«

»

Bareme de verificare 2019 – Cupa Federatiei la Aquathlon – 24 martie 2019

Federatia Romana de Triatlon organizeaza un concurs de aquathlon pentru toate categoriile de sportivi pe data de 24 martie 2019 la Izvorani. Competitia va conta si ca barem pentru includerea in Loturile Nationale pentru categoriile de juniori, cadeti, U23 si seniori. In acelasi timp este si test de evaluare pentru categoriile de copii.

Bareme de verificare 2019 – Cupa Federatiei la Aquathlon - 24 martie 2019

Informatii Bareme

Locatie:

Complexul Olimpic Sydney 2000 Izvorani

Data:

24 martie

Categorii:

• Copii: 11 , 12 si 13 ani (nascuti in 2008, 2007 si 2006)
• Cadeţi: 14-16 ani (nascuti in 2005, 2004 si 2003)
• Juniori: 17-19 ani (nascuti in 2002, 2001 si 2000)
• U23: 20-23 ani (nascuti intre 1999-1996)
• Age group: 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, +60 ani
• Paratriatlon

Distante:

• Copii 11, 12 si 13 ani: 200 metri inot / 1.25 km alergare
• Juniori, U23, Open si Age Group: 750 metri inot / 5 km alergare
• Cadeti, paratriatlon: 400 metri inot / 2.5 km alergare

Taxa de inscriere:

Se plateste la fata locului
• Copii – gratuit
• Membrii Loturilor Nationale – gratuit
• Cadeti, Juniori, U23, Age Group – legitimati la un club afiliat FRTRI: 20 RON
• Cadeti, Juniori, U23, Age Group – nelegitimati la un club afiliat FRTRI: 40 RON

Program:

09:00 Proba de inot
Competitia se va desfasura cu starturi in serii cu maximum 4 sportivi pe un culoar.
Ordinea intrarii in serii: copii, cadeti, juniori, U23, Open (AG).
12:00 Proba de alergare – pista de alergare
Competitia se va desfasura cu starturi in serii cu maximum 10 sportivi la un start.
Ordinea intrarii in serii: copii, cadeti, juniori, U23, Open (AG), seriile fiind alcatuite dupa ordinea timpilor la inot.

Regulament:

Premiere toate categoriile
Premiile vor consta in cupe, medalii, diplome si echipamente sportive.

Concursul se va organiza conform Regulamentului competiţional ITU şi Regulamentului de organizare a competiţiilor de duatlon şi triatlon al FRTRI.
Potrivit Regulamentului FRTRI, fiecare concurent trebuie să posede licenţă FRTRI. Licenţa poate fi emisă pentru un an (despre obtinerea ei puteti afla de aici: frtri.ro/licentiere) sau pentru o zi (costul acesteia este de 10 lei şi îi conferă concurentului dreptul de a participa la concursul la care s-a înscris).

Bareme

Pentru Cadeţi 14-16 ani, componenţa lotului va fi stabilită după rezultatele obţinute la acest test si rezultatele de la competiţiile din anul 2018.

Bareme Cadeti

Inot Alergare Total
Cadeti Masculin 05:30  (1:22-1:23 min/100 m) 09:15  (3:42 min/km) 14:45
Cadeti Feminin 06:00 (1:30 min/100 m) 10:30 (4:12 min/km) 16:30
Pentru Juniori 17-19 ani si U23/Elite, distanţele de test sunt 750 metri înot si 5 km alergare. Componenţa lotului va fi stabilită în funcţie de rezultatele obţinute la acest test si rezultatele obţinute la competiţiile internaţionale, precum si la Campionatul naţional din 2018.

Bareme Junioare si U23/Elite feminin

Inot Alergare Total
Feminin 17-18 ani 11:00 (1:28 min/100 m) 20:00  (4:00 min/km) 31:00
Feminin 19 ani / U23 10:30  (1:24 min/100 m) 19:30  (3:54 min/km) 30:00

Bareme Juniori si U23/Elite masculin

Inot Alergare Total
Masculin 17-18 ani 10:00 (1:20 min/100 m) 17:45 (3:33 min/km) 27:45
Masculin 19 ani / U23 09:30 (1:20 min/100 m) 17:15 (3:27 min/km)  26:45
Pentru a intra în Lotul National de Juniori si U23, sportivul trebuie sa se încadreze în timpul total şi să nu depaseasca timpii pe probe.

Pentru Copii 11-13 ani, distanţele de test sunt 200 metri înot si 1,2 km alergare. Nu va exista lot naţional la această categorie, ci numai o evaluare a cluburilor si a copiilor. La aceasta categorie nu sunt impuse bareme de timpi.

Neprezentarea la aceste teste si bareme de verificare la categoriile de cadeţi, juniori, U23 şi elite, respectiv rezultatele obţinute sub baremele de verificare la juniori, U23 şi elite, atrage după sine neconvocarea sportivului respectiv la Loturile Naţionale si nefinanţarea sa pentru cantonamente si concursuri internaţionale.

Înscriere individuala Cupa Federatiei 2019

ATENTIE! Nu pot fi inscrisi copiii nascuti in si dupa anul 2009!

Înscriere multipla (pentru cluburi) Cupa Federatiei 2019

Fiecare club poate inscrie maximum 15 sportivi!
ATENTIE! Nu pot fi inscrisi copiii nascuti in si dupa anul 2009!







Concurenti inscrisi

Nr. Nume Prenume Club Anul
nasterii
Categorie Sex Nr.
Legit.
1 Romas Catalin Olimpia Bucuresti 2000 juniori masculin
2 Zamfir Victor 1977 age-group 40-49 masculin 671
3 Hodina Razvan Aqua Sport Galati 2004 cadeti masculin 1051
4 Frunza Ingrid-Ioana 2007 copii 12 ani feminin
5 Tranulea Cristian Virgil Bike Squad 2000 juniori masculin
6 Agapie Ionel 1955 age-group +60 masculin 803
7 Cralea Denisa Aqua Vita Delta 2005 cadeti feminin 1028
8 Mehedintiu George Aqua Vita Delta 2002 juniori masculin 1079
9 Neculai Matei Aqua Vita Delta 2006 copii 13 ani masculin 1083
10 Safca Mihai Aqua Vita Delta 2005 cadeti masculin 1076
11 Safca Dumitrel Aqua Vita Delta 2001 juniori masculin 1077
12 Matei Bobarnac Andreea Maria Olimpia Bucuresti 2002 juniori feminin
13 Ion Alex Delfinul Bucuresti 1998 U23 masculin 122
14 Otelea Radu Steaua Bucuresti 1986 age-group 30-39 masculin
15 Udeanu Younes MSWT 2007 copii 12 ani masculin 1046
16 Braticevici Carmen Elena MSWT 2006 copii 13 ani feminin 1047
17 Sterescu Cristina Mihaela MSWT 2004 cadeti feminin 829
18 Bondei Radu Gabriel MSWT 2004 cadeti masculin 1003
19 Iatan Ilinca Maria MSWT 2007 copii 12 ani feminin 1042
20 Iordache Andreea Diana MSWT 2003 cadeti feminin 1006
21 Frant Madalina MSWT 2001 juniori feminin 179
22 Notretu Arian Cristian MSWT 2005 cadeti masculin 1324
23 Jeles Alexa Maria MSWT 2008 copii 11 ani feminin 1048
24 Dobre Ana Maria MSWT 2004 cadeti feminin 1322
25 David Sonia Maria H2O Team 2006 copii 13 ani feminin
26 Ionescu Adriana H2O Team 2006 copii 13 ani feminin
27 Todea Alexandru H2O Team 2002 juniori masculin
28 Bajko Peter H2O Team 2007 copii 12 ani masculin
29 Ban Radu H2O Team 2006 copii 13 ani masculin
30 Craciun Andra Flavia H2O Team 2005 cadeti feminin
31 Rusu Codrin H2O Team 2004 cadeti masculin
32 Ioncio Carina Ayana H2O Team 2005 cadeti feminin
33 Tamas Eduard H2O Team 2006 copii 13 ani masculin
34 Remzing Vlad Aquasport Timisoara 2001 juniori masculin
35 Rusu Eremia Bianca Steaua Bucuresti 2007 copii 12 ani feminin 144
36 Dobre Kalman Toma MSWT 2006 copii 13 ani masculin 1323
37 Pap Tamas MSWT 2005 cadeti masculin 1010
38 Pap Gergo MSWT 2008 copii 11 ani masculin 1045
39 Bobocea Mihai Adrian MSWT 1981 age-group 30-39 masculin 538
40 Popescu Corneliu MSWT 1960 age-group 50-59 masculin 708
41 Despina Stefan Aqua Vita Delta 2007 copii 12 ani masculin 824
42 Ciortan Cosmin Aqua Vita Delta 2007 copii 12 ani masculin 823
43 Macavei Raluca Aqua Vita Delta 2008 copii 11 ani feminin 827
44 Tincu Livia Aqua Vita Delta 2005 cadeti feminin 1078
45 Hodina Mihaela Aqua Sport Galati 1973 age-group 40-49 feminin 779
46 Budisan Dayana Politehnica Cluj 2000 juniori feminin 167
47 Boca Gabriel Politehnica Cluj 2002 juniori masculin 177
48 Chis Ariana Politehnica Cluj 2005 cadeti feminin 1060
49 Szabo Sara Politehnica Cluj 2004 cadeti feminin 1061
50 Chindris Mihai Politehnica Cluj 1997 U23 masculin 717
51 Kovacs Szabolcs Politehnica Cluj 1997 U23 masculin 132
52 Chis Andrei Politehnica Cluj 1999 U23 masculin 165
53 Vladar Ede Aqua 01 Cluj 2005 cadeti masculin 1067
54 Terebesi Nandor Aqua 01 Cluj 2005 cadeti masculin 1073
55 Pop Radu Aqua 01 Cluj 2006 copii 13 ani masculin 1070
56 Pop Ovidiu Marius Aqua 01 Cluj 2004 cadeti masculin 1064
57 Fizesan Alexandru Aqua 01 Cluj 2005 cadeti masculin 1062
58 Sviders Catalin Aqua 01 Cluj 2005 cadeti masculin 148
59 Abiculesei Mihnea Aqua 01 Cluj 2008 copii 11 ani masculin 150
60 Rusu Horea Aqua 01 Cluj 2005 cadeti masculin 1063
61 Banciog Marcel Aqua Sport Galati 1976 age-group 40-49 masculin
62 Mihai Teodora Maria Aqua Sport Galati 2007 copii 12 ani feminin
63 Radu Ariana Maria Aqua Sport Galati 2006 copii 13 ani feminin
64 Pocora Vlad Aqua Vita Delta 2007 copii 12 ani masculin 825
65 Popa Bogdan Danube Swim Club 2008 copii 11 ani masculin
66 Dudau Delia Danube Swim Club 2003 cadeti feminin
67 Ragea David Danube Swim Club 2007 copii 12 ani masculin
68 Burlui Alexia Danube Swim Club 2006 copii 13 ani feminin
69 Ghetau Maria Danube Swim Club 2006 copii 13 ani feminin
70 Stratulat Albert Danube Swim Club 2002 juniori masculin
71 Constantin Teodora Danube Swim Club 2003 cadeti feminin
72 Scurtu Alexia Politehnica Cluj 2003 cadeti feminin
73 Butuc Matei Politehnica Cluj 2005 cadeti masculin
74 Catana Vlad Atena Constanta 2004 cadeti masculin 91
75 Teodor Cosmin Atena Constanta 2006 copii 13 ani masculin 93
76 Badea Ioana Alexandra Atena Constanta 2006 copii 13 ani feminin 87
77 Badea Rares Atena Constanta 2007 copii 12 ani masculin 89
78 Teisanu Darius Atena Constanta 2007 copii 12 ani masculin 92
79 Blejan David Marian Atena Constanta 2006 copii 13 ani masculin 95
80 Munteanu Maria Atena Constanta 2007 copii 12 ani feminin 90
81 Ioan Ilona Atena Constanta 2006 copii 13 ani feminin
82 Lupascu Robert Atena Constanta 2007 copii 12 ani masculin
83 Danilov Anastasia Raisa Danube Swim Club 2007 copii 12 ani feminin 77
84 Gelea Andrei Olimpia Bucuresti 2004 cadeti masculin 1004
85 Soare Darius Ionut Seven Athletic 2004 cadeti masculin
86 Perjoiu Alice-Gabriela Seven Athletic 2003 cadeti feminin
87 Panait Rares-Alexandru Seven Athletic 2004 cadeti masculin
88 Meghea Dominic Andrei Seven Athletic 2003 cadeti masculin
89 Besenyei Ana Bucharest Sport Club 2004 cadeti feminin 62
90 Nanulescu Alexandru Bucharest Sport Club 2004 cadeti masculin 1075
91 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 2005 cadeti masculin 1099
92 Baicu Patrick Bucharest Sport Club 2005 cadeti masculin 1104
93 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 2006 copii 13 ani masculin 1105
94 Neagu Rebecca Bucharest Sport Club 2006 copii 13 ani feminin 1102
95 Stroe Ana Bucharest Sport Club 2006 copii 13 ani feminin 1092
96 Grigoriu Lucas Bucharest Sport Club 2005 cadeti masculin 1100
97 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 2005 cadeti masculin 1091
98 Buhoci Octavian Bucharest Sport Club 2006 copii 13 ani masculin 1089
99 Macovei Mara Bucharest Sport Club 2007 cadeti feminin 1107
100 Grigoriu Daria Bucharest Sport Club 2005 cadeti feminin
101 Mihai Leontin Seven Athletic 1974 age-group 40-49 masculin
102 Mihai Maria Seven Athletic 2008 copii 11 ani feminin
103 Iosif Daniel 1986 age-group 30-39 masculin
104 Popa Dragos MSWT 2007 copii 12 ani masculin
105 Pascanu Iulian Andrei 2007 copii 12 ani masculin
106 Nistoroiu Ionut MSWT 1976 age-group 40-49 masculin
107 Dinu Andrei Daniel MSWT 2006 copii 13 ani masculin
108 Aleonte Ionel TRIDENT TRIATHLON TEAM 1951 age-group +60 masculin 273
109 Bocai Vlad TRIDENT TRIATHLON TEAM 2006 copii 13 ani masculin
110 Chesler Alexandru TRIDENT TRIATHLON TEAM 1979 age-group 40-49 masculin 667
111 Chesler Robert TRIDENT TRIATHLON TEAM 2006 copii 13 ani masculin 1057
112 Coteanu Maria TRIDENT TRIATHLON TEAM 2003 juniori feminin 1320
113 Dulgheroiu Diana TRIDENT TRIATHLON TEAM 2008 copii 11 ani feminin
114 Ermilov David TRIDENT TRIATHLON TEAM 2006 copii 13 ani masculin
115 Ion Larisa TRIDENT TRIATHLON TEAM 2006 copii 13 ani feminin
116 Mitan Maia TRIDENT TRIATHLON TEAM 2006 copii 13 ani feminin
117 Osmen Ayar TRIDENT TRIATHLON TEAM 2007 copii 12 ani masculin
118 Pazu Andrei TRIDENT TRIATHLON TEAM 2007 copii 12 ani masculin
119 Pazu Mihnea TRIDENT TRIATHLON TEAM 2004 cadeti masculin 1059
120 Popa Robert TRIDENT TRIATHLON TEAM 2002 juniori masculin 1318
121 Potecasu Luca TRIDENT TRIATHLON TEAM 2005 cadeti masculin
122 Simion Marian TRIDENT TRIATHLON TEAM 2005 cadeti masculin 1035
123 Singuran Amalia TRIDENT TRIATHLON TEAM 2007 copii 12 ani feminin
124 Lefter Delia TRIDENT TRIATHLON TEAM 2008 copii 11 ani feminin
125 Serbu Matei TRIDENT TRIATHLON TEAM 2008 copii 11 ani masculin
126 Sima Sara TRIDENT TRIATHLON TEAM 2007 copii 12 ani feminin
127 Singuran Darius TRIDENT TRIATHLON TEAM 2004 cadeti masculin

Liste de start

Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 1
GRUPA 1
1 Jeles Alexa Maria MSWT 2008 copii 11 ani F
2 Macavei Raluca AVDT 2008 copii 11 ani F
3 Mihai Maria SEVE 2008 copii 11 ani F
GRUPA 2
4 Dulgheroiu Diana TRID 2008 copii 11 ani F
5 Lefter Delia TRID 2008 copii 11 ani F
6 Pap Gergo MSWT 2008 copii 11 ani F
GRUPA 3
7 Abiculesei Mihnea AGCL 2008 copii 11 ani F
8 Popa Bogdan DANU 2008 copii 11 ani F
9 Serbu Matei TRID 2008 copii 11 ani F
GRUPA 4
10 Macovei Mara BSCB 2007 copii 11 ani F
11 Frunza Ingrid-Ioana 2007 copii 12 ani F
12 Iatan Ilinca Maria MSWT 2007 copii 12 ani F
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 2
GRUPA 1
13 Rusu Eremia Bianca STEA 2007 copii 12 ani F
14 Mihai Teodora Maria AQGL 2007 copii 12 ani F
15 Munteanu Maria ATEN 2007 copii 12 ani F
GRUPA 2
16 Danilov Anastasia Raisa DANU 2007 copii 12 ani F
17 Singuran Amalia TRID 2007 copii 12 ani F
18 Sima Sara TRID 2007 copii 12 ani F
GRUPA 3
19 Udeanu Younes MSWT 2007 copii 12 ani M
20 Bajko Peter H20M 2007 copii 12 ani M
21 Despina Stefan AVDT 2007 copii 12 ani M
GRUPA 4
22 Ciortan Cosmin AVDT 2007 copii 12 ani M
23 Pocora Vlad AVDT 2007 copii 12 ani M
24 Ragea David DANU 2007 copii 12 ani M
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 3
GRUPA 1
25 Badea Rares ATEN 2007 copii 12 ani M
26 Teisanu Darius ATEN 2007 copii 12 ani M
27 Lupascu Robert ATEN 2007 copii 12 ani M
GRUPA 2
28 Popa Dragos MSWT 2007 copii 12 ani M
29 Pascanu Iulian Andrei 2007 copii 12 ani M
30 Osmen Ayar TRID 2007 copii 12 ani M
GRUPA 3
31 Pazu Andrei TRID 2007 copii 12 ani M
32 Braticevici Carmen Elena MSWT 2006 copii 13 ani F
33 David Sonia Maria H2OM 2006 copii 13 ani F
GRUPA 4
34 Ionescu Adriana H2OM 2006 copii 13 ani F
35 Radu Ariana Maria AQGL 2006 copii 13 ani F
36 Burlui Alexia DANU 2006 copii 13 ani F
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 4
GRUPA 1 DANU
37 Ghetau Maria DANU 2006 copii 13 ani F
38 Badea Ioana Alexandra ATEN 2006 copii 13 ani F
39 Ioan Ilona ATEN 2006 copii 13 ani F
GRUPA 2
40 Neagu Rebecca BSCB 2006 copii 13 ani F
41 Stroe Ana BSCB 2006 copii 13 ani F
42 Ion Larisa TRID 2006 copii 13 ani F
GRUPA 3
43 Mitan Maia TRID 2006 copii 13 ani F
44 Neculai Matei AVDT 2006 copii 13 ani M
45 Ban Radu H20M 2006 copii 13 ani M
GRUPA 4
46 Tamas Eduard H2OM 2006 copii 13 ani M
47 Dobre Kalman Toma MSWT 2006 copii 13 ani M
48 Pop Radu AQCL 2006 copii 13 ani M
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 5
GRUPA 1
49 Teodor Cosmin ATEN 2006 copii 13 ani M
50 Blejan David Marian ATEN 2006 copii 13 ani M
51 Martoiu Andrei BSCB 2006 copii 13 ani M
GRUPA 2
52 Buhoci Octavian BSCB 2006 copii 13 ani M
53 Dinu Andrei Daniel MSWT 2006 copii 13 ani M
54 Bocai Vlad TRID 2006 copii 13 ani M
GRUPA 3
55 Chesler Robert TRID 2006 copii 13 ani M
56 Ermilov David TRID 2006 copii 13 ani M
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 6
GRUPA 1
57 Meghea Dominic Andrei SEVE 2003 cadeti M
58 Hodina Razvan AQGL 2004 cadeti M
59 Bondei Radu Gabriel MSWT 2004 cadeti M
60 Rusu Codrin H2OM 2004 cadeti M
GRUPA 2
61 Pop Ovidiu Marius AQCL 2004 cadeti M
62 Catana Vlad ATEN 2004 cadeti M
63 Gelea Andrei OLIM 2004 cadeti M
64 Soare Darius Ionut SEVE 2004 cadeti M
GRUPA 3
65 Panait Rares-Alexandru SEVE 2004 cadeti M
66 Nanulescu Alexandru BSCB 2004 cadeti M
67 Pazu Mihnea TRID 2004 cadeti M
68 Singuran Darius TRID 2004 cadeti M
GRUPA 4
69 Safca Mihai AVDT 2005 cadeti M
70 Notretu Arian Cristian MSWT 2005 cadeti M
74 Pap Tamas MSWT 2005 cadeti M
72 Vladar Ede AQCL 2005 cadeti M
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 7
GRUPA 1
73 Terebesi Nandor AQCL 2005 cadeti M
74 Fizesan Alexandru AQCL 2005 cadeti M
75 Sviders Catalin AQCL 2005 cadeti M
76 Rusu Horea AQCL 2005 cadeti M
GRUPA 2
77 Butuc Matei POLI 2005 cadeti M
78 Petrascu Matei BSCB 2005 cadeti M
79 Baicu Patrick BSCB 2005 cadeti M
80 Grigoriu Lucas BSCB 2005 cadeti M
GRUPA 3
81 Baluta Mihnea BSCB 2005 cadeti M
82 Potecasu Luca TRID 2005 cadeti M
83 Simion Marian TRID 2005 cadeti M
GRUPA 4
84 Iordache Andreea Diana MSWT 2003 cadeti F
85 Constantin Teodora DANU 2003 cadeti F
86 Scurtu Alexia POLI 2003 cadeti F
87 Perjoiu Alice-Gabriela SEVE 2003 cadeti F
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 8
GRUPA 1
88 Coteanu Maria TRID 2003 cadeti F
89 Sterescu Cristina Mihaela MSWT 2004 cadeti F
90 Dobre Ana Maria MSWT 2004 cadeti F
91 Szabo Sara POLI 2004 cadeti F
GRUPA 2
92 Besenyei Ana BSCB 2004 cadeti F
93 Cralea Denisa AVDT 2005 cadeti F
94 Craciun Andra Flavia H2OM 2005 cadeti F
95 Ioncio Carina Ayana H2OM 2005 cadeti F
GRUPA 3
96 Tincu Livia AVDT 2005 cadeti F
97 Chis Ariana POLI 2005 cadeti F
98 Grigoriu Daria BSCB 2005 cadeti F
GRUPA 4
99 Matei Bobarnac Andreea Maria OLIM 2002 juniori F
100 Budisan Dayana POLI 2000 juniori F
101 Frant Madalina MSWT 2001 juniori F
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 9
GRUPA 1
102 Tranulea Cristian Virgil BISQ 2000 juniori M
103 Safca Dumitrel AVDT 2001 juniori M
104 Remzing Vlad AQTM 2001 juniori M
105 Mehedintiu George AVDT 2002 juniori M
GRUPA 2
106 Todea Alexandru H20M 2002 juniori M
107 Boca Gabriel POLI 2002 juniori M
108 Stratulat Albert DANU 2002 juniori M
109 Popa Robert TRID 2002 juniori M
GRUPA 3
110 Chis Andrei POLI 1999 U23 M
111 Ion Alex DELF 1998 U23 M
112 Chindris Mihai POLI 1997 U23 M
113 Kovacs Szabolcs POLI 1997 U23 M
GRUPA 4
114 Otelea Radu STEA 1986 30-39 M
115 Iosif Daniel 1986 30-39 M
116 Bobocea Mihai Adrian MSWT 1981 30-39 M
117 Chesler Alexandru TRID 1979 40-49 M
Nr. Nume prenume Club DOB Categorie Sex
SERIA 10
GRUPA 1
118 Zamfir Victor 1977 40-49 M
119 Banciog Marcel AQGL 1976 40-49 M
120 Nistoroiu Ionut MSWT 1976 40-49 M
GRUPA 1
121 Mihai Leontin SEVE 1974 40-49 M
122 Hodina Mihaela AQGL 1973 40-49 F
123 Popescu Corneliu MSWT 1960 40-49 M
GRUPA 1
124 Agapie Ionel 1955 60 M
125 Aleonte Ionel TRID 1951 60 M