Rezultate Campionatul National de Duatlon

Copii 9 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Lazar Timeea 356 00:05:51 00:11:13 00:07:46 00:24:50
2 Voicu Ioana 365 00:05:50 00:11:42 00:07:58 00:25:30
3 Noemi Constantinescu 360 00:06:37 00:14:01 00:08:12 00:28:50
4 Turlica Georgiana 364 00:07:42 00:12:27 00:09:57 00:30:06
5 Macovei Mara 357 00:06:26 00:14:37 00:09:09 00:30:12
6 Ana Grosu 350 00:06:40 00:14:32 00:09:16 00:30:28
7 Iatan Ilinca 354 00:06:51 00:14:36 00:09:34 00:31:01
8 Singuran Maria Amalia 363 00:06:09 00:11:33 00:13:28 00:31:10
9 Vulturescu Alessia 366 00:06:38 00:15:20 00:09:27 00:31:25
10 Kehaiyan Maria Zara 355 00:07:25 00:13:59 00:10:29 00:31:53
11 Dinca Ana 353 00:07:44 00:14:17 00:10:11 00:32:12
12 Mihai Teodora Maria 358 00:06:37 00:17:34 00:09:45 00:33:56
13 Lungu Bianca Alexandra 596 00:07:43 00:17:19 00:09:50 00:34:52
14 Bobocea Anais 351 00:08:17 00:15:30 00:13:03 00:36:50

Copii 10 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Albu Andreea 391 00:05:40 00:10:43 00:07:33 00:23:56
2 Stroe Ana Maria 406 00:05:50 00:11:15 00:07:55 00:25:00
3 Oană Ioana 404 00:06:12 00:11:05 00:07:52 00:25:09
4 Badea Ioana 393 00:06:39 00:11:22 00:07:41 00:25:42
5 Neagu Ioana Rebecca 402 00:05:51 00:11:17 00:09:02 00:26:10
6 Pana Raluca 405 00:06:10 00:13:47 00:07:55 00:27:52
7 Braticevici Carmen 394 00:06:50 00:12:30 00:09:45 00:29:05
8 Cristea Theea 397 00:06:09 00:13:20 00:09:56 00:29:25
9 Zamfir Ana Maria 408 00:07:49 00:13:02 00:09:17 00:30:08
10 Negru Ioana 403 00:05:57 00:16:11 00:08:33 00:30:41
11 Ion Larisa 398 00:06:56 00:14:51 00:09:00 00:30:47
12 Iov Denisa 399 00:07:46 00:14:33 00:09:49 00:32:08
13 Isabel Ioana Dinculescu 400 00:07:49 00:14:57 00:09:27 00:32:13
14 Angelescu Ariana 392 00:07:03 00:15:37 00:10:00 00:32:20
15 Tarpan Sonia 407 00:07:26 00:15:37 00:09:40 00:32:43
16 Burlacu Anamaria Elena 395 00:07:10 00:15:08 00:11:41 00:33:59
17 Lazarciuc Maia 401 00:08:08 00:14:25 00:12:09 00:34:42
18 Chelaru Cristina 396 00:08:37 00:14:27 00:12:24 00:35:28

Copii 11 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Chis Ariana 439 00:05:35 00:10:30 00:06:37 00:22:42
2 Cralea Denisa 441 00:05:37 00:11:01 00:07:44 00:24:22
3 Barbu Alina Valentina 435 00:05:30 00:12:16 00:06:54 00:24:40
4 Gut Brianna Maria 444 00:05:34 00:11:03 00:08:40 00:25:17
5 Pojar Alexandra 464 00:05:43 00:12:23 00:07:24 00:25:30
6 Ganea Anastasia 442 00:05:55 00:12:22 00:08:13 00:26:30
7 Tincu Livia 448 00:05:46 00:13:31 00:07:56 00:27:13
8 Niculescu Cristina 446 00:06:53 00:11:36 00:09:29 00:27:58
9 Constantinescu Medeea Maria 440 00:06:10 00:13:11 00:08:41 00:28:02
10 Cheles Letitia 438 00:06:27 00:14:41 00:09:40 00:30:48
11 Gheorghe Ramona 443 00:06:43 00:14:00 00:10:11 00:30:54
12 Bercu Andra 436 00:07:41 00:14:57 00:10:07 00:32:45

Copii 12 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Avramescu Ilinca 479 00:05:12 00:10:13 00:06:45 00:22:10
2 Cristea Teodora 482 00:05:44 00:10:39 00:07:40 00:24:03
3 Maticiuc Alexandra 487 00:05:19 00:10:49 00:08:08 00:24:16
4 Duca Daria Ioana 484 00:05:29 00:10:19 00:08:32 00:24:20
5 Damian Casia 483 00:06:09 00:10:30 00:07:44 00:24:23
6 Maria Constantinescu 486 00:06:02 00:11:26 00:08:22 00:25:50
7 Besenyei Anna-Maria 480 00:06:11 00:11:30 00:09:04 00:26:45
8 Avram Denisa 478 00:05:54 00:12:54 00:09:08 00:27:56
9 Stroe Ilinca 490 00:06:12 00:13:20 00:08:50 00:28:22
10 Enache Alexia Maria 485 00:06:25 00:14:03 00:10:00 00:30:28
11 Palade Ana Maria 488 00:07:34 00:15:53 00:12:23 00:35:50

Copii 13 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Iordache Andreea Diana 522 00:04:51 00:09:13 00:06:33 00:20:37
2 Campean Georgiana 521 00:04:44 00:09:51 00:06:33 00:21:08
3 Perjoiu Alice 523 00:05:01 00:10:26 00:07:28 00:22:55
4 Radu Alexandra 524 00:07:06 00:11:04 00:10:48 00:28:58
5 Sandu Ana Maria 525 00:07:35 00:13:42 00:09:52 00:31:09
6 Tatcu Sabina 528 00:08:07 00:12:21 00:11:46 00:32:14

Copii 9 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Daren Kirilov 377 00:05:27 00:10:28 00:07:25 00:23:20
2 Avramescu Mihnea Cristian 368 00:05:30 00:11:27 00:07:38 00:24:35
3 Teisanu Darius 389 00:05:45 00:11:34 00:07:45 00:25:04
4 Badea Rares 369 00:05:25 00:12:35 00:07:34 00:25:34
5 Dragota Adrian 378 00:06:09 00:11:41 00:08:08 00:25:58
6 Udeanu Younes 390 00:05:49 00:12:15 00:08:04 00:26:08
7 Constantin Mihai 375 00:05:39 00:12:39 00:08:00 00:26:18
8 Ciortan Cosmin 372 00:05:31 00:14:38 00:07:29 00:27:38
9 Angelescu Calin 367 00:06:26 00:13:12 00:08:19 00:27:57
10 Golic Victor 379 00:06:08 00:13:23 00:08:31 00:28:02
11 Chiliment Alexis 371 00:06:28 00:12:56 00:08:46 00:28:10
12 Hangiu Tudor 380 00:06:41 00:13:51 00:08:44 00:29:16
13 Tanase Catalin 388 00:06:07 00:15:01 00:08:37 00:29:45
14 Paiuc Alexandru 384 00:06:55 00:14:16 00:09:12 00:30:23
15 Pap Gergo 385 00:07:18 00:15:03 00:09:31 00:31:52
16 Mihnea Stefan Surugiu 382 00:07:28 00:13:43 00:10:57 00:32:08
17 Saizu Rares – Andrei 387 00:06:48 00:16:18 00:09:26 00:32:32
18 Cotei Radu 376 00:06:57 00:15:53 00:09:54 00:32:44
19 Coica Radu 374 00:06:50 00:15:52 00:10:59 00:33:41
20 Pazu Andrei 386 00:08:21 00:15:46 00:10:38 00:34:45
21 Carsteanu Radu 370 00:07:55 00:15:28 00:11:46 00:35:09
22 Negru Eric 383 00:06:41 00:16:07 00:13:22 00:36:10

Copii 10 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Serban Paul 428 00:05:06 00:09:48 00:06:42 00:21:36
2 Popa Carol 425 00:05:12 00:10:38 00:06:46 00:22:36
3 Neagu Tudor Cristian Andrei 420 00:05:40 00:10:25 00:07:54 00:23:59
4 Neculai Matei 421 00:05:47 00:10:55 00:07:42 00:24:24
5 Filip Nazarov 416 00:06:06 00:11:38 00:08:10 00:25:54
6 Teodor Stefan 432 00:06:18 00:11:00 00:08:43 00:26:01
7 Bondarev Denis 414 00:06:19 00:10:36 00:09:10 00:26:05
8 Bocai Vlad 410 00:06:09 00:12:20 00:08:13 00:26:42
9 Silaghi Alexandru 429 00:06:18 00:10:59 00:09:33 00:26:50
10 Blejan David Marian 409 00:06:14 00:12:36 00:08:11 00:27:01
11 Petrescu Andrei Vicentiu 423 00:07:39 00:14:57 00:04:38 00:27:14
12 Chesler Robert 413 00:07:02 00:12:57 00:08:20 00:28:19
13 Duta Robert 415 00:06:22 00:13:03 00:09:15 00:28:40
14 Tincu Daniel 433 00:06:25 00:13:48 00:08:34 00:28:47
15 Buhoci Octavian 412 00:06:18 00:13:12 00:09:39 00:29:09
16 Stroe Vlad 431 00:06:24 00:14:49 00:08:33 00:29:46
17 Cristea Eduard 411 00:06:49 00:15:05 00:08:57 00:30:51
18 Nyagui Balazs 422 00:06:48 00:16:29 00:11:32 00:34:49

Copii 11 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Rusu Horea 469 00:05:39 00:09:53 00:06:38 00:22:10
2 Vladar Ede 477 00:04:51 00:11:05 00:06:30 00:22:26
3 Enache Andrei 454 00:05:12 00:10:55 00:06:57 00:23:04
4 Andrei Luca 449 00:05:29 00:10:43 00:07:27 00:23:39
5 Terebesi Nador 474 00:05:08 00:11:53 00:07:02 00:24:03
6 Sendroiu Vlad 470 00:05:12 00:11:09 00:07:44 00:24:05
7 Busila Octavian 451 00:05:08 00:12:16 00:07:12 00:24:36
8 Mihu Victor 459 00:05:35 00:11:34 00:07:41 00:24:50
9 Simion Stefan 472 00:06:23 00:10:35 00:08:02 00:25:00
10 Ungureanu Razvan 476 00:06:02 00:11:43 00:08:10 00:25:55
11 Fizesan Alexandru 455 00:06:20 00:10:54 00:08:47 00:26:01
12 Petrascu Matei 463 00:05:40 00:10:47 00:09:45 00:26:12
13 Orheanu Stefan 460 00:06:17 00:12:41 00:08:22 00:27:20
14 Rosca Nichita Daniel 468 00:27:45
15 Baicu Patrick 450 00:06:55 00:11:33 00:09:32 00:28:00
16 Iosip Matei 458 00:06:05 00:13:36 00:08:48 00:28:29
17 Tentean Victor 473 00:06:28 00:12:19 00:09:48 00:28:35
18 Pap Tamas 461 00:06:49 00:13:55 00:08:46 00:29:30
22 Coica Stefan 453 00:06:58 00:13:43 00:10:20 00:31:01
24 Gogea Radu 457 00:31:05
19 Păvălașcu Andrei Daniel 362 00:07:03 00:14:49 00:09:19 00:31:11
20 Georgescu Alex 456 00:08:15 00:12:22 00:10:49 00:31:26
21 Toma David 475 00:08:22 00:13:22 00:10:54 00:32:38
23 Rápolti Tamás 466 00:07:20 00:17:00 00:10:06 00:34:26

Copii 12 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Harasim Mihnea 500 00:04:57 00:08:24 00:07:01 00:20:22
2 Panait Rares Alexandru 510 00:05:12 00:09:42 00:06:35 00:21:29
3 Pop Vlad 514 00:05:40 00:09:44 00:07:08 00:22:32
4 Catana Vlad 493 00:05:11 00:10:19 00:07:06 00:22:36
5 Soare Darius Ionut 519 00:05:26 00:09:52 00:07:25 00:22:43
6 Toader Alin 520 00:05:32 00:09:37 00:07:46 00:22:55
7 Gherghel Vlad 498 00:05:39 00:09:47 00:07:34 00:23:00
8 Bondei Radu Gabriel 492 00:05:35 00:10:14 00:07:21 00:23:10
9 Lungu Andrei 507 00:05:43 00:09:54 00:07:37 00:23:14
10 Gelea Andrei 497 00:05:41 00:10:20 00:07:46 00:23:47
11 Hubbes Matyas 502 00:05:22 00:10:44 00:07:45 00:23:51
12 Nanulescu Alexandru 509 00:06:02 00:11:14 00:07:20 00:24:36
13 Pazu Mihnea 511 00:06:24 00:10:22 00:07:56 00:24:42
14 Pop Ovidiu 513 00:06:24 00:09:38 00:08:57 00:24:59
15 Romas Codrut 515 00:05:56 00:11:08 00:08:09 00:25:13
16 Ghica Andrei 499 00:06:03 00:10:22 00:09:02 00:25:27
17 Arsenie Erik 491 00:17:24 00:08:06 00:25:30
18 Simeon Ganev 517 00:06:26 00:11:04 00:08:04 00:25:34
19 Petrescu Cristian Mihai 512 00:06:04 00:10:30 00:09:26 00:26:00
20 Danila Alexandru 495 00:07:20 00:10:50 00:08:47 00:26:57
21 Singuran Darius 518 00:07:08 00:11:46 00:09:23 00:28:17
22 Sarbulescu Matei 516 00:06:20 00:13:03 00:09:34 00:28:57
23 Ioan Rares 504 00:06:31 00:12:56 00:09:44 00:29:11
24 Manastireanu Rares 508 00:06:54 00:12:00 00:10:19 00:29:13
25 Hnatiuc Rares 501 00:06:39 00:14:26 00:10:38 00:31:43

Copii 13 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Sendroiu Andrei 544 00:05:06 00:08:48 00:07:13 00:21:07
2 Popescu Daniel 543 00:05:00 00:09:33 00:06:42 00:21:15
3 Meghea Dominic Anfrei 541 00:05:13 00:09:40 00:07:03 00:21:56
4 Daniel Vasilev 531 00:05:13 00:09:40 00:07:47 00:22:40
5 Dragoiu Radu Andrei 534 00:05:45 00:09:02 00:07:58 00:22:45
6 Voicu Costin Gabriel 546 00:05:18 00:09:59 00:07:32 00:22:49
7 Marinescu Alexandru Paul 540 00:05:25 00:10:12 00:07:59 00:23:36
8 Badica Mihnea-Petru 530 00:06:07 00:10:14 00:07:40 00:24:01
9 Grigore Andrei 536 00:05:56 00:10:23 00:07:51 00:24:10
10 Draghici Marcel 533 00:05:08 00:11:18 00:08:02 00:24:28
11 Ion Gabriel 539 00:05:53 00:11:48 00:07:54 00:25:35
12 Baciu Andrei 529 00:06:08 00:10:37 00:08:54 00:25:39
13 Iacob Alexandru Andrei 537 00:06:33 00:10:16 00:09:30 00:26:19
14 Ilu Adrian 538 00:05:44 00:10:27 00:10:26 00:26:37
15 Sevastian Mares 545 00:07:30 00:09:43 00:09:53 00:27:06
16 Minculete Andrei 542 00:06:00 00:12:24 00:08:57 00:27:21

Cadeti feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Budisan Dayana 549 00:09:18 00:17:08 00:06:25 00:32:51
2 Frant Madalina 550 00:10:06 00:18:11 00:07:26 00:35:43
3 Sarbulescu Andreea 555 00:10:34 00:18:35 00:07:21 00:36:30
4 Matei-Bobarnac Andreea 551 00:09:38 00:21:20 00:06:58 00:37:56
5 Vasilescu Natalia 557 00:11:16 00:19:37 00:08:21 00:39:14
6 Rápolti Eszter 554 00:11:35 00:20:44 00:07:36 00:39:55
7 Vulpoiu Ana 568 00:12:43 00:19:44 00:09:06 00:41:33
8 Radu Goria 553 00:11:56 00:22:43 00:09:06 00:43:45
9 Tontea Roxana 595 00:13:03 00:22:44 00:09:48 00:45:35
* Turlica Ramona 556 00:10:42 00:18:39 00:05:03 00:34:24
** Pascu Cezare 552 00:14:41 00:11:42 00:10:37 00:37:00

* s-a intors la punctul de hidratare la alergare 2
** o tura lipsa ciclism

Cadeti masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Rogoz Erick 585 00:08:27 00:14:50 00:06:04 00:29:21
2 Morar Adrian 579 00:09:10 00:14:30 00:06:10 00:29:50
3 Troanca Stefan 590 00:08:50 00:14:57 00:06:13 00:30:00
4 Ciolacu Tudor 564 00:08:48 00:15:38 00:05:57 00:30:23
5 Vlad Alexandru 592 00:08:39 00:17:43 00:05:58 00:32:20
6 Balau Andrei-Alexandru 561 00:09:22 00:17:03 00:06:15 00:32:40
7 Tutugan Stefan 591 00:09:31 00:17:28 00:06:02 00:33:01
8 Boca Gabriel 562 00:09:51 00:17:10 00:06:09 00:33:10
9 Stan Robert 587 00:09:53 00:16:26 00:07:03 00:33:22
10 Filip Florin 573 00:09:30 00:16:37 00:07:39 00:33:46
11 Ciobanu Andrei 563 00:09:59 00:16:08 00:07:43 00:33:50
12 Balaceanu Andrei Cristian 560 00:09:53 00:18:06 00:07:01 00:35:00
13 Preda Luca Mircea 584 00:09:49 00:18:08 00:07:44 00:35:41
14 Popa Robert 582 00:10:55 00:17:05 00:08:06 00:36:06
15 Smirnov Laurentiu 586 00:09:45 00:18:23 00:09:11 00:37:19
16 Croitoriu Giovani Gheorghe 597 00:09:55 00:19:44 00:07:42 00:37:21
17 Pana Florin 580 00:10:02 00:20:09 00:07:19 00:37:30
18 Tivodor Andrei Daniel 589 00:37:40
19 Dragoi Johny 570 00:11:00 00:19:12 00:08:00 00:38:12
20 Macoveanu Alexandru 575 00:11:30 00:19:15 00:08:29 00:39:14
21 Enzo Doroghi 572 00:11:47 00:20:31 00:08:12 00:40:30
22 Prahov Nikola 583 00:10:40 00:22:51 00:07:30 00:41:01
23 Claudiu Nicholas Dinculescu 566 00:11:37 00:21:42 00:07:52 00:41:11
24 Moldovanu Stefan 577 00:12:04 00:20:55 00:09:03 00:42:02
25 Cojocaru George 567 00:09:43 00:26:34 00:07:31 00:43:48
* Timboi George 588 00:05:11 00:09:41 00:07:34 00:22:26
** Draghici Ionut 569 00:09:50 00:18:50 00:05:30 00:34:10
*** Moldovanu Teodor 578 00:10:22 00:19:02 00:04:51 00:34:15
**** Dragoi Valentin 571 00:11:01 00:10:50 00:08:52 00:30:43

* a luat start la copii
** s-a intors la punctul de hidratare la alergare 2
*** s-a intors la punctul de hidratare la alergare 2
**** o tura lipsa ciclism

Open feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Manac Antoanela 201 00:14:31 00:36:03 00:12:51 01:03:25
2 Koncz Monika 227 00:15:23 00:37:18 00:13:27 01:06:08
3 Mega Ana 229 00:16:20 00:37:34 00:14:04 01:07:58
4 Dantis Otilia 243 00:16:17 00:40:33 00:13:10 01:10:00
5 Irimia Raluca 215 00:16:15 00:40:12 00:14:12 01:10:39
6 Butuc Corina Loredana 221 00:17:18 00:40:34 00:15:11 01:13:03
7 Ceausescu Adriana 237 00:19:04 00:38:19 00:17:10 01:14:33
8 Zodie Aida 236 00:18:17 00:41:14 00:15:37 01:15:08
9 Bayer Gabriela 207 00:17:28 00:41:43 00:16:16 01:15:27
10 Ciolacu Andreea 202 00:19:19 00:39:19 00:17:14 01:15:52
11 Fundui Iulia Florina 203 00:18:57 00:41:03 00:16:41 01:16:41
12 Oancea Daniela Florentina 217 00:18:33 00:42:03 00:16:09 01:16:45
13 Baciu Diana Elena 204 00:23:49 00:53:51 01:17:40
14 Cucereanu-Badica Ioana 267 00:19:56 00:41:02 00:16:45 01:17:43
15 Grigorescu Cristina 261 00:19:26 00:41:33 00:17:12 01:18:11
16 Ionescu Doriana-Maria 248 00:19:53 00:41:04 00:17:55 01:18:52
17 Rusu Valeria-Alina 255 00:17:00 00:48:46 00:13:57 01:19:43
18 Vasile Claudia 223 00:20:16 00:43:37 00:17:16 01:21:09
19 Ungureanu Crina 225 00:19:32 00:46:57 00:16:29 01:22:58
20 Cristina Dobre-Calman 266 00:21:08 00:43:48 00:18:09 01:23:05
21 Olaru Ana-Maria 231 00:19:49 00:45:16 00:18:17 01:23:22
22 Gal Diana 226 00:19:14 00:45:57 00:19:02 01:24:13
23 Bogdan Silvia Marina 208 00:19:44 00:47:11 00:17:51 01:24:46
24 Barancea Cornelia 239 00:19:55 00:48:44 00:16:49 01:25:28
25 Santo Irina Elena 256 00:19:53 00:47:42 00:17:58 01:25:33
26 Bitiri Cristina 240 00:22:28 00:44:56 00:19:31 01:26:55
27 Roxana Lupu 253 00:20:06 00:48:51 00:18:05 01:27:02
28 Nistor Valerica 262 00:22:27 00:46:10 00:18:48 01:27:25
29 Dumitrescu Simona 245 00:19:24 00:52:23 00:17:05 01:28:52
30 Balmau Ana Dana 272 00:21:31 00:49:02 00:18:27 01:29:00
31 Schwarz Ileana 264 00:22:47 00:46:06 00:20:19 01:29:12
32 Rebreanu- Iancu Adina 232 00:23:48 00:48:35 00:18:53 01:31:16
33 Ciotec Silvia 212 00:19:52 00:54:01 00:18:00 01:31:53
34 Oana Constantinescu 263 00:21:55 00:52:47 00:17:55 01:32:37
35 Mihaela Isaia 250 00:23:16 00:49:33 00:20:09 01:32:58
36 Corlan Lilica 224 00:21:57 00:51:49 00:19:17 01:33:03
37 Serbanoiu Andreea 233 00:23:39 01:10:16 01:33:55
38 Maria Filip 249 00:23:45 00:49:59 00:20:22 01:34:06
39 Bucureanu Claudia 210 00:22:28 00:53:17 00:19:29 01:35:14
40 Staiculescu Iulia Mihaela 234 00:22:23 00:54:01 00:19:40 01:36:04
41 Aygun Mamedova 270 00:23:35 00:52:41 00:19:55 01:36:11
42 Burdulea Alexandra 318 00:23:45 00:55:23 00:19:06 01:38:14
43 Tase Valentina 319 00:22:07 00:55:30 00:20:38 01:38:15
44 Georgescu Oana 268 00:25:09 00:50:56 00:23:34 01:39:39

Open masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balanescu Ciprian 1 00:43:24 00:10:24 00:53:48
2 Daniel Attila 2 00:12:31 00:32:22 00:11:00 00:55:53
3 Damian Bogdan 3 00:12:34 00:32:37 00:11:02 00:56:13
4 Balan Marcel 98 00:12:23 00:34:04 00:10:03 00:56:30
5 Kanizsay Levente 29 00:12:54 00:33:32 00:10:34 00:57:00
6 Doicescu Cristian Iulian 7 00:14:33 00:30:22 00:12:17 00:57:12
7 Grigorescu Filip 9 00:14:32 00:30:28 00:12:16 00:57:16
8 Ciocan Alex 326 00:14:50 00:29:54 00:12:45 00:57:29
9 Murar George Iulian 13 00:13:26 00:33:06 00:11:00 00:57:32
10 Chis Andrei 5 00:13:26 00:33:02 00:11:17 00:57:45
11 Goenaga Ander 26 00:13:52 00:32:33 00:11:24 00:57:49
12 Adrian Costea 14 00:13:47 00:32:39 00:11:34 00:58:00
13 Lokodi Mátyás 18 00:13:47 00:32:19 00:12:16 00:58:22
14 Vigariu Mihai 6 00:14:20 00:32:04 00:12:26 00:58:50
15 Ghica Alexandru 179 00:13:54 00:33:50 00:11:35 00:59:19
16 Tufaru Stelian 196 00:13:27 00:35:01 00:11:30 00:59:58
17 Kovács Szabolcs 15 00:13:54 00:34:30 00:11:43 01:00:07
18 Enescu George 4 00:13:55 00:34:32 00:11:54 01:00:21
19 Dudu Andrei Dan 11 00:14:26 00:33:59 00:11:57 01:00:22
20 Doica Razvan Catalin 61 00:14:30 00:34:02 00:11:52 01:00:24
21 Seitan Nicolae 20 00:13:37 00:34:50 00:12:00 01:00:27
22 Ene Razvan 17 00:13:46 00:34:45 00:12:08 01:00:39
23 Balica Mircea 10 00:14:34 00:33:47 00:12:24 01:00:45
24 Ilie Razvan 302 00:15:23 00:33:24 00:12:00 01:00:47
25 Sarosi Iosif 313 00:14:42 00:34:08 00:12:06 01:00:56
26 Gabriel Dumitrescu 120 00:16:40 00:29:22 00:14:58 01:01:00
27 Sfetcu Dan 153 00:14:18 00:34:08 00:12:39 01:01:05
28 Chioaru Mihai 168 00:14:34 00:33:55 00:12:39 01:01:08
29 Moga Catalin 134 00:15:26 00:33:41 00:12:25 01:01:32
30 Daróczi Balázs 21 00:14:46 00:33:40 00:13:09 01:01:35
31 Badescu Lucian 97 00:15:28 00:33:38 00:12:30 01:01:36
32 Tănase Marian 155 00:14:26 00:35:08 00:12:08 01:01:42
33 Imreh Laszlo 42 00:14:16 00:35:42 00:11:52 01:01:50
34 Mogaldea Andrei 43 00:15:18 00:33:46 00:12:52 01:01:56
35 Doru Eftimie 63 00:14:42 00:34:26 00:12:51 01:01:59
36 Ionita Bogdan Mihai 303 00:15:21 00:33:25 00:13:17 01:02:03
37 Ciocan Andrei Nicolae 170 00:15:29 00:33:39 00:13:03 01:02:11
38 Dumitru Petre Andrei 117 00:14:25 00:34:42 00:13:17 01:02:24
39 Garboan Daniel 19 00:14:31 00:35:41 00:12:15 01:02:27
40 Bucureanu Dan 53 00:15:23 00:33:47 00:13:19 01:02:29
41 Secanu Ionut 84 00:13:46 00:36:43 00:12:05 01:02:34
42 Ilie Ovidiu 182 00:15:33 00:33:39 00:13:28 01:02:40
43 Dulacioiu Cristian 24 00:15:27 00:33:43 00:13:37 01:02:47
44 Mircea Gustav Robert 307 00:15:24 00:33:24 00:13:59 01:02:47
45 Iancu Adrian Serban 69 00:15:03 00:35:12 00:12:42 01:02:57
46 Dragu Marius Alexandru 174 00:15:09 00:34:03 00:13:50 01:03:02
47 Cujbescu Alexandru 112 00:14:58 00:34:49 00:13:18 01:03:05
48 Bukulei Erick 177 00:15:48 00:34:28 00:12:51 01:03:07
49 Radulescu Costel 325 00:14:39 00:35:36 00:12:54 01:03:09
50 Cretu Lucian 110 00:15:24 00:34:48 00:12:58 01:03:10
51 Arpinte Daniel 163 00:15:49 00:34:29 00:13:30 01:03:48
52 Codea Alexandru Flavius 171 00:15:49 00:34:10 00:14:00 01:03:59
53 Sandu Marc 152 00:16:44 00:33:14 00:14:07 01:04:05
54 Mihai Godeanu 132 00:14:22 00:37:44 00:12:00 01:04:06
55 Toma Alexandru 47 00:15:37 00:34:38 00:13:53 01:04:08
56 Florea Razvan 200 00:15:50 00:34:51 00:13:30 01:04:11
57 Hasegan Vlad 22 00:15:14 00:35:07 00:13:51 01:04:12
58 Alex Filip 92 00:16:40 00:33:17 00:14:19 01:04:16
59 Lebu Bogdan 184 00:15:33 00:34:41 00:14:07 01:04:21
60 Fabian Karoly Pal 312 00:14:30 00:35:36 00:13:51 01:04:30
61 Bobeica Sorin 103 00:15:06 00:35:32 00:13:57 01:04:35
62 Olifirenco Iurii 329 00:14:59 00:35:18 00:14:23 01:04:40
63 Hota Stelian 181 00:16:00 00:34:14 00:14:36 01:04:50
64 Anghel Dragos 288 00:15:16 00:36:43 00:12:58 01:04:57
65 Radu Florin Daniel 146 00:15:44 00:34:35 00:14:41 01:05:00
66 Gavrila Doru 122 00:16:15 00:34:24 00:14:26 01:05:05
67 Cazan Florin 167 00:16:13 00:36:27 00:12:31 01:05:11
68 Popa Dan 142 00:15:22 00:36:34 00:13:23 01:05:19
69 Moisa Iulian 280 00:15:20 00:35:41 00:14:26 01:05:27
70 Madaras Daniel 30 01:05:30
71 Oncescu Florin 80 00:15:17 00:36:53 00:13:40 01:05:50
72 Chiva Daniel 55 00:15:50 00:35:01 00:15:27 01:06:18
73 Bobocea Adrian 104 00:14:46 00:38:17 00:13:31 01:06:34
74 Radu Marian 147 00:15:51 00:36:07 00:14:47 01:06:45
75 Lefter Alexandru 330 00:15:58 00:37:19 00:13:33 01:06:50
76 Marc Eugen 31 00:15:05 00:37:39 00:14:16 01:07:00
77 Enache Dorin Marcel 118 00:16:28 00:36:13 00:14:29 01:07:10
78 Vasile Claudiu 160 00:15:27 00:37:50 00:14:03 01:07:20
79 Iancu David 27 00:15:52 00:38:22 00:13:10 01:07:24
80 Tivodar Alexandru Daniel 195 01:07:34
81 Aldoescu Alexandru 91 00:15:38 00:38:05 00:14:07 01:07:50
82 Ilinca Daniel George 70 00:15:45 00:37:41 00:14:28 01:07:54
83 Opritescu Bogdan 44 00:15:05 00:40:21 00:12:33 01:07:59
84 Bura Marius 165 00:15:59 00:37:25 00:14:46 01:08:10
85 Ioan Ciprian 71 00:15:53 00:38:54 00:13:43 01:08:30
86 Cristi Farcas 111 00:16:59 00:36:52 00:14:52 01:08:43
87 Radu Ropota 148 00:16:44 00:37:44 00:14:19 01:08:47
88 Aleksandar Stoicev 559 01:08:53
89 Teofic Ildis 87 00:15:48 00:36:50 00:16:32 01:09:10
90 Paul Georgescu 141 00:16:23 00:38:45 00:14:12 01:09:20
91 Dumitru Alexandru 25 00:17:02 00:35:52 00:16:39 01:09:33
92 Oprea Eduard 139 00:18:08 00:36:09 00:15:41 01:09:58
93 Diaconescu Marius 114 00:18:08 00:36:12 00:15:43 01:10:03
94 Iancu Ovidiu 126 00:17:24 00:37:19 00:15:24 01:10:07
95 Blaga Radu 102 00:17:25 00:36:00 00:16:47 01:10:12
96 Butuc Marius 199 00:16:30 00:38:15 00:15:32 01:10:17
97 Buzatu Dan 105 00:18:21 00:34:49 00:17:11 01:10:21
98 Duta Dragos 66 00:15:51 00:40:41 00:13:56 01:10:28
99 Rapeanu Dragos 82 00:17:11 00:39:11 00:14:08 01:10:30
100 Manastireanu George 185 00:17:05 00:38:30 00:15:03 01:10:38
101 Ignat Liviu 301 00:16:10 00:40:04 00:14:26 01:10:40
102 Putinica Paul-Matei 144 00:15:53 00:41:39 00:13:12 01:10:44
103 Stroe Bogdan Maximilian 314 00:15:34 00:41:19 00:13:57 01:10:50
104 Terzi Alexei 328 00:15:36 00:40:01 00:15:18 01:10:55
105 Florea Bogdan 119 00:16:48 00:37:42 00:16:30 01:11:00
106 Turturica Octavian 89 00:16:54 00:38:39 00:15:37 01:11:10
107 Cotei Bogdan 109 00:16:57 00:39:31 00:15:00 01:11:28
108 Angelescu Adrian 287 00:16:05 00:41:08 00:14:20 01:11:33
109 Biziru Viorel 101 00:17:19 00:39:11 00:15:08 01:11:38
110 Ionita Bogdan Eugen 183 00:16:55 00:40:50 00:13:57 01:11:42
111 Palita Daniel 188 00:15:59 00:41:39 00:14:11 01:11:49
112 Avramescu Razvan 96 00:17:53 00:38:38 00:15:21 01:11:52
113 Lucian Todea 131 00:16:33 00:40:06 00:00:00 01:12:00
114 Kehaiyan Mihai 128 00:18:13 00:39:12 00:14:39 01:12:04
115 Moldovan Manuel 251 00:18:34 00:38:00 00:15:46 01:12:20
116 Ionut Stoenescu 304 00:17:12 00:40:07 00:15:01 01:12:20
117 Ciungan Lucian 294 00:17:43 00:38:31 00:16:07 01:12:21
118 Borcea Adrian 291 00:17:44 00:38:32 00:16:06 01:12:22
119 Dorobantu Catalin 62 00:17:53 00:38:51 00:15:47 01:12:31
120 Mihai Gabriel 75 00:17:59 00:38:58 00:15:44 01:12:41
121 Lazar Valentin 306 00:17:27 00:38:29 00:16:45 01:12:41
122 Radu Mihai Alexandru 45 00:17:47 00:38:45 00:16:23 01:12:55
123 Cinciulescu Valentin 169 00:17:53 00:38:37 00:16:30 01:13:00
124 Ghetu Dan Adrian 123 00:15:40 00:42:36 00:14:49 01:13:05
125 Pavalascu Victor-Emilian 189 00:17:23 00:42:17 00:14:02 01:13:12
126 Fratila Mugurel 297 00:15:24 00:44:02 00:13:51 01:13:17
127 Jenei Miklos 285 00:18:31 00:40:07 00:14:43 01:13:21
128 Taranu Catalin 157 00:17:12 00:40:44 00:15:29 01:13:25
129 Grigore Gabriel 299 00:16:53 00:56:35 01:13:28
130 Rosu Dan Petru 83 00:19:43 00:36:45 00:17:02 01:13:30
131 Tandara Ionut 156 00:17:22 00:40:33 00:15:45 01:13:40
132 Nicon Paul 78 00:17:22 00:42:02 00:14:33 01:13:57
133 Popescu Gheorghe 286 00:17:55 00:41:11 00:15:00 01:14:06
134 Cobalas Teodor 56 00:16:51 00:42:01 00:15:14 01:14:06
135 Ionescu Danes 127 00:17:59 00:39:33 00:16:38 01:14:10
136 Hota Valentin 276 00:19:56 00:36:58 00:17:27 01:14:21
137 Constantin Ionut Romica 57 00:16:54 00:41:55 00:15:41 01:14:30
138 Dinu Marius Cristian 60 00:16:54 00:41:54 00:15:43 01:14:31
139 Niculae Alin 79 00:17:45 00:40:45 00:16:10 01:14:40
140 Bituleanu Emil 284 00:19:26 00:38:18 00:16:57 01:14:41
141 Radu Daniel 145 00:19:08 00:39:12 00:16:30 01:14:50
142 Balan Razvan Alexandru 99 00:19:20 00:37:15 00:18:35 01:15:10
143 Dinculita Laurentiu 115 00:16:19 00:44:42 00:14:24 01:15:25
144 Chesler Alexandru-Dan 107 00:17:34 00:42:08 00:15:47 01:15:29
145 Ivanov Ioan Alexandru 28 00:16:53 00:43:06 00:15:31 01:15:30
146 Biris Constantin Sorin 290 00:17:18 00:43:42 00:14:43 01:15:43
147 Braga Andrei 33 00:20:36 00:39:14 00:15:55 01:15:45
148 Temelcea Lucian 159 00:19:40 00:38:59 00:17:11 01:15:50
149 Dumitru Silviu 39 00:17:47 00:43:11 00:15:00 01:15:58
150 Barbu Bogdan Victor 164 00:18:34 00:41:23 00:16:03 01:16:00
151 Stratulat Alexandru 46 00:17:49 00:42:48 00:15:33 01:16:10
152 Paul Dragan 140 00:20:08 00:38:33 00:17:39 01:16:20
153 Tudosescu Nicolae Alexandru 32 00:16:25 00:44:05 00:15:55 01:16:25
154 Dumitrascu Laurentiu Alexandru 116 00:17:42 00:42:56 00:15:56 01:16:34
155 Ionel Ovidiu-Mihai 72 00:19:07 00:40:30 00:16:57 01:16:34
156 Neacsa Florin 309 00:17:45 00:42:17 00:16:34 01:16:36
157 Feraru Daniel 296 00:17:59 00:58:42 01:16:41
158 Mila Adrian 279 00:18:10 00:43:34 00:15:02 01:16:46
159 David-Matei Cristian 59 00:15:06 00:48:39 00:13:05 01:16:50
160 Georgescu Valentin 298 00:19:27 00:41:30 00:16:10 01:17:07
161 Radu Critian 311 00:18:41 00:41:17 00:17:15 01:17:13
162 Mitrache Gabriel 77 00:19:00 00:40:47 00:17:29 01:17:16
163 Olteanu Daniel 138 00:18:35 00:42:53 00:16:46 01:18:14
164 Pietruschevici Andrei 281 00:19:20 00:42:13 00:16:54 01:18:27
165 Vasiu Costin 90 00:17:08 00:46:00 00:15:22 01:18:30
166 Bancuta Florin 289 00:18:30 00:43:30 00:16:30 01:18:30
167 Iancu Mihai 300 00:18:45 00:42:44 00:17:14 01:18:43
168 Gherghel Mihaita-Cristian 178 00:16:50 00:47:36 00:14:48 01:19:14
169 Purcaru Cristian 282 00:21:14 00:38:41 00:19:35 01:19:30
170 Harasim Adrian 180 00:20:49 00:39:40 00:19:25 01:19:54
171 Aparaschivei Andi 49 00:20:36 00:41:20 00:18:06 01:20:02
172 Balmau Gheorghe 277 00:19:02 00:44:56 00:16:07 01:20:05
173 Danulescu Andrei 58 00:19:23 00:43:54 00:16:51 01:20:08
174 Constantinescu Stefan 172 00:19:37 00:43:48 00:17:05 01:20:30
175 Popescu Corneliu 315 00:21:16 00:41:15 00:18:23 01:20:54
176 Călin Marian 54 00:17:08 00:48:02 00:16:18 01:21:28
177 Iordan Cristian 305 00:18:52 00:43:28 00:19:21 01:21:41
178 Ciobanescu Stefan Adrian 36 00:20:14 00:45:48 00:16:46 01:22:48
179 Segal Adi 85 00:15:55 00:51:38 00:15:19 01:22:52
180 Badara Iulian 321 00:18:46 00:49:04 00:15:32 01:23:22
181 Petrascu Adrian 190 00:19:16 00:48:35 00:15:33 01:23:24
182 Demetriad Teodor 113 00:20:08 00:44:46 00:19:00 01:23:54
183 Romas Octavian 193 00:20:23 00:45:55 00:17:46 01:24:04
184 Apostu Constantin 275 00:19:46 00:47:31 00:18:12 01:25:29
185 Besenyei Istvan 278 00:22:13 00:43:38 00:19:49 01:25:40
186 Postolea Ginel 162 00:20:07 00:47:44 00:18:10 01:26:01
187 Niculae Alexandru Daniel 23 00:16:34 00:54:43 00:14:55 01:26:12
188 Nae Laurentiu 137 00:22:17 00:45:40 00:20:37 01:28:34
189 Atodiresei Catalin 51 00:24:20 00:44:51 00:22:14 01:31:25
190 Aleonte Ionel 274 00:23:11 00:48:30 00:19:44 01:31:25
191 Baltat Stefan 100 00:23:02 00:50:29 00:19:55 01:33:26
192 Rusu Gabriel 151 00:15:35 00:16:43 DNF
193 Antonache Bogdan 95 00:19:15 00:39:26 DNF

Juniori 17-19 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Ciolacu Andreea 202 00:19:19 00:39:19 00:17:14 01:15:52
2 Fundui Iulia Florina 203 00:18:57 00:41:03 00:16:41 01:16:41

20-24 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Manac Antoanela 201 00:14:31 00:36:03 00:12:51 01:03:25
2 Baciu Diana Elena 204 00:23:49 00:53:51 01:17:40

25-29 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Irimia Raluca 215 00:16:15 00:40:12 00:14:12 01:10:39
2 Bayer Gabriela 207 00:17:28 00:41:43 00:16:16 01:15:27
3 Oancea Daniela Florentina 217 00:18:33 00:42:03 00:16:09 01:16:45
4 Bogdan Silvia Marina 208 00:19:44 00:47:11 00:17:51 01:24:46
5 Ciotec Silvia 212 00:19:52 00:54:01 00:18:00 01:31:53
6 Bucureanu Claudia 210 00:22:28 00:53:17 00:19:29 01:35:14
7 Burdulea Alexandra 318 00:23:45 00:55:23 00:19:06 01:38:14
8 Tase Valentina 319 00:22:07 00:55:30 00:20:38 01:38:15

30-34 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Koncz Monika 227 00:15:23 00:37:18 00:13:27 01:06:08
2 Mega Ana 229 00:16:20 00:37:34 00:14:04 01:07:58
3 Butuc Corina Loredana 221 00:17:18 00:40:34 00:15:11 01:13:03
4 Zodie Aida 236 00:18:17 00:41:14 00:15:37 01:15:08
5 Vasile Claudia 223 00:20:16 00:43:37 00:17:16 01:21:09
6 Ungureanu Crina 225 00:19:32 00:46:57 00:16:29 01:22:58
7 Olaru Ana-Maria 231 00:19:49 00:45:16 00:18:17 01:23:22
8 Gal Diana 226 00:19:14 00:45:57 00:19:02 01:24:13
9 Rebreanu- Iancu Adina 232 00:23:48 00:48:35 00:18:53 01:31:16
10 Corlan Lilica 224 00:21:57 00:51:49 00:19:17 01:33:03
11 Serbanoiu Andreea 233 00:23:39 01:10:16 01:33:55
12 Staiculescu Iulia Mihaela 234 00:22:23 00:54:01 00:19:40 01:36:04
13 Aygun Mamedova 270 00:23:35 00:52:41 00:19:55 01:36:11

35-39 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Dantis Otilia 243 00:16:17 00:40:33 00:13:10 01:10:00
2 Ceausescu Adriana 237 00:19:04 00:38:19 00:17:10 01:14:33
3 Ionescu Doriana-Maria 248 00:19:53 00:41:04 00:17:55 01:18:52
4 Rusu Valeria-Alina 255 00:17:00 00:48:46 00:13:57 01:19:43
5 Barancea Cornelia 239 00:19:55 00:48:44 00:16:49 01:25:28
6 Santo Irina Elena 256 00:19:53 00:47:42 00:17:58 01:25:33
7 Bitiri Cristina 240 00:22:28 00:44:56 00:19:31 01:26:55
8 Roxana Lupu 253 00:20:06 00:48:51 00:18:05 01:27:02
9 Dumitrescu Simona 245 00:19:24 00:52:23 00:17:05 01:28:52
10 Mihaela Isaia 250 00:23:16 00:49:33 00:20:09 01:32:58
11 Maria Filip 249 00:23:45 00:49:59 00:20:22 01:34:06

40-44 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Grigorescu Cristina 261 00:19:26 00:41:33 00:17:12 01:18:11
2 Nistor Valerica 262 00:22:27 00:46:10 00:18:48 01:27:25
3 Schwarz Ileana 264 00:22:47 00:46:06 00:20:19 01:29:12
4 Oana Constantinescu 263 00:21:55 00:52:47 00:17:55 01:32:37

45-49 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Cucereanu-Badica Ioana 267 00:19:56 00:41:02 00:16:45 01:17:43
2 Cristina Dobre-Calman 266 00:21:08 00:43:48 00:18:09 01:23:05
3 Georgescu Oana 268 00:25:09 00:50:56 00:23:34 01:39:39

50-54 ani feminin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balmau Ana Dana 272 00:21:31 00:49:02 00:18:27 01:29:00

Juniori 17-19 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Chis Andrei 5 00:13:26 00:33:02 00:11:17 00:57:45
2 Lokodi Mátyás 18 00:13:47 00:32:19 00:12:16 00:58:22
3 Kovács Szabolcs 15 00:13:54 00:34:30 00:11:43 01:00:07
4 Seitan Nicolae 20 00:13:37 00:34:50 00:12:00 01:00:27
5 Balica Mircea 10 00:14:34 00:33:47 00:12:24 01:00:45
6 Daróczi Balázs 21 00:14:46 00:33:40 00:13:09 01:01:35
7 Hasegan Vlad 22 00:15:14 00:35:07 00:13:51 01:04:12
8 Aleksandar Stoicev 559 01:08:53
9 Niculae Alexandru Daniel 23 00:16:34 00:54:43 00:14:55 01:26:12

20-24 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Daniel Attila 2 00:12:31 00:32:22 00:11:00 00:55:53
2 Kanizsay Levente 29 00:12:54 00:33:32 00:10:34 00:57:00
3 Goenaga Ander 26 00:13:52 00:32:33 00:11:24 00:57:49
4 Dulacioiu Cristian 24 00:15:27 00:33:43 00:13:37 01:02:47
5 Madaras Daniel 30 01:05:30
6 Marc Eugen 31 00:15:05 00:37:39 00:14:16 01:07:00
7 Iancu David 27 00:15:52 00:38:22 00:13:10 01:07:24
8 Dumitru Alexandru 25 00:17:02 00:35:52 00:16:39 01:09:33
9 Ivanov Ioan Alexandru 28 00:16:53 00:43:06 00:15:31 01:15:30
10 Tudosescu Nicolae Alexandru 32 00:16:25 00:44:05 00:15:55 01:16:25

25-29 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Damian Bogdan 3 00:12:34 00:32:37 00:11:02 00:56:13
2 Enescu George 4 00:13:55 00:34:32 00:11:54 01:00:21
3 Imreh Laszlo 42 00:14:16 00:35:42 00:11:52 01:01:50
4 Mogaldea Andrei 43 00:15:18 00:33:46 00:12:52 01:01:56
5 Toma Alexandru 47 00:15:37 00:34:38 00:13:53 01:04:08
6 Opritescu Bogdan 44 00:15:05 00:40:21 00:12:33 01:07:59
7 Radu Mihai Alexandru 45 00:17:47 00:38:45 00:16:23 01:12:55
8 Braga Andrei 33 00:20:36 00:39:14 00:15:55 01:15:45
9 Dumitru Silviu 39 00:17:47 00:43:11 00:15:00 01:15:58
10 Stratulat Alexandru 46 00:17:49 00:42:48 00:15:33 01:16:10
11 Ciobanescu Stefan Adrian 36 00:20:14 00:45:48 00:16:46 01:22:48
12 Badara Iulian 321 00:18:46 00:49:04 00:15:32 01:23:22

30-34 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balanescu Ciprian 1 00:43:24 00:10:24 00:53:48
2 Murar George Iulian 13 00:13:26 00:33:06 00:11:00 00:57:32
3 Adrian Costea 14 00:13:47 00:32:39 00:11:34 00:58:00
4 Vigariu Mihai 6 00:14:20 00:32:04 00:12:26 00:58:50
5 Doica Razvan Catalin 61 00:14:30 00:34:02 00:11:52 01:00:24
6 Doru Eftimie 63 00:14:42 00:34:26 00:12:51 01:01:59
7 Bucureanu Dan 53 00:15:23 00:33:47 00:13:19 01:02:29
8 Secanu Ionut 84 00:13:46 00:36:43 00:12:05 01:02:34
9 Iancu Adrian Serban 69 00:15:03 00:35:12 00:12:42 01:02:57
10 Radulescu Costel 325 00:14:39 00:35:36 00:12:54 01:03:09
11 Olifirenco Iurii 329 00:14:59 00:35:18 00:14:23 01:04:40
12 Oncescu Florin 80 00:15:17 00:36:53 00:13:40 01:05:50
13 Chiva Daniel 55 00:15:50 00:35:01 00:15:27 01:06:18
14 Ilinca Daniel George 70 00:15:45 00:37:41 00:14:28 01:07:54
15 Ioan Ciprian 71 00:15:53 00:38:54 00:13:43 01:08:30
16 Teofic Ildis 87 00:15:48 00:36:50 00:16:32 01:09:10
17 Duta Dragos 66 00:15:51 00:40:41 00:13:56 01:10:28
18 Rapeanu Dragos 82 00:17:11 00:39:11 00:14:08 01:10:30
19 Terzi Alexei 328 00:15:36 00:40:01 00:15:18 01:10:55
20 Turturica Octavian 89 00:16:54 00:38:39 00:15:37 01:11:10
21 Dorobantu Catalin 62 00:17:53 00:38:51 00:15:47 01:12:31
22 Mihai Gabriel 75 00:17:59 00:38:58 00:15:44 01:12:41
23 Rosu Dan Petru 83 00:19:43 00:36:45 00:17:02 01:13:30
24 Nicon Paul 78 00:17:22 00:42:02 00:14:33 01:13:57
25 Cobalas Teodor 56 00:16:51 00:42:01 00:15:14 01:14:06
26 Constantin Ionut Romica 57 00:16:54 00:41:55 00:15:41 01:14:30
27 Dinu Marius Cristian 60 00:16:54 00:41:54 00:15:43 01:14:31
28 Niculae Alin 79 00:17:45 00:40:45 00:16:10 01:14:40
29 Ionel Ovidiu-Mihai 72 00:19:07 00:40:30 00:16:57 01:16:34
30 David-Matei Cristian 59 00:15:06 00:48:39 00:13:05 01:16:50
31 Mitrache Gabriel 77 00:19:00 00:40:47 00:17:29 01:17:16
32 Vasiu Costin 90 00:17:08 00:46:00 00:15:22 01:18:30
33 Aparaschivei Andi 49 00:20:36 00:41:20 00:18:06 01:20:02
34 Danulescu Andrei 58 00:19:23 00:43:54 00:16:51 01:20:08
35 Călin Marian 54 00:17:08 00:48:02 00:16:18 01:21:28
36 Segal Adi 85 00:15:55 00:51:38 00:15:19 01:22:52
37 Atodiresei Catalin 51 00:24:20 00:44:51 00:22:14 01:31:25

35-39 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Balan Marcel 98 00:12:23 00:34:04 00:10:03 00:56:30
2 Doicescu Cristian Iulian 7 00:14:33 00:30:22 00:12:17 00:57:12
3 Ciocan Alex 326 00:14:50 00:29:54 00:12:45 00:57:29
4 Dudu Andrei Dan 11 00:14:26 00:33:59 00:11:57 01:00:22
5 Gabriel Dumitrescu 120 00:16:40 00:29:22 00:14:58 01:01:00
6 Sfetcu Dan 153 00:14:18 00:34:08 00:12:39 01:01:05
7 Moga Catalin 134 00:15:26 00:33:41 00:12:25 01:01:32
8 Badescu Lucian 97 00:15:28 00:33:38 00:12:30 01:01:36
9 Tănase Marian 155 00:14:26 00:35:08 00:12:08 01:01:42
10 Dumitru Petre Andrei 117 00:14:25 00:34:42 00:13:17 01:02:24
11 Garboan Daniel 19 00:14:31 00:35:41 00:12:15 01:02:27
12 Cujbescu Alexandru 112 00:14:58 00:34:49 00:13:18 01:03:05
13 Cretu Lucian 110 00:15:24 00:34:48 00:12:58 01:03:10
14 Sandu Marc 152 00:16:44 00:33:14 00:14:07 01:04:05
15 Mihai Godeanu 132 00:14:22 00:37:44 00:12:00 01:04:06
16 Florea Razvan 200 00:15:50 00:34:51 00:13:30 01:04:11
17 Alex Filip 92 00:16:40 00:33:17 00:14:19 01:04:16
18 Bobeica Sorin 103 00:15:06 00:35:32 00:13:57 01:04:35
19 Radu Florin Daniel 146 00:15:44 00:34:35 00:14:41 01:05:00
20 Gavrila Doru 122 00:16:15 00:34:24 00:14:26 01:05:05
21 Popa Dan 142 00:15:22 00:36:34 00:13:23 01:05:19
22 Bobocea Adrian 104 00:14:46 00:38:17 00:13:31 01:06:34
23 Radu Marian 147 00:15:51 00:36:07 00:14:47 01:06:45
24 Lefter Alexandru 330 00:15:58 00:37:19 00:13:33 01:06:50
25 Enache Dorin Marcel 118 00:16:28 00:36:13 00:14:29 01:07:10
26 Vasile Claudiu 160 00:15:27 00:37:50 00:14:03 01:07:20
27 Aldoescu Alexandru 91 00:15:38 00:38:05 00:14:07 01:07:50
28 Cristi Farcas 111 00:16:59 00:36:52 00:14:52 01:08:43
29 Radu Ropota 148 00:16:44 00:37:44 00:14:19 01:08:47
30 Paul Georgescu 141 00:16:23 00:38:45 00:14:12 01:09:20
31 Oprea Eduard 139 00:18:08 00:36:09 00:15:41 01:09:58
32 Diaconescu Marius 114 00:18:08 00:36:12 00:15:43 01:10:03
33 Iancu Ovidiu 126 00:17:24 00:37:19 00:15:24 01:10:07
34 Blaga Radu 102 00:17:25 00:36:00 00:16:47 01:10:12
35 Buzatu Dan 105 00:18:21 00:34:49 00:17:11 01:10:21
36 Putinica Paul-Matei 144 00:15:53 00:41:39 00:13:12 01:10:44
37 Florea Bogdan 119 00:16:48 00:37:42 00:16:30 01:11:00
38 Cotei Bogdan 109 00:16:57 00:39:31 00:15:00 01:11:28
39 Biziru Viorel 101 00:17:19 00:39:11 00:15:08 01:11:38
40 Avramescu Razvan 96 00:17:53 00:38:38 00:15:21 01:11:52
41 Lucian Todea 131 00:16:33 00:40:06 00:15:21 01:12:00
42 Kehaiyan Mihai 128 00:18:13 00:39:12 00:14:39 01:12:04
43 Moldovan Manuel 251 00:18:34 00:38:00 00:15:46 01:12:20
44 Ghetu Dan Adrian 123 00:15:40 00:42:36 00:14:49 01:13:05
45 Taranu Catalin 157 00:17:12 00:40:44 00:15:29 01:13:25
46 Tandara Ionut 156 00:17:22 00:40:33 00:15:45 01:13:40
47 Ionescu Danes 127 00:17:59 00:39:33 00:16:38 01:14:10
48 Radu Daniel 145 00:19:08 00:39:12 00:16:30 01:14:50
49 Balan Razvan Alexandru 99 00:19:20 00:37:15 00:18:35 01:15:10
50 Dinculita Laurentiu 115 00:16:19 00:44:42 00:14:24 01:15:25
51 Chesler Alexandru-Dan 107 00:17:34 00:42:08 00:15:47 01:15:29
52 Temelcea Lucian 159 00:19:40 00:38:59 00:17:11 01:15:50
53 Paul Dragan 140 00:20:08 00:38:33 00:17:39 01:16:20
54 Dumitrascu Laurentiu Alexandru 116 00:17:42 00:42:56 00:15:56 01:16:34
55 Olteanu Daniel 138 00:18:35 00:42:53 00:16:46 01:18:14
56 Demetriad Teodor 113 00:20:08 00:44:46 00:19:00 01:23:54
57 Nae Laurentiu 137 00:22:17 00:45:40 00:20:37 01:28:34
58 Baltat Stefan 100 00:23:02 00:50:29 00:19:55 01:33:26
59 Rusu Gabriel 151 00:15:35 00:16:43 DNF
60 Antonache Bogdan 95 00:19:15 00:39:26 DNF

40-44 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Grigorescu Filip 9 00:14:32 00:30:28 00:12:16 00:57:16
2 Ghica Alexandru 179 00:13:54 00:33:50 00:11:35 00:59:19
3 Tufaru Stelian 196 00:13:27 00:35:01 00:11:30 00:59:58
4 Ene Razvan 17 00:13:46 00:34:45 00:12:08 01:00:39
5 Chioaru Mihai 168 00:14:34 00:33:55 00:12:39 01:01:08
6 Ciocan Andrei Nicolae 170 00:15:29 00:33:39 00:13:03 01:02:11
7 Ilie Ovidiu 182 00:15:33 00:33:39 00:13:28 01:02:40
8 Dragu Marius Alexandru 174 00:15:09 00:34:03 00:13:50 01:03:02
9 Bukulei Erick 177 00:15:48 00:34:28 00:12:51 01:03:07
10 Arpinte Daniel 163 00:15:49 00:34:29 00:13:30 01:03:48
11 Codea Alexandru Flavius 171 00:15:49 00:34:10 00:14:00 01:03:59
12 Lebu Bogdan 184 00:15:33 00:34:41 00:14:07 01:04:21
13 Hota Stelian 181 00:16:00 00:34:14 00:14:36 01:04:50
14 Cazan Florin 167 00:16:13 00:36:27 00:12:31 01:05:11
15 Tivodar Alexandru Daniel 195 01:07:34
16 Bura Marius 165 00:15:59 00:37:25 00:14:46 01:08:10
17 Butuc Marius 199 00:16:30 00:38:15 00:15:32 01:10:17
18 Manastireanu George 185 00:17:05 00:38:30 00:15:03 01:10:38
19 Ionita Bogdan Eugen 183 00:16:55 00:40:50 00:13:57 01:11:42
20 Palita Daniel 188 00:15:59 00:41:39 00:14:11 01:11:49
21 Cinciulescu Valentin 169 00:17:53 00:38:37 00:16:30 01:13:00
22 Pavalascu Victor-Emilian 189 00:17:23 00:42:17 00:14:02 01:13:12
23 Barbu Bogdan Victor 164 00:18:34 00:41:23 00:16:03 01:16:00
24 Gherghel Mihaita-Cristian 178 00:16:50 00:47:36 00:14:48 01:19:14
25 Harasim Adrian 180 00:20:49 00:39:40 00:19:25 01:19:54
26 Constantinescu Stefan 172 00:19:37 00:43:48 00:17:05 01:20:30
27 Petrascu Adrian 190 00:19:16 00:48:35 00:15:33 01:23:24
28 Romas Octavian 193 00:20:23 00:45:55 00:17:46 01:24:04
29 Postolea Ginel 162 00:20:07 00:47:44 00:18:10 01:26:01

45-49 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Ilie Razvan 302 00:15:23 00:33:24 00:12:00 01:00:47
2 Sarosi Iosif 313 00:14:42 00:34:08 00:12:06 01:00:56
3 Ionita Bogdan Mihai 303 00:15:21 00:33:25 00:13:17 01:02:03
4 Mircea Gustav Robert 307 00:15:24 00:33:24 00:13:59 01:02:47
5 Fabian Karoly Pal 312 00:14:30 00:35:36 00:13:51 01:04:30
6 Anghel Dragos 288 00:15:16 00:36:43 00:12:58 01:04:57
7 Ignat Liviu 301 00:16:10 00:40:04 00:14:26 01:10:40
8 Stroe Bogdan Maximilian 314 00:15:34 00:41:19 00:13:57 01:10:50
9 Angelescu Adrian 287 00:16:05 00:41:08 00:14:20 01:11:33
10 Ionut Stoenescu 304 00:17:12 00:40:07 00:15:01 01:12:20
11 Ciungan Lucian 294 00:17:43 00:38:31 00:16:07 01:12:21
12 Borcea Adrian 291 00:17:44 00:38:32 00:16:06 01:12:22
13 Lazar Valentin 306 00:17:27 00:38:29 00:16:45 01:12:41
14 Fratila Mugurel 297 00:15:24 00:44:02 00:13:51 01:13:17
15 Grigore Gabriel 299 00:16:53 00:56:35 01:13:28
16 Biris Constantin Sorin 290 00:17:18 00:43:42 00:14:43 01:15:43
17 Neacsa Florin 309 00:17:45 00:42:17 00:16:34 01:16:36
18 Feraru Daniel 296 00:17:59 00:58:42 01:16:41
19 Georgescu Valentin 298 00:19:27 00:41:30 00:16:10 01:17:07
20 Radu Critian 311 00:18:41 00:41:17 00:17:15 01:17:13
21 Bancuta Florin 289 00:18:30 00:43:30 00:16:30 01:18:30
22 Iancu Mihai 300 00:18:45 00:42:44 00:17:14 01:18:43
23 Iordan Cristian 305 00:18:52 00:43:28 00:19:21 01:21:41

50-54 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Moisa Iulian 280 00:15:20 00:35:41 00:14:26 01:05:27
2 Mila Adrian 279 00:18:10 00:43:34 00:15:02 01:16:46
3 Pietruschevici Andrei 281 00:19:20 00:42:13 00:16:54 01:18:27
4 Purcaru Cristian 282 00:21:14 00:38:41 00:19:35 01:19:30
5 Balmau Gheorghe 277 00:19:02 00:44:56 00:16:07 01:20:05
6 Besenyei Istvan 278 00:22:13 00:43:38 00:19:49 01:25:40

55-59 ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Jenei Miklos 285 00:18:31 00:40:07 00:14:43 01:13:21
2 Popescu Gheorghe 286 00:17:55 00:41:11 00:15:00 01:14:06
3 Bituleanu Emil 284 00:19:26 00:38:18 00:16:57 01:14:41
4 Popescu Corneliu 315 00:21:16 00:41:15 00:18:23 01:20:54

peste 60 de ani masculin

Loc Nume Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 Hota Valentin 276 00:19:56 00:36:58 00:17:27 01:14:21
2 Apostu Constantin 275 00:19:46 00:47:31 00:18:12 01:25:29
3 Aleonte Ionel 274 00:23:11 00:48:30 00:19:44 01:31:25

Stafeta feminin

Loc Nume Echipa Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 CSM Cluj 602 00:13:46 00:36:53 00:11:00 01:01:39
2 Gargaritele 650 00:19:02 00:37:01 00:15:00 01:11:03
3 Daimon Women Cycling Team 603 00:19:04 00:37:01 00:15:51 01:11:56
4 Hermetica Team 606 00:23:03 00:47:47 00:19:09 01:29:59
5 Pupezele vesele 608 00:23:08 00:51:43 00:18:14 01:33:05
6 International British School of Bucharest 607 00:22:08 00:57:42 00:17:19 01:37:09
7 Catena Racing Team 601 00:26:48 00:50:14 00:20:45 01:37:47

Stafeta mixt

Loc Nume Echipa Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 TVG 3001 604 00:11:50 00:38:48 00:09:52 01:00:30
2 SportGuru – BCR Racing Team 644 00:13:03 00:37:32 00:10:13 01:00:48
3 Time Trial Running 646 00:13:49 00:37:46 00:11:13 01:02:48
4 CSM Cluj 636 00:16:26 00:34:32 00:13:12 01:04:10
5 NoMad Merida CST 2 642 00:18:30 00:33:50 00:14:12 01:06:32
6 Sports & Diabetes 645 00:19:19 00:36:35 00:15:13 01:11:07
7 Lacu Rezii 640 00:16:08 00:43:15 00:13:06 01:12:29
8 A&D 633 00:18:32 00:43:50 00:14:46 01:17:08
9 BikeXpert – Merida 634 00:23:05 00:36:05 00:18:16 01:17:26
10 CoCoMa 635 00:21:16 00:39:28 00:17:13 01:17:57
11 Java Team 639 00:14:53 00:51:00 00:15:16 01:21:09
12 Zorro 647 00:22:11 00:47:39 00:19:22 01:29:12

Stafeta masculin

Loc Nume Echipa Nr. Concurs Alergare 1 Ciclism Alergare 2 Total
1 CSA Steaua 649 00:12:19 00:28:52 00:10:08 00:51:19
2 SportGuru-BCR 630 00:11:13 00:31:31 00:08:55 00:51:39
3 Plimbaretii 625 00:14:02 00:31:04 00:10:34 00:55:40
4 Spartacus 629 00:13:49 00:31:15 00:11:00 00:56:04
5 NoMad Merida CST 624 00:13:27 00:42:50 00:56:17
6 CSM Cluj 617 00:11:54 00:35:42 00:10:08 00:57:44
7 Serbanicii+Stanciu 628 00:13:36 00:33:50 00:11:15 00:58:41
8 Duathlon4Life 618 00:14:42 00:33:55 00:11:49 01:00:26
9 Bucharest Cycling Tour 613 00:14:00 00:35:40 00:10:56 01:00:36
10 Euxin 619 00:16:49 00:32:18 00:13:09 01:02:16
11 Sarmis Columna Dr.Bike 627 00:15:28 00:35:41 00:12:30 01:03:39
12 Boys in Action 611 00:16:31 00:35:33 00:13:14 01:05:18
13 M&M 622 00:17:00 00:38:00 00:15:11 01:10:11
14 Cambridge School 605 00:16:44 00:41:46 00:13:57 01:12:27
15 321 Sport 609 00:16:30 00:58:25 01:14:55
16 JJ 621 00:18:25 00:45:45 00:14:34 01:18:44
17 Gimnasticii 620 00:20:15 00:42:57 00:16:31 01:19:43
18 Teo Velo 648 00:22:06 00:40:23 00:17:33 01:20:02
19 Ciofliceni 616 00:18:15 00:50:41 00:14:29 01:23:25
20 Rataciti 626 00:16:41 00:54:34 00:13:29 01:24:44
21 Supravietuitorii 632 00:21:17 00:52:52 00:17:19 01:31:28