05:04 00:05:19 00:15:42 00:13:14 00:13:25 00:08:11 00:04:47 01:16:20
129 Opritescu Bogdan 203 00:04:42 00:04:39 00:04:45 00:04:42 00:16:42 00:13:18 00:13:44 00:08:34 00:05:17 01:16:23
130 Nitu Florian-Sorel 446 00:05:18 00:04:54 00:04:56 00:04:57 00:17:37 00:12:14 00:12:11 00:09:28 00:04:56 01:16:31
131 Radu Marian 371 00:04:24 00:04:40 00:04:56 00:05:18 00:16:49 00:13:09 00:13:18 00:08:51 00:05:13 01:16:38
132 Trascu ovidiu 385 00:04:59 00:04:56 00:05:10 00:05:11 00:17:55 00:11:52 00:11:48 00:09:46 00:05:02 01:16:39
133 Merica Mihnea 353 00:05:12 00:05:12 00:05:16 00:05:10 00:15:46 00:12:35 00:12:37 00:09:41 00:05:13 01:16:42
134 Barsan Radu 241 00:04:33 00:04:51 00:05:23 00:05:43 00:15:54 00:11:56 00:12:00 00:10:37 00:05:59 01:16:56
135 Blaga Radu 308 00:05:00 00:04:51 00:04:57 00:05:12 00:16:12 00:12:13 00:12:44 00:09:44 00:06:10 01:17:03
136 Popescu Gheorghe 458 00:05:12 00:04:58 00:04:55 00:04:54 00:17:47 00:13:16 00:13:01 00:08:50 00:04:56 01:17:49
137 Pralea Gabriel 368 00:04:52 00:04:52 00:04:55 00:04:56 00:17:43 00:13:14 00:13:41 00:08:38 00:04:59 01:17:50
138 Mitrache Gabriel 275 00:05:13 00:05:03 00:05:24 00:05:32 00:16:44 00:12:12 00:12:41 00:09:44 00:05:20 01:17:53
139 Ionita Bogdan Eugen 346 00:04:44 00:04:39 00:04:53 00:05:02 00:17:55 00:12:52 00:13:33 00:09:26 00:05:04 01:18:08
140 Sandu Adrian 452 00:04:43 00:04:58 00:05:13 00:05:26 00:17:15 00:11:58 00:12:05 00:11:10 00:05:48 01:18:36
141 Daogaru Marian-Petrisor 182 00:04:42 00:04:51 00:05:09 00:05:24 00:16:46 00:13:50 00:14:10 00:08:59 00:05:07 01:18:58
142 Andrei Bogdan Ionuț 237 00:05:17 00:05:16 00:05:40 00:05:52 00:15:57 00:11:42 00:12:02 00:11:23 00:05:50 01:18:59
143 Cirstoveanu Daniel 149 00:04:50 00:04:55 00:05:11 00:05:06 00:17:14 00:12:55 00:13:38 00:09:46 00:05:39 01:19:14
144 Feraru Daniel 436 00:05:08 00:04:40 00:04:58 00:05:04 00:17:36 00:13:42 00:13:26 00:09:15 00:05:25 01:19:14
145 Ionut Tandara 347 00:04:44 00:04:49 00:05:09 00:05:24 00:16:59 00:13:00 00:13:35 00:10:11 00:05:43 01:19:34
146 Axon Alexandru 239 00:04:56 00:04:54 00:04:58 00:05:07 00:16:59 00:13:42 00:14:26 00:09:15 00:05:20 01:19:37
147 Grigore Razvan 339 00:04:50 00:04:53 00:05:08 00:05:18 00:17:43 00:13:34 00:13:57 00:09:50 00:05:23 01:20:36
148 Mosnegutu Liviu 199 00:05:16 00:05:10 00:05:15 00:05:22 00:17:54 00:12:47 00:15:00 00:08:38 00:05:16 01:20:38
149 Grigore Vlad 261 00:05:29 00:05:05 00:05:03 00:05:14 00:17:19 00:14:00 00:13:36 00:09:24 00:05:35 01:20:45
150 Furceanu Marius 188 00:05:15 00:04:57 00:04:59 00:05:06 00:18:07 00:13:27 00:13:31 00:10:31 00:05:14 01:21:07
151 Biziru Viorel 242 00:05:02 00:05:07 00:05:19 00:05:25 00:17:50 00:13:22 00:13:30 00:10:27 00:05:14 01:21:16
152 Georgescu Valentin 438 00:05:43 00:05:29 00:05:34 00:05:31 02:46:06 00:14:00 00:14:08 00:09:11 00:05:26 01:21:16
153 Iancu Mihai 439 00:04:50 00:05:06 00:05:20 00:05:26 00:18:21 00:13:17 00:13:14 00:10:17 00:05:30 01:21:21
154 Harasim Adrian 341 00:05:41 00:05:21 00:05:41 00:05:44 00:16:53 00:12:30 00:12:23 00:11:18 00:06:41 01:21:42
155 Gabriel Parvulescu 189 00:04:53 00:04:36 00:04:51 00:05:01 00:17:44 00:14:30 00:14:49 00:09:30 00:05:54 01:21:48
156 Balan Razvan 240 00:05:04 00:05:26 00:05:49 00:06:06 00:16:57 00:12:20 00:12:25 00:11:16 00:06:28 01:21:51
157 Musat Marius 416 00:05:01 00:04:56 00:05:01 00:05:08 00:18:24 00:14:01 00:14:47 00:09:18 00:05:18 01:21:54
158 Vlada George 214 00:05:13 00:04:52 00:04:57 00:04:43 00:18:27 00:15:26 00:14:57 00:08:46 00:04:54 01:22:15
159 Neculaes Felix 279 00:04:01 00:04:19 00:04:23 00:04:27 00:20:44 00:16:04 00:16:07 00:07:53 00:04:28 01:22:26
160 Popescu Emil 366 00:05:05 00:04:55 00:05:17 00:05:12 00:17:52 00:13:01 00:13:40 00:11:46 00:05:48 01:22:36
161 Sprinceana Radu 381 00:05:18 00:05:11 00:05:24 00:05:36 00:18:06 00:12:43 00:12:54 00:12:11 00:05:18 01:22:41
162 Sageata Vlad 207 00:05:29 00:05:21 00:05:36 00:05:34 00:17:43 00:13:35 00:13:15 00:10:38 00:05:32 01:22:43
163 Buzatu Daniel 311 00:05:04 00:05:36 00:05:50 00:05:46 00:15:59 00:11:41 00:12:04 00:13:33 00:07:10 01:22:43
164 Radu Daniel 369 00:05:23 00:05:34 00:05:39 00:05:46 00:17:39 00:12:34 00:24:32 cumulat 00:06:01 01:23:08
165 Postolea Ginel 367 00:05:25 00:05:34 00:05:29 00:05:34 00:18:00 00:13:11 00:13:48 00:10:42 00:05:37 01:25:08
166 Olteanu Daniel 362 00:05:11 00:05:21 00:05:20 00:05:12 00:18:50 00:14:54 00:25:37 cumulat 00:05:15 01:25:40
167 Rugina Stefan 450 00:05:16 00:05:45 00:06:06 00:06:49 00:18:13 00:12:20 00:12:54 00:12:43 00:06:19 01:26:25
168 Rasnoveanu Lucian 373 00:05:36 00:05:27 00:05:45 00:05:51 00:18:03 00:14:10 00:14:30 00:11:40 00:06:07 01:27:09
169 Paul Dragan 363 00:05:43 00:05:39 00:06:09 00:06:05 00:17:50 00:13:33 00:14:17 00:11:40 00:06:24 01:27:20
170 Lazarescu Marius 266 00:05:34 00:05:54 00:06:02 00:06:17 00:17:45 00:13:11 00:14:14 00:12:14 00:06:10 01:27:21
171 Apreotesei Iain 466 00:05:15 00:05:12 00:06:26 00:06:16 00:19:17 00:13:57 00:14:23 00:10:41 00:06:02 01:27:29
172 Bancuta Florin 397 00:05:00 00:05:00 00:05:17 00:05:12 00:17:41 00:14:26 00:14:57 00:15:04 00:04:54 01:27:31
173 Cristea Cristian 321 00:04:54 00:05:04 00:05:26 00:05:36 00:18:50 00:15:16 00:15:41 00:11:24 00:05:29 01:27:40
174 Constantinescu Stefan 318 00:05:10 00:05:38 00:05:59 00:06:09 00:33:00 00:14:19 00:14:11 00:11:42 00:06:31 01:28:20
175 Paun Mugur 447 00:05:25 00:05:41 00:06:02 00:06:00 00:17:30 00:14:11 00:14:22 00:12:05 00:07:22 01:28:38
176 Badara Iulian 146 00:05:34 00:05:20 00:05:31 00:05:32 00:19:53 00:15:48 00:15:49 00:10:06 00:05:55 01:29:28
177 Vlad Bogdan 388 00:04:57 00:05:04 00:05:16 00:05:29 00:19:18 00:16:32 00:16:42 00:10:05 00:06:06 01:29:29
178 Popistau Gheorghe 462 00:05:34 00:05:26 00:05:29 00:05:23 00:20:25 00:15:53 00:16:34 00:09:25 00:05:27 01:29:36
179 Norocel Razvan 359 00:04:03 00:04:20 00:04:50 00:04:57 00:21:53 00:17:39 00:17:10 00:10:04 00:05:06 01:30:02
180 Dorneanu Adrian 326 00:05:35 00:06:05 00:06:25 00:06:33 00:18:45 00:14:29 00:14:53 00:11:10 00:06:32 01:30:27
181 Tiganila Catalin 384 00:05:33 00:05:25 00:05:48 00:05:59 00:20:03 00:16:57 00:17:25 00:08:40 00:05:52 01:31:42
182 Danulescu Adrian 250 00:05:49 00:05:39 00:06:16 00:06:05 00:19:19 00:15:00 00:15:35 00:12:23 00:06:33 01:32:39
183 Kremeur Alain-Joseph 460 00:06:36 00:06:44 00:06:37 00:06:46 00:18:22 00:14:04 00:14:49 00:12:18 00:07:04 01:33:20
184 Nita Dorel 482 00:05:31 00:05:37 00:05:44 00:05:46 00:20:48 00:17:03 00:17:39 00:10:39 00:06:07 01:34:54
185 Dumitru Antonio 407 00:04:58 00:05:41 00:06:24 00:06:12 00:20:22 00:16:28 00:16:44 00:11:39 00:06:54 01:35:22
186 Mircea Ciurdar 457 00:05:46 00:06:25 00:07:05 00:07:30 00:20:32 00:13:12 00:14:11 00:14:04 00:07:46 01:36:31
187 Aleonte Ionel 459 00:06:30 00:06:49 00:06:50 00:07:18 00:19:38 00:15:35 00:15:42 00:12:29 00:07:00 01:37:51
188 Ginghina Octav 338 00:05:18 00:06:04 00:06:59 00:08:27 00:21:54 00:18:16 00:19:03 00:15:45 00:08:54 01:50:40
189 Ghitea Robert 410 00:04:45 00:04:34 00:04:42 00:04:48 00:32:15 00:26:05 2 LAP - DNF
190 Albu Cristian 395 00:04:45 00:04:57 00:05:05 00:05:11 00:16:38 00:12:58 1 lap - 00:08:44 00:04:59 DNF
191 Trandafir Emanuel 3 00:03:08 00:03:29 00:03:33 00:03:28 00:14:18 DNF
192 Iulian Moisa 442 00:04:05 00:04:08 00:04:23 DNF

Age Group 20-24 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Manac Antoanela 25 00:03:43 00:04:10 00:04:15 00:04:25 00:14:18 00:11:14 00:10:52 00:07:48 00:04:23 01:05:08
2 Ion Stefania 26 00:03:55 00:04:34 00:04:41 00:04:41 00:15:30 00:12:37 00:12:30 00:08:03 00:04:26 01:10:57

Age Group 20-24 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Daniel Attila 2 00:03:04 00:03:33 00:03:40 00:03:46 00:13:32 00:10:28 00:10:17 00:06:31 00:03:48 00:58:39
2 Enescu George 13 00:03:29 00:03:44 00:03:56 00:03:50 00:13:29 00:10:07 00:10:09 00:07:20 00:03:54 00:59:58
3 Gheoghie Gori 151 00:03:30 00:03:45 00:03:55 00:03:58 00:13:20 00:10:07 00:10:08 00:08:21 00:04:04 01:01:08
4 Badoiu Bogdan 147 00:04:07 00:04:16 00:04:20 00:04:27 00:13:25 00:10:09 00:11:00 00:08:12 00:04:57 01:04:53
5 Toma Ioan Alexandru 157 cumulat 01:06:54
6 Dulacioiu Cristian 150 00:04:14 00:04:26 00:04:33 00:04:41 00:15:02 00:11:08 00:11:20 00:08:28 00:04:54 01:08:46
7 Bogdan Matei 148 00:04:22 00:04:20 00:04:28 00:04:31 00:27:53 00:11:30 00:09:13 00:09:13 00:04:51 01:11:08
8 Mihai Narcis 156 00:04:44 00:04:29 00:04:30 00:04:30 00:17:04 00:12:47 00:12:46 00:07:57 00:04:24 01:13:11
9 Marius Mihai 532 00:04:35 00:04:50 00:04:52 00:04:54 00:15:25 00:12:13 00:14:00 00:08:20 00:05:19 01:14:28
10 Manea Bogdan 154 00:04:19 00:04:37 00:04:33 00:04:49 00:16:26 00:13:10 00:14:11 00:08:19 00:05:17 01:15:41
11 Cirstoveanu Daniel 149 00:04:50 00:04:55 00:05:11 00:05:06 00:17:14 00:12:55 00:13:38 00:09:46 00:05:39 01:19:14
12 Badara Iulian 146 00:05:34 00:05:20 00:05:31 00:05:32 00:19:53 00:15:48 00:15:49 00:10:06 00:05:55 01:29:28
13 Trandafir Emanuel 3 00:03:08 00:03:29 00:03:33 00:03:28 00:14:18 DNF

Age Group 25-29 ani feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Irimia Raluca 27 00:05:00 00:05:18 00:05:10 00:05:11 00:16:18 00:13:27 00:13:55 00:08:41 00:05:18 01:18:18
2 Monica Serachitopol 164 00:05:35 00:05:23 00:05:30 00:05:34 00:16:42 00:12:25 00:13:13 00:10:03 00:05:39 01:20:04
3 Bondor Salome 160 00:05:27 00:05:39 00:06:04 00:06:04 00:17:05 00:13:36 00:13:42 00:11:16 00:06:19 01:25:12
4 Mihai Alexandra 163 00:05:28 00:05:41 00:05:45 00:05:36 00:18:13 00:14:25 00:14:41 00:09:52 00:05:40 01:25:21
5 Vlada Sorina 168 00:05:23 00:05:32 00:05:38 00:05:47 00:21:25 00:18:10 00:18:03 00:10:16 00:06:13 01:36:27

Age Group 25-29 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Damian Bogdan 181 00:03:29 00:03:37 00:03:42 00:03:44 00:13:23 00:10:27 00:10:26 00:06:46 00:03:47 00:59:21
2 Stan George Cristian 8 00:03:27 00:03:45 00:03:57 00:03:51 00:13:06 00:09:56 00:10:03 00:07:40 00:04:12 00:59:57
3 Manea Florin-Catalin 193 00:03:21 00:03:36 00:03:38 00:03:42 00:14:13 00:10:30 00:10:30 00:06:57 00:03:50 01:00:17
4 Silinc Ionut 210 00:03:21 00:03:46 00:03:59 00:04:00 00:13:55 00:10:24 00:10:27 00:06:51 00:03:52 01:00:35
5 Ceparu Cristian 176 00:03:37 00:03:45 00:03:51 00:03:54 00:13:57 00:10:21 00:10:31 00:07:07 00:03:49 01:00:52
6 Acatrinei Lucian 10 00:03:37 00:03:54 00:03:58 00:04:01 00:13:59 00:10:38 00:10:26 00:07:07 00:04:05 01:01:45
7 Munteanu Constantin 200 00:04:03 00:03:59 00:04:08 00:04:15 00:12:48 00:09:53 00:09:57 00:07:58 00:04:36 01:01:56
8 Zburatura Liviu-Dan 11 00:03:28 00:03:44 00:03:57 00:03:57 00:14:16 00:10:44 00:10:58 00:07:06 00:04:11 01:02:21
9 Nicolae Gheorghe 201 00:03:36 00:03:39 00:03:45 00:03:51 00:14:37 00:11:11 00:11:24 00:08:07 00:03:52 01:04:02
10 Buletin Andrei 174 00:04:35 00:04:22 00:04:26 00:04:36 00:13:51 00:10:38 00:10:47 00:08:07 00:04:38 01:06:00
11 Scheau Niculae Bogdan 208 00:03:54 00:03:59 00:04:07 00:04:09 00:15:33 00:11:37 00:11:31 00:08:15 00:04:16 01:07:21
12 Udeanu Adelin 213 00:04:09 00:03:59 00:04:04 00:04:12 00:15:45 00:12:10 00:12:11 00:07:59 00:04:19 01:08:48
13 Tudorache Adrian-Emil 212 00:04:24 00:04:31 00:04:47 00:04:55 00:15:14 00:11:44 00:11:56 00:09:13 00:04:51 01:11:35
14 Călin Marian 175 00:04:09 00:04:31 00:04:45 00:04:49 00:14:54 00:12:09 00:12:26 00:08:48 00:05:18 01:11:49
15 Ionut Vlad Iordache 191 00:04:50 00:04:44 00:04:56 00:05:07 00:15:00 00:12:12 00:12:04 00:08:53 00:04:58 01:12:44
16 Ciobanu Dragos 179 00:04:45 00:04:37 00:04:40 00:04:40 00:16:39 00:11:42 00:12:33 00:08:32 00:04:39 01:12:47
17 Dumitru Silviu 186 00:04:29 00:04:28 00:04:38 00:04:48 00:15:50 00:12:44 00:13:13 00:08:12 00:04:50 01:13:12
18 Stratulat Alexandru 167 00:05:06 00:04:40 00:04:39 00:04:48 00:16:14 00:12:50 00:12:38 00:08:45 00:04:53 01:14:33
19 Opritescu Bogdan 203 00:04:42 00:04:39 00:04:45 00:04:42 00:16:42 00:13:18 00:13:44 00:08:34 00:05:17 01:16:23
20 Daogaru Marian-Petrisor 182 00:04:42 00:04:51 00:05:09 00:05:24 00:16:46 00:13:50 00:14:10 00:08:59 00:05:07 01:18:58
21 Mosnegutu Liviu 199 00:05:16 00:05:10 00:05:15 00:05:22 00:17:54 00:12:47 00:15:00 00:08:38 00:05:16 01:20:38
22 Furceanu Marius 188 00:05:15 00:04:57 00:04:59 00:05:06 00:18:07 00:13:27 00:13:31 00:10:31 00:05:14 01:21:07
23 Gabriel Parvulescu 189 00:04:53 00:04:36 00:04:51 00:05:01 00:17:44 00:14:30 00:14:49 00:09:30 00:05:54 01:21:48
24 Vlada George 214 00:05:13 00:04:52 00:04:57 00:04:43 00:18:27 00:15:26 00:14:57 00:08:46 00:04:54 01:22:15
25 Sageata Vlad 207 00:05:29 00:05:21 00:05:36 00:05:34 00:17:43 00:13:35 00:13:15 00:10:38 00:05:32 01:22:43

Age Group 30-34 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Andreea Calugaru 159 00:05:03 00:04:54 00:05:00 00:05:06 00:16:37 00:12:52 00:13:02 00:09:41 00:05:06 01:17:21
2 Manicuta Monica 223 00:05:30 00:05:32 00:05:34 00:05:37 00:17:45 00:12:30 00:12:24 00:10:13 00:05:14 01:20:19
3 Magyaros Reka 222 00:05:50 00:05:41 00:05:48 00:05:45 00:18:55 00:14:18 00:14:28 00:10:39 00:05:28 01:26:52
4 Olaru Ana-Maria 226 00:05:16 00:05:20 00:05:32 00:05:36 00:18:56 00:14:06 00:14:45 00:11:07 00:06:19 01:26:57
5 Popa Monica Emilia 227 00:05:45 00:05:38 00:05:55 00:05:53 00:20:06 00:15:24 00:14:51 00:11:10 00:05:52 01:30:34
6 Zlate-Ion Ioana 232 01:34:20
7 Rebreanu-Iancu Adina 228 00:06:14 00:06:19 00:06:50 00:06:32 00:21:45 00:15:09 00:15:10 00:11:25 00:06:12 01:35:36
8 Corlan Lilica 217 00:05:55 00:06:10 00:06:19 00:06:14 00:21:59 00:16:18 00:17:25 00:11:11 00:06:30 01:38:01
9 Mircea Darina 225 00:06:54 00:06:32 00:06:47 00:06:57 00:24:00 00:19:20 00:19:31 00:12:40 00:07:22 01:50:03

Age Group 30-34 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Ciprian Balanescu 1 00:03:01 00:03:19 00:03:21 00:03:20 00:12:52 00:09:54 00:10:06 00:06:23 00:03:23 00:55:39
2 Budai Robert Zsolt 245 00:03:11 00:03:24 00:03:28 00:03:30 00:12:22 00:10:12 00:10:10 00:05:56 00:03:33 00:55:48
3 Pristavu Adrian 4 00:03:28 00:03:47 00:03:56 00:03:59 00:13:11 00:09:57 00:09:57 00:07:04 00:04:01 00:59:20
4 Vigariu Mihai 293 00:03:56 00:03:52 00:04:00 00:04:04 00:12:59 00:10:10 00:10:10 00:07:23 00:04:01 01:00:35
5 Doicescu Cristian Iulian 17 00:03:36 00:04:03 00:04:14 00:04:18 00:13:04 00:10:00 00:10:09 00:07:33 00:04:04 01:01:01
6 Anton Mihai Paul 9 00:03:32 00:04:03 00:04:03 00:04:11 00:13:32 00:10:11 00:10:00 00:07:27 00:04:03 01:01:02
7 Murar George Iulian 278 00:03:38 00:03:45 00:03:52 00:03:54 00:13:57 00:11:01 00:10:56 00:07:40 00:03:53 01:02:36
8 Costea Adrian 249 00:03:58 00:04:04 00:04:07 00:04:12 00:13:51 00:10:32 00:10:13 00:07:36 00:04:13 01:02:46
9 Sestacovski Florin 15 00:03:37 00:04:10 00:04:11 00:04:08 00:13:19 00:10:15 00:10:19 00:08:10 00:04:39 01:02:50
10 Sofron Tudor 288 00:03:46 00:03:55 00:03:57 00:04:00 00:13:49 00:10:40 00:10:36 00:07:51 00:04:18 01:02:52
11 Iancu Adrian Serban 262 00:04:12 00:04:25 00:04:33 00:04:37 00:14:52 00:11:04 00:11:17 00:08:04 00:04:21 01:07:25
12 Stefan Scarlat 289 00:04:17 00:04:24 00:04:32 00:04:42 00:14:44 00:10:56 00:11:00 00:09:08 00:04:32 01:08:15
13 Adrian Bobocea 234 00:03:49 00:03:57 00:04:13 00:04:10 00:16:18 00:11:20 00:11:13 00:09:00 00:04:18 01:08:18
14 Ilinca Daniel-George 263 00:04:11 00:04:21 00:04:33 00:04:40 00:15:14 00:11:09 00:11:20 00:08:13 00:04:50 01:08:31
15 Netcu Catalin 280 00:03:41 00:03:53 00:04:01 00:03:59 00:16:11 00:12:26 00:12:45 00:08:03 00:04:17 01:09:16
16 Tănase Marian 290 00:03:59 00:04:16 00:04:24 00:04:29 00:15:58 00:12:30 00:12:30 00:07:56 00:04:29 01:10:31
17 Gavrila Doru 260 00:04:55 00:04:40 00:04:44 00:04:46 00:15:31 00:11:36 00:12:20 00:08:10 00:04:52 01:11:44
18 Mihaila Sorin 272 00:04:33 00:04:36 00:04:54 00:05:05 00:16:01 00:11:40 00:11:46 00:08:51 00:05:02 01:12:28
19 Tirlea Alexandru 291 00:04:59 00:04:54 00:05:10 00:04:50 00:15:25 00:11:32 00:11:20 00:09:58 00:04:58 01:13:06
20 Mihai Guia 271 00:04:39 00:04:49 00:05:02 00:05:14 00:15:38 00:11:27 00:11:19 00:09:37 00:05:23 01:13:08
21 Duta Dragos 257 00:04:36 00:04:18 00:04:34 00:04:35 00:17:10 00:12:49 00:12:46 00:08:47 00:04:45 01:14:20
22 Radulescu Costel 285 00:04:28 00:04:22 00:04:32 00:04:34 00:17:17 00:12:40 00:12:32 00:09:58 00:04:26 01:14:49
23 Marcu Eugen 268 00:04:54 00:04:51 00:05:10 00:05:13 00:15:41 00:11:28 00:11:56 00:10:15 00:05:24 01:14:52
24 Dudus Dan-Ionut 255 00:04:57 00:04:49 00:04:51 00:04:42 00:16:34 00:12:22 00:12:17 00:09:48 00:04:58 01:15:18
25 Manolache Theodor 267 00:04:21 00:04:18 00:04:46 00:04:41 00:17:04 00:12:33 00:11:50 00:09:00 00:04:53 01:15:26
26 Ioan Ciprian 264 00:04:36 00:04:29 00:04:29 00:04:30 00:18:02 00:13:11 00:13:18 00:08:33 00:04:35 01:15:43
27 Barsan Radu 241 00:04:33 00:04:51 00:05:23 00:05:43 00:15:54 00:11:56 00:12:00 00:10:37 00:05:59 01:16:56
28 Mitrache Gabriel 275 00:05:13 00:05:03 00:05:24 00:05:32 00:16:44 00:12:12 00:12:41 00:09:44 00:05:20 01:17:53
29 Andrei Bogdan Ionuț 237 00:05:17 00:05:16 00:05:40 00:05:52 00:15:57 00:11:42 00:12:02 00:11:23 00:05:50 01:18:59
30 Axon Alexandru 239 00:04:56 00:04:54 00:04:58 00:05:07 00:16:59 00:13:42 00:14:26 00:09:15 00:05:20 01:19:37
31 Grigore Vlad 261 00:05:29 00:05:05 00:05:03 00:05:14 00:17:19 00:14:00 00:13:36 00:09:24 00:05:35 01:20:45
32 Biziru Viorel 242 00:05:02 00:05:07 00:05:19 00:05:25 00:17:50 00:13:22 00:13:30 00:10:27 00:05:14 01:21:16
33 Balan Razvan 240 00:05:04 00:05:26 00:05:49 00:06:06 00:16:57 00:12:20 00:12:25 00:11:16 00:06:28 01:21:51
34 Neculaes Felix 279 00:04:01 00:04:19 00:04:23 00:04:27 00:20:44 00:16:04 00:16:07 00:07:53 00:04:28 01:22:26
35 Lazarescu Marius 266 00:05:34 00:05:54 00:06:02 00:06:17 00:17:45 00:13:11 00:14:14 00:12:14 00:06:10 01:27:21
36 Danulescu Adrian 250 00:05:49 00:05:39 00:06:16 00:06:05 00:19:19 00:15:00 00:15:35 00:12:23 00:06:33 01:32:39

Age Group 35-39 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Dantis Otilia 297 00:04:02 00:04:29 00:04:41 00:04:40 00:15:54 00:12:16 00:12:29 00:07:58 00:04:33 01:11:02
2 Adriana Cceausescu 296 00:04:36 00:05:05 00:05:19 00:05:23 00:15:21 00:11:05 00:11:05 00:09:51 00:05:11 01:12:56
3 Isaia Mihaela 298 00:06:16 00:06:25 00:06:38 00:06:35 00:19:52 00:14:53 00:15:08 00:12:26 00:06:44 01:34:57
4 Runceanu Andra 300 00:08:03 00:07:54 00:09:01 00:09:29 00:23:06 00:17:18 00:17:20 00:15:37 00:08:55 01:56:43

Age Group 35-39 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Maier Andras 19 00:03:47 00:03:57 00:04:00 00:04:01 00:13:40 00:10:20 00:10:05 00:07:12 00:04:05 01:01:07
2 Donciu Andrei 325 00:03:43 00:03:46 00:03:52 00:04:00 00:13:49 00:10:41 00:10:56 00:07:17 00:03:58 01:02:02
3 Dudu Andrei Dan 20 00:03:36 00:03:55 00:03:56 00:03:59 00:14:01 00:10:38 00:10:39 00:07:25 00:04:01 01:02:10
4 Jitaru Florin 348 00:03:30 00:03:44 00:03:53 00:03:56 00:15:28 00:11:15 00:18:24 cumulat 00:03:51 01:04:01
5 Garboan Daniel 331 00:03:51 00:04:04 00:04:09 00:04:16 00:15:08 00:11:30 00:11:30 00:07:05 00:03:56 01:05:29
6 Moga Catalin 354 00:04:14 00:04:20 00:04:23 00:04:28 00:14:32 00:10:42 00:10:58 00:07:56 00:04:25 01:05:58
7 Rusu Gabriel 376 00:04:04 00:04:14 00:04:21 00:04:29 00:14:21 00:11:20 00:11:24 00:07:34 00:04:37 01:06:24
8 Dantis Marian 18 00:04:02 00:04:29 00:04:41 00:04:40 00:14:06 00:11:23 00:11:12 00:07:37 00:04:21 01:06:31
9 George Cristian Dobre 333 00:03:48 00:03:54 00:04:01 00:04:09 00:15:40 00:11:23 00:11:30 00:08:06 00:04:07 01:06:38
10 Dragos Georgescu 328 00:04:27 00:04:30 00:04:32 00:04:42 00:14:22 00:10:46 00:10:54 00:08:30 00:04:42 01:07:25
11 Hota Stelian 343 00:04:18 00:04:21 00:04:32 00:04:42 00:14:58 00:10:49 00:10:41 00:08:23 00:04:48 01:07:32
12 Sfetcu Dan 377 00:03:54 00:04:10 00:04:18 00:04:30 00:14:54 00:11:24 00:11:26 00:08:25 00:05:03 01:08:04
13 Florea Razvan Ionut 330 00:04:35 00:04:28 00:04:33 00:04:40 00:14:40 00:11:11 00:11:15 00:08:14 00:04:35 01:08:11
14 Anglade Julien 304 00:04:24 00:04:27 00:04:30 00:04:40 00:14:37 00:11:07 00:11:08 00:08:40 00:04:46 01:08:19
15 Ciocan Andrei Nicolae 316 00:04:28 00:04:29 00:04:33 00:04:42 00:15:33 00:11:09 00:11:08 00:08:09 00:04:27 01:08:38
16 Nicolescu Cristian Constantin 357 00:04:20 00:04:32 00:04:35 00:04:40 00:14:43 00:11:21 00:11:04 00:08:46 00:04:56 01:08:57
17 Ilie Ovidiu 344 00:04:13 00:04:15 00:04:25 00:04:39 00:15:41 00:11:25 00:11:27 00:08:40 00:04:31 01:09:16
18 Aldoescu Alexandru 303 00:04:07 00:04:22 00:04:26 00:04:30 00:15:05 00:12:11 00:12:38 00:07:53 00:04:27 01:09:39
19 Cretu Lucian 320 00:04:16 00:04:21 00:04:30 00:04:36 00:15:18 00:11:33 00:11:45 00:08:56 00:04:40 01:09:55
20 Nemes Szabolcs 356 00:03:54 00:04:02 00:04:09 00:04:10 00:15:37 00:12:46 00:14:10 00:06:58 00:04:09 01:09:55
21 Hojda Alexandru 342 00:04:15 00:04:17 00:04:24 00:04:25 00:15:24 00:12:27 00:12:24 00:07:59 00:04:23 01:09:58
22 Codea Flavius 317 00:04:40 00:04:33 00:04:41 00:04:48 00:15:02 00:11:00 00:10:27 00:09:57 00:04:56 01:10:04
23 Diaconescu Marius 324 00:04:20 00:04:28 00:04:48 00:04:49 00:15:17 00:11:13 00:11:05 00:09:04 00:05:05 01:10:09
24 Nistor Ion 358 00:04:30 00:04:37 00:04:43 00:04:48 00:14:59 00:11:15 00:11:21 00:09:19 00:04:49 01:10:21
25 Vasile Claudiu 387 00:04:51 00:04:10 00:04:27 00:04:23 00:16:31 00:11:40 00:11:31 00:08:37 00:04:17 01:10:27
26 Dandarila Liviu 322 00:04:15 00:04:25 00:04:23 00:04:36 00:15:30 00:12:43 00:12:19 00:07:47 00:04:34 01:10:32
27 Ionescu Danes 345 00:04:51 00:04:39 00:04:49 00:04:49 00:14:52 00:11:38 00:11:29 00:08:42 00:04:54 01:10:43
28 Oancea Florin 360 00:04:55 00:04:43 00:04:38 00:04:42 00:15:26 00:11:36 00:11:36 00:09:03 00:04:50 01:11:29
29 Edi Petrov 329 00:04:32 00:04:42 00:04:48 00:04:54 00:15:20 00:12:05 00:12:15 00:08:28 00:05:00 01:12:04
30 Nedelcu Emilian 355 00:04:11 00:04:22 00:04:36 00:04:44 00:16:12 00:12:12 00:12:21 00:09:09 00:04:46 01:12:33
31 Voicu Lucian 294 00:04:12 00:04:30 00:04:41 00:04:57 00:15:47 00:12:26 00:12:27 00:08:42 00:05:04 01:12:46
32 Radu Florin Daniel 370 00:04:25 00:04:43 00:05:03 00:05:14 00:15:44 00:11:40 00:11:17 00:09:18 00:05:31 01:12:55
33 Marius Butuc 351 00:04:24 00:04:35 00:04:54 00:05:05 00:15:30 00:11:36 00:11:37 00:10:29 00:05:16 01:13:26
34 Tudor Alexandru 153 00:04:44 00:04:42 00:04:50 00:04:49 00:15:57 00:12:24 00:12:29 00:08:44 00:05:01 01:13:40
35 Catalin Radu 312 00:04:27 00:04:40 00:04:49 00:16:25 00:12:35 00:12:30 00:08:43 00:05:11 00:05:07 01:14:27
36 Cinciulescu Valentin 314 00:04:47 00:04:50 00:05:05 00:05:17 00:15:44 00:12:00 00:12:04 00:10:14 00:05:16 01:15:17
37 Avramescu Razvan 305 00:04:44 00:04:53 00:05:05 00:05:17 00:15:44 00:12:02 00:12:12 00:10:05 00:05:16 01:15:18
38 Cioban Ionut 315 00:04:43 00:05:14 00:05:30 00:05:44 00:15:39 00:11:25 00:11:25 00:09:53 00:05:52 01:15:25
39 Butu Tudor 310 00:05:29 00:05:09 00:05:04 00:05:19 00:15:42 00:13:14 00:13:25 00:08:11 00:04:47 01:16:20
40 Radu Marian 371 00:04:24 00:04:40 00:04:56 00:05:18 00:16:49 00:13:09 00:13:18 00:08:51 00:05:13 01:16:38
41 Trascu ovidiu 385 00:04:59 00:04:56 00:05:10 00:05:11 00:17:55 00:11:52 00:11:48 00:09:46 00:05:02 01:16:39
42 Merica Mihnea 353 00:05:12 00:05:12 00:05:16 00:05:10 00:15:46 00:12:35 00:12:37 00:09:41 00:05:13 01:16:42
43 Blaga Radu 308 00:05:00 00:04:51 00:04:57 00:05:12 00:16:12 00:12:13 00:12:44 00:09:44 00:06:10 01:17:03
44 Pralea Gabriel 368 00:04:52 00:04:52 00:04:55 00:04:56 00:17:43 00:13:14 00:13:41 00:08:38 00:04:59 01:17:50
45 Ionita Bogdan Eugen 346 00:04:44 00:04:39 00:04:53 00:05:02 00:17:55 00:12:52 00:13:33 00:09:26 00:05:04 01:18:08
46 Ionut Tandara 347 00:04:44 00:04:49 00:05:09 00:05:24 00:16:59 00:13:00 00:13:35 00:10:11 00:05:43 01:19:34
47 Grigore Razvan 339 00:04:50 00:04:53 00:05:08 00:05:18 00:17:43 00:13:34 00:13:57 00:09:50 00:05:23 01:20:36
48 Harasim Adrian 341 00:05:41 00:05:21 00:05:41 00:05:44 00:16:53 00:12:30 00:12:23 00:11:18 00:06:41 01:21:42
49 Popescu Emil 366 00:05:05 00:04:55 00:05:17 00:05:12 00:17:52 00:13:01 00:13:40 00:11:46 00:05:48 01:22:36
50 Sprinceana Radu 381 00:05:18 00:05:11 00:05:24 00:05:36 00:18:06 00:12:43 00:12:54 00:12:11 00:05:18 01:22:41
51 Buzatu Daniel 311 00:05:04 00:05:36 00:05:50 00:05:46 00:15:59 00:11:41 00:12:04 00:13:33 00:07:10 01:22:43
52 Radu Daniel 369 00:05:23 00:05:34 00:05:39 00:05:46 00:17:39 00:12:34 00:24:32 cumulat 00:06:01 01:23:08
53 Postolea Ginel 367 00:05:25 00:05:34 00:05:29 00:05:34 00:18:00 00:13:11 00:13:48 00:10:42 00:05:37 01:25:08
54 Olteanu Daniel 362 00:05:11 00:05:21 00:05:20 00:05:12 00:18:50 00:14:54 00:25:37 cumulat 00:05:15 01:25:40
55 Rasnoveanu Lucian 373 00:05:36 00:05:27 00:05:45 00:05:51 00:18:03 00:14:10 00:14:30 00:11:40 00:06:07 01:27:09
56 Paul Dragan 363 00:05:43 00:05:39 00:06:09 00:06:05 00:17:50 00:13:33 00:14:17 00:11:40 00:06:24 01:27:20
57 Cristea Cristian 321 00:04:54 00:05:04 00:05:26 00:05:36 00:18:50 00:15:16 00:15:41 00:11:24 00:05:29 01:27:40
58 Constantinescu Stefan 318 00:05:10 00:05:38 00:05:59 00:06:09 00:33:00 00:14:19 00:14:11 00:11:42 00:06:31 01:28:20
59 Vlad Bogdan 388 00:04:57 00:05:04 00:05:16 00:05:29 00:19:18 00:16:32 00:16:42 00:10:05 00:06:06 01:29:29
60 Norocel Razvan 359 00:04:03 00:04:20 00:04:50 00:04:57 00:21:53 00:17:39 00:17:10 00:10:04 00:05:06 01:30:02
61 Dorneanu Adrian 326 00:05:35 00:06:05 00:06:25 00:06:33 00:18:45 00:14:29 00:14:53 00:11:10 00:06:32 01:30:27
62 Tiganila Catalin 384 00:05:33 00:05:25 00:05:48 00:05:59 00:20:03 00:16:57 00:17:25 00:08:40 00:05:52 01:31:42
63 Ginghina Octav 338 00:05:18 00:06:04 00:06:59 00:08:27 00:21:54 00:18:16 00:19:03 00:15:45 00:08:54 01:50:40

Age Group 40-44 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Sido Katalin 393 00:05:05 00:05:07 00:05:13 00:05:18 00:18:53 00:13:59 00:14:07 00:10:18 00:05:20 01:23:20
2 Ciufu Lidia 390 00:07:00 00:07:31 00:07:49 00:07:52 00:24:12 00:19:33 00:18:42 00:13:46 00:08:44 01:55:09

Age Group 40-44 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Grigorescu Filip-Ilie 14 00:03:47 00:04:11 00:04:16 00:04:23 00:13:29 00:09:52 00:10:01 00:07:25 00:04:23 01:01:47
2 Mircea Robert Gustav 16 00:03:59 00:04:08 00:04:16 00:04:29 00:14:03 00:09:50 00:10:10 00:07:51 00:04:32 01:03:18
3 Ene Razvan 408 00:03:36 00:03:45 00:03:52 00:03:49 00:16:24 00:11:24 00:11:16 00:06:56 00:04:01 01:04:03
4 Lebu Bogdan 411 00:03:52 00:04:12 00:04:20 00:04:25 00:14:22 00:10:36 00:10:44 00:08:27 00:04:37 01:05:35
5 Tufaru Stelian 425 00:04:09 00:03:58 00:04:07 00:04:19 00:15:32 00:11:23 00:11:16 00:07:41 00:04:18 01:06:43
6 Rob Hewett 424 00:04:04 00:04:06 00:04:13 00:04:18 00:15:11 00:10:55 00:11:16 00:08:18 00:04:27 01:06:48
7 Arpinte Daniel 396 00:04:46 00:04:19 00:04:28 00:04:28 00:14:00 00:10:59 00:10:52 00:08:29 00:04:35 01:06:56
8 Buculei Erick 398 00:04:22 00:04:22 00:04:25 00:04:27 00:14:44 00:11:13 00:11:12 00:07:58 00:04:29 01:07:12
9 Cazacu Cristian 481 00:04:17 00:03:58 00:04:03 00:04:12 00:15:29 00:11:49 00:12:14 00:08:11 00:04:06 01:08:19
10 Chioaru Mihai 401 00:04:08 00:04:03 00:04:15 00:04:21 00:16:18 00:11:53 00:12:05 00:08:24 00:04:52 01:10:19
11 Marius Bura 413 00:04:15 00:04:34 00:04:37 00:04:43 00:15:43 00:11:45 00:12:01 00:09:01 00:05:04 01:11:43
12 Dragos Galos 405 00:04:26 00:04:39 00:04:48 00:04:50 00:16:44 00:12:40 00:11:53 00:08:50 00:04:50 01:13:40
13 Pavalascu Victor-Emilian 418 00:05:06 00:04:37 00:04:39 00:04:50 00:16:39 00:13:02 00:13:16 00:08:16 00:04:39 01:15:04
14 Palita Daniel 417 00:04:53 00:04:35 00:04:41 00:04:57 00:16:28 00:12:39 00:13:00 00:09:14 00:04:56 01:15:23
15 Musat Marius 416 00:05:01 00:04:56 00:05:01 00:05:08 00:18:24 00:14:01 00:14:47 00:09:18 00:05:18 01:21:54
16 Bancuta Florin 397 00:05:00 00:05:00 00:05:17 00:05:12 00:17:41 00:14:26 00:14:57 00:15:04 00:04:54 01:27:31
17 Nita Dorel 482 00:05:31 00:05:37 00:05:44 00:05:46 00:20:48 00:17:03 00:17:39 00:10:39 00:06:07 01:34:54
18 Dumitru Antonio 407 00:04:58 00:05:41 00:06:24 00:06:12 00:20:22 00:16:28 00:16:44 00:11:39 00:06:54 01:35:22
19 Albu Cristian 395 00:04:45 00:04:57 00:05:05 00:05:11 00:16:38 00:12:58 1 lap - 00:08:44 00:04:59 DNF
20 Ghitea Robert 410 00:04:45 00:04:34 00:04:42 00:04:48 00:32:15 00:26:05 2 lap - DNF

Age Group 45-49 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Cucereanu-Badica Ioana 428 00:05:19 00:05:19 00:05:19 00:05:27 00:17:37 00:13:29 00:13:19 00:09:30 00:05:19 01:20:38
2 Badoiu Maria-Cristina 426 00:05:35 00:05:39 00:05:35 00:05:36 00:17:48 00:13:57 00:13:45 00:09:48 00:05:39 01:23:22
3 Florea Doina-Daniela 429 00:07:01 00:08:30 00:08:09 00:08:22 00:25:06 00:19:53 00:22:19 00:14:05 1 lap - 01:53:25

Age Group 45-49 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Grand
1 Ilie Razvan 12 00:03:47 00:04:06 00:04:10 00:04:10 00:12:58 00:10:05 00:10:09 00:07:32 00:04:10 01:01:07
2 Ionita Bogdan Mihai 21 00:03:45 00:04:08 00:04:16 00:04:19 00:13:47 00:21:27 cumulat 00:07:55 00:04:49 01:04:26
3 Roatis vasile 449 00:04:15 00:04:42 00:04:47 00:04:55 00:13:46 00:20:13 cumulat 00:08:31 00:05:11 01:06:20
4 Szikszai J. Bruno 23 00:04:02 00:04:21 00:04:27 00:04:27 00:14:41 00:10:40 00:10:55 00:08:15 00:04:36 01:06:24
5 Danilov Alexandru 435 00:04:09 00:04:09 00:04:11 00:04:18 00:15:04 00:11:42 00:11:40 00:08:48 00:04:35 01:08:36
6 Fratila Mugurel 437 00:03:53 00:04:15 00:04:32 00:04:39 00:15:23 00:11:27 00:11:26 00:08:29 00:04:44 01:08:48
7 Angelescu Adrian 431 00:04:33 00:04:15 00:04:18 00:04:23 00:15:33 00:11:40 00:12:00 00:07:53 00:04:22 01:08:57
8 Ciotic Cristian 434 00:04:29 00:04:49 00:05:11 00:05:13 00:14:36 00:10:25 00:11:53 00:08:00 00:05:07 01:09:43
9 Dambean Ovidiu 477 00:04:48 00:04:28 00:04:29 00:04:35 00:15:31 00:11:43 00:11:24 00:08:28 00:04:36 01:10:02
10 Badoiu Cristian 432 00:04:59 00:05:05 00:05:12 00:05:12 00:14:02 00:11:00 00:11:08 00:09:10 00:05:10 01:10:58
11 Radoi Victor 448 00:04:35 00:04:49 00:05:04 00:05:17 00:15:35 00:11:28 00:11:21 00:09:42 00:05:23 01:13:14
12 Nitu Florian-Sorel 446 00:05:18 00:04:54 00:04:56 00:04:57 00:17:37 00:12:14 00:12:11 00:09:28 00:04:56 01:16:31
13 Sandu Adrian 452 00:04:43 00:04:58 00:05:13 00:05:26 00:17:15 00:11:58 00:12:05 00:11:10 00:05:48 01:18:36
14 Feraru Daniel 436 00:05:08 00:04:40 00:04:58 00:05:04 00:17:36 00:13:42 00:13:26 00:09:15 00:05:25 01:19:14
15 Georgescu Valentin 438 00:05:43 00:05:29 00:05:34 00:05:31 02:46:06 00:14:00 00:14:08 00:09:11 00:05:26 01:21:16
16 Iancu Mihai 439 00:04:50 00:05:06 00:05:20 00:05:26 00:18:21 00:13:17 00:13:14 00:10:17 00:05:30 01:21:21
17 Rugina Stefan 450 00:05:16 00:05:45 00:06:06 00:06:49 00:18:13 00:12:20 00:12:54 00:12:43 00:06:19 01:26:25
18 Paun Mugur 447 00:05:25 00:05:41 00:06:02 00:06:00 00:17:30 00:14:11 00:14:22 00:12:05 00:07:22 01:28:38
19 Iulian Moisa 442 00:04:05 00:04:08 00:04:23 DNF

Age Group 50-54 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Iurie Ostasin 456 00:04:07 00:04:10 00:04:11 00:04:12 00:13:42 00:10:23 00:10:10 00:08:10 00:04:49 01:03:54
2 Bituleanu Emil 455 00:05:12 00:05:13 00:05:20 00:05:24 00:15:14 00:11:46 00:11:35 00:09:34 00:05:26 01:14:44

Age Group 55-59 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Popescu Gheorghe 458 00:05:12 00:04:58 00:04:55 00:04:54 00:17:47 00:13:16 00:13:01 00:08:50 00:04:56 01:17:49
2 Mircea Ciurdar 457 00:05:46 00:06:25 00:07:05 00:07:30 00:20:32 00:13:12 00:14:11 00:14:04 00:07:46 01:36:31

Age Group 60+ ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Popistau Gheorghe 462 00:05:34 00:05:26 00:05:29 00:05:23 00:20:25 00:15:53 00:16:34 00:09:25 00:05:27 01:29:36
2 Kremeur Alain-Joseph 460 00:06:36 00:06:44 00:06:37 00:06:46 00:18:22 00:14:04 00:14:49 00:12:18 00:07:04 01:33:20
3 Aleonte Ionel 459 00:06:30 00:06:49 00:06:50 00:07:18 00:19:38 00:15:35 00:15:42 00:12:29 00:07:00 01:37:51

Juniori 16-19 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Cazacu Ana 412 00:04:11 00:04:33 00:04:54 00:05:00 00:18:50 00:13:54 00:13:36 00:09:04 00:05:00 01:19:02
2 Ciolacu Andreea Teodora 463 00:04:54 00:05:59 00:06:03 00:06:13 00:16:55 00:13:16 00:13:23 00:10:35 00:05:57 01:23:15
3 Funduc Iulia Florina 465 00:04:41 00:05:11 00:05:41 00:05:42 00:18:49 00:13:17 00:13:56 00:10:24 00:05:43 01:23:24
4 Serbanescu Gabriela 464 00:05:09 00:05:44 00:06:03 00:06:14 00:18:12 00:14:53 00:15:18 00:11:11 00:06:49 01:29:33

Juniori 16-19 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Chis Andrei 5 00:03:22 00:03:45 00:03:52 00:03:56 00:13:37 00:10:16 00:10:36 00:07:08 00:04:01 01:00:33
2 Balica Mircea Andrei 7 00:03:24 00:03:46 00:03:52 00:03:56 00:13:52 00:10:57 00:10:58 00:07:08 00:03:58 01:01:49
3 Kovacs Szabolcs 470 00:03:32 00:03:56 00:04:07 00:03:59 00:13:55 00:11:10 00:10:54 00:07:12 00:04:07 01:02:52
4 Lokodi Mátyás 6 00:03:24 00:03:51 00:04:06 00:04:13 00:25:13 cumulat 00:10:48 00:07:58 00:04:43 01:04:16
5 Balac Vlad 467 00:03:31 00:04:07 00:04:20 00:04:17 00:14:14 00:11:36 00:11:38 00:08:07 00:04:22 01:06:12
6 Mititelu Andrei Nicolae 471 00:04:04 00:04:25 00:04:44 00:04:34 00:13:30 00:10:52 00:10:53 00:08:03 00:05:14 01:06:19
7 Vlastaru Marian 473 00:04:19 00:04:50 00:05:22 00:05:27 00:15:14 00:11:45 00:11:54 00:10:08 00:05:30 01:14:29
8 Hasegan Vlad 468 00:04:24 00:04:28 00:04:45 00:04:41 00:15:46 00:12:12 00:12:39 00:10:35 00:05:09 01:14:39
9 Apreotesei Iain 466 00:05:15 00:05:12 00:06:26 00:06:16 00:19:17 00:13:57 00:14:23 00:10:41 00:06:02 01:27:29

Cadeti 13-15 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 BIKE +RUN 2 Grand
1 Budisan Dayana 111 00:03:43 00:04:16 00:36:31 00:44:30
2 Frant Madalina 113 00:03:53 00:04:50 00:39:40 00:48:23
3 Vulpoiu Ana Maria Cristina 120 00:04:35 00:05:39 00:40:10 00:50:24
4 Vadadi Tekla 119 00:04:31 00:05:29 00:42:41 00:52:41
5 Radu Gloria 116 00:04:45 00:05:28 00:42:50 00:53:03
6 Rugina Alina 118 00:05:06 00:06:21 00:46:03 00:57:30
7 Grigoras Cezara 114 00:04:59 00:06:10 00:47:41 00:58:50
8 Rapolti Eszter 117 00:05:14 00:06:07 00:49:27 01:00:48
9 Aleksandra Andonova 109 00:05:02 00:05:47 00:50:04 01:00:53
10 Dumitru Mara 112 00:05:14 00:06:45 00:51:13 01:03:12
11 Lora Yordanova 115 00:05:33 00:07:01 00:53:49 01:06:23

Cadeti 13-15 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 BIKE +RUN 2 Grand
1 Morar Adrian 135 00:03:56 00:04:33 00:33:53 00:42:22
2 Vlad Alexandru 143 00:03:42 00:04:13 00:34:36 00:42:31
3 Romas Catalin 138 00:03:42 00:04:08 00:35:27 00:43:17
4 Ciolacu Tudor 127 00:03:41 00:04:14 00:36:14 00:44:09
5 Rogoz Erik 137 00:03:38 00:04:12 00:36:21 00:44:11
6 Lybim Kirilov 132 00:03:43 00:04:33 00:36:40 00:44:56
7 Aleksander Stoychev 121 00:03:41 00:04:35 00:37:03 00:45:19
8 Bora Mihnea 124 00:03:37 00:04:16 00:37:57 00:45:50
9 Tutugan Sefan 141 00:03:46 00:04:20 00:37:50 00:45:56
10 Braboveanu Ovidiu Mihai 125 00:04:23 00:05:15 00:37:01 00:46:39
11 Sido Natan 140 00:04:08 00:04:43 00:37:49 00:46:40
12 Nestoriuc Alexandru 136 00:03:38 00:04:30 00:41:54 00:50:02
13 Balau Andrei 122 00:04:31 00:05:01 00:41:29 00:51:01
14 Grigoras Iustin 130 00:04:42 00:05:32 00:42:43 00:52:57
15 Boca Gabriel 123 00:04:28 00:05:10 00:46:29 00:53:42
16 Severin Iulian Mihai 139 00:05:43 00:07:26 00:41:48 00:54:57
17 Ciufu Mihai Stefan 128 00:04:51 00:06:17 00:46:32 00:57:40
18 Vlad Miscoi 142 00:03:22 00:04:07 00:22:46 DNF
19 Hari Nazarov 131 00:04:29 00:26:35 DNF
20 Martin Panev 133 00:04:28 00:26:51 DNF

Copii 11-12 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 BIKE+RUN TOTAL
1 Capean Georgiana 35 00:03:39 00:25:36 00:29:15
2 Avramescu Ilinca 31 00:04:13 00:25:06 00:29:19
3 Iordache Andreea Diana 43 00:04:17 00:26:23 00:30:40
4 Anton Daria Stefania 30 00:04:13 00:27:09 00:31:22
5 Maticiuc Alexandra 46 00:04:17 00:27:17 00:31:44
6 Nuteanu Doina 48 00:04:40 00:27:06 00:31:46
7 Paduraru Dina 49 00:04:37 00:27:28 00:32:05
8 Stanciu MariaStefania 54 00:04:28 00:27:59 00:32:27
9 Kristiana Lisichkova 45 00:05:09 00:28:54 00:34:03

Copii 9-10 ani – feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 BIKE+RUN TOTAL
1 Gut Briana 41 00:04:17 00:26:42 00:30:59
2 Albu Andreea 28 00:04:38 00:27:49 00:32:27
3 Barbu Alina Valentina 33 00:04:46 00:29:04 00:33:50
4 Chis Ariana Roxana 36 00:04:56 00:30:03 00:34:59
5 Constantinescu Medeea Maria 38 00:05:05 00:33:07 00:38:23
6 Burlacu Anamaria Elena 34 00:05:48 00:39:23 00:45:23
7 Floares Lieste Elena 40 00:05:54 00:41:51 00:47:58
8 Zamfir Ana Maria 56 00:05:42 00:44:48 00:50:44

Copii 11-12 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 BIKE+RUN TOTAL
1 Daniel Raikov 69 00:04:06 00:24:14 00:28:20
2 Harasim Mihnea Alexandru 81 00:04:12 00:24:53 00:29:05
3 Panait Rareş Alexandru 97 00:04:14 00:25:02 00:29:16
4 Dumitrache Tobias 75 00:04:35 00:25:19 00:29:54
5 Bondei Radu Gabriel 64 00:04:29 00:25:33 00:30:02
6 Badica Mihnea-Petru 60 00:04:27 00:26:28 00:30:55
7 Gelea Andrei 77 00:04:58 00:26:25 00:31:23
8 Ilia Stoyanov 83 00:04:54 00:26:36 00:31:30
9 Grigore Andrei 79 00:04:47 00:26:54 00:31:41
10 Soare Darius-Ionut 104 00:04:36 00:27:21 00:31:57
11 Simeon Ganev 103 00:05:01 00:27:34 00:32:35
12 Lungu Andrei 92 00:04:48 00:28:23 00:33:11
13 Baciu Andrei 59 00:04:58 00:28:34 00:33:32
14 Birdan Ioan Alexandru 62 00:04:21 00:32:04 00:36:25
15 Cristache Valentin 67 00:04:58 00:31:50 00:36:48
16 Ioan Rares 84 00:04:48 00:35:14 00:40:12
17 Zamfir Anton 108 00:05:21 00:36:56 00:42:17
18 Grigore Matei 80 00:05:34 00:38:01 00:43:35
19 Khachouk Ralph 89 00:05:37 00:37:58 00:43:35

Copii 9-10 ani – masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 BIKE+RUN TOTAL
1 Rusu Horea Darius 101 00:04:47 00:27:23 00:31:10
2 Mihu Victor 93 00:04:37 00:29:46 00:34:23
3 Daren Kirilov 70 00:04:55 00:30:01 00:34:56
4 Emanuil Banchev 76 00:05:01 00:31:17 00:36:18
5 Gheduzzi Alois 78 00:05:08 00:31:22 00:36:30
6 Balica Cosmin Alexandru 61 00:05:06 00:33:02 00:38:08
7 Ivaylo Strupchanski 86 00:05:46 00:32:51 00:38:37
8 Păvălașcu Andrei-Daniel 98 00:05:03 00:35:16 00:40:19
9 Daniel Petrov 68 00:06:15 00:36:24 00:42:39
10 Braboveanu Rares Andrei 65 00:05:12 DNF

Paratriatlon PT1

Poz Athlete BibNr RUN 1 BIKE+RUN GRAND TOTAL
1 Filip Gheorghe 145 00:08:32 00:36:10 02:04:42
2 Octavian Ilina 144 00:09:07 00:42:43 02:11:50

Paratriatlon PT5

Poz Athlete BibNr RUN 1 BIKE+RUN RUN 2 GRAND TOTAL
1 Mireuta Razvan 451 00:09:59 00:26:07 00:13:50 02:09:56

Stafeta- Feminin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 NoMad Merida CST 507 00:05:06 00:05:22 00:05:24 00:05:34 00:15:08 00:12:07 00:12:01 00:08:53 00:05:28 01:15:03
2 Slatina Running Girls 508 00:04:37 00:04:49 00:04:58 00:05:08 00:16:02 00:13:24 00:13:27 00:07:46 00:04:58 01:15:09
3 CSM Cluj Feminin 503 00:05:01 00:05:18 00:05:10 00:05:10 00:16:18 00:13:27 00:13:55 00:07:36 00:04:22 01:16:17
4 Bufnitele ghidusie 502 00:06:24 00:06:45 00:06:51 00:06:44 00:18:38 00:15:36 00:15:41 00:10:43 00:06:24 01:33:46
5 lawyersinmotion cumulat 01:35:35

Stafeta- Masculin

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 Road Runner 528 00:03:25 00:03:33 00:03:38 00:03:40 00:32:17 timp cumulat 00:06:24 00:03:34 00:56:31
2 Triathlon For Life 523 00:03:38 00:03:44 00:03:56 00:04:01 00:13:10 00:10:17 00:09:56 00:06:25 00:03:47 00:58:54
3 Plimbaretii 525 00:03:45 00:03:57 00:04:03 00:04:11 00:12:55 00:10:12 00:10:26 00:06:30 00:03:59 00:59:58
4 Spartanii 531 00:03:34 00:03:48 00:03:56 00:04:01 00:13:13 00:10:41 00:10:45 00:06:30 00:03:50 01:00:18
5 The Fat Boys Are Back 534 00:03:49 00:03:46 00:04:00 00:04:08 00:13:16 00:10:35 00:10:32 00:06:33 00:03:53 01:00:32
6 CSM Cluj 1 510 00:03:23 00:03:34 00:03:38 00:03:44 00:14:20 00:11:29 00:11:35 00:06:30 00:03:32 01:01:45
7 Vibes Team 538 00:30:26 timp cumulat 00:11:40 00:11:35 00:06:58 00:04:13 01:04:52
8 HC CYCLING 515 00:04:02 00:04:17 00:04:29 00:04:32 00:13:52 00:11:00 00:10:51 00:07:14 00:04:41 01:04:58
9 Robert Both Studio 529 00:04:27 00:04:48 00:05:00 00:05:07 00:13:38 00:10:14 00:10:19 00:07:50 00:05:01 01:06:24
10 Pegas Triatlon Club 524 00:03:46 00:04:14 00:04:30 00:04:35 00:14:15 00:14:13 00:11:31 00:07:20 00:04:21 01:08:45
11 Împiedicații 516 00:04:22 00:04:35 00:04:49 00:04:48 00:15:39 00:12:57 00:13:06 00:08:02 00:04:44 01:13:02
12 M&M 519 00:05:10 00:04:53 00:05:13 00:05:33 00:15:16 00:11:57 00:11:48 00:09:04 00:04:47 01:13:41
13 Inghetata pe bat 517 00:04:56 00:04:54 00:05:04 00:05:01 00:42:28 timp cumulat 00:07:34 00:04:54 01:14:51
14 The Legend 535 00:05:13 00:05:04 00:05:21 00:05:44 00:15:26 00:12:24 00:12:22 00:08:29 00:05:19 01:15:22
15 JJ 518 00:05:29 00:05:05 00:04:58 00:05:01 00:16:35 00:13:07 00:13:12 00:08:27 00:04:52 01:16:46
16 Morenarii 521 00:04:53 00:04:48 00:04:52 00:04:57 00:17:11 00:14:10 00:14:24 00:07:55 00:04:45 01:17:55
17 Milongueros 520 00:04:46 00:05:06 00:05:42 00:05:31 00:17:16 00:13:52 00:14:06 00:08:15 00:05:22 01:19:56
18 Bucharest Sport Club 1 509 00:03:53 00:04:03 00:04:08 00:04:13 00:19:39 00:17:14 00:17:43 00:08:07 00:04:14 01:23:14
19 Sperantele 478 00:05:02 00:05:00 00:05:15 00:05:14 00:20:45 00:16:07 00:16:27 00:08:55 00:05:20 01:28:05
20 Ciofliceni 479 00:05:28 00:04:59 00:05:11 00:05:22 00:20:39 00:17:24 00:17:39 00:09:06 00:05:11 01:30:59
21 Time Trial Running 536 00:03:42 00:03:57 00:04:00 00:04:02 00:13:11 DNF
22 Tri-Aluta team 537 00:46:53 DNF

Stafeta- Mixt

Poz Athlete BibNr RUN 1 RUN 2 RUN 3 RUN 4 BIKE 1 BIKE 2 BIKE 2 RUN 2.1 RUN 2.2 Total
1 BikeXpert Racing Team 544 00:04:51 00:05:27 00:05:40 00:05:42 00:11:36 00:08:45 00:08:39 00:07:52 00:05:17 01:03:49
2 Baba Novak 543 00:04:05 00:04:19 00:04:24 00:04:33 00:14:29 00:11:28 00:11:23 00:06:00 00:04:19 01:05:00
3 CSM Cluj Mixt Dantis 551 00:04:03 00:04:29 00:04:40 00:04:40 00:14:07 00:11:23 00:11:12 00:07:37 00:04:21 01:06:32
4 SRT 558 00:35:07 timp cumulat 00:11:34 00:11:21 00:13:38 cumulat 01:11:40
5 Perfectbike 555 00:04:47 00:05:02 00:05:09 00:05:13 00:14:36 00:12:04 00:12:08 00:07:50 00:05:04 01:11:53
6 Adrenalina 541 00:05:08 00:05:13 00:05:16 00:05:19 00:15:02 00:12:11 00:11:46 cumulat 01:14:01
7 Bucharest Sport Club – Mixt 545 00:03:52 00:04:07 00:04:20 00:04:25 00:17:39 00:14:09 00:14:24 00:07:31 00:04:16 01:14:43
8 Cambridge School of Bucharest 546 00:04:52 00:05:22 00:06:02 00:05:54 00:15:44 00:12:43 00:12:58 00:08:48 00:05:25 01:17:48
9 #risingstars 539 00:05:24 00:05:05 00:05:06 00:05:14 00:16:09 00:13:28 00:13:20 00:08:52 00:05:30 01:18:08
10 Mov Team 553 00:03:38 00:03:55 00:04:14 00:04:12 00:20:02 00:17:28 00:17:19 00:07:09 00:03:54 01:21:51
11 Valentinii 559 00:05:44 00:05:28 00:05:34 00:05:39 00:19:01 00:14:12 00:14:38 00:10:08 00:06:03 01:26:27
12 Mordecai si Rigbi 552 00:05:30 00:05:29 00:05:41 00:05:50 00:19:30 00:14:47 00:15:09 00:09:24 00:05:38 01:26:58
13 Primadonna 556 00:06:32 00:06:42 00:06:49 00:06:40 00:18:31 00:15:18 00:15:40 00:11:19 00:06:33 01:34:04
14 Césarii 547 00:06:54 00:06:46 00:07:26 00:07:20 00:21:18 00:17:35 00:18:16 00:18:08 01:43:29
15 Adrenalina 541 00:05:08 00:05:13 00:05:16 00:05:19 00:15:02 00:12:11 00:11:46 DNF
16 CSM Cluj Mixt 550 00:03:57 00:04:11 00:04:20 00:04:32 00:13:28 00:11:11 DNF