Rezultate

Campionatul National de Triatlon – Arhiva Rezultate

Rezultate CN Triatlon & Aquatlon 2017

Rezultate CN Triatlon 2017 (Elite, Cadeti, Juniori, AG, Stafeta) incluse rezultatele pe tura

Copii 9 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2032 Ana DINCA 0:04:18 (4) 00:01:03 07:01 06:15 0:13:16 (3) 00:01:12 0:07:03 (2) 00:26:50 -
2 2030 Ioana NEAMTU 0:04:06 (2) 00:01:23 06:54 06:11 0:13:04 (1) 00:01:17 0:07:02 (1) 00:26:50 00:00
3 2017 Noemi CONSTANTINESCU 0:04:24 (5) 00:01:11 07:01 06:07 0:13:07 (2) 00:01:07 0:07:03 (3) 00:26:51 00:01
4 2043 Raluca VILCU 0:04:15 (3) 00:01:08 07:15 06:17 0:13:31 (4) 00:01:08 0:07:43 (5) 00:27:45 00:55
5 2023 Ilinca AMBROZIE 0:04:01 (1) 00:01:19 08:25 07:10 0:15:35 (8) 00:01:09 0:07:04 (4) 00:29:06 02:16
6 2012 Bianca LUNGU 0:04:31 (6) 00:01:21 07:50 06:25 0:14:14 (7) 00:01:15 0:08:48 (8) 00:30:07 03:17
8 2024 Ioana IANCU 0:05:19 (9) 00:01:22 07:43 06:26 0:14:09 (6) 00:01:00 0:09:26 (9) 00:31:14 04:24
7 2003 Alexa JELES 0:04:43 (7) 00:01:15 07:33 06:29 0:14:02 (5) 00:01:16 0:09:59 (10) 00:31:14 04:24
9 2011 Maria SERBAN 0:05:24 (10) 00:01:22 08:37 07:25 0:16:02 (9) 00:01:06 0:08:00 (6) 00:31:52 05:02
10 2080 Raluca MACAVEI 0:04:59 (8) 00:01:02 15:21 10:09 0:25:30 (10) 00:01:11 0:08:35 (7) 00:41:15 14:25

Copii 10 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2053 Timeea LAZAR 0:04:00 (1) 00:00:56 06:35 05:43 0:12:17 (2) 00:01:02 0:06:29 (2) 00:24:42 -
2 2040 Bianca RUSU-EREMIA 0:04:08 (2) 00:01:00 07:00 05:39 0:12:39 (4) 00:00:59 0:06:14 (1) 00:24:58 00:16
3 2057 Amalia SINGURAN 0:04:25 (4) 00:01:13 06:33 05:36 0:12:09 (1) 00:01:06 0:06:39 (3) 00:25:30 00:48
4 2005 Ilinca Maria IATAN 0:04:35 (6) 00:01:10 06:43 05:36 0:12:19 (3) 00:01:01 0:07:15 (5) 00:26:18 01:36
5 2097 Nikoleta GANCHEVA 0:05:14 (8) 00:01:08 07:11 06:15 0:13:26 (5) 00:00:59 0:06:41 (4) 00:27:26 02:44
6 2014 Teodora Maria MIHAI 0:04:11 (3) 00:01:15 07:20 06:23 0:13:42 (6) 00:01:12 0:08:00 (7) 00:28:18 03:36
7 2020 Ioana PREDA 0:04:28 (5) 00:01:39 07:24 06:20 0:13:44 (7) 00:01:11 0:07:57 (6) 00:28:58 04:16
8 2042 Maria KEHAIYAN 0:04:44 (7) 00:01:10 07:26 06:21 0:13:47 (8) 00:01:02 0:08:29 (8) 00:29:09 04:27

Copii 11 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2089 Ioana BADEA 0:03:29 (1) 00:00:52 06:04 05:06 0:11:10 (1) 00:01:05 0:06:32 (2) 00:23:06 -
2 2013 Ana Maria STROE 0:03:39 (3) 00:01:06 06:18 05:06 0:11:24 (2) 00:01:05 0:06:14 (1) 00:23:26 00:20
3 2021 Rebecca NEAGU 0:03:34 (2) 00:00:52 06:34 05:16 0:11:49 (3) 00:00:59 0:07:18 (4) 00:24:31 01:25
4 2061 Maia MITAN 0:04:07 (4) 00:01:09 07:24 06:18 0:13:42 (7) 00:01:14 0:06:39 (3) 00:26:49 03:43
5 2033 Carmen BRATICEVICI 0:04:34 (8) 00:01:19 06:39 05:53 0:12:32 (4) 00:01:16 0:07:44 (6) 00:27:23 04:17
6 2055 Ilona Ana IOAN 0:04:18 (5) 00:01:03 06:53 05:50 0:12:42 (5) 00:01:10 0:08:27 (8) 00:27:38 04:32
7 2037 Alexia Bianca BURLUI 0:04:20 (6) 00:01:16 07:04 06:03 0:13:06 (6) 00:01:11 0:08:01 (7) 00:27:52 04:46
8 2036 Maria GHETAU 0:04:24 (7) 00:01:15 07:40 06:50 0:14:29 (9) 00:01:16 0:07:27 (5) 00:28:49 05:43
9 2076 Denisa IOV 0:05:11 (9) 00:01:29 07:27 06:21 0:13:47 (8) 00:01:12 0:08:35 (9) 00:30:11 07:05

Copii 12 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2054 Ariana CHIS 0:03:17 (1) 00:00:57 06:15 05:13 0:11:27 (2) 00:01:01 0:06:16 (1) 00:22:57 -
2 2072 Anastasia GANEA 0:03:59 (2) 00:01:01 06:08 05:01 0:11:09 (1) 00:01:03 0:06:22 (2) 00:23:32 00:35
3 2071 Denisa CRALEA 0:04:26 (3) 00:00:58 06:21 05:19 0:11:39 (3) 00:00:58 0:06:36 (3) 00:24:35 01:38
4 2073 Livia TINCU 0:04:29 (4) 00:01:14 06:50 05:59 0:12:49 (5) 00:01:12 0:07:10 (4) 00:26:52 03:55
5 2101 Ingrid NEDELCU 0:05:00 (5) 00:01:21 06:59 05:37 0:12:36 (4) 00:01:21 0:08:44 (5) 00:28:59 06:02
6 2104 Anne Marie PREDA 0:05:01 (6) 00:01:42 08:16 06:52 0:15:07 (6) 00:01:17 0:09:58 (6) 00:33:04 10:07

Copii 13 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2063 Casia DAMIAN 0:03:37 (2) 00:00:45 06:07 05:15 0:11:22 (2) 00:00:59 0:05:58 (1) 00:22:39 -
2 2016 Maria CONSTANTINESCU 0:03:35 (1) 00:00:58 06:30 05:06 0:11:36 (5) 00:01:00 0:06:58 (3) 00:24:05 01:26
2 2041 Ana BESENYEI 0:03:39 (3) 00:00:49 06:14 05:16 0:11:29 (4) 00:01:04 0:07:05 (5) 00:24:05 01:26
2 2027 Ilinca AVRAMESCU 0:03:52 (4) 00:00:51 06:20 05:06 0:11:25 (3) 00:00:57 0:07:02 (4) 00:24:05 01:26
3 2025 Sonia AL MARII 0:03:57 (5) 00:01:18 05:59 04:53 0:10:52 (1) 00:01:09 0:07:56 (6) 00:25:11 02:32
4 2068 Denisa AVRAM 0:05:08 (7) 00:01:12 06:49 05:47 0:12:35 (6) 00:01:06 0:06:53 (2) 00:26:52 04:13
5 2069 Ana Maria PALADE 0:04:49 (6) 00:01:47 08:40 06:24 0:15:03 (7) 00:01:11 0:08:51 (8) 00:31:39 09:00
6 2094 Alexandra COSTAN 0:05:18 (8) 00:01:10 08:30 07:10 0:15:39 (8) 00:01:07 0:08:27 (7) 00:31:40 09:01

Cadeti Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 1011 Delia Oana DUDAU 0:06:30 (5) 00:01:02 0:19:40 (1) 00:00:53 0:11:08 (1) 00:39:11 -
2 1007 Andreea Diana IORDACHE 0:06:16 (1) 00:00:53 0:20:04 (3) 00:01:02 0:11:28 (3) 00:39:40 00:29
3 1004 Madalina FRANT 0:06:18 (2) 00:00:47 0:20:08 (4) 00:01:10 0:12:24 (4) 00:40:46 01:35
4 1020 Alice PERJOIU 0:07:20 (11) 00:01:08 0:21:08 (5) 00:00:57 0:11:27 (2) 00:41:57 02:46
5 3116 Andreea Maria MATEI BOBARNAC 0:06:27 (3) 00:00:54 0:19:50 (2) 00:01:04 0:14:34 (9) 00:42:47 03:36
6 1003 Ana-Maria VULPOIU 0:07:05 (8) 00:00:51 0:22:01 (7) 00:01:10 0:14:30 (8) 00:45:35 06:24
7 1013 Francesca Alina ANDREI 0:06:30 (4) 00:01:06 0:22:22 (8) 00:01:10 0:15:00 (12) 00:46:05 06:54
8 1017 Diana PRELIPCEAN 0:07:16 (9) 00:01:23 0:22:57 (10) 00:01:32 0:13:48 (6) 00:46:54 07:43
9 1016 Maria COTEANU 0:08:24 (12) 00:00:55 0:22:49 (9) 00:01:22 0:13:48 (5) 00:47:16 08:05
10 1010 Denisa CRIHANA 0:06:32 (6) 00:01:16 0:23:20 (11) 00:01:11 0:14:58 (11) 00:47:16 08:05
11 1006 Natalia VASILESCU 0:07:17 (10) 00:00:54 0:21:30 (6) 00:01:20 0:17:28 (15) 00:48:27 09:16
12 1026 Lavinia IASAR 0:10:06 (14) 00:01:03 0:23:30 (12) 00:01:00 0:14:53 (10) 00:50:30 11:19
13 1025 Alexandra RADU 0:08:57 (13) 00:01:06 0:24:35 (13) 00:01:08 0:15:18 (13) 00:51:03 11:52
14 1027 Evelyn TANASE 0:10:08 (15) 00:01:03 0:24:59 (14) 00:01:15 0:17:10 (14) 00:54:33 15:22
15 3111 Miruna POSTOLACHE 0:06:55 (7) 00:01:13 0:26:59 (15) 00:07:35 0:13:48 (7) 00:56:29 17:18

Juniori Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 509 Kinga SIMON 0:13:40 (1) 00:44 0:39:46 (1) 01:03 0:25:43 (2) 01:20:54 -
2 502 Dayana BUDISAN 0:14:43 (2) 00:48 0:41:53 (2) 01:12 0:25:38 (1) 01:24:11 03:17
3 504 Ana NICHIFOR 0:18:57 (3) 01:06 0:46:35 (3) 06:54 0:34:01 (3) 01:47:30 26:36:00

Elite Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 5 Antoanela MANAC 0:11:00 (2) 00:45 0:37:09 (1) 00:53 0:21:43 (1) 01:11:28 -
2 8 Andreea BALAN 0:10:57 (1) 00:40 0:37:18 (2) 00:56 0:24:58 (3) 01:14:46 03:18
3 13 Ion STEFANIA 0:12:13 (3) 00:57 0:40:07 (3) 01:16 0:24:11 (2) 01:18:42 07:14

AG 20-24 Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3082 Denisa DEUSTEANU 0:18:09 (1) 02:54 1:10:09 (1) 01:58 0:42:21 (1) 02:15:29 -

AG 30-34 Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3087 Alexandra Cristina MIHAI 0:19:20 (1) 02:24 0:46:46 (1) 01:34 0:29:56 (1) 01:39:58 -
2 3044 Lilica PARVULESCU 0:25:27 (2) 02:47 0:49:54 (2) 03:17 0:32:01 (2) 01:53:25 13:27
3050 Adina FUGULIN n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. DNS

AG 35-39 Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3099 Cristina BITIRI 0:19:26 (1) 02:01 0:47:13 (2) 01:59 0:37:38 (3) 01:48:17 -
2 3026 Daniela ALAZAROAE 0:25:22 (3) 02:30 0:57:10 (3) 01:48 0:36:54 (2) 02:03:43 15:26
DSQ 3100 Ioana PRECUP 0:23:29 (2) 02:02 0:40:56 (1) 02:15 0:33:10 (1) 01:41:50

AG 40-44 Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3072 Miriam VELICU-DORDEA 0:23:18 (3) 01:45 0:42:54 (1) 02:27 0:28:32 (1) 01:38:54 -
2 3023 Mihaela ANGHELESCU 0:20:27 (2) 01:56 0:50:40 (4) 01:36 0:29:17 (2) 01:43:54 05:00
3 3021 Valeria NISTOR 0:20:07 (1) 01:48 0:48:43 (3) 01:32 0:33:47 (3) 01:45:56 07:02
4 3105 Iraida PAIUC 0:24:13 (4) 02:03 0:46:43 (2) 01:29 0:34:36 (4) 01:49:02 10:08

AG 45-49 Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 4028 Oana NEUMAN 0:16:10 (1) 01:22 0:44:52 (1) 01:14 0:33:38 (1) 01:37:15 -
2 511 Ileana Anca STEFANOPOL 0:23:32 (2) 01:46 0:47:17 (2) 01:52 0:34:17 (2) 01:48:42 11:27
Rezultate CN Triatlon 2017 (Elite, Cadeti, Juniori, AG, Stafeta) incluse rezultatele pe tura

Copii 9 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2018 Adrian DRAGOTA 0:03:57 (2) 00:00:58 06:32 05:40 0:12:11 (1) 00:00:55 0:06:56 (3) 00:24:55 -
2 2034 Catalin TANASE 0:03:55 (1) 00:01:01 06:51 05:53 0:12:44 (2) 00:01:07 0:06:50 (2) 00:25:35 00:40
3 2051 Eric DRAGHICI 0:04:57 (4) 00:01:28 06:58 06:11 0:13:08 (3) 00:01:19 0:07:02 (4) 00:27:52 02:57
4 2095 Mihnea ABICULESEI 0:04:51 (3) 00:01:21 07:24 06:09 0:13:32 (4) 00:01:26 0:06:46 (1) 00:27:55 03:00
5 2099 Nikola VELIKOV 0:05:28 (5) 00:01:27 08:04 06:35 0:14:38 (5) 00:01:16 0:07:25 (5) 00:30:11 05:16
6 2105 Rares ZAVATE 0:05:31 (6) 00:01:52 08:20 07:38 0:15:57 (6) 00:01:13 0:08:32 (6) 00:33:02 08:07

Copii 10 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2087 Darius TEISANU 0:03:35 (1) 00:00:57 06:16 05:15 0:11:30 (1) 00:01:00 0:06:22 (2) 00:23:20 -
2 2010 Mihai CONSTANTIN 0:03:43 (2) 00:00:54 06:16 05:26 0:11:41 (2) 00:00:53 0:07:15 (7) 00:24:25 01:05
3 2079 Cosmin CIORTAN 0:04:46 (9) 00:00:48 06:46 05:18 0:12:04 (3) 00:00:59 0:06:05 (1) 00:24:40 01:20
4 2026 Mihnea AVRAMESCU 0:04:38 (6) 00:01:14 06:39 05:29 0:12:07 (4) 00:01:03 0:06:26 (4) 00:25:26 02:06
5 2088 Rares BADEA 0:03:58 (4) 00:01:15 06:51 05:47 0:12:38 (7) 00:01:13 0:06:26 (3) 00:25:28 02:08
6 2058 Andrei PAZU 0:04:41 (8) 00:01:05 06:49 05:48 0:12:37 (6) 00:01:03 0:06:48 (5) 00:26:12 02:52
7 2019 Alex PAIUC 0:05:00 (11) 00:01:15 06:40 05:31 0:12:10 (5) 00:01:03 0:06:59 (6) 00:26:24 03:04
8 2028 Victor GOLIC 0:04:22 (5) 00:01:05 07:16 05:59 0:13:15 (8) 00:01:02 0:07:33 (8) 00:27:15 03:55
9 2096 David SENDROIU 0:04:52 (10) 00:01:25 07:10 06:13 0:13:23 (9) 00:01:11 0:08:54 (9) 00:29:43 06:23
10 2045 Radu CARSTEANU 0:04:40 (7) 00:01:10 09:05 07:19 0:16:24 (10) 00:01:05 0:10:25 (11) 00:33:41 10:21
11 2022 Alexandru RADU 0:03:49 (3) 00:01:15 13:24 08:07 0:21:30 (11) 00:01:06 0:10:15 (10) 00:37:53 14:33

Copii 11 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2048 Paul SERBAN 0:03:27 (1) 00:01:05 05:32 04:49 0:10:21 (1) 00:01:06 0:05:56 (1) 00:21:53 -
2 2090 Carol POPA 0:03:50 (2) 00:00:53 06:02 05:06 0:11:07 (3) 00:01:01 0:05:58 (2) 00:22:47 00:54
3 2078 Matei NECULAI 0:04:10 (4) 00:01:01 05:58 05:00 0:10:57 (2) 00:01:00 0:06:00 (3) 00:23:07 01:14
4 2029 Alexandru BIRGHILESCU 0:03:54 (3) 00:01:08 06:13 05:17 0:11:29 (4) 00:00:54 0:06:17 (4) 00:23:41 01:48
5 2059 Vlad BOCAI 0:04:41 (5) 00:01:06 06:26 05:28 0:11:54 (5) 00:01:02 0:06:19 (5) 00:25:00 03:07
6 2082 Octavian BUHOCI 0:04:45 (6) 00:01:31 06:42 05:32 0:12:13 (6) 00:01:03 0:07:17 (7) 00:26:47 04:54
7 2060 Robert CHESLER 0:05:09 (7) 00:01:23 07:19 05:51 0:13:10 (8) 00:01:13 0:07:09 (6) 00:28:03 06:10
8 2091 David BLEJAN 0:05:37 (8) 00:01:07 06:54 05:53 0:12:47 (7) 00:01:02 0:07:36 (8) 00:28:07 06:14
9 2084 Radu BAN 0:06:33 (11) 00:00:59 07:30 06:08 0:13:38 (9) 00:01:01 0:07:48 (10) 00:29:57 08:04
10 2102 Paul FLOREA 0:05:39 (9) 00:01:40 08:06 07:03 0:15:09 (12) 00:01:08 0:08:33 (12) 00:32:06 10:13
11 2002 Kalman Toma DOBRE 0:07:35 (12) 00:01:56 07:56 06:53 0:14:48 (10) 00:01:04 0:07:39 (9) 00:32:59 11:06
12 2103 Tudor FLOREA 0:06:23 (10) 00:02:58 08:05 07:02 0:15:06 (11) 00:01:11 0:08:06 (11) 00:33:42 11:49

Copii 12 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2050 Ede VLADAR 0:03:35 (4) 00:00:58 05:54 05:02 0:10:55 (2) 00:01:29 0:05:02 (1) 00:21:57 -
2 2106 Vlad SENDROIU 0:03:43 (6) 00:00:47 05:40 04:51 0:10:31 (1) 00:01:08 0:06:08 (6) 00:22:15 00:18
3 2108 Horea RUSU 0:03:54 (10) 00:00:59 05:54 05:06 0:10:59 (4) 00:01:08 0:05:51 (2) 00:22:49 00:52
4 2074 Stefan SIMION 0:03:47 (9) 00:01:08 05:52 05:06 0:10:57 (3) 00:01:21 0:06:06 (5) 00:23:18 01:21
5 2081 David MIHAI 0:03:25 (1) 00:01:03 06:04 05:15 0:11:18 (6) 00:01:03 0:06:38 (11) 00:23:26 01:29
6 2047 Alexandru FIZESAN 0:03:45 (8) 00:01:11 05:52 05:10 0:11:01 (5) 00:01:05 0:06:31 (9) 00:23:30 01:33
8 2052 Luca Mihai ANDREI 0:03:27 (2) 00:01:03 06:23 05:32 0:11:54 (10) 00:00:57 0:06:12 (7) 00:23:31 01:34
7 2035 Victor MIHU 0:03:27 (3) 00:00:56 06:06 05:22 0:11:28 (8) 00:01:09 0:06:33 (10) 00:23:31 01:34
9 2046 Matei PETRASCU 0:03:43 (7) 00:01:00 06:37 05:23 0:11:59 (11) 00:01:01 0:06:06 (4) 00:23:48 01:51
10 2086 Denis CHIFOR 0:04:27 (14) 00:01:10 06:32 05:43 0:12:15 (12) 00:00:57 0:06:01 (3) 00:24:48 02:51
11 2098 Serkan IBRYAM 0:04:07 (11) 00:00:57 06:38 05:52 0:12:30 (13) 00:01:04 0:06:16 (8) 00:24:51 02:54
12 2044 Angelo Patrick Cosmin BAICU 0:03:38 (5) 00:01:07 06:07 05:15 0:11:22 (7) 00:01:02 0:08:02 (15) 00:25:09 03:12
13 2031 Mihnea BALUTA 0:04:08 (12) 00:01:02 06:10 05:19 0:11:29 (9) 00:01:04 0:07:28 (14) 00:25:09 03:12
14 2056 Luca Cristian POTECA?U 0:04:19 (13) 00:01:25 07:01 06:20 0:13:21 (15) 00:01:09 0:06:53 (12) 00:27:06 05:09
15 2007 Tamas PAP 0:04:30 (15) 00:01:26 06:47 05:57 0:12:43 (14) 00:01:15 0:07:26 (13) 00:27:17 05:20

Copii 13 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike Lap1 Bike Lap2 Bike T2 Run Total Diff
1 2008 Rares Alexandru PANAIT 0:03:39 (7) 00:00:53 05:41 04:41 0:10:21 (3) 00:00:50 0:05:17 (1) 00:20:59 -
2 2009 Darius Ionut SOARE 0:03:19 (2) 00:00:57 05:33 04:37 0:10:09 (1) 00:00:59 0:05:43 (2) 00:21:04 00:05
3 2049 Vlad POP 0:03:37 (6) 00:00:57 05:35 04:45 0:10:20 (2) 00:00:55 0:05:45 (3) 00:21:32 00:33
4 2092 Vlad CATANA 0:03:24 (3) 00:00:57 05:51 04:45 0:10:35 (5) 00:00:56 0:06:04 (5) 00:21:53 00:54
5 2064 Mihnea PAZU 0:03:31 (4) 00:00:54 05:48 04:42 0:10:30 (4) 00:01:09 0:06:02 (4) 00:22:05 01:06
6 2038 Codrin GOGOASA 0:03:57 (9) 00:00:49 05:43 04:55 0:10:37 (6) 00:01:05 0:06:18 (8) 00:22:44 01:45
7 2100 Alexandru NANULESCU 0:03:31 (5) 00:01:13 06:07 05:05 0:11:11 (8) 00:01:08 0:06:10 (7) 00:23:11 02:12
8 2083 Gherghel VLAD 0:03:19 (1) 00:01:05 06:01 05:04 0:11:04 (7) 00:00:57 0:06:53 (10) 00:23:16 02:17
9 2110 Mihai COMENDANT 0:03:45 (8) 00:01:01 06:12 05:42 0:11:54 (12) 00:01:01 0:06:06 (6) 00:23:47 02:48
10 2066 Radu BONDEI 0:03:59 (10) 00:01:00 06:17 05:26 0:11:42 (9) 00:01:10 0:07:03 (11) 00:24:53 03:54
11 2107 Andrei GELEA 0:04:12 (13) 00:01:11 06:32 05:26 0:11:57 (13) 00:01:03 0:06:43 (9) 00:25:04 04:05
12 2085 Codrin RUSU 0:04:10 (12) 00:01:36 06:28 05:25 0:11:52 (11) 00:01:11 0:07:09 (12) 00:25:57 04:58
13 2065 Darius SINGURAN 0:04:16 (14) 00:01:19 06:19 05:27 0:11:45 (10) 00:01:08 0:07:52 (14) 00:26:18 05:19
14 2109 Erik ARSENIE 0:04:06 (11) 00:01:31 07:12 06:23 0:13:35 (14) 00:01:05 0:07:25 (13) 00:27:39 06:40

Cadeti Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 1015 Erick Lorincz ROGOZ 0:05:41 (1) 00:00:39 0:17:46 (1) 00:00:56 0:10:09 (1) 00:35:09 -
2 3112 Andrei SENDROIU 0:06:00 (4) 00:00:39 0:19:22 (2) 00:01:02 0:11:30 (5) 00:38:31 03:22
3 1014 Gabi BOCA 0:06:04 (5) 00:00:41 0:20:46 (5) 00:00:57 0:10:25 (2) 00:38:52 03:43
4 1008 Albert Cristian STRATULAT 0:06:06 (7) 00:01:15 0:20:09 (3) 00:00:59 0:10:32 (3) 00:39:00 03:51
5 3113 Dominic MEGHEA 0:05:55 (2) 00:00:46 0:21:17 (9) 00:00:59 0:12:42 (10) 00:41:38 06:29
6 1024 Emilian IVANOV 0:07:30 (13) 00:01:03 0:20:32 (4) 00:00:57 0:11:58 (7) 00:41:58 06:49
7 1019 Gabriel HLIBAN 0:06:09 (8) 00:00:56 0:21:22 (10) 00:00:52 0:12:58 (11) 00:42:16 07:07
8 1005 Stefan TUTUGAN 0:06:31 (9) 00:00:58 0:21:16 (8) 00:01:27 0:12:37 (9) 00:42:47 07:38
9 3118 Robert POPA 0:08:06 (16) 00:01:25 0:20:59 (7) 00:01:23 0:10:59 (4) 00:42:50 07:41
10 1000 Andrei GRIGORE 0:05:57 (3) 00:01:03 0:21:44 (14) 00:01:05 0:13:49 (12) 00:43:36 08:27
11 3119 Ionut – Mihai DRAGHICI 0:07:56 (14) 00:01:27 0:21:35 (13) 00:01:25 0:11:51 (6) 00:44:13 09:04
12 1021 Laurentiu SMIRNOV 0:08:02 (15) 00:01:22 0:21:35 (12) 00:01:06 0:12:21 (8) 00:44:25 09:16
13 1001 Daniel POPESCU 0:06:42 (11) 00:01:12 0:22:43 (15) 00:01:11 0:13:52 (13) 00:45:38 10:29
14 1009 Alexandru CARAMAN 0:06:05 (6) 00:01:19 0:21:30 (11) 00:01:04 0:16:48 (17) 00:46:44 11:35
15 1002 Andrei BACIU 0:06:45 (12) 00:01:01 0:22:51 (17) 00:01:15 0:15:31 (14) 00:47:20 12:11
16 3114 Tudor ALDEA 0:09:12 (18) 00:01:05 0:20:47 (6) 00:01:07 0:15:53 (15) 00:48:02 12:53
17 1018 Alexandru MARINESCU 0:06:37 (10) 00:01:12 0:22:43 (16) 00:01:35 0:16:36 (16) 00:48:42 13:33
18 1029 Filip CIRTOG 0:08:11 (17) 00:01:25 0:24:35 (18) 00:07:12 0:18:51 (18) 01:00:12 25:03

Juniori Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 507 Cristian TRANULEA 0:10:19 (2) 00:47 0:35:05 (2) 01:01 0:20:40 (1) 01:07:49 -
2 4029 Mircea BALICA 0:10:46 (3) 00:43 0:35:26 (4) 01:00 0:21:47 (4) 01:09:40 01:51
3 501 Andrei CHIS 0:10:58 (5) 00:41 0:36:33 (5) 01:02 0:21:09 (2) 01:10:20 02:31
4 505 Catalin-Eladio ROMAS 0:11:28 (7) 00:42 0:36:46 (6) 00:54 0:21:43 (3) 01:11:32 03:43
5 508 Botond ZOLDI 0:12:52 (8) 00:42 0:35:22 (3) 00:53 0:23:23 (5) 01:13:10 05:21
6 506 Stefan TROANCA 0:10:52 (4) 00:45 0:37:21 (7) 01:01 0:24:17 (6) 01:14:16 06:27
7 503 Adi MORAR 0:11:03 (6) 00:45 0:37:34 (8) 00:59 0:24:33 (7) 01:14:52 07:03
DNF 500 Alexandru ION 0:10:00 (1) 00:51 0:30:50 (1) 00:51 n.a. DNF

Elite Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 1 Ciprian BALANESCU 0:11:37 (5) 00:34 0:34:42 (1) 00:47 0:18:11 (1) 01:05:49 -
2 4 Nicolae SEITAN 0:10:24 (1) 00:46 0:34:59 (2) 00:55 0:19:11 (2) 01:06:13 00:24
3 7 Gergo SIMON 0:10:49 (3) 00:51 0:35:13 (3) 01:09 0:21:15 (6) 01:09:15 03:26
4 12 Hunor BERES 0:12:55 (7) 00:50 0:35:14 (4) 01:04 0:19:18 (3) 01:09:18 03:29
5 2 Alex TOMA 0:10:26 (2) 00:48 0:36:20 (10) 01:06 0:20:51 (5) 01:09:29 03:40
6 10 George MURAR 0:10:55 (4) 00:46 0:35:54 (6) 01:11 0:21:15 (7) 01:09:59 04:10
7 6 Claudiu RADU 0:12:24 (6) 00:57 0:35:35 (5) 01:14 0:21:21 (8) 01:11:28 05:39
8 11 Razvan ENE 0:15:05 (9) 01:02 0:36:03 (7) 01:14 0:19:44 (4) 01:13:05 07:16
9 9 Doru EFTIMIE 0:15:08 (10) 00:55 0:36:05 (9) 01:10 0:23:36 (10) 01:16:53 11:04
DSQ 3 Alexandru Adrian DUMITRU 0:14:37 (8) 01:03 0:36:04 (8) 01:12 0:21:31 (9) 01:14:25

AG 20-24 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3069 Vlad Cristian BALAC 0:17:02 (1) 01:03 0:42:44 (1) 01:07 0:25:50 (1) 01:27:45 -
2 3075 Andrei DEUSTEANU 0:21:13 (2) 04:34 0:53:25 (2) 02:14 0:38:01 (2) 01:59:25 31:40:00

AG 25-29 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3108 Imreh LASZLO 0:17:04 (3) 01:10 0:36:29 (1) 01:37 0:20:43 (2) 01:17:02 -
2 3103 Gomoescu ROBERT 0:14:17 (1) 01:12 0:37:07 (2) 06:05 0:20:55 (3) 01:19:34 02:32
3 3010 Dragos MUNTEANU 0:15:05 (2) 01:43 0:39:34 (3) 01:09 0:23:35 (4) 01:21:05 04:03
4 3095 Butum RAZVAN 0:22:26 (5) 02:22 0:42:17 (5) 02:18 0:26:10 (5) 01:35:32 18:30
5 3032 Bonea GEORGE 0:20:30 (4) 02:29 0:42:04 (4) 07:44 0:27:25 (6) 01:40:10 23:08
DSQ 3019 Badescu BOGDAN 0:29:48 (6) 03:59 0:52:27 (6) 01:47 0:13:03 (1) 01:41:03

AG 30-34 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3002 Valentin ROSIOARA 0:11:39 (2) 00:52 0:37:20 (2) 01:10 0:20:48 (1) 01:11:47 -
2 3079 Andrei STANCIU 0:17:08 (6) 02:06 0:40:41 (6) 02:43 0:22:55 (3) 01:25:31 13:44
3 3046 Bogdan Adrian PASTRAV 0:22:22 (15) 02:24 0:38:54 (3) 02:24 0:22:47 (2) 01:28:50 17:03
4 3078 Radu OTELEA 0:15:44 (4) 01:59 0:45:38 (12) 01:05 0:25:18 (5) 01:29:42 17:55
5 3107 Daniel ILINCA 0:21:40 (10) 01:51 0:41:31 (8) 01:36 0:23:57 (4) 01:30:34 18:47
6 3057 Iulian SECIU 0:22:18 (13) 02:41 0:38:56 (4) 01:51 0:26:24 (7) 01:32:07 20:20
7 3039 Dragos CIOBANU 0:22:21 (14) 01:31 0:40:32 (5) 01:37 0:27:09 (8) 01:33:08 21:21
8 3089 Silviu CRANGUREANU 0:19:25 (8) 04:13 0:44:14 (11) 01:43 0:31:04 (13) 01:40:36 28:49:00
9 3034 Alexandru TITIRISCA 0:17:45 (7) 02:35 0:52:01 (16) 02:15 0:26:15 (6) 01:40:50 29:03:00
10 3068 Claudiu IORGA 0:21:15 (9) 03:17 0:43:20 (9) 01:45 0:31:37 (15) 01:41:12 29:25:00
11 3085 Daniel IOSIF 0:22:14 (12) 02:13 0:43:55 (10) 01:34 0:31:29 (14) 01:41:23 29:36:00
12 3090 Gabriel TARACHIU 0:22:37 (17) 02:26 0:48:14 (14) 01:38 0:27:25 (9) 01:42:19 30:32:00
13 3073 Gabriel GRIGORIE 0:22:35 (16) 02:53 0:48:03 (13) 01:12 0:29:26 (10) 01:44:07 32:20:00
14 3009 Alexandru FIRCA 0:21:50 (11) 03:10 0:49:08 (15) 01:39 0:30:27 (12) 01:46:12 34:25:00
15 3088 Ovidiu-Mihai IONEL 0:31:34 (18) 02:18 0:41:25 (7) 02:17 0:29:55 (11) 01:47:28 35:41:00
DNF 3063 Ildis TEOFIC 0:16:02 (5) 00:44 0:36:36 (1) 01:16 n.a. DNF

AG 35-39 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3053 Dragos PINTILIE 0:11:28 (1) 01:17 0:38:04 (9) 01:28 0:23:22 (5) 01:15:37 -
2 3080 Dan SFETCU 0:13:45 (3) 00:49 0:35:20 (3) 05:08 0:21:55 (1) 01:16:56 01:19
3 3084 Alexandru ALDOESCU 0:15:13 (5) 00:59 0:37:07 (5) 01:10 0:22:58 (3) 01:17:24 01:47
4 3101 Cristian Iulian DOICESCU 0:18:19 (14) 01:02 0:34:36 (1) 01:02 0:23:49 (7) 01:18:46 03:09
5 3110 Danes IONESCU 0:11:28 (2) 00:52 0:38:17 (11) 01:41 0:27:31 (19) 01:19:47 04:10
6 3031 Razvan-Toma STANCIULESCU 0:13:51 (4) 01:02 0:39:31 (16) 01:29 0:24:15 (8) 01:20:06 04:29
7 3000 Ciprian PIETRI? 0:15:15 (6) 01:24 0:37:41 (8) 01:34 0:24:39 (10) 01:20:31 04:54
8 3051 Cristi FARCAS 0:16:53 (7) 00:55 0:37:35 (6) 01:23 0:24:58 (11) 01:21:42 06:05
9 3048 Enache CRISTIAN 0:17:40 (11) 01:24 0:35:36 (4) 01:26 0:27:32 (20) 01:23:35 07:58
10 3109 Alexandru-Dan CHESLER 0:17:17 (10) 01:33 0:40:47 (19) 01:35 0:23:10 (4) 01:24:19 08:42
11 3062 Sabin VASILE 0:18:22 (15) 01:26 0:40:04 (17) 01:40 0:22:54 (2) 01:24:24 08:47
12 3054 Ciprian GORGOVAN 0:16:58 (8) 02:01 0:40:39 (18) 01:16 0:23:49 (6) 01:24:40 09:03
13 3098 Ionut DRAGAN 0:18:10 (13) 01:40 0:38:11 (10) 01:45 0:25:24 (13) 01:25:08 09:31
14 3059 Dragos ZORILA 0:18:10 (12) 01:22 0:38:31 (12) 01:55 0:26:29 (15) 01:26:25 10:48
15 3029 Bogdan RUCAREANU 0:21:08 (23) 01:39 0:37:37 (7) 01:45 0:25:56 (14) 01:28:04 12:27
16 3052 Daniel BIRGHILESCU 0:19:30 (19) 01:30 0:39:09 (13) 01:32 0:26:39 (16) 01:28:18 12:41
17 3042 Iulian IONESCU 0:18:57 (18) 02:34 0:41:01 (20) 02:36 0:24:34 (9) 01:29:40 14:03
18 3040 Catalin CINCAN 0:21:02 (22) 02:08 0:39:25 (15) 01:16 0:27:01 (17) 01:30:51 15:14
19 3077 Andrei DOBRE 0:20:37 (21) 01:53 0:39:17 (14) 01:49 0:30:34 (21) 01:34:08 18:31
20 3017 Emilian NEDELCU 0:18:53 (17) 01:37 0:43:00 (21) 01:28 0:32:05 (23) 01:37:01 21:24
21 3033 Costin PETRESCU-NITA 0:20:08 (20) 01:46 0:46:14 (22) 02:43 0:32:19 (24) 01:43:09 27:32:00
22 3086 Ciprian LUPAN 0:22:05 (24) 04:25 0:51:07 (24) 02:04 0:25:17 (12) 01:44:55 29:18:00
23 3058 George OANCEA 0:17:09 (9) 04:24 0:49:45 (23) 01:58 0:31:41 (22) 01:44:55 29:18:00
24 3025 Victor ALAZAROAE 0:30:04 (26) 03:22 0:52:05 (25) 01:45 0:32:58 (25) 02:00:12 44:35:00
DSQ 3005 Daniel RADU 0:22:36 (25) 01:48 0:35:14 (2) 02:06 0:27:11 (18) 01:28:54 1 LAP –

AG 40-44 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3060 Radu Costin MARGA 0:13:26 (1) 00:49 0:36:18 (3) 01:00 0:21:47 (2) 01:13:19 -
2 3092 Filip GRIGORESCU 0:17:42 (8) 01:01 0:33:06 (2) 01:18 0:23:02 (3) 01:16:07 02:48
3 3030 Mihai CHIOARU 0:17:44 (9) 01:14 0:36:48 (4) 01:39 0:23:29 (4) 01:20:52 07:33
4 3049 Cosmin MIHAI 0:17:27 (7) 01:28 0:38:01 (5) 01:28 0:25:47 (10) 01:24:09 10:50
5 3004 Dragos GALOS 0:18:14 (10) 01:36 0:38:03 (6) 01:43 0:25:32 (7) 01:25:07 11:48
6 3071 Andrei VELICU-DORDEA 0:19:01 (12) 01:18 0:40:38 (9) 01:33 0:24:22 (5) 01:26:50 13:31
7 3018 Victor ZAMFIR 0:19:17 (14) 01:40 0:38:40 (7) 01:39 0:26:02 (11) 01:27:16 13:57
8 3061 Gelu PAZU 0:19:10 (13) 01:02 0:40:35 (8) 01:16 0:25:27 (6) 01:27:29 14:10
9 3104 Razvan AVRAMESCU 0:16:58 (4) 02:02 0:41:52 (10) 01:09 0:27:16 (14) 01:29:14 15:55
10 3022 Corneliu ZGUBEA 0:19:23 (15) 01:38 0:42:15 (11) 01:19 0:25:41 (8) 01:30:14 16:55
11 3016 Bogdan Victor BARBU 0:16:52 (3) 01:57 0:43:32 (12) 01:44 0:27:01 (13) 01:31:04 17:45
12 3012 Cirje COSTEL 0:17:16 (5) 02:30 0:44:28 (14) 01:43 0:26:31 (12) 01:32:27 19:08
13 3074 Silviu ILIESCU 0:22:23 (17) 01:17 0:44:52 (15) 01:22 0:25:43 (9) 01:35:35 22:16
14 3097 Ionut TANDARA 0:24:24 (19) 01:08 0:43:36 (13) 01:56 0:29:36 (16) 01:40:38 27:19:00
15 3037 Tarta SILVIU 0:20:33 (16) 05:56 0:46:31 (16) 01:28 0:27:20 (15) 01:41:46 28:27:00
16 3067 Florin NEMTANU 0:22:35 (18) 02:03 0:47:22 (17) 01:25 0:31:45 (18) 01:45:08 31:49:00
17 3106 Dan PAIUC 0:18:19 (11) 03:40 0:52:49 (18) 03:10 0:30:00 (17) 01:47:57 34:38:00
DNF 3070 Cristian CATALIN 0:13:32 (2) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF
DSQ 3047 Cosmin BUSTAN 0:17:16 (6) 01:53 0:33:06 (1) 01:52 0:21:33 (1) 01:15:38 1 LAP –

AG 45-49 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3066 Liviu VOICU 0:15:06 (1) 01:14 0:38:02 (2) 01:41 0:21:09 (1) 01:17:10 -
2 3027 Adrian ANGELESCU 0:16:44 (2) 01:37 0:38:33 (3) 01:56 0:21:51 (2) 01:20:39 03:29
3 3008 Radu LAURENTIU 0:17:40 (3) 02:29 0:37:47 (1) 01:46 0:23:39 (4) 01:23:20 06:10
4 3007 Andrei MOLDOVANU 0:20:03 (5) 02:35 0:43:37 (4) 02:09 0:25:50 (5) 01:34:12 17:02
5 3056 Zoltan HERCZEG 0:26:04 (7) 02:23 0:43:53 (5) 02:44 0:28:47 (6) 01:43:50 26:40:00
6 3038 Bogdan NASTA 0:19:16 (4) 01:36 0:46:22 (6) 07:37 0:30:41 (7) 01:45:29 28:19:00
7 3065 Constantin PARPALA 0:26:15 (8) 02:54 0:51:37 (8) 03:56 0:22:10 (3) 01:46:50 29:40:00
8 3076 Mihai POGOREVICI 0:21:50 (6) 03:39 0:49:32 (7) 01:54 0:31:43 (8) 01:48:37 31:27:00

AG 50-54 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3102 Adrian NANULESCU 0:15:51 (1) 01:24 0:39:41 (4) 01:46 0:26:54 (2) 01:25:32 -
2 3003 Daniel Florian MIRON 0:18:48 (3) 01:34 0:36:46 (2) 01:34 0:27:13 (3) 01:25:52 00:20
3 3096 Marius NICOLESCU 0:21:39 (4) 02:12 0:37:44 (3) 02:06 0:30:42 (5) 01:34:22 08:50
4 3020 Gabriel GRIGORE 0:24:26 (6) 01:47 0:41:58 (5) 01:38 0:27:47 (4) 01:37:34 12:02
DSQ 3011 Florian-Sorel NITU 0:17:52 (2) 03:03 0:34:27 (1) 02:45 0:25:56 (1) 01:24:02 1 LAP –
DSQ 3014 Margineanu FELIX 0:23:49 (5) 02:43 0:45:08 (6) 01:34 0:33:23 (6) 01:46:35 1 LAP –

AG 55-59 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3006 Emil BITULEANU 0:16:06 (1) 01:23 0:38:27 (1) 01:36 0:26:42 (1) 01:24:12 -
2 3036 Virgil CIURDAR 0:18:52 (2) 03:32 0:41:34 (2) 02:01 0:30:24 (2) 01:36:22 12:10
3 3081 Ion DEUSTEANU 0:29:27 (3) 03:56 0:56:20 (3) 02:59 0:37:07 (3) 02:09:47 45:35:00

AG 60+ Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 3094 Constantin APOSTU 0:18:14 (1) 01:51 0:42:18 (1) 01:58 0:32:42 (1) 01:37:00 -
2 3055 Serban MIHAI 0:23:04 (2) 02:00 0:45:51 (2) 01:45 0:33:49 (2) 01:46:27 09:27
3 3093 Ionel ALEONTE 0:24:16 (3) 02:44 0:45:54 (3) 01:32 0:37:58 (3) 01:52:22 15:22

Stafeta Corporate

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 2118 ENERGIC LL 0:05:27 (2) 00:00:38 0:19:33 (1) 00:00:50 0:10:51 (1) 00:37:17 -
2 4019 HARMAN NTG6 0:08:25 (4) 00:00:35 0:22:37 (3) 00:00:53 0:13:36 (3) 00:46:05 08:48
3 4008 CAMPOFRIO & FRIENDS 0:07:36 (3) 00:00:39 0:26:35 (4) 00:00:54 0:11:39 (2) 00:47:21 10:04
4 4004 CAMPOFRIO 3 0:11:12 (8) 00:00:53 0:22:15 (2) 00:00:57 0:17:33 (7) 00:52:47 15:30
5 4005 CAMPOFRIO 4 0:10:29 (7) 00:00:41 0:27:39 (5) 00:01:01 0:13:40 (4) 00:53:28 16:11
6 4002 CAMPOFRIO 1 0:09:35 (6) 00:00:52 0:36:03 (6) 00:01:10 0:15:40 (6) 01:03:18 26:01
7 4003 CAMPOFRIO 2 0:12:20 (9) 00:00:54 0:39:01 (7) 00:01:28 0:14:20 (5) 01:08:01 30:44
DNF 4006 CAMPOFRIO 5 0:03:26 (1) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF
DNF 2117 STAFETA VEDETELOR BY CAMPOFRIO 0:08:42 (5) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF

Stafeta Family

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 2115 CEI 2 PREDA DIN BSC 0:10:34 (1) 00:01:47 0:30:36 (2) 00:01:11 0:16:15 (1) 01:00:21 -
2 2112 FAMILIA PAIUC BSC TEAM 0:10:42 (2) 00:01:54 0:26:04 (1) 00:01:14 0:22:28 (2) 01:02:21 02:00

Stafeta Friends Mixt

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 4001 ASP – BRASOV 0:07:53 (3) 00:00:41 0:19:58 (1) 00:00:56 0:11:57 (4) 00:41:22 -
2 4000 KUNG FU PANDA 0:05:17 (1) 00:00:44 0:22:43 (5) 00:01:02 0:13:25 (6) 00:43:10 01:48
3 4007 MST 0:06:06 (2) 00:00:38 0:20:57 (2) 00:06:05 0:10:30 (1) 00:44:14 02:52
4 4011 CAMPOFRIO & FRIENDS 2 0:09:36 (6) 00:01:29 0:21:34 (3) 00:01:03 0:11:17 (2) 00:44:57 03:35
5 2111 TESTOSII BSC 1 0:08:29 (4) 00:00:40 0:22:36 (4) 00:00:59 0:12:44 (5) 00:45:26 04:04
6 4010 OLD SHARKS BSC 0:08:49 (5) 00:00:48 0:28:28 (7) 00:01:14 0:11:31 (3) 00:50:48 09:26
7 4009 TREI IN UNU 0:10:25 (7) 00:00:56 0:25:10 (6) 00:01:07 0:13:48 (7) 00:51:25 10:03
8 4013 SABINA CORNOVAC & FRIENDS 0:16:13 (8) 00:00:51 0:30:26 (8) 00:01:09 0:17:29 (8) 01:06:05 24:43

Stafeta Friends Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 2113 TRIADA FANTASTICA 0:05:38 (1) 00:00:37 0:19:38 (1) 00:01:08 0:09:06 (1) 00:36:04 -
2 4027 TEAM AVD 0:07:14 (2) 00:00:39 0:21:04 (3) 00:00:50 0:11:21 (5) 00:41:05 05:01
3 4017 VLADISLAV 0:08:06 (3) 00:00:37 0:21:01 (2) 00:01:16 0:12:35 (6) 00:43:34 07:30
4 2116 SPORT LA ORICE VARSTA 0:08:44 (5) 00:01:07 0:22:55 (5) 00:01:12 0:10:19 (2) 00:44:15 08:11
5 4012 THE_WALKIE_TALKIES 0:10:13 (8) 00:01:18 0:22:44 (4) 00:00:58 0:10:20 (3) 00:45:32 09:28
6 4014 SORIN CHINEA?A & FRIENDS 0:08:37 (4) 00:00:47 0:25:12 (7) 00:00:56 0:10:50 (4) 00:46:20 10:16
7 2114 INVICTUS BSC 0:10:42 (9) 00:00:52 0:23:30 (6) 00:01:02 0:12:56 (7) 00:49:00 12:56
DNF 4016 DADDY COOL & FRIENDS 0:09:05 (6) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF
DNF 4015 CRISTIAN FLOREA & FRIENDS 0:09:06 (7) n.a. n.a. n.a. n.a. DNF

Stafeta Para-Atleti

Rank Bib Name Swim T1 Bike T2 Run Total Diff
1 4018 TETRA TITANS n.a. n.a. n.a. n.a. n.a. 01:49:41 -

Copii 9 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2025 Ioana NEAMTU 0:03:57 (3) 00:01:06 0:06:14 (1) 00:11:16 -
2 2015 Ilinca AMBROZIE 0:03:46 (2) 00:01:17 0:06:22 (2) 00:11:24 00:08
3 2010 Noemi CONSTANTINESCU 0:04:14 (5) 00:01:06 0:07:16 (3) 00:12:36 01:20
3 2034 Ana DINCA 0:04:07 (4) 00:01:12 0:07:18 (4) 00:12:36 01:20
4 2006 Bianca LUNGU 0:04:23 (6) 00:01:24 0:07:23 (6) 00:13:09 01:53
5 2038 Raluca VILCU 0:04:27 (7) 00:01:22 0:07:21 (5) 00:13:09 01:53
6 2016 Ioana IANCU 0:05:20 (9) 00:01:14 0:07:24 (7) 00:13:58 02:42
7 2067 Raluca MACAVEI 0:04:39 (8) 00:01:26 0:08:33 (9) 00:14:36 03:20
8 2007 Denisa TUFARU 0:06:52 (11) 00:01:20 0:08:03 (8) 00:16:14 04:58
9 2003 Maria CONSTANTIN 0:06:49 (10) 00:01:33 0:11:00 (10) 00:19:20 08:04
DNF 2045 Andreea SPATARU 0:03:30 (1) n.a. n.a. DNF

Copii 10 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2040 Bianca RUSU-EREMIA 0:03:58 (2) 00:00:54 0:05:45 (1) 00:10:37 -
2 2050 Timeea LAZAR 0:03:53 (1) 00:01:06 0:06:31 (2) 00:11:29 00:52
3 2053 Teodora Maria MIHAI 0:04:12 (3) 00:01:31 0:07:37 (4) 00:13:19 02:42
4 2013 Ioana PREDA 0:04:35 (4) 00:01:18 0:07:31 (3) 00:13:23 02:46
5 2037 Maria KEHAIYAN 0:04:39 (5) 00:01:14 0:07:57 (5) 00:13:49 03:12

Copii 11 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2014 Rebecca NEAGU 0:03:37 (1) 00:01:02 0:06:16 (2) 00:10:54 -
1 2005 Ana Maria STROE 0:03:45 (3) 00:01:01 0:06:09 (1) 00:10:54 -
2 2079 Ioana BADEA 0:03:46 (4) 00:01:02 0:06:26 (3) 00:11:14 00:20
3 2030 Maria OPREA 0:03:40 (2) 00:01:07 0:07:07 (5) 00:11:54 01:00
4 2001 Raluca Alexandra BOBOC 0:04:24 (5) 00:01:20 0:06:35 (4) 00:12:18 01:24
5 2031 Carmen BRATICEVICI 0:04:33 (6) 00:01:13 0:07:32 (6) 00:13:17 02:23
6 2063 Denisa IOV 0:05:16 (7) 00:01:25 0:07:55 (7) 00:14:35 03:41

Copii 12 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2047 Ariana CHIS 0:03:21 (1) 00:00:59 0:06:00 (3) 00:10:19 -
2 2059 Anastasia GANEA 0:04:01 (4) 00:01:04 0:05:42 (2) 00:10:47 00:28
3 2058 Denisa CRALEA 0:04:20 (5) 00:00:56 0:05:34 (1) 00:10:49 00:30
4 2091 Presiyana ATANASOVA 0:03:52 (3) 00:01:08 0:06:39 (5) 00:11:39 01:20
6 2060 Livia TINCU 0:04:21 (6) 00:01:10 0:06:33 (4) 00:12:03 01:44
5 2020 Ioana GOMOI 0:03:33 (2) 00:01:02 0:07:29 (6) 00:12:03 01:44
7 2087 Ingrid NEDELCU 0:05:00 (7) 00:01:13 0:08:34 (7) 00:14:45 04:26

Copii 13 ani Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2039 Ana BESENYEI 0:03:40 (2) 00:00:56 0:06:04 (1) 00:10:39 -
2 2009 Maria CONSTANTINESCU 0:03:33 (1) 00:00:56 0:06:33 (5) 00:11:01 00:22
3 2028 Ilinca AVRAMESCU 0:04:01 (4) 00:00:59 0:06:05 (2) 00:11:04 00:25
4 2084 Teodora CRISTEA 0:04:45 (5) 00:01:01 0:06:11 (3) 00:11:56 01:17
5 2055 Denisa AVRAM 0:05:07 (7) 00:01:04 0:06:28 (4) 00:12:38 01:59
6 2017 Sonia AL MARII 0:03:53 (3) 00:01:19 0:07:44 (7) 00:12:56 02:17
7 2083 Alexandra COSTAN 0:05:09 (8) 00:01:04 0:07:26 (6) 00:13:39 03:00
8 2056 Ana-Maria PALADE 0:04:50 (6) 00:01:16 0:08:38 (8) 00:14:42 04:03

Cadeti Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 1022 Andreea Maria MATEI BOBARNAC 0:06:19 (2) 00:00:56 0:12:19 (2) 00:19:33 -
2 506 Mevsim MAHMUDOVA 0:07:43 (6) 00:01:05 0:11:23 (1) 00:20:10 00:37
3 1004 Luna POPA 0:06:13 (1) 00:01:01 0:13:54 (3) 00:21:07 01:34
4 1021 Ana Maria VULPOIU 0:06:54 (3) 00:01:10 0:14:18 (5) 00:22:21 02:48
5 1025 Miruna POSTOLACHE 0:06:58 (4) 00:01:27 0:14:15 (4) 00:22:39 03:06
6 1003 Natalia VASILESCU 0:07:11 (5) 00:01:05 0:15:43 (9) 00:23:58 04:25
7 1012 Alexandra RADU 0:09:08 (7) 00:01:07 0:14:53 (7) 00:25:07 05:34
8 1013 Lavinia IASAR 0:09:46 (8) 00:01:12 0:14:50 (6) 00:25:48 06:15
9 1014 Evelyn TANASE 0:09:52 (9) 00:01:09 0:14:59 (8) 00:25:59 06:26

Juniori Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 501 Dayana BUDISAN 0:14:56 (1) 00:01:07 08:05 08:26 08:47 0:25:17 (1) 00:41:19 -

Elite Feminin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 5 Andreea BALAN 0:10:58 (1) 00:01:02 07:47 07:53 08:00 0:23:39 (2) 00:35:39 -
2 4 Stefania ION 0:12:10 (2) 00:01:16 07:34 07:40 07:57 0:23:10 (1) 00:36:34 00:55

Copii 9 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2033 Catalin TANASE 0:03:47 (1) 00:01:14 0:06:20 (1) 00:11:21 -
2 2011 Adrian DRAGOTA 0:03:59 (2) 00:01:10 0:06:23 (2) 00:11:31 00:10
3 2048 Eric DRAGHICI 0:04:51 (3) 00:01:30 0:06:40 (4) 00:13:00 01:39
4 2076 Mihnea ABICULESEI 0:05:07 (4) 00:01:36 0:06:25 (3) 00:13:08 01:47
5 2095 Sasho VESELINOV 0:05:36 (5) 00:01:31 0:07:34 (7) 00:14:40 03:19
6 2002 Gergo PAP 0:05:52 (6) 00:01:24 0:07:29 (6) 00:14:44 03:23
7 3026 Luca ROSCANEANU 0:06:15 (7) 00:01:10 0:07:22 (5) 00:14:46 03:25
8 2097 Gabriel DRYANKOV 0:06:42 (8) 00:01:27 0:09:12 (8) 00:17:20 05:59

Copii 10 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2077 Darius TEISANU 0:03:39 (2) 00:01:10 0:05:48 (2) 00:10:36 -
2 2078 Rares BADEA 0:03:46 (3) 00:01:08 0:05:53 (3) 00:10:47 00:11
3 2004 Mihai CONSTANTIN 0:03:35 (1) 00:01:05 0:06:10 (4) 00:10:50 00:14
4 2096 Daren KIRILOV 0:03:54 (4) 00:01:01 0:06:19 (6) 00:11:13 00:37
5 2066 Cosmin CIORTAN 0:05:08 (11) 00:01:01 0:05:32 (1) 00:11:41 01:05
6 2029 Mihnea AVRAMESCU 0:04:47 (7) 00:01:04 0:06:16 (5) 00:12:06 01:30
7 2027 Victor GOLIC 0:04:23 (6) 00:01:12 0:06:41 (7) 00:12:15 01:39
8 2023 Edward MURARU 0:04:22 (5) 00:01:14 0:06:50 (9) 00:12:25 01:49
9 2012 Alex PAIUC 0:04:56 (10) 00:01:15 0:06:48 (8) 00:12:58 02:22
10 2094 Pavel DIMITROV 0:04:47 (8) 00:01:58 0:07:22 (10) 00:14:06 03:30
11 2088 Radu CARSTEANU 0:04:53 (9) 00:01:33 0:09:28 (12) 00:15:53 05:17
12 2019 Andrei GOMOI 0:05:12 (12) 00:02:22 0:08:44 (11) 00:16:17 05:41

Copii 11 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2042 Paul SERBAN 0:03:28 (1) 00:01:00 0:05:17 (1) 00:09:45 -
2 2080 Carol POPA 0:03:49 (3) 00:00:58 0:05:31 (2) 00:10:17 00:32
3 2026 Alexandru BIRGHILESCU 0:03:55 (4) 00:01:13 0:05:46 (3) 00:10:53 01:08
4 2065 Matei NECULAI 0:04:23 (6) 00:01:08 0:05:48 (4) 00:11:18 01:33
5 2021 Petru ANGHEL 0:03:43 (2) 00:01:14 0:06:55 (6) 00:11:52 02:07
6 2069 Octavian BUHOCI 0:04:22 (5) 00:01:20 0:06:35 (5) 00:12:17 02:32
7 2093 Filip NAZAROV 0:04:50 (7) 00:01:12 0:07:17 (8) 00:13:18 03:33
8 2081 David BLEJAN 0:05:44 (8) 00:01:18 0:07:05 (7) 00:14:07 04:22
9 2073 Radu BAN 0:06:15 (11) 00:01:15 0:07:19 (9) 00:14:48 05:03
10 2085 Florea PAUL 0:05:52 (9) 00:01:35 0:07:22 (10) 00:14:48 05:03
11 2086 Tudor FLOREA 0:06:19 (12) 00:01:29 0:07:37 (11) 00:15:25 05:40
12 3025 Moga ROSCANEANU 0:05:53 (10) 00:01:25 0:08:37 (13) 00:15:54 06:09
13 3027 Antonio NITU 0:06:39 (13) 00:01:23 0:08:36 (12) 00:16:37 06:52

Copii 12 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2044 Ede VLADAR 0:03:42 (7) 00:01:11 0:05:14 (1) 00:10:06 -
2 2032 Victor MIHU 0:03:20 (1) 00:00:55 0:05:57 (8) 00:10:11 00:05
2 2049 Luca Mihai ANDREI 0:03:25 (3) 00:01:08 0:05:39 (5) 00:10:11 00:05
3 2061 Stefan SIMION 0:03:40 (6) 00:01:04 0:05:34 (3) 00:10:17 00:11
4 2099 Vlad SENDROIU 0:03:44 (9) 00:01:02 0:05:34 (4) 00:10:19 00:13
5 2089 Matei PETRASCU 0:03:35 (4) 00:01:05 0:05:45 (6) 00:10:23 00:17
6 2070 David MIHAI 0:03:23 (2) 00:01:10 0:06:01 (9) 00:10:33 00:27
7 2046 Horea RUSU 0:03:55 (11) 00:01:25 0:05:30 (2) 00:10:49 00:43
8 2090 Ivailo STRUPCHANSKI 0:03:59 (12) 00:01:01 0:06:06 (10) 00:11:06 01:00
9 2041 Alexandru FIZESAN 0:03:42 (8) 00:01:30 0:06:21 (11) 00:11:32 01:26
10 2075 Denis CHIFOR 0:04:45 (14) 00:01:04 0:05:51 (7) 00:11:38 01:32
11 2024 Mihnea BALUTA 0:03:53 (10) 00:01:03 0:06:43 (13) 00:11:38 01:32
12 2068 Angelo Patrick Cosmin BAICU 0:03:37 (5) 00:01:09 0:06:54 (14) 00:11:39 01:33
13 2018 Mihai TUTUGAN 0:04:14 (13) 00:01:06 0:06:27 (12) 00:11:46 01:40
14 3029 Razvan COSTESCU 0:05:19 (15) 00:01:47 0:08:22 (15) 00:15:28 05:22

Copii 13 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2035 Rares Alexandru PANAIT 0:03:24 (5) 00:00:56 0:04:59 (1) 00:09:18 -
2 2082 Vlad CATANA 0:03:18 (3) 00:01:02 0:05:03 (2) 00:09:21 00:03
3 2036 Darius Ionut SOARE 0:03:20 (4) 00:01:02 0:05:25 (3) 00:09:46 00:28
4 2043 Vlad POP 0:03:41 (8) 00:01:06 0:05:30 (4) 00:10:16 00:58
5 2072 Vlad GHERGHEL 0:03:12 (2) 00:01:04 0:06:10 (7) 00:10:25 01:07
6 2000 Razvan HODINA 0:03:08 (1) 00:01:21 0:06:08 (6) 00:10:37 01:19
7 3023 Mihai COMENDANT 0:03:41 (7) 00:01:08 0:06:07 (5) 00:10:55 01:37
8 2022 Vlad IOSIPESCU 0:03:27 (6) 00:01:07 0:06:34 (11) 00:11:06 01:48
9 2052 Radu BONDEI 0:03:55 (9) 00:01:08 0:06:34 (10) 00:11:36 02:18
10 2098 Andrei GELEA 0:04:26 (12) 00:01:13 0:06:13 (8) 00:11:51 02:33
11 2074 Codrin RUSU 0:03:59 (11) 00:02:14 0:06:34 (9) 00:12:46 03:28
12 3022 Erik ARSENIE 0:03:58 (10) 00:01:24 0:07:43 (12) 00:13:04 03:46

Copii 13 ani Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 2035 Rares Alexandru PANAIT 0:03:24 (5) 00:00:56 0:04:59 (1) 00:09:18 -
2 2082 Vlad CATANA 0:03:18 (3) 00:01:02 0:05:03 (2) 00:09:21 00:03
3 2036 Darius Ionut SOARE 0:03:20 (4) 00:01:02 0:05:25 (3) 00:09:46 00:28
4 2043 Vlad POP 0:03:41 (8) 00:01:06 0:05:30 (4) 00:10:16 00:58
5 2072 Vlad GHERGHEL 0:03:12 (2) 00:01:04 0:06:10 (7) 00:10:25 01:07
6 2000 Razvan HODINA 0:03:08 (1) 00:01:21 0:06:08 (6) 00:10:37 01:19
7 3023 Mihai COMENDANT 0:03:41 (7) 00:01:08 0:06:07 (5) 00:10:55 01:37
8 2022 Vlad IOSIPESCU 0:03:27 (6) 00:01:07 0:06:34 (11) 00:11:06 01:48
9 2052 Radu BONDEI 0:03:55 (9) 00:01:08 0:06:34 (10) 00:11:36 02:18
10 2098 Andrei GELEA 0:04:26 (12) 00:01:13 0:06:13 (8) 00:11:51 02:33
11 2074 Codrin RUSU 0:03:59 (11) 00:02:14 0:06:34 (9) 00:12:46 03:28
12 3022 Erik ARSENIE 0:03:58 (10) 00:01:24 0:07:43 (12) 00:13:04 03:46

Cadeti Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Total Diff
1 1007 Erick Lorincz ROGOZ 0:05:38 (1) 00:00:55 0:09:55 (1) 00:16:28 -
2 1020 Dominic MEGHEA 0:05:41 (2) 00:00:58 0:10:37 (3) 00:17:16 00:48
3 1023 Andrei SENDROIU 0:05:59 (4) 00:00:59 0:10:36 (2) 00:17:33 01:05
4 1006 Gabi BOCA 0:06:08 (5) 00:01:01 0:11:10 (6) 00:18:19 01:51
5 1024 Stefan TUTUGAN 0:06:43 (6) 00:01:04 0:10:45 (4) 00:18:32 02:04
6 1019 Kristiyan CONEV 0:06:56 (9) 00:00:56 0:10:47 (5) 00:18:38 02:10
7 1002 Leon STAN 0:05:44 (3) 00:01:16 0:13:25 (11) 00:20:24 03:56
8 1008 Laurentiu SMIRNOV 0:08:06 (13) 00:01:17 0:11:24 (7) 00:20:45 04:17
9 1011 Emilian IVANOV 0:07:48 (11) 00:01:13 0:11:47 (8) 00:20:47 04:19
10 1017 Draghici IONUT – MIHAI 0:08:04 (12) 00:01:11 0:12:26 (9) 00:21:40 05:12
11 1018 Hari NAZAROV 0:07:42 (10) 00:01:09 0:13:19 (10) 00:22:08 05:40
12 1000 Daniel POPESCU 0:06:56 (8) 00:01:27 0:14:39 (12) 00:23:02 06:34
13 1001 Andrei BACIU 0:06:56 (7) 00:01:12 0:15:21 (13) 00:23:28 07:00
14 1016 Filip CIRTOG 0:08:10 (14) 00:01:14 0:17:42 (14) 00:27:05 10:37

Juniori Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 500 Andrei CHIS 0:11:02 (2) 00:00:56 06:04 06:23 06:52 0:19:18 (1) 00:31:14 -
2 504 Catalin-Eladio ROMAS 0:11:30 (4) 00:00:56 06:29 06:50 07:01 0:20:19 (2) 00:32:44 01:30
3 502 Adi MORAR 0:10:53 (1) 00:00:59 07:10 07:34 07:55 0:22:39 (4) 00:34:29 03:15

Elite Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 3 George MURAR 0:10:56 (1) 00:01:03 06:28 06:45 07:25 0:20:37 (1) 00:32:35 -
2 1 Alexandru Adrian DUMITRU 0:14:51 (2) 00:01:08 07:12 07:24 07:13 0:21:49 (2) 00:37:47 05:12

AG 20-24 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 3008 Nechita VLADIMIR EUGEN 0:17:03 (1) 00:01:19 07:13 07:29 07:27 0:22:08 (1) 00:40:30 -
2 3005 Alexandru IVANOV 0:18:48 (2) 00:01:21 09:26 09:05 09:12 0:27:42 (2) 00:47:51 07:21

AG 30-34 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 3009 Valentin ROSIOARA 0:11:53 (1) 00:01:17 07:14 07:02 06:57 0:21:12 (1) 00:34:22 -
2 3006 Sergiu ILIES 0:18:46 (2) 00:02:23 08:15 08:26 08:24 0:25:03 (2) 00:46:11 11:49

AG 35-39 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 3011 Dragos PINTILIE 0:11:43 (1) 00:01:34 07:39 07:46 07:52 0:23:16 (1) 00:36:32 -

AG 40-44 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 3003 Gheorghe MARIAN 0:11:59 (1) 00:01:30 07:26 07:23 07:41 0:22:29 (1) 00:35:57 -
2 3007 Victor ZAMFIR 0:21:26 (2) 00:01:38 08:12 08:59 08:40 0:25:50 (2) 00:48:53 12:56

AG 50-54 Masculin

Rank Bib Name Swim T1 Run Lap1 Run Lap2 Run Lap3 Run Total Diff
1 3001 Gabriel GRIGORE 0:22:41 (1) 00:01:40 07:48 08:19 08:43 0:24:49 (1) 00:49:09 -