Clasament Romanian Triathlon Series 2018

Punctaj Open Olimpic Feminin

Feminin Open

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Maria Mirela Popescu 600
2 Stefania-Ecaterina Ion 554
3 Ionela Babeanu 511
4 Monica Manicuta 472
5 Aida Zodie 435
6 Iulia Florea 402
7 Ioana Ionita 371
8 Miriam Velicu Dordea 342
9 Irina Santo 316
10 Iolanda Dobre 292
11 Alexandra State 269
12 Ioana Iorgulescu 248
13 Ana Ionita 229
14 Ioana Precup 212
15 Raluca Irimia 195
16 Gheorghe Doina Daniela 180

Punctaj Age Group Olimpic Feminin

Feminin 25-29

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Stefania-Ecaterina Ion 600
2 Iulia Florea 554

Feminin 30-34

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Ionela Babeanu 600
2 Monica Manicuta 554
3 Alexandra State 511
4 Ana Ionita 472
5 Raluca Irimia 435

Feminin 35-39

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Aida Zodie 600
2 Ioana Ionita 554
3 Iolanda Dobre 511

Feminin 40-44

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Miriam Velicu Dordea 600
2 Irina Santo 554
3 Ioana Precup 511

Feminin 50-54

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Maria Mirela Popescu 600
2 Ioana Iorgulescu 554
3 Gheorghe Doina Daniela 511

Punctaj Open Olimpic Masculin

Masculin Open

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Simon Gergo 600
2 George Murar 554
3 Beres Hunor 511
4 Razvan Ene 472
5 Sorin Boriceanu 435
6 Alexandru Cujbescu 402
7 Sorin Bobrica 371
8 Valentin Georgescu 342
9 Andrei Nicolae Ciocan 316
10 Sebastien Delen 292
11 Cosmin BUSTAN 269
12 Stelian Larga 248
13 Paul Gabor 229
14 Cosmin Babenco 212
15 Cristian Dulacioiu 195
16 Ciprian Pietris 180
17 Daniel Arpinte 166
18 Emilian Nedelcu 154
19 Liviu Voicu 142
20 George Daniel Anghelache 131
21 Bogdan Lebu 121
22 LIVIU IGNAT 121
23 Angel Geambasu 121
24 RADU OTELEA 121
25 Bogdan Zagan 121
26 Valentin Ivanov 121
27 Alexei Terzi 121
28 Adrian Tudor 121
29 Dragos Duta 121
30 Liviu Irimia 121
31 Radu Laurențiu 121
32 Bogdan Adrian Pastrav 121
33 Eduard STRAUB 121
34 Ivan Makar 121
35 Claudiu-Teodor Chirap 121
36 Aurelian Raducanu 121
37 Ilie Filip 121
38 George Niculae 121
39 Tudor Gherghel 121
40 Laurentiu Vladan 121
41 Catalin Dorobantu 121
42 Victor Zamfir 121
43 Cristian Logofatu 121
44 Florian-Sorel Nitu 121
45 Corneliu Zgubea 121
46 Cristi Stefanescu 121
47 Viorel Biziru 121
48 Mihai Cretulescu 121
49 Enache Cristian 121
50 Cristian Ripeanu 121
51 Andrei Velicu Dordea 121
52 Andrei Stanciu 121
53 MARIUS FORȚU 121
54 David Neculai 121
55 Dan Masut 121
56 Razvan Grama 121
57 MARIAN DOGARU 121
58 Sebastian Bereczk 121
59 Bogdan Rucareanu 121
60 Claudiu Hategan 121
61 Alexandru Dutu 121
62 Robert Vasiliu 121
63 Bacescu Marius Catalin 121
64 Vlad Tarziu 121
65 Costel Viorel Cirje 121
66 Valentin GEORGESCU 121
67 Andrei David 121
68 Vilcea Marius 121
69 Dan Mihai Latis 121
70 Iulian Ionescu 121
71 Marius Irimia 121
72 Sorin Mircea Cantor 121
73 Andrei Dobre 121
74 Andrei Alexandru Gherasim 121
75 Paul Popescu 121
76 Bogdan Florea 121
77 Cătălin Iordache 121
78 Ionut-Amin Petre 121
79 CRISTIAN BURLACU 121
80 Florin IOVU 121
81 Ginel Postolea 121
82 Franck Gaté 121
83 Victor Benescu 121
84 Bogdan Cioc 121
85 George Vlada 121
86 Nicolae-Ovidiu ALEMAN 121
87 Adrian Oancia 121
88 Cristian Albu 121
89 Catalin Taranu 121
90 Alin Nadasan 121
91 Gabriel Grigore 121
92 Adrian Indreas 121
93 Varol Curt-Nazar 121
94 Vladimir Dima 121
95 Anthony O'Brien 121
96 Silviu Crangureanu 121
97 Stere Dimcea 121
98 Florin Nemtanu 121
99 Viorel Gheorghe Ciripoi 121
100 Costin Petrescu-Nita 121
101 Laurențiu Bucur 121
102 Mihai Logofatu 121
103 Dan Terzi 121
104 Radu Rambas 121
105 Andrei Joghiu 121
106 Mihai Lungu 121
107 Ionut Olariu 121
108 Sorin Andruseac 121
109 FLORIN JIANU 121
110 Victorin Vaduva 121
111 Bogdan Iancu 121
112 Daniel Mischie 121
113 Tiarnán O hAimhirgín 121
114 Ionel Aleonte 121
115 Ovidiu Neghina 121
116 Danut ZARAFIN 121
117 Viorel Petcu 121
118 Gabriel Mihailescu 121
119 Mihai Pogorevici 121

Punctaj Age Group Olimpic Masculin

Masculin 17-19

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Vladimir Dima 600

Masculin 20-24

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Simon Gergo 600
2 Ionut-Amin Petre 554

Masculin 25-29

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Cristian Dulacioiu 600
2 Andrei Alexandru Gherasim 554
3 Bogdan Iancu 511

Masculin 30-34

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 George Murar 600
2 RADU OTELEA 554
3 Alexei Terzi 511
4 Adrian Tudor 472
5 Dragos Duta 435
6 Bogdan Adrian Pastrav 402
7 Claudiu-Teodor Chirap 371
8 Andrei Stanciu 342
9 Vlad Tarziu 316
10 George Vlada 292
11 Varol Curt-Nazar 269
12 Silviu Crangureanu 248
13 Mihai Logofatu 229

Masculin 35-39

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Beres Hunor 600
2 Sorin Boriceanu 554
3 Alexandru Cujbescu 511
4 Sorin Bobrica 472
5 Ciprian Pietris 435
6 George Daniel Anghelache 402
7 Valentin Ivanov 371
8 Ivan Makar 342
9 George Niculae 316
10 Tudor Gherghel 292
11 Laurentiu Vladan 269
12 Catalin Dorobantu 248
13 Cristian Logofatu 229
14 Viorel Biziru 212
15 Enache Cristian 195
16 Razvan Grama 180
17 MARIAN DOGARU 166
18 Sebastian Bereczk 154
19 Bogdan Rucareanu 142
20 Vilcea Marius 131
21 Iulian Ionescu 121
22 Andrei Dobre 121
23 CRISTIAN BURLACU 121
24 Florin IOVU 121
25 Bogdan Cioc 121
26 Catalin Taranu 121
27 Costin Petrescu-Nita 121
28 Dan Terzi 121
29 Andrei Joghiu 121
30 Ionut Olariu 121
31 Ovidiu Neghina 121

Masculin 40-44

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Valentin Georgescu 600
2 Andrei Nicolae Ciocan 554
3 Cosmin BUSTAN 511
4 Paul Gabor 472
5 Emilian Nedelcu 435
6 Bogdan Lebu 402
7 Angel Geambasu 371
8 Bogdan Zagan 342
9 Victor Zamfir 316
10 Corneliu Zgubea 292
11 Cristi Stefanescu 269
12 Mihai Cretulescu 248
13 Andrei Velicu Dordea 229
14 MARIUS FORȚU 212
15 David Neculai 195
16 Claudiu Hategan 180
17 Alexandru Dutu 166
18 Bacescu Marius Catalin 154
19 Costel Viorel Cirje 142
20 Andrei David 131
21 Dan Mihai Latis 121
22 Bogdan Florea 121
23 Cătălin Iordache 121
24 Ginel Postolea 121
25 Nicolae-Ovidiu ALEMAN 121
26 Adrian Oancia 121
27 Stere Dimcea 121
28 Viorel Gheorghe Ciripoi 121
29 Radu Rambas 121
30 Sorin Andruseac 121
31 FLORIN JIANU 121
32 Daniel Mischie 121
33 Viorel Petcu 121

Masculin 45-49

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Razvan Ene 600
2 Sebastien Delen 554
3 Stelian Larga 511
4 Cosmin Babenco 472
5 Daniel Arpinte 435
6 Liviu Voicu 402
7 LIVIU IGNAT 371
8 Liviu Irimia 342
9 Eduard STRAUB 316
10 Ilie Filip 292
11 Cristian Ripeanu 269
12 Robert Vasiliu 248
13 Paul Popescu 229
14 Victor Benescu 212
15 Cristian Albu 195
16 Alin Nadasan 180
17 Anthony O'Brien 166
18 Florin Nemtanu 154
19 Victorin Vaduva 142
20 Tiarnán O hAimhirgín 131
21 Gabriel Mihailescu 121
22 Mihai Pogorevici 121

Masculin 50-54

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Radu Laurențiu 600
2 Aurelian Raducanu 554
3 Florian-Sorel Nitu 511
4 Dan Masut 472
5 Valentin GEORGESCU 435
6 Marius Irimia 402
7 Sorin Mircea Cantor 371
8 Franck Gaté 342
9 Gabriel Grigore 316
10 Adrian Indreas 292
11 Laurențiu Bucur 269
12 Mihai Lungu 248

Masculin 55-59

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Danut ZARAFIN 600

Masculin 60+

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Ionel Aleonte 600

Punctaj Open Sprint Feminin

Feminin Open

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Cristina Bitiri 600
2 Valentina Tase 554
3 Lilica Parvulescu 511

Punctaj Age Group Sprint Feminin

Feminin 30-34

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Valentina Tase 600
2 Lilica Parvulescu 554

Feminin 35-39

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Cristina Bitiri 600

Punctaj Open Sprint Masculin

Masculin Open

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Cristian Tranulea 600
2 Dan Sfetcu 554
3 MARIUS MIHAIL CHIOARU 511
4 Dragoș Pintilie 472
5 Vlad Cristian Balac 435
6 Dragos Anghel 402
7 Cristi Farcas 371
8 CHIVA DANIEL 342
9 Adrian Angelescu 316
10 Danes Ionescu 292
11 Sorin Andrei 269
12 Alexandru Mocanu 248
13 Robert Badic 229
14 Titus Dulacioiu 212
15 Cosmin Mihai 195
16 Silviu Petrescu 180
17 Liviu Manole 166
18 andrei pietruschevici 154
19 Daniel Palita 142
20 Bogdan Toba 131
21 Andrei Iozu 121
22 Daniel Florian Miron 121
23 Grigori Bricov 121
24 Mircea Cralea 121
25 MARIUS NICOLESCU 121
26 BUCUR FLORIN 121
27 Marcel Ichim 121
28 Dragos Rapeanu 121
29 Dan Stancescu 121
30 Olteanu Cezar 121
31 Alexandru Marciulescu 121
32 Valentin Bertaru 121
33 Ionut Tandara 121
34 Ion Voicu 121
35 Beneamin Vizitiu 121
36 Rastislav Spavelko 121
37 Radu Niculita 121
38 Catalin Stoica 121
39 Vlad Panait Mihai 121
40 Daniel Iosif 121
41 Dorel Nita 121
42 Dan Paiuc 121
43 Ciprian Grecu 121
44 Stelian Caprarus 121
45 Teodor Nichiforoiu 121

Punctaj Age Group Sprint Masculin

Masculin 17-19

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Cristian Tranulea 600

Masculin 20-24

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Vlad Cristian Balac 600

Masculin 25-29

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Andrei Iozu 600
2 Vlad Panait Mihai 554
3 Teodor Nichiforoiu 511

Masculin 30-34

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 CHIVA DANIEL 600
2 Alexandru Mocanu 554
3 Silviu Petrescu 511
4 Liviu Manole 472
5 Dragos Rapeanu 435
6 Daniel Iosif 402

Masculin 35-39

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Dan Sfetcu 600
2 Dragoș Pintilie 554
3 Sorin Andrei 511
4 Dan Stancescu 472
5 Alexandru Marciulescu 435
6 Valentin Bertaru 402
7 Ciprian Grecu 371

Masculin 40-44

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 MARIUS MIHAIL CHIOARU 600
2 Cristi Farcas 554
3 Danes Ionescu 511
4 Robert Badic 472
5 Cosmin Mihai 435
6 Daniel Palita 402
7 Bogdan Toba 371
8 Mircea Cralea 342
9 BUCUR FLORIN 316
10 Ionut Tandara 292
11 Ion Voicu 269
12 Rastislav Spavelko 248
13 Radu Niculita 229
14 Dorel Nita 212
15 Dan Paiuc 195
16 Stelian Caprarus 180

Masculin 45-49

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Dragos Anghel 600
2 Adrian Angelescu 554
3 Grigori Bricov 511
4 Marcel Ichim 472
5 Catalin Stoica 435

Masculin 50-54

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Titus Dulacioiu 600
2 andrei pietruschevici 554
3 Daniel Florian Miron 511
4 MARIUS NICOLESCU 472
5 Olteanu Cezar 435

Masculin 55-59

Loc Concurent Pegas
Buftea
1 Beneamin Vizitiu 600