Concurenti inscrisi

Concurenti inscrisi la probele individuale la CN Triatlon Supersprint

Concurent Localitate Club Categorie
Acatrinei Norbert Oradea Age group 20-24 ani – masculin
Aldea Tudor Stefan Bucuresti Cadeti 14-16 ani – masculin
Andronache Karina Maria Ploiesti Smart Atletic Bucuresti Copii 9-10 ani – feminin
Angelescu Adrian București Age group 45-49 ani – masculin
Angelescu Calin Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
Atanasiu Bogdan Dumitru Bucuresti Age group +60 ani – masculin
Balan Andreea Bucuresti C.S.A.Steaua U23 20-23 ani – feminin
Balanescu Ciprian Timisoara CS. Ride Competition Seniori +24 ani – masculin
Biziru Viorel Bucuresti CS Sportul Pentru Tine Age group 30-34 ani – masculin
Boca Gabriel Cluj CS Politehnica Cadeti 14-16 ani – masculin
Bocai Vlad – Alexandru Constanata Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – masculin
Bondei Radu Bucuresti CSA Steaua Bucuresti Copii 11-13 ani – masculin
Braticevici Carmen Bucuresti Master Swim and Tri Copii 11-13 ani – feminin
Braticevici Edmond Bucuresti Age group 40-44 ani – masculin
Budisan Dayana Cluj CS Politehnica Juniori 17-19 ani – feminin
Carol Popa Constanta Atena Sport Club Copii 11-13 ani – masculin
Carpen Alexandru Marian Vălenii de Munte Smart Atletic Bucuresti Copii 11-13 ani – masculin
Catana Vlad Constanta Atena Sport Club Copii 11-13 ani – masculin
Chifor Denis Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Chioaru Mihai Bucharest Age group 40-44 ani – masculin
Chis Andrei Cluj CSM Cluj Juniori 17-19 ani – masculin
Chis Ariana Cluj CS Politehnica Copii 11-13 ani – feminin
Cralea Denisa Tulcea Aqua Vita Delta Copii 11-13 ani – feminin
Damaroiu Mihnea București Smart Atletic Bucuresti Copii 9-10 ani – masculin
Damian Bogdan Bucuresti C.S.A.Steaua Seniori +24 ani – masculin
Damian Casia Maria Constanta Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – feminin
Dobre Andrei Bucuresti Age group 35-39 ani – masculin
Duca Daria Ioana Campina BikeXpert Racing Team Copii 11-13 ani – feminin
Duta Dragos Bucuresti Age group 30-34 ani – masculin
Dutu Alexandru Bucuresti Age group 40-44 ani – masculin
Eftimie Doru Bucuresti C.S.A.Steaua Seniori +24 ani – masculin
Fizesan Alexandru Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Frant Madalina București Olimpia Cadeti 14-16 ani – feminin
Gelea Andrei Bucuresti Copii 11-13 ani – masculin
Godja Casius Brasov Age group 45-49 ani – masculin
Hliban Gabriel Bucuresti C.S.A.Steaua Cadeti 14-16 ani – masculin
Iasar Lavinia Tulcea Aqua Vita Delta Cadeti 14-16 ani – feminin
Iatan Ilinca Maria Bucuresti Master Swim and Tri Copii 9-10 ani – feminin
Ioan Ilona Ana Constanta Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – feminin
Ion Larisa-Georgiana Constanta Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – feminin
Ionescu Danes Bucuresti Age group 35-39 ani – masculin
Iordache Andreea Diana Glina Master Swim and Tri Cadeti 14-16 ani – feminin
Iordache Denisa Marina Glina Master Swim and Tri Copii 9-10 ani – feminin
Ivanov Emilian Tulcea Aqua Vita Delta Cadeti 14-16 ani – masculin
Jeles Alexa Bucuresti Master Swim and Tri Copii 9-10 ani – feminin
Jianu Alexandru Timisoara Age group 30-34 ani – masculin
Jianu Jacqueline Timisoara Copii 9-10 ani – feminin
Madaras Daniel Sfantu Gheorghe C.S. TriAluta U23 20-23 ani – masculin
Makar Ivan Croatia Age group 35-39 ani – masculin
Mandrila Catalin Bucuresti Delfinul Bucuresti Age group 35-39 ani – masculin
Marinescu Alexandru Bucuresti C.S.A.Steaua Cadeti 14-16 ani – masculin
Matei-Bobarnac Andreea Bucuresti C.S.A.Steaua Cadeti 14-16 ani – feminin
Meghea Andrew Dominic Bucuresti CSS Olimpia Cadeti 14-16 ani – masculin
Mihai Cosmin Galati Aqua Sport Galati Age group 40-44 ani – masculin
Mihai Teodora Maria Galati Aqua Sport Galati Copii 9-10 ani – feminin
Miron Daniel Florian Bucuresti Age group 50-54 ani – masculin
Miron Elena Bucuresti Age group 50-54 ani – feminin
Morar Adrian Cluj CS Politehnica Juniori 17-19 ani – masculin
Murar George Bucuresti C.S.A.Steaua Seniori +24 ani – masculin
Neagu Andrei Razvan Constanta Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – masculin
Neagu Rebecca Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 11-13 ani – feminin
Neagu Tufor Bucuresti Master Swim and Tri Copii 11-13 ani – masculin
Nitoiu Vladimir Ploiesti Age group 40-44 ani – masculin
Oana Silviu Constanta Age group 35-39 ani – masculin
Oană Ioana Constanța Atena Sport Club Copii 11-13 ani – feminin
Palade Ana Maria Tulcea Aqua Vita Delta Copii 11-13 ani – feminin
Panait Rares Alexandru București Master Swim and Tri Copii 11-13 ani – masculin
Pap Grig Bucuresti Master Swim and Tri Copii 9-10 ani – masculin
Pap Tamas Bucuresti Master Swim and Tri Copii 11-13 ani – masculin
Parvanescu Alexandru Otopeni KinetoTriSport Age group 35-39 ani – masculin
Pazu Andrei Constanta Trident Triathlon Team Copii 9-10 ani – masculin
Pazu Gelu Constanta Trident Triathlon Team Age group 40-44 ani – masculin
Pazu Mihnea Ionut Constanta Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – masculin
Perjoiu Alice Bucuresti C.S.A.Steaua Cadeti 14-16 ani – feminin
Petrescu Georgeta Bucuresti Seven Sport Club Age group 35-39 ani – feminin
Pietris Ciprian Pitesti Age group 35-39 ani – masculin
Pintilie Dragos Bucuresti BSC Age group 35-39 ani – masculin
Pojar Alexandra Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – feminin
Pop Ovidiu Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Pop Radu Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Pop Vlad Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Prelipcean Diana Constanta Trident Triathlon Team Cadeti 14-16 ani – feminin
Radu Claudiu Cluj-Napoca CSM Cluj-Napoca Seniori +24 ani – masculin
Robert Popa Constanta Trident Triathlon Club Cadeti 14-16 ani – masculin
Rogoz Erick Cluj CS Politehnica Cadeti 14-16 ani – masculin
Romas Catalin-Eladio Bucuresti Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – masculin
Rusu Horea Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Sendroiu Andrei Bucuresti Olimpia Cadeti 14-16 ani – masculin
Sendroiu Vlad Bucuresti Olimpia Copii 11-13 ani – masculin
Serban Paul Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Simion Stefan Tulcea Aqua Vita Delta Copii 11-13 ani – masculin
Simon Gergo Bucuresti C.S.A.Steaua U23 20-23 ani – masculin
Simon Kinga Miercurea Ciuc Master Ski & Bike Juniori 17-19 ani – feminin
Singuran Darius Florin Constanta Trident Triathlon Team Copii 11-13 ani – masculin
Singuran Maria Amalia Constanta Trident Triathlon Team Copii 9-10 ani – feminin
Soare Darius Ionut Bucuresti Master Swim and Tri Copii 11-13 ani – masculin
Stanciu Maria Stefania Bucuresti Master Swim and Tri Copii 11-13 ani – feminin
Stanciulescu Razvan-Toma Ploiesti Age group 35-39 ani – masculin
Szabo Sara Cluj CS Politehnica Copii 11-13 ani – feminin
Tandara Ionut Focsani - Age group 40-44 ani – masculin
Terebesi Nandor Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Tincu Daniel Tulcea Aqua Vita Delta Tulcea Copii 11-13 ani – masculin
Titirisca Alexandru Bucuresti Kineto Tri Sport Age group 30-34 ani – masculin
Toderas Rares Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Troanca Stefan Bucuresti Olimpia Bucuresti Juniori 17-19 ani – masculin
Udeanu Younes Popesti Leordeni Master Swim and Tri Copii 9-10 ani – masculin
Vajas Orsolya Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – feminin
Vasilescu Natalia Bucuresti Master Swim and Tri Cadeti 14-16 ani – feminin
Vatrici Roxana Bucuresti Daimon Women Cycling Team Age group 35-39 ani – feminin
Vladar Ede Cluj CS.Aqua O1 Copii 11-13 ani – masculin
Vulpoiu Ana-Maria Bucuresti Olimpia Cadeti 14-16 ani – feminin
Zamfir Victor Bucuresti Age group 40-44 ani – masculin
Zodie Aida Bucuresti Age group 35-39 ani – feminin
Zoldi Tamas Botond Targu Mures Master Ski & Bike Juniori 17-19 ani – masculin

Concurenti inscrisi la probele de stafeta la CN Triatlon Supersprint

Echipa Categorie Concurent 1 Concurent 2 Concurent 3
Steaua-mixt Mixt Radu Bondei Adriana Szentgyörgyi Ceausescu Radu Bondei