Concurenti inscrisi

START 1 – Copii 9-10 ani

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 1 Abiculesei Mihnea Aqua 01 Cluj Copii 9-10 ani – masculin
2 2 Anghel Mihai Nectarie Copii 9-10 ani – masculin
3 3 Bartis Tudor Andrei Copii 9-10 ani – masculin
4 4 Bocai Victor – Andrei Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – masculin
5 5 Danila Vlad Copii 9-10 ani – masculin
6 6 Drăghici Eric-Ionut BSC Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
7 7 Enache Laurentiu Ride Competition Copii 9-10 ani – masculin
8 8 Elpujan Marco Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – masculin
9 9 Halcă Robert Aqua Vita Delta Tulcea Copii 9-10 ani – masculin
10 10 Iacomi Eric Gabriel Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – masculin
11 11 Negru Eric Trialuta Sf.Gheorghe Copii 9-10 ani – masculin
12 12 Pap Gergo Master Swim&Tri Copii 9-10 ani – masculin
13 13 Vaduva Catalin Gabriel BSC Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
14 14 Vaduva Mihai BSC Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
15 15 Bobocea Anais Master Swim&Tri Copii 9-10 ani – feminin
16 16 Calina Radu Ioan Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – feminin
17 17 Chitea Anamaria Copii 9-10 ani – feminin
18 18 Jeles Alexa Master Swim&Tri Copii 9-10 ani – feminin
19 19 Macavei Raluca Aqua Vita Delta Tulcea Copii 9-10 ani – feminin
20 20 Mihai Maria Cristina Seven Sport Club Copii 9-10 ani – feminin
21 21 Stefanopol Eva Copii 9-10 ani – feminin
22 22 Tufaru Denisa Andreea Aqua Sport Galati Copii 9-10 ani – feminin

  

START 2 – Copii 11-13 ani – MASCULIN

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 23 Baluta Mihnea BSC Bucuresti 2005
2 24 Butuc Matei Aqua 01 Cluj 2005
3 25 Chifor Denis Aqua 01 Cluj 2005
4 26 Fizesan Alexandru Aqua 01 Cluj 2005
5 27 Grigoriu Lucas BSC Bucuresti 2005
6 28 Kiss Robert Ride Competition 2005
7 29 Mihai David Andrei BSC Bucuresti 2005
8 30 Pap Tamas Master Swim&Tri 2005
9 31 Potecasu Luca Cristian Trident Triatlon Team 2005
10 32 Rusu Horea Aqua 01 Cluj 2005
11 33 Safca Mihai Aqua Vita Delta Tulcea 2005
12 34 Siderski Catalin Aqua 01 Cluj 2005
13 35 Simion Stefan Aqua Vita Delta Tulcea 2005
14 36 Terebesi Nandor Aqua 01 Cluj 2005
15 37 Vladar Ede Aqua 01 Cluj 2005
16 38 Baicu Angelo Patrick BSC Bucuresti 2006
17 39 Ban Radu- Cristian H20 Tg.Mures 2006
18 40 Birghilescu Alexandru BSC Bucuresti 2006
19 41 Blejan David Marian Atena Constanta 2006
20 42 Bocai Vlad – Alexandru Trident Triatlon Team 2006
21 43 Buhoci Ștefan Octavian BSC Bucuresti 2006
22 44 David Ermilov Trident Triatlon Team 2006
23 45 Dobre Kalman Master Swim&Tri 2006
24 46 Duta Robert Mihai BSC Bucuresti 2006
25 47 Florea Paul 2006
26 48 Florea Tudor 2006
27 49 Martoiu Andrei BSC Bucuresti 2006
28 50 Neagu Andrei Razvan Trident Triatlon Team 2006
29 51 Neculai Matei Aqua Vita Delta Tulcea 2006
30 52 Pop Radu Aqua 01 Cluj 2006
31 53 Popa Carol Atena Constanta 2006
32 54 Serban Paul Aqua 01 Cluj 2006
33 55 Teodorescu Marius Trident Triatlon Team 2006
34 56 Badea Rares Atena Constanta 2007
35 57 Chiliment Alexis BSC Bucuresti 2007
36 58 Ciortan Cosmin Aqua Vita Delta Tulcea 2007
37 59 Despina Stefan Aqua Vita Delta Tulcea 2007
38 60 Pazu Andrei Trident Triatlon Team 2007
39 61 Ragea David Danube Swim Club Galati 2007
40 62 Udeanu Younes Master Swim&Tri 2007

  

START 3 – Copii 11-13 ani – FEMININ

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 63 Chis Ariana Politehnica Cluj 2005
2 64 Craciun Andra -Flavia H20 Tg.Mures 2005
3 65 Cralea Denisa Aqua Vita Delta Tulcea 2005
4 66 Ionci Carina H20 Tg.Mures 2005
5 67 Ionita Alexia Triatlon Team Timisoara 2005
6 68 Niculescu Christina Maria BSC Bucuresti 2005
7 69 Badea Ioana Atena Constanta 2006
8 70 Boboc Raluca Alexandra Aqua Sport Galati 2006
9 71 Braticevici Carmen Master Swim&Tri 2006
10 72 Cristea Elena BSC Bucuresti 2006
11 73 Cristea Theea Maria BSC Bucuresti 2006
12 74 Ioan Ilona-Ana Trident Triatlon Team 2006
13 75 Ion Larisa -Georgiana Trident Triatlon Team 2006
14 76 Iov Denisa Aqua Vita Delta Tulcea 2006
15 77 Neagu Rebecca BSC Bucuresti 2006
16 78 Negru Alexandra Trialuta Sf.Gheorghe 2006
17 79 Petrea Ana H20 Tg.Mures 2006
18 80 Radu Ariana Maria Aqua Sport Galati 2006
19 81 Stroe Ana Maria BSC Bucuresti 2006
20 82 Iatan Ilinca Maria Master Swim&Tri 2007
21 83 Macovei Mara Ioana BSC Bucuresti 2007
22 84 Mihai Teodora Maria Aqua Sport Galati 2007
23 85 Rusu Eremia Bianca CSA Steaua Bucuresti 2007
24 86 Sima Sara Gabriela Trident Triatlon Team 2007
25 87 Singuran Amalia Trident Triatlon Team 2007
26 88 Notretu Arian Cristian Master Swim&Tri paratriathlon
27 89 Tamirjan Robert Politehnica Cluj paratriathlon

  

START 4 – Cadeti, Juniori, U23 si Elite masculin

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 90 Beres Hunor CSA Steaua Bucuresti Elite – masculin
2 91 Dantis Marian CSM Cluj Elite – masculin
3 92 Murar George Iulian CSA Steaua Bucuresti Elite – masculin
4 93 Otelea Radu CSA Steaua Bucuresti Elite – masculin
5 94 Radu Claudiu CSM Cluj Elite – masculin
6 95 Balac Vlad CSA Steaua Bucuresti U23 20-23 ani – masculin
7 96 Chindris Mihai Aqua 01 Cluj U23 20-23 ani – masculin
8 97 Daniel Attila Trialuta Sf.Gheorghe U23 20-23 ani – masculin
9 98 Ion Alexandru Delfinul Bucuresti U23 20-23 ani – masculin
10 99 Madaras Daniel Trialuta Sf.Gheorghe U23 20-23 ani – masculin
11 100 Simon Gergo Harghita TK U23 20-23 ani – masculin
12 101 Bina Paul-Andrei Juniori 17-19 ani – masculin
13 102 Chis Andrei CSM Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
14 103 Ciocan Cristian Aqua Vita Delta Tulcea Juniori 17-19 ani – masculin
15 104 Danila Cosmin Aqua Vita Delta Tulcea Juniori 17-19 ani – masculin
16 105 Incze Bordi Bence Aqua 01 Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
17 106 Rogoz Erick Politehnica Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
18 107 Romas Catalin Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – masculin
19 108 Safca Dumitrel Aqua Vita Delta Tulcea Juniori 17-19 ani – masculin
20 109 Tranulea Cristian ACS BIKE SQUAD Juniori 17-19 ani – masculin
21 110 Troanca Stefan Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – masculin
22 111 Zöldi Tamás Botond Master Ski&Bike Tg.Mures Juniori 17-19 ani – masculin
23 112 Boca Gabriel Politehnica Cluj Cadeti 14-16 ani – masculin
24 113 Bondei Radu Olimpia Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
25 114 Catana Vlad Gheorghe Atena Constanta Cadeti 14-16 ani – masculin
26 115 Gelea Andrei Olimpia Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
27 116 Hliban Gabriel CSA Steaua Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
28 117 Hodina Razvan Aqua Sport Galati Cadeti 14-16 ani – masculin
29 118 Ivanov Emilian Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – masculin
30 119 Meghea Andrei Seven Sport Club Cadeti 14-16 ani – masculin
31 120 Mehedintiu George Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – masculin
32 121 Nanulescu Alexandru BSC Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
33 122 Panait Rareș Alexandru Master Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – masculin
34 123 Pop Ovidiu Aqua 01 Cluj Cadeti 14-16 ani – masculin
35 124 Pop Vlad Aqua 01 Cluj Cadeti 14-16 ani – masculin
36 125 Rusu Codrin H20 Tg.Mures Cadeti 14-16 ani – masculin
37 126 Sendroiu Andrei Seven Sport Club Cadeti 14-16 ani – masculin
38 127 Singuran Darius Trident Triatlon Team Cadeti 14-16 ani – masculin
39 128 Soare Darius Ionut Mater Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – masculin
40 129 Stratulat Albert Cristian Danube Swim Club Galati Cadeti 14-16 ani – masculin
41 130 Tudor Aldea Seven Sport Club Cadeti 14-16 ani – masculin
42 131 Vlad Catana Atena Constanta Cadeti 14-16 ani – masculin

  

START 5 – Cadeti, Juniori, U23 si Elite – FEMININ

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 132 Dantis Otilia CSM Cluj Elite – feminin
2 133 Stefania Ion CSA Steaua Bucuresti Elite – feminin
3 134 Budisan Dayana Politehnica Cluj Juniori 17-19 ani – feminin
4 135 Frant Mădălina Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – feminin
5 136 Pojar Rebeca Politehnica Cluj Juniori 17-19 ani – feminin
6 137 Postolache Miruna CSA Steaua Bucuresti Juniori 17-19 ani – feminin
7 138 Simon Kinga Master Ski&Bike Tg.Mures Juniori 17-19 ani – feminin
8 139 Vulpoiu Ana-Maria Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – feminin
9 140 Avram Denisa Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – feminin
10 141 Besenyei Anna-Maria BSC Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
11 142 Constantinescu Maria BSC Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
12 143 Damian Casia Trident Triatlon Team Cadeti 14-16 ani – feminin
13 144 Dobre Ana-Maria Master Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – feminin
14 145 Dudau Delia-Oana Danube Swim Club Galati Cadeti 14-16 ani – feminin
15 146 Iasar Lavinia Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – feminin
16 147 Iordache Andrea Diana Master Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – feminin
17 148 Matei Bobarnac Andreea Olimpia Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
18 149 Perjoiu Alice CSA Steaua Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
19 150 Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
20 151 Scurtu Alexia Aqua 01 Cluj Cadeti 14-16 ani – feminin
21 152 Szabo Sara Politehnica Cluj Cadeti 14-16 ani – feminin

  

START 6 – Amatori si Stafete

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 153 Acatrinei Norbert 20-24 masculin
2 154 Butum Razvan Fintrans Codlea 25-29 masculin
3 155 Chirap Claudiu-Teodor 25-29 masculin
4 156 Dumitru Silviu SportGuru Bucuresti 25-29 masculin
5 157 Padureanu Bogdan 25-29 masculin
6 158 Pop Ionut 25-29 masculin
7 159 Marinescu Daniel-Teodor Triathlon 4 Life 25-29 masculin
8 160 Duta Dragos 30-34 masculin
9 161 Iosif Daniel 30-34 masculin
10 162 Paun Titus Triatlon Team Timisoara 30-34 masculin
11 163 Teofic Idis Trident Triatlon Team 30-34 masculin
12 164 Zodie Aida 35-39 feminin
13 165 Andrei Teodor 35-39 masculin
14 166 Ciprian Pietris Pitesti Triatlon Team 35-39 masculin
15 167 Iacumi Iulian Trident Triatlon Team 35-39 masculin
16 168 Barbu Bogdan Victor 40-44 masculin
17 169 Birghilescu Daniel Adevaratii Veloprieteni 40-44 masculin
18 170 Chioaru Mihai 40-44 masculin
19 171 Grigorescu Filip ACS BIKE SQUAD 40-44 masculin
20 172 Cralea Mircea 40-44 masculin
21 173 Ionescu Mihnea 40-44 masculin
22 174 Leustean Gabriel 40-44 masculin
23 175 Nitoiu Vladimir 40-44 masculin
24 176 Tandara Ionut 40-44 masculin
25 177 Tufaru Stelian CSA Steaua Bucuresti 40-44 masculin
26 178 Zgubea Corneliu 40-44 masculin
27 179 Neumann Oana BSC Bucuresti 45-49 ani feminin
28 180 Angelescu Adrian 45-49 ani masculin
29 181 Calina Claudiu 45-49 ani masculin
30 182 Bricov Grigori 45-49 ani masculin
31 183 Laurentiu Radu Forest Spot Club Brasov 50-54 masculin
32 184 Miron Daniel Florian Seven Sport Club 50-54 masculin
33 185 Moisa Iulian 50-54 masculin
34 186 Gheorghe Doina-Daniela 50-54 feminin
35 187 Popescu Cornel Master Swim&Tri 55-59 masculin
36 188 Aleonte Ionel Trident Triatlon Team 60+ masculin
37 189 ASP Brasov Sorin Prislopan/Petru Groza/Dariana Dogaru mixt
38 190 ASP Brasov 2 Constantin Surdu/Catalin Jinga/Adina Raducanu mixt
39 191 Testosii Neumann Oana/Neagu Bogdan/Baicu Razvan mixt
40 192 Trident Triathlon Team I Pazu Mihnea Ionut/Pazu Mihnea Ionut/Chesler Alexandru masculin
41 193 Trident Triathlon Team II Pazu Gelu/Popa Robert Ionut/Popa Robert Ionut masculin
42 194 Bucharest Sport Club Toma Alex/Grigore Marius/Lazar Valentin masculin
43 195 Team AVD Sim Simion Stefan/Simion Marian/Simion Stefan masculin
44 196 CSM CLUJ Dantis Marian/Dantis Otilia/Dantis Marian mixt
45 197 CSA Steaua Bălan Andreea Teodora/Bălan Andreea Teodora/Luțic Cristian mixt
46 198 ATENA Constanta Badea Ioana/Oană Ioana/Ciurea Mara Andreea mixt

  

START 7 – “Start Campioni la Triatlon”

Nr.
Ord.
Nr.
Conc.
Concurent Club Categorie
1 Anisia Catana Atena Constanta SCT 7-8 ani feminin
2 Cristea Elisa Andreea Master Swim&Tri SCT 7-8 ani feminin
3 Drăghici Lucas-Constantin BSC Bucuresti SCT 7-8 ani feminin
4 Nistoroiu Denisa Maria Master Swim&Tri SCT 7-8 ani feminin
5 Zlate-Ion Alexandru SCT 7-8 ani masculin

Concurenti inscrisi la probele individuale la CN Triatlon Supersprint

Concurent Club Categorie
Baluta Mihnea BSC Bucuresti 2005
Butuc Matei Aqua 01 Cluj 2005
Chifor Denis Aqua 01 Cluj 2005
Chis Ariana Politehnica Cluj 2005
Craciun Andra -Flavia H20 Tg.Mures 2005
Cralea Denisa Aqua Vita Delta Tulcea 2005
Fizesan Alexandru Aqua 01 Cluj 2005
Grigoriu Lucas BSC Bucuresti 2005
Ionci Carina H20 Tg.Mures 2005
Ionita Alexia Triatlon Team Timisoara 2005
Kiss Robert Ride Competition 2005
Mihai David Andrei BSC Bucuresti 2005
Niculescu Christina Maria BSC Bucuresti 2005
Pap Tamas Master Swim&Tri 2005
Potecasu Luca Cristian Trident Triatlon Team 2005
Rusu Horea Aqua 01 Cluj 2005
Safca Mihai Aqua Vita Delta Tulcea 2005
Siderski Catalin Aqua 01 Cluj 2005
Simion Stefan Aqua Vita Delta Tulcea 2005
Terebesi Nandor Aqua 01 Cluj 2005
Vladar Ede Aqua 01 Cluj 2005
Badea Ioana Atena Constanta 2006
Baicu Angelo Patrick BSC Bucuresti 2006
Ban Radu- Cristian H20 Tg.Mures 2006
Birghilescu Alexandru BSC Bucuresti 2006
Boboc Raluca Alexandra Aqua Sport Galati 2006
Bocai Vlad – Alexandru Trident Triatlon Team 2006
Blejan David Marian Atena Constanta 2006
Braticevici Carmen Master Swim&Tri 2006
Buhoci Ștefan Octavian BSC Bucuresti 2006
Cristea Elena BSC Bucuresti 2006
Cristea Theea Maria BSC Bucuresti 2006
David Ermilov Trident Triatlon Team 2006
Dobre Kalman Master Swim&Tri 2006
Duta Robert Mihai BSC Bucuresti 2006
Florea Tudor 2006
Florea Paul 2006
Ioan Ilona-Ana Trident Triatlon Team 2006
Ion Larisa -Georgiana Trident Triatlon Team 2006
Iov Denisa Aqua Vita Delta Tulcea 2006
Martoiu Andrei BSC Bucuresti 2006
Neagu Andrei Razvan Trident Triatlon Team 2006
Neagu Rebecca BSC Bucuresti 2006
Neculai Matei Aqua Vita Delta Tulcea 2006
Negru Alexandra Trialuta Sf.Gheorghe 2006
Petrea Ana H20 Tg.Mures 2006
Pop Radu Aqua 01 Cluj 2006
Popa Carol Atena Constanta 2006
Radu Ariana Maria Aqua Sport Galati 2006
Serban Paul Aqua 01 Cluj 2006
Stroe Ana Maria BSC Bucuresti 2006
Teodorescu Marius Trident Triatlon Team 2006
Badea Rares Atena Constanta 2007
Chiliment Alexis BSC Bucuresti 2007
Ciortan Cosmin Aqua Vita Delta Tulcea 2007
Despina Stefan Aqua Vita Delta Tulcea 2007
Iatan Ilinca Maria Master Swim&Tri 2007
Mihai Teodora Maria Aqua Sport Galati 2007
Pazu Andrei Trident Triatlon Team 2007
Ragea David Danube Swim Club Galati 2007
Rusu Eremia Bianca CSA Steaua Bucuresti 2007
Sima Sara Gabriela Trident Triatlon Team 2007
Singuran Amalia Trident Triatlon Team 2007
Udeanu Younes Master Swim&Tri 2007
Abiculesei Mihnea Aqua 01 Cluj Copii 9-10 ani – masculin
Anghel Mihai Nectarie Copii 9-10 ani – masculin
Bartis Tudor Andrei Copii 9-10 ani – masculin
Bocai Victor – Andrei Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – masculin
Danila Vlad Copii 9-10 ani – masculin
Drăghici Eric-Ionut BSC Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
Enache Laurentiu Ride Competition Copii 9-10 ani – masculin
Elpujan Marco Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – masculin
Halcă Robert Aqua Vita Delta Tulcea Copii 9-10 ani – masculin
Iacomi Eric Gabriel Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – masculin
Negru Eric Trialuta Sf.Gheorghe Copii 9-10 ani – masculin
Pap Gergo Master Swim&Tri Copii 9-10 ani – masculin
Vaduva Catalin Gabriel BSC Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
Vaduva Mihai BSC Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
Balac Vlad CSA Steaua Bucuresti U23 20-23 ani – masculin
Chindris Mihai Aqua 01 Cluj U23 20-23 ani – masculin
Daniel Attila Trialuta Sf.Gheorghe U23 20-23 ani – masculin
Ion Alexandru Delfinul Bucuresti U23 20-23 ani – masculin
Madaras Daniel Trialuta Sf.Gheorghe U23 20-23 ani – masculin
Simon Gergo Harghita TK U23 20-23 ani – masculin
Acatrinei Norbert 20-24 masculin
Butum Razvan Fintrans Codlea 25-29 masculin
Chirap Claudiu-Teodor 25-29 masculin
Dumitru Silviu SportGuru Bucuresti 25-29 masculin
Padureanu Bogdan 25-29 masculin
Pop Ionut 25-29 masculin
Marinescu Daniel-Teodor Triathlon 4 Life 25-29 masculin
Duta Dragos 30-34 masculin
Iosif Daniel 30-34 masculin
Paun Titus Triatlon Team Timisoara 30-34 masculin
Teofic Idis Trident Triatlon Team 30-34 masculin
Zodie Aida 35-39 feminin
Andrei Teodor 35-39 masculin
Ciprian Pietris Pitesti Triatlon Team 35-39 masculin
Iacumi Iulian Trident Triatlon Team 35-39 masculin
Barbu Bogdan Victor 40-44 masculin
Birghilescu Daniel Adevaratii Veloprieteni 40-44 masculin
Chioaru Mihai 40-44 masculin
Grigorescu Filip ACS BIKE SQUAD 40-44 masculin
Cralea Mircea 40-44 masculin
Ionescu Mihnea 40-44 masculin
Leustean Gabriel 40-44 masculin
Nitoiu Vladimir 40-44 masculin
Tandara Ionut 40-44 masculin
Tufaru Stelian CSA Steaua Bucuresti 40-44 masculin
Zgubea Corneliu 40-44 masculin
Neumann Oana BSC Bucuresti 45-49 ani feminin
Angelescu Adrian 45-49 ani masculin
Calina Claudiu 45-49 ani masculin
Bricov Grigori 45-49 ani masculin
Laurentiu Radu Forest Spot Club Brasov 50-54 masculin
Miron Daniel Florian Seven Sport Club 50-54 masculin
Moisa Iulian 50-54 masculin
Gheorghe Doina-Daniela 50-54 feminin
Popescu Cornel Master Swim&Tri 55-59 masculin
Aleonte Ionel Trident Triatlon Team 60+ masculin
Avram Denisa Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – feminin
Besenyei Anna-Maria BSC Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
Constantinescu Maria BSC Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
Damian Casia Trident Triatlon Team Cadeti 14-16 ani – feminin
Dobre Ana-Maria Master Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – feminin
Dudau Delia-Oana Danube Swim Club Galati Cadeti 14-16 ani – feminin
Iasar Lavinia Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – feminin
Iordache Andrea Diana Master Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – feminin
Matei Bobarnac Andreea Olimpia Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
Perjoiu Alice CSA Steaua Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
Popa Ruxandra Elena Delfinul Bucuresti Cadeti 14-16 ani – feminin
Scurtu Alexia Aqua 01 Cluj Cadeti 14-16 ani – feminin
Szabo Sara Politehnica Cluj Cadeti 14-16 ani – feminin
Andrei Meghea Seven Sport Club Cadeti 14-16 ani – masculin
Andrei Sendroiu Seven Sport Club Cadeti 14-16 ani – masculin
Boca Gabriel Politehnica Cluj Cadeti 14-16 ani – masculin
Catana Vlad Gheorghe Atena Constanta Cadeti 14-16 ani – masculin
Bondei Radu Olimpia Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
Gelea Andrei Olimpia Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
Hliban Gabriel CSA Steaua Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
Hodina Razvan Aqua Sport Galati Cadeti 14-16 ani – masculin
Ivanov Emilian Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – masculin
Mehedintiu George Aqua Vita Delta Tulcea Cadeti 14-16 ani – masculin
Nanulescu Alexandru BSC Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
Panait Rareș Alexandru Master Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – masculin
Pop Ovidiu Aqua 01 Cluj Cadeti 14-16 ani – masculin
Pop Vlad Aqua 01 Cluj Cadeti 14-16 ani – masculin
Rusu Codrin H20 Tg.Mures Cadeti 14-16 ani – masculin
Singuran Darius Trident Triatlon Team Cadeti 14-16 ani – masculin
Soare Darius Ionut Mater Swim&Tri Cadeti 14-16 ani – masculin
Stratulat Albert Cristian Danube Swim Club Galati Cadeti 14-16 ani – masculin
Tudor Aldea Seven Sport Club Cadeti 14-16 ani – masculin
Vlad Catana Atena Constanta Cadeti 14-16 ani – masculin
Bobocea Anais Master Swim&Tri Copii 9-10 ani – feminin
Calina Radu Ioan Trident Triatlon Team Copii 9-10 ani – feminin
Chitea Anamaria Copii 9-10 ani – feminin
Jeles Alexa Master Swim&Tri Copii 9-10 ani – feminin
Macavei Raluca Aqua Vita Delta Tulcea Copii 9-10 ani – feminin
Mihai Maria Cristina Seven Sport Club Copii 9-10 ani – feminin
Stefanopol Eva Copii 9-10 ani – feminin
Tufaru Denisa Andreea Aqua Sport Galati Copii 9-10 ani – feminin
Dantis Otilia CSM Cluj Elite – feminin
Stefania Ion CSA Steaua Bucuresti Elite – feminin
Beres Hunoe CSA Steaua Bucuresti Elite – masculin
Dantis Marian CSM Cluj Elite – masculin
Murar George Iulian CSA Steaua Bucuresti Elite – masculin
Otelea Radu CSA Steaua Bucuresti Elite – masculin
Radu Claudiu CSM Cluj Elite – masculin
Budisan Dayana Politehnica Cluj Juniori 17-19 ani – feminin
Frant Mădălina Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – feminin
Pojar Rebeca Politehnica Cluj Juniori 17-19 ani – feminin
Postolache Miruna CSA Steaua Bucuresti Juniori 17-19 ani – feminin
Simon Kinga Master Ski&Bike Tg.Mures Juniori 17-19 ani – feminin
Vulpoiu Ana-Maria Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – feminin
Bina Paul-Andrei Juniori 17-19 ani – masculin
Chis Andrei CSM Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
Ciocan Cristian Aqua Vita Delta Tulcea Juniori 17-19 ani – masculin
Danila Cosmin Aqua Vita Delta Tulcea Juniori 17-19 ani – masculin
Incze Bordi Bence Aqua 01 Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
Rogoz Erick Politehnica Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
Romas Catalin Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – masculin
Safca Dumitrel Aqua Vita Delta Tulcea Juniori 17-19 ani – masculin
Tranulea Cristian ACS BIKE SQUAD Juniori 17-19 ani – masculin
Troanca Stefan Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – masculin
Zöldi Tamás Botond Master Ski&Bike Tg.Mures Juniori 17-19 ani – masculin
Notretu Arian Cristian Master Swim&Tri paratriathlon
Tamirjan Robert Politehnica Cluj paratriathlon
Anisia Catana Atena Constanta SCT 7-8 ani feminin
Cristea Elisa Andreea Master Swim&Tri SCT 7-8 ani feminin
Drăghici Lucas-Constantin BSC Bucuresti SCT 7-8 ani feminin
Nistoroiu Denisa Maria Master Swim&Tri SCT 7-8 ani feminin
Zlate-Ion Alexandru SCT 7-8 ani masculin

Concurenti inscrisi la probele de stafeta la CN Triatlon Supersprint

Echipa Categorie Concurent 1 Concurent 2 Concurent 3
ASP Brasov mixt Sorin Prislopan Petru Groza Dariana Dogaru
ASP Brasov 2 mixt Constantin Surdu Catalin Jinga Adina Raducanu
Testosii mixt Neumann Oana Neagu Bogdan Baicu Razvan
Trident Triathlon Team I masculin Pazu Mihnea Ionut Pazu Mihnea Ionut Chesler Alexandru
Trident Triathlon Team II masculin Pazu Gelu Popa Robert Ionut Popa Robert Ionut
Bucharest Sport Club masculin Toma Alex Grigore Marius Lazar Valentin
Team AVD Sim masculin Simion Stefan Simion Marian Simion Stefan
CSM CLUJ mixt Dantis Marian Dantis Otilia Dantis Marian
CSA Steaua mixt Bălan Andreea Teodora Bălan Andreea Teodora Luțic Cristian
ATENA Constanta mixt Badea Ioana Oană Ioana Ciurea Mara Andreea