Concurenti inscrisi

Concurenti inscrisi la Campionatul National de Triatlon

Concurent Localitate Club Categorie
Buculei Erick Bucuresti Age group 40-44 ani – masculin
Manicuta Monica Bucuresti Felt Sidi MTB Team Age group 30-34 ani – feminin
Ciocan Andrei-Nicolae Constanta Atena Age group 35-39 ani – masculin
Marga Radu Costin Constanța ACS Atena Age group 35-39 ani – masculin
Drăgoi Johnny Florin Constanța ACS Atena Cadeti 13-15 ani – masculin
Drăgoi Valentin Constanța ACS Atena Cadeti 13-15 ani – masculin
Fratila Mugurel Bucuresti CITR Group Age group 45-49 ani – masculin
Rada Daniel Timisoara Ride Competition Juniori 16-19 ani – masculin
Iancu Mihai Bucuresti Black&White Family Team Age group 45-49 ani – masculin
Cardos Matei Timisoara Triatlon Team Timisoara Copii 10 ani – masculin
Suncan Larisa Timisoara Triatlon Team Timisoara Juniori 16-19 ani – feminin
Paun Titus Timisoara Triatlon Team Timisoara Age group 30-34 ani – masculin
Pop Vlad Cluj Napoca Aqua01 Copii 11 ani – masculin
Miazga Andre Arad Experienta Multisport Cadeti 13-15 ani – masculin
Miazga Diana Arad Experienta Multisport Age group 45-49 ani – feminin
Hegedus Krisztina Tirgu Mures Master Ski & Bike Age group 40-44 ani – feminin
Orban Attila Odorheiu Secuiesc Feel Good Team Age group 30-34 ani – masculin
Pop Vlad Cluj Napoca Run4Hope Age group 25-29 ani – masculin
Harasim Mihnea Alexandru Constanța CS Ciclism Bilal Constanta/ ACS Atena Constanta Copii 11 ani – masculin
Paduraru Dina Bucuresti Master Swim & Tri Copii 12 ani – feminin
Kiss Ferenc Tirgu Mures - Age group 30-34 ani – masculin
Crisan Iosif Cluj Napoca Aqua01 Age group 35-39 ani – masculin
Hota Valentin Tirgu Mures Age group 60+ ani – masculin
Aron Dan Tirgu Mures Mures Runners Age group 30-34 ani – masculin
Călin Marian Bucuresti Age group 25-29 ani – masculin
Dobre Daniel Gabriel Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 12 ani – masculin
Silaghi Alexandru Bucuresti CSS4 Bucuresti Copii 9 ani – masculin
Andrea Orsolya Papp Tirgu Mures Jumbojet Triathlon Club Age group 25-29 ani – masculin
Alex Diaconu Bucuresti C.S. Delfinul Bucuresti Age group 25-29 ani – masculin
Badoiu Ilinca Bucuresti C.S. Delfinul Bucuresti Cadeti 13-15 ani – feminin
Badoiu Bogdan Bucuresti C.S. Delfinul Bucuresti Age group 20-24 ani – masculin
Badoiu Maria-Cristina Bucuresti Age group 45-49 ani – feminin
Badoiu Cristian Bucuresti Age group 45-49 ani – masculin
Boriceanu Sorin Bucharest Triathlon Club Energy Age group 35-39 ani – masculin
Stefania Ion Bucuresti CS Olimpia Age group 20-24 ani – feminin
Stan Filip Bucuresti CS Olimpia Cadeti 13-15 ani – masculin
Madalina Frent Bucuresti CS Olimpia Cadeti 13-15 ani – feminin
Vulpoiu Ana Maria Bucuresti CS Olimpia Cadeti 13-15 ani – feminin
Tutugan Stefan Bucuresti CS Olimpia Cadeti 13-15 ani – masculin
Balac Vlad Bucuresti CS Olimpia Juniori 16-19 ani – masculin
Roatis Vasile Bucuresti Sportul Pentru Tine Age group 45-49 ani – masculin
Georgescu Paul Bucuresti International British School of Bucharest Age group 35-39 ani – masculin
Aleonte Ionel Constanta Age group 60+ ani – masculin
Rápolti Eszter Sfantu Gheorghe A.S.Triastes Cadeti 13-15 ani – feminin
Papp Attila Cluj Napoca Age group 40-44 ani – masculin
Pop Vlad Gherla Copii 11 ani – masculin
Ilina Octavian Bucuresti - Age group 35-39 ani – masculin
Balau Andrei Roman CSM Cluj Cadeti 13-15 ani – masculin
Manac Antoanela Constanta Atena SC Constanta Age group 20-24 ani – feminin
Balanescu Ciprian Timisoara Ride Competition Age group 30-34 ani – feminin
Damian Casia-Maria Constanța ACS Atena Copii 11 ani – feminin
Catană Vlad Constanța ACS Atena Copii 11 ani – masculin
Jenei Miklos Cluj Napoca Age group 55-59 ani – masculin
Manea Bogdan Bucuresti Bucharest Sport Club Age group 20-24 ani – masculin
HelenTomlinson Bucharest Age group 35-39 ani – feminin
Ceontea Dan Cluj-Napoca Orca Cluj Age group 60+ ani – masculin
Terebesi Nandor Cluj Napoca Aqua 01Cluj Copii 10 ani – masculin
Chis Ariana Cluj Napoca Aqua 01Cluj Copii 10 ani – feminin
Daniel Attila Sf.Gheorghe Tri-Aluta Age group 20-24 ani – masculin
Constantinescu Sara Maria Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 11 ani – feminin
Lazar Timeea Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 9 ani – feminin
Popescu Daniel Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 12 ani – masculin
Rugina Dan Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 9 ani – masculin
Mihu Victor Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 10 ani – masculin
Neagu Rebeca Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 9 ani – feminin
Toma Ioan Alexandru Bucuresti Bucharest Sport Club Age group 20-24 ani – masculin
Ursu Alexandra Maria Bucuresti Copii 10 ani – feminin
Chis Ariana Roxana Cluj Napoca Aqua 01Cluj Copii 10 ani – feminin
Ionescu Mara Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 10 ani – feminin
Ionescu Dinu Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 11 ani – masculin
Hasegan Vlad Bucuresti CS Olimpia Bucuresti Juniori 16-19 ani – masculin
Romas Catalin Bucuresti CS Olimpia Bucuresti Cadeti 13-15 ani – masculin
Rosioru Paul Bucuresti CS Olimpia Bucuresti Juniori 16-19 ani – masculin
Balan Andreea Bucuresti CS Olimpia Bucuresti Juniori 16-19 ani – feminin
Stanciu Maria Stefania Bucuresti Master Swim & Tri Copii 11 ani – feminin
Dragusi Alina Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 11 ani – feminin
Lungu Andrei Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 11 ani – masculin
Rugina Alina Bucuresti Bucharest Sport Club Cadeti 13-15 ani – feminin
Grigore Andrei Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 12 ani – masculin
Baciu Andrei Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 12 ani – masculin
Troanca Stefan Bucuresti Bucharest Sport Club Cadeti 13-15 ani – masculin
Romas Codrut Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 11 ani – masculin
Dumitrache Tobias Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 12 ani – masculin
Niculescu Cristina Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 10 ani – feminin
Tuchila Ionut Alexandru Bucuresti Bucharest Sport Club Copii 9 ani – masculin
Tor Bela Tirgu Mures Age group 40-44 ani – masculin
Hanga Razvan Medias Age group 35-39 ani – masculin
Garboan Daniel Brasov Age group 35-39 ani – masculin
Irimia Raluca Otopeni CSM Cluj Age group 25-29 ani – feminin
Ghica Alexandru Campina Kineto Tri-Sport Age group 40-44 ani – masculin
Rugina Stefan Bucuresti Bucharest Sport Club Age group 45-49 ani – masculin
Besenyei Anna-Maria Podu Oltului/Brasov Copii 10 ani – feminin
Horomnea Andrei Bucuresti Copii 9 ani – masculin
Nitu Florian-Sorel Bucuresti Age group 45-49 ani – masculin
Lyon Paul Bucuresti Age group 35-39 ani – feminin
Dantis Otilia Roman CSM Cluj Age group 35-39 ani – feminin
Revnic Andrei Oradea CS Crisul Oradea Age group 25-29 ani – masculin
Dantis Marian Roman Cum Cluj Age group 35-39 ani – masculin
Kremeur Alan Sacha Bucuresti Almimasa Team Cadeti 13-15 ani – masculin
Kremeur Alain-Joseph Singureni – Giurgiu Almimasa Team Age group 60+ ani – masculin
Toma Albert Zsuzsanna Baile Tusnad Harghita Triatlon Club Age group 30-34 ani – feminin
Orban Wilhelm Tirgu Mures Age group 45-49 ani – masculin
Raducanu Vlad Stefan Bucuresti Age group 30-34 ani – masculin
Poștaru Andrei Tulcea Aqua Vita Delta Juniori 16-19 ani – masculin
Gasparik Attila Tirgu Mures Master Ski & Bike Age group 50-54 ani – masculin
Koncz Alex Sasa Sfantu Gheorghe Harghita Triathlon Club Age group 35-39 ani – masculin
Koncz Monika Sfantu Gheorghe Harghita Triathlon Club Age group 30-34 ani – feminin
Popescu Gheorghe Curtea de Arges Festina Lente Age group 55-59 ani – masculin
Zoldi Tamas Botond Tirgu Mures Master Ski & Bike Cadeti 13-15 ani – masculin
Kinga Simon Tirgu Mures Master Ski & Bike Juniori 16-19 ani – feminin
Gergő Simon Tirgu Mures Master Ski & Bike Juniori 16-19 ani – masculin
Tőkés Bálint István Tirgu Mures Master Ski & Bike Juniori 16-19 ani – masculin
Daróczi Balázs Tirgu Mures Master Ski & Bike Juniori 16-19 ani – masculin
Lokodi Mátyás Tirgu Mures Master Ski & Bike Juniori 16-19 ani – masculin
Zamfir Andrei Targoviste Age group 25-29 ani – masculin
Seltea Alex Targoviste Age group 30-34 ani – masculin
Moldovan Manuel Tirgu Mures Age group 35-39 ani – masculin
Rus Marius Valentin Brasov Triatlon Xtrem Age group 45-49 ani – masculin
Braga Andrei Bucuresti Age group 25-29 ani – masculin
Kovács Szabolcs Tirgu Mures Master Ski & Bike Juniori 16-19 ani – masculin
Vadadi Tekla Tirgu Mures Master Ski & Bike Cadeti 13-15 ani – feminin
Antofi Marius Bucuresti Age group 30-34 ani – masculin
Radu Gloria Tirgu Mures Master Ski & Bike Cadeti 13-15 ani – feminin
Severin Iulian Mihai Bucuresti Cadeti 13-15 ani – masculin
Neagu Tudor Cristian Andrei Bucuresti Master Swimm and Tri Copii 9 ani – masculin
Sido Natan Tirgu Mures Master Ski & Bike Cadeti 13-15 ani – masculin
Rus Alexandru Tirgu Mures Age group 45-49 ani – masculin
Sido Katalin Tirgu Mures Age group 40-44 ani – feminin
Pricop Paul New York Age group 20-24 ani – masculin
Ciurdar Mircea Bucuresti Delfinul Bucuresti Age group 55-59 ani – masculin
Cinciulescu Valentin Bucuresti Delfinul Bucuresti Age group 35-39 ani – masculin
Sfirlea Paula Andreea Cernavoda Copii 10 ani – feminin
Ciurdar Virgil Bucuresti Age group 55-59 ani – masculin
Begidzsan Laszlo Tirgu Mures Age group 35-39 ani – masculin
Diaconescu Marius Bucuresti Age group 35-39 ani – masculin
Barbu Alina Valentina Bucuresti CS Olimpia Bucuresti Copii 10 ani – feminin
Molnar Peter Tirgu Mures Master Ski & Bike Age group 55-59 ani – masculin
Petu Mihai Ploiesti Age group 30-34 ani – masculin
Iordache Andreea Diana Glina Copii 12 ani – feminin
Radu Claudiu Cluj Napoca CSM Cluj Age group 35-39 ani – masculin
Bodea Sergiu Cluj Napoca Aqua01 Cluj Cadeti 13-15 ani – masculin
Rusu Horea Cluj Napoca Aqua01 Cluj Copii 10 ani – masculin
Morar Adrian Cluj Napoca Aqua01 Cluj Cadeti 13-15 ani – masculin
Rogoz Erik Cluj Napoca Aqua01 Cluj Cadeti 13-15 ani – masculin
Chis Andrei Cluj Napoca CSM Cluj Juniori 16-19 ani – masculin
Bondei Radu Bucuresti Master Swim & TRI Copii 11 ani – masculin
Gelea Andrei Bucuresti Master Swim & TRI Copii 11 ani – masculin
Soare Darius Lari Bucuresti Master Swim & TRI Copii 11 ani – masculin
Novacescu Calin Bucuresti - Age group 40-44 ani – masculin
Panait Rares Alexandru Bucuresti Master Swim & TRI Copii 11 ani – masculin
Tandara Ionut Focsani - Age group 35-39 ani – masculin
Nicoara Mircea Tirgu Mures Age group 25-29 ani – masculin
Biziru Viorel Bucuresti Age group 30-34 ani – masculin
Nicu Lup Cluj Napoca Age group 45-49 ani – masculin
Ivanov Mihai Traian Tulcea Aqua Vita Delta Age group 25-29 ani – masculin
Costan Alexandra Tulcea Aqua Vita Delta Copii 11 ani – feminin
Constantin Ruxandra Maria Tulcea Aqua Vita Delta Copii 10 ani – feminin
Cârnat Mara Teodora Tulcea Aqua Vita Delta Copii 11 ani – feminin
Cristea Teodora Simona Tulcea Aqua Vita Delta Copii 11 ani – feminin
Smirnov Laurentiu Tulcea Aqua Vita Delta Cadeti 13-15 ani – masculin
Bondarev Denis Tulcea Aqua Vita Delta Copii 9 ani – masculin
Zaharenco Emanuela Tulcea Aqua Vita Delta Copii 10 ani – feminin
Neculai Matei Tulcea Aqua Vita Delta Copii 9 ani – masculin
Stan Jianu Răzvan Tulcea Aqua Vita Delta Copii 9 ani – masculin
Stan Jianu Delia Tulcea Aqua Vita Delta Copii 10 ani – feminin
Simion Ştefan Tulcea Aqua Vita Delta Copii 10 ani – masculin
Lavrente Claudiu Tulcea Aqua Vita Delta Copii 10 ani – masculin
Ganea Anastasia Tulcea Aqua Vita Delta Copii 10 ani – feminin
Turlica Ramona Tulcea Aqua Vita Delta Cadeti 13-15 ani – feminin
Angelescu Adrian Bucuresti RoClubMaraton Age group 45-49 ani – masculin
Nemtanu Florin Bragadiru - Age group 40-44 ani – masculin
Duca Daria Campina Copii 11 ani – feminin
Popa Nelu Dorinel Tirgu Mures Age group 40-44 ani – masculin
Imreh Laszlo Sfantu Gheorghe A.S.Triastes Age group 20-24 ani – masculin
Hota Stelian Tirgu Mures Age group 35-39 ani – masculin
Blaga Radu Otopeni Magia Copiilor Age group 35-39 ani – masculin
Laurentiu Radu Brasov Forest Sport Club Age group 45-49 ani – masculin
Balica Mircea-Andrei Bucuresti CS Olimpia Bucuresti Juniori 16-19 ani – masculin
Bondor Salome Tirgu Mures Master Ski&Bike Age group 25-29 ani – feminin
Murar George Iulian Bucuresti - Age group 30-34 ani – masculin
Apostu Constantin Constanta Farul Constanta Age group 60+ ani – masculin
Tudorache Adrian-Emil Bucuresti Pegas Triatlon Club Age group 25-29 ani – feminin
Stroe Cornelia Campina Festina Lente Age group 45-49 ani – feminin
Stroe Florian Campina Festina Lente Age group 45-49 ani – masculin
Duta Dragos Bucuresti Age group 30-34 ani – masculin
Szabolcs Bartis Tirgu Mures Tristar Regensburg Age group 35-39 ani – masculin
Barbu Bogdan Victor Suceava Age group 35-39 ani – masculin
Maticiuc Alexandra Georgiana Brasov Tri-Aluta Copii 11 ani – feminin
Ene Razvan Unguriu Age group 40-44 ani – masculin
Eftimie Doru Bucuresti No Stress Age group 25-29 ani – masculin
Ionescu Danes Bucuresti BSC Age group 35-39 ani – masculin

Concurenti inscrisi la Campionatul National de Triatlon Stafeta Mixta

Nume Echipa Concurent 1 Concurent 2 Concurent 3 Concurent 4
Master Swim & Tri Ana Maria Vulpoiu Madalina Frant Radu Bondei Rares Panait
4B Badoiu Maria-Cristina Badoiu Cristian Badoiu Ilinca Badoiu Bogdan
Gradinita Luca Ionescu Danes Ionescu Stela
CSM Cluj Dantis Otilia Dantis Marian Irimia Raluca Radu Claudiu
Aqua Vita Delta Turlica Ramona Postaru Andrei Ganea Anastasia Ivanov Mihai Traian
Master Ski & Bike Radu Gloria Sido Natan Vadadi Tekla Zoldi Tamas Botond
Huawei Team Alexandru Dobre Gabriel Mihai

Concurenţi CN Triatlon 2014 – Individual

Nume / PrenumeLocalitateClubCategoria
Andrea GabosTîrgu MureşJumbojet Triatlon ClubAmatori 25-29 ani - feminin
Antonache BogdanBucureștiAmatori 30-34 ani - masculin
Apostu ConstantinConstanțaAmatorAmatori 55-59 ani - masculin
Atodiresei CatalinBucureştiAmatori 30-34 ani - masculin
Badoiu BogdanBucureştiJuniori 16-19 ani - masculin
Badoiu CristianBucureştiAmatori 45-49 ani - masculin
Badoiu CristinaBucureştiAmatori 45-49 ani - feminin
Badoiu IlincaBucureştiCadeti 13-15 ani - feminin
Balac VladBucureştiOlimpia BucureştiJuniori 16-19 ani - masculin
Balan Andreea TeodoraBucureştiOlimpia BucureştiJuniori 16-19 ani - feminin
Balica Mircea-AndreiBucureştiCadeti 13-15 ani - masculin
Barbu Bogdan VictorSucevaAmatori 35-39 ani - masculin
Begidzsan LsszloTîrgu MureşAmatori 35-39 ani - masculin
Bituleanu EmilBucureștiEnergy Club BucurestiAmatori 50-54 ani - masculin
Bobeica SorinBucureștiAmatori 30-34 ani - masculin
Bocșa Gabriel Cluj Napoca Aqua01Copii 9-12 ani - masculin
Bodea Sergiu Cluj Napoca Aqua01Cadeti 13-15 ani - masculin
Bodea Sonia Cluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - masculin
Bondei RaduBucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Boriceanu SorinBucureștiEnergy Club TriathlonElite - masculin
Buculei ErickBucureștiAmatori 40-44 ani - masculin
Bura MariusVoluntariAmatori 40-44 ani - masculin
Ceontea DanCluj NapocaUBB Cluj-NapocaAmatori 60+ ani - masculin
Chiș Andrei Cluj NapocaCSM ClujCadeti 13-15 ani - masculin
Chiș Ariana Cluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - feminin
Cinciulescu ValentinBucureștiCS DelfinulAmatori 35-39 ani - masculin
Cincora CosminCluj NapocaAmatori 35-39 ani - masculin
Ciprian BalanescuTimişoaraRide CompetitionElite - masculin
Circei AlexandruBucureștiCopimajAmatori 25-29 ani - masculin
Ciulei LiviuTîrgu MureșAmatori 50-54 ani - masculin
Cozma MihaiTimişoaraCS Triatlon Team TimisoaraAmatori 35-39 ani - masculin
Cristea Bianca IoanaBucureştiOlimpia BucureştiCopii 9-12 ani - feminin
Danes IonescuBucureștiAmatori 35-39 ani - masculin
Daniel AttilaSfântu GheorgheTri-AlutaJuniori 16-19 ani - masculin
Dantis MarianRomanCSM ClujElite - masculin
Dantis OtiliaRomanCSM ClujElite - feminin
Doru EftimieBucureștiNo StressAmatori 25-29 ani - masculin
Dragusi AlinaBucureștiCopii 9-12 ani - feminin
Duda Andrei DanBucureștiAthletic Cardio ClubAmatori 30-34 ani - masculin
Dulacioiu CristianBrașovAmatori 20-24 ani - masculin
Dulacioiu TitusBrașovTribeach BrasovAmatori 45-49 ani - masculin
Dumitrescu CarmenTimişoaraCS Triatlon Team TimisoaraJuniori 16-19 ani - feminin
Frant MadalinaBucureştiCopii 9-12 ani - feminin
Garboan DanielBraşovAmatori 35-39 ani - masculin
Gelea AndreiBucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Ghica AlexandruCâmpinaKineto Tri-SportElite - masculin
Grigore AndreiBucureştiOlimpia BucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Grigore Andrei TiberiuBucureştiOlimpia BucureştiJuniori 16-19 ani - masculin
Hasegan VladBucureştiOlimpia BucureştiCadeti 13-15 ani - masculin
Horga IoanaTîrgu MureşH2O teamCopii 9-12 ani - feminin
Horváth ÁrpádTîrgu MureșMaster Ski & Bike Amatori 40-44 ani - masculin
Hota Stelian Tîrgu MureșAmatori 35-39 ani - masculin
Hota ValentinTîrgu MureșAmatori 60+ ani - masculin
Ilea MaximilianTîrgu MureşMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - masculin
Ion Stefania - EcaterinaBrăilaC.S Olimpia Elite - feminin
Ionescu DinuBucureştiOlimpia BucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Irimia RalucaOtopeniCSM ClujElite - feminin
Iulian MantaBucureştiAmatori 35-39 ani - masculin
Jakab-Benke HajnalkaLisnauMaster Ski & BikeElite - feminin
Kiss Levente Tîrgu MureşMaster Ski & BikeCadeti 13-15 ani - masculin
Kollar AlinCluj NapocaAqua01Amatori 30-34 ani - masculin
Kovacs Arpad GezaTîrgu MureşMaster Ski & BikeAmatori 30-34 ani - masculin
Langviser ZsoltCluj NapocaDNF RacingElite - masculin
Lebu BogdanOstratuSportul Pentru TineAmatori 40-44 ani - masculin
Lemnaru MateiBucureştiOlimpia BucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Lokodi MatyasTîrgu MureșMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - masculin
Madaras DanielSfântu GheorgheC.S.Tri-AlutaJuniori 16-19 ani - masculin
Maier AdalbertTîrgu MureşAmatori 35-39 ani - masculin
Marton Gasparik Tîrgu MureșMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - masculin
Maticiuc AlexandraBraşovTri-AlutaCopii 9-12 ani - feminin
Michał JeżewskiGdyniaVon Igel MAG TeamAmatori 35-39 ani - masculin
Molnar PeterTîrgu MureşMaster Ski & BikeAmatori 55-59 ani - masculin
Morar AdiCluj NapocaAqua01Cadeti 13-15 ani - masculin
Murar George IulianBucurești-Amatori 30-34 ani - masculin
Mátéfi-Takács TamaraTîrgu MureșMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - feminin
Mănărăzan IrinaTîrgu MureşAmatori 30-34 ani - feminin
Nicu LupCluj NapocaAmatori 45-49 ani - masculin
Nitoiu VladimirPloieştiAmatori 35-39 ani - masculin
Ostaşin IurieMoldova-Amatori 50-54 ani - feminin
Paun Vasiloni TitusTimişoaraCS Triatlon Team TimisoaraAmatori 25-29 ani - masculin
Radu ClaudiuCluj NapocaCSM ClujElite - masculin
Radu GloriaTîrgu MureşMaster Ski & BikeCopii 9-12 ani - feminin
Rapolti Eszter Cluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - feminin
Rapolti Zsolt Cluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - masculin
Roatis VasileBucureştiSportul Pentru TineAmatori 45-49 ani - masculin
Romas CatalinBucureştiOlimpia BucureştiCadeti 13-15 ani - masculin
Romas CodrutBucureştiOlimpia BucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Rosioru Paul AndreiBucureştiOlimpia BucureştiiJuniori 16-19 ani - masculin
Roxana LupuBucureștiClub Sportiv AdrenalinaAmatori 30-34 ani - feminin
Rugina Alina MihaelaBucureştiOlimpia BucureştiCopii 9-12 ani - feminin
Rus AlexandruTîrgu MureşAmatori 45-49 ani - masculin
Rus Marius ValentinBraşovTriatlonXtremAmatori 45-49 ani - masculin
Rusu Horea Cluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - masculin
Rápolti EszterSfântu GheorgheC.S.Tri-AlutaCopii 9-12 ani - feminin
Réka-Orsolya KopaczMiercurea CiucAmatori 20-24 ani - feminin
Serbanescu GabrielaBrăilaCSM BrailaJuniori 16-19 ani - feminin
Sido KatalinTîrgu MureşAmatori 40-44 ani - feminin
Sido NatanTîrgu MureşMaster Ski & BikeCadeti 13-15 ani - masculin
Simon GergőTîrgu MureșMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - masculin
Simon KingaTîrgu MureșMaster Ski & BikeCadeti 13-15 ani - feminin
Soare DariusBucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Stanciu Stefania MariaBucureştiCopii 9-12 ani - feminin
Stanciulescu Razvan TomaPloieştiAmatori 35-39 ani - masculin
Stanescu AlinaBucureştiKineto Tri-SportAmatori 20-24 ani - feminin
Szasz AttilaTîrgu MureşMaster Ski & BikeAmatori 35-39 ani - masculin
Szekely LorandCluj NapocaAqua01Juniori 16-19 ani - masculin
Szikszai Janos BrunoTîrgu MureşExtreme Sport Club TusnadElite - masculin
Terenuri Nandor Cluj Napoca Aqua01Copii 9-12 ani - masculin
Tor BelaTîrgu MureşAmatori 40-44 ani - masculin
Torok Szabolcs Cluj Napoca Aqua01Cadeti 13-15 ani - masculin
Tudorache Adrian-EmilBucureștiPegas Triatlon ClubAmatori 25-29 ani - masculin
Tutugan StefanBucureştiCopii 9-12 ani - masculin
Ungvári KingaTîrgu MureșMaster Ski & BikeJuniori 16-19 ani - feminin
Vadadi TeklaTîrgu MureşMaster Ski & BikeCopii 9-12 ani - feminin
Vajas ZsofiCluj NapocaAqua01Copii 9-12 ani - feminin
Vaum WaldemarBaia MareGarage RacingAmatori 40-44 ani - masculin
Venable JohnBucureştiAmatori 40-44 ani - masculin
Vitalis SandorSfântu GheorgheAmatori 30-34 ani - masculin
Vlastaru MarianBrăilaCSM BrailaJuniori 16-19 ani - masculin
Vulpoiu Ana-MariaBucureştiCS Olimpia BucureştiCadeti 13-15 ani - feminin
Zamfir AndreiTîrgovișteAmatori 25-29 ani - masculin
Zarnoianu IoanaBucureştiOlimpia BucureştiJuniori 16-19 ani - feminin
Zeci Bogdan TurdaAqua01Copii 9-12 ani - masculin
Zeci Viorel TurdaAqua01Copii 9-12 ani - masculin
Șerban Paul Cluj Napoca Aqua01Copii 9-12 ani - masculin
Șerban SergiuBucurești Sportul pentru TineAmatori 40-44 ani - masculin

Concurenţi CN Triatlon 2014 – Ştafetă Mixtă

Nume echipaConcurent 1Concurent 2Concurent 3Concurent 4
Aqua01 ClujVajas Zsofi Szekely LorandRapolti EszterAdi Morar
CSM ClujDantis OtiliaKanijai LeventeIrimia RalucaDantis Marian
Master Ski & BikeJakab Benke HajnalkaLokodi MatyasFodor EmeseIlea Maximilian
Olimpia BucureştiZarnoianu IoanaHasegan VladBalan AndreeaGrigore Andrei Tiberiu

Concurenţi CN Triatlon 2014 – Ştafetă

Nume echipaConcurent 1Concurent 2Concurent 3Categorie
Alpha Force TeamHegedus KrisztinaMarc EugenKoronka ȘtefanMixt
Just For FunZoldi ZoltanCsergedi IstvanKovacs AkosMasculin
PlatouBucure VasileOltean DanielaOrban WilhemMixt
Rise TTRaducu RaresDuma DanPuscas HoriaMasculin

Individual

No.Concurent Club / Localitate Categorie
1Anghel Andrei Traiescsanatos.org/ Bucuresti Amatori – masculin
2Anton Mihai Paul Constanta Amatori – masculin
3Badica Mihnea Petru Bucuresti Copii 9 ani – baieti
4Badica Tudor Andrei Bucuresti Cadeti – masculin
5Badoiu Bogdan Bucuresti Juniori – masculin
6Badoiu Cristian Bucuresti Amatori – masculin
7Badoiu Ilinca Bucuresti Copii 12 ani – fete
8Badoiu Maria-Cristina Bucuresti Amatori – feminin
9Balazs Laszlo Swimm To Perfection Odorheiu Secuiesc Cadeti – masculin
10Baractaru Mihai Alin CS Atena Sport Club Elite – masculin
11Barbu Bogdan Victor Suceava Amatori – masculin
12Bodea Sergiu Aqua01-Cluj Napoca Copii 12 ani – baieti
13Boldizsar Sandor Pegas Triatlon Club / Brasov Amatori – masculin
14Boriceanu Sorin Triatlon Club Energy Bucuresti Elite – masculin
15Buciuc Sergiu Ro Club Maraton Bucuresti Amatori – masculin
16Butcovan Sebastian Pegas Triatlon Club / Baia Mare Amatori – masculin
17Ceparu Cristian Calarasi Amatori – masculin
18Chis Andrei Sergiu Aqua01-Cluj Napoca Cadeti – masculin
19Cinciulescu Valentin Bucuresti Amatori – masculin
20Ciulei Daniel Tg. Mures Cadeti – masculin
21Ciulei Liviu Tg. Mures Amatori – masculin
22Contan Andrei Cluj Napoca Amatori – masculin
23Cosmin Maxim Cetatea Brasovului Amatori – masculin
24Costea Florin Cluj Napoca Amatori – masculin
25Cozma Mihai Timisoara Amatori – masculin
26Cucereanu-Badica Ioana Athletic Cardio Club – Bucuresti Elite – feminin
27Daniel Attila Tri-Aluta Sf-Gheorghe Juniori – masculin
28Dantis Marian CSM Cluj Elite – masculin
29Dantis Otilia CSM Cluj Elite – feminin
30Dimbean Ovidiu Tg. Mures Amatori – masculin
31Dumitru Alexandru CSM Braila Juniori – masculin
32Farcas Cristi Modernism.ro / Voluntari Amatori – masculin
33Feraru Stefan Ciclomed / Otopeni Cadeti – masculin
34Gáspárik Attila Master ski and Bike Amatori – masculin
35Gasparik Marton Pal Master Ski&Bike Club / Tg.Mures Cadeti – masculin
36Georgescu Valentin Bucuresti Amatori – masculin
37Gheorghiu Laurean Cluj Napoca Amatori – masculin
38Ghica Alexandru Ride Competition Campina Elite – masculin
39Groza Alexandra Cluj Napoca Amatori – feminin
40Hegedus Krisztina Master Ski & Bike Tg. Mures Elite – feminin
41Honesz Tamas Tri-Aluta Sf-Gheorghe Copii 11 ani – baieti
42Horomnea Catalin Bucuresti Amatori – masculin
43Horváth Árpád Master Ski&Bike Club / Tg.Mures Amatori – masculin
44Hota Stelian Tg. Mures Amatori – masculin
45Iancu Mihai Bucuresti Amatori – masculin
46Ionescu Danes Bucuresti Amatori – masculin
47Ionita Bogdan Mihai Sportul Pentru TIne / Bucuresti Amatori – masculin
48Irimia Raluca CSM Cluj Elite – feminin
49Jakab-Benke Hajnalka Master Ski&Bike Club / Tg.Mures Elite – feminin
50Jianu Alexandru Timisoara Amatori – masculin
51Kiss Attila Master Ski&Bike Club / Tg.Mures Amatori – masculin
52Kiss Levente Master Ski&Bike Club / Tg.Mures Cadeti – masculin
53Leonte Florin Bucuresti Amatori – masculin
54Lokodi Matyas Tg. Mures / Master Ski & Bike Club Cadeti – masculin
55Madaras Daniel Tri-Aluta Sf-Gheorghe Juniori – masculin
56Manac Antoanela Constanta Juniori – feminin
57Marga Radu Costin ACS ATENA / Constanta Amatori – masculin
58Miklos Adorjan Ciclomed/Medias Amatori – masculin
59Molnar Peter Tg. Mures Amatori – masculin
60Molnar Peter Tg. Mures Amatori – masculin
61Morar Adi Aqua01-Cluj Napoca Copii 12 ani – baieti
62Nemes Zoltán Extreme Sport Club – Baile Tusnad Amatori – masculin
63Nicu Lup Cluj Napoca Amatori – masculin
64Opferman Erich Targu Mures Amatori – masculin
65Pana Florin Bucuresti Copii 12 ani – baieti
66Pana Mihai Bucuresti Amatori – masculin
67Pancescu Liviu Bucuresti Amatori – masculin
68Pu?ca? Horia Cluj Napoca Amatori – masculin
69Radu Claudiu Aqua01 cluj Elite – masculin
70Raducanu Vlad – Stefan Bucuresti Amatori – masculin
71Rápolti Eszter Sport Club Tri-Aluta Sf.Gheorghe Copii 11 ani – fete
72Răducu Rare? Cluj Napoca Amatori – masculin
73Roatis Vasile Bucuresti Amatori – masculin
74Rus Marius Valentin Triatlon Xtrem Brasov Elite – masculin
75Sandu Cristian Andrei Bucuresti Amatori – masculin
76Sandu Petru Calin Bucuresti Copii 9 ani – baieti
77Serban Mihai-Nicolae Bucuresti Amatori – masculin
78Serbanescu Gabriela CSM Braila Cadeti – feminin
79Sestacovschi Florin Adrian Master Ski & Bike Club / Calarasi Elite – masculin
80Sfetcu Dan BUCURESTI Amatori – masculin
81Simon Gergo Tri-Aluta Sf-Gheorghe Juniori – masculin
82Simon Kinga Tri-Aluta Sf-Gheorghe Cadeti – feminin
83Sofron Tudor Cluj Napoca Amatori – masculin
84Sólyom Elemér ACS Triatlon Harghita – M-Ciuc Amatori – masculin
85Stanciulescu Razvan Toma Ploiesti Amatori – masculin
86Stefan Bogdan AVstore.ro – Bucuresti Amatori – masculin
87Szabo Attila ACS Triatlon Harghita Elite – masculin
88Szikszai Janos Bruno Extreme Sport Club Tusnad Elite – masculin
89Tanase Claudia Ro Club Maraton / Slatina Amatori – feminin
90Tandara Ionut Focsani Amatori – masculin
91Tor Bela Tg. Mures Amatori – masculin
92Török Daniela Lavinia Clubul Tibiscus Timisoara Amatori – feminin
93Ungureanu Constantin Baia Mare Amatori – masculin
94Ungvari Kinga Master Ski&Bike Club / Tg.Mures Juniori – feminin
95Vasile Dan Catalin Constanta Amatori – masculin
96Zereik Rami Aqua01-Cluj Napoca Cadeti – masculin
97Zoldi Tamas Botond Mini Max / Targu Mures Cadeti – masculin

Stafeta 3

Echipa Concurent 1 Concurent 2 Concurent 3 Categorie
Ciclomed 139 Milu Anca Feraru Daniel Feraru Daniel Amatori masculin
Just For Fun Zoldi Zoltan Ujfalvi Attila Szabo Zoltan Amatori masculin
Patagonia Aura Popa Dorin Bofan Radu Spatacean Amatori masculin
Valentino Hota Stelian Hota Valentin Covaci Marian Emil Amatori masculin

Stafeta Mixta

Echipa Concurent 1 Concurent 2 Concurent 3 Concurent 4
CSM Cluj 1 Dantis Otilia Dantis Marian Dantis Otilia Dantis Marian
CSM Cluj 2 Irimia Raluca Sarosi Iosif Irimia Raluca Sarosi Iosif
Master Ski&Bike Club Lokodi Mátyás Ungvári Kinga Kiss Levente Fancsali Kinga