Program

JOI 10 AUGUST


15:30-19:30 Ridicare pachete de concurs SportGuru, Showroom Unirii-Bd. Unirii nr. 69, Sector 3, Bucuresti

VINERI 11 AUGUST


07:00-08:00 Ridicare pachete de concurs pentru CN Aquathlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
07:00-07:45 Deschiderea zonei de tranzit copii toate categoriile
07:45 Sedinta Tehnica Aquathlon copii
08:00 Start copii 9 ani CN Aquathlon
08:30 Start copii 10 ani CN Aquathlon
09:00 Start copii 11 ani CN Aquathlon
09:30 Start copii 12 ani CN Aquathlon
10:00 Start copii 13 ani CN Aquathlon
10:30-10:50 Deschiderea zonei de tranzit cadeti, juniori, elite si AG
10:50 Sedinta Tehnica Aquathlon cadeti, juniori, elite si AG
11:00 Start cadeti CN Aquathlon
12:00 Start juniori, elite si AG CN Aquathlon
16:00-19:30 Ridicare pachete de concurs Aquathlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
18:00 Sedinta tehnica CN de Triatlon toate categoriile
18:30 Premiere CN de Aquathlon toate categoriile

SAMBATA 12 AUGUST


07:00-08:00 Ridicare pachete de concurspentru CN Triatlon copii, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
07:00-07:45 Deschiderea zonei de tranzit copii toate categoriile
07:45 Sedinta Tehnica CN Triatlon copii
08:00 Start copii 9-10 ani fete CN Triatlon
08:45 Start copii 11-12-13 ani fete CN Triatlon
09:30 Start copii 9-10-11 ani baieti CN Triatlon
10:00 Start copii 12-13 ani baieti CN Triatlon
10:00-12:00 Ridicare pachete de concurspentru CN Triatlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
12:00 Premierile CN Triatlon, categoriile de copii

DUMINICA 13 AUGUST


07:00-08:00 Ridicare pachete de concurs pentru CN Triatlon, zona competitionala Parcul IOR, cortul de inscriere
07:00-07:45 Deschiderea zonei de tranzit cadeti
08:00 Start cadeti CN Triatlon
09:00 Start Age Group CN Triatlon
10:30-10:50 Deschiderea zonei de tranzit juniori & elite
11:00 Start Elite & Juniori CN Triatlon
12:00 Deschiderea zonei de tranzit stafete
12:30 Start Stafete
14:00 Premierile CN Triatlon, categoriile de cadeti, juniori, elite si AG