Calendar

Feb
29
Sat
2020
Campionatul European de Wintertriathlon 2020 – Cheile Gradistei @ Cheile Gradistei
Feb 29 – Mar 1 all-day

Campionatul European de Wintertriathlon 2020
Cheile Gradistei

Mar
14
Sat
2020
Cupa Federatiei – Memorial Klosz Peter – Izvorani @ Izvorani
Mar 14 all-day

Cupa Federatiei – Memorial Klosz Peter
Izvorani

Apr
25
Sat
2020
Campionatul National Duathlon – Cluj Napoca – etapa YOU3/I @ Cluj Napoca
Apr 25 all-day

Campionatul National Duathlon
Cluj Napoca
Etapa YOU3/I

May
30
Sat
2020
Fara Asfalt la Mare Cross Triathlon – 2 Mai @ 2 Mai
May 30 all-day

Fara Asfalt la Mare Cross Triathlon
2 Mai

Xman Oradea – etapa HTS/I si LTS/I @ Oradea
May 30 all-day

Xman Oradea
Etapa HTS/I
Etapa LTS/I

Jun
7
Sun
2020
Campionatul National Aquathlon – Izvorani – etapa YOU3/II @ Izvorani
Jun 7 all-day

Campionatul National Aquathlon
Izvorani
Etapa YOU3/II

Jun
20
Sat
2020
Campionat European de Cross Triathlon – Mures – etapa CTS/I @ Targu Mures
Jun 20 all-day

Campionat European de Cross Triathlon
Targu Mures
Etapa CTS/I

Jun
23
Tue
2020
Campionat European de Cross Duathlon – Mures @ Targu Mures
Jun 23 all-day

Campionat European de Cross Duathlon
Targu Mures

Jul
5
Sun
2020
Triatlon Colibita – etapa CTS/II @ Colibita, Bistrita Nasaud
Jul 5 all-day

Colibita – Bistrita Nasaud
Etapa CTS/II

Jul
11
Sat
2020
Xsalt Sf. Ana – Baile Tusnad – etapa CTS/III @ Baile Tusnad
Jul 11 all-day

Xsalt Sf. Ana
Baile Tusnad
Etapa CTS/III

Jul
25
Sat
2020
Triathlon Cluj – Tarnita – etapa CTS/IV @ Tarnita, Cluj
Jul 25 all-day

Triathlon Cluj
Tarnita
Eetapa CTS/IV

Aug
8
Sat
2020
Triatlon Izvorani – etapa YOU3/III @ Snagov
Aug 8 – Aug 9 all-day

Triatlon Izvorani
Campionatul National de Supersprint
Izvorani, Baza Navasart
Etapa YOU3/III

Aug
15
Sat
2020
Endurace Triathlon – Belis – etapa HTS/III si RTS/I @ Belis
Aug 15 all-day

Endurace Triathlon
Belis
Etapa HTS/III
Etapa RTS/I

Aug
22
Sat
2020
Haromszek Triatlon – Campionatul National Cross Triathlon – Sf. Gheorghe – etapa CTS/V @ Sf. Gheorghe, Covasna
Aug 22 all-day

Haromszek Triatlon – Campionatul National Cross Triathlon
Sf. Gheorghe, Covasna
Etapa CTS/V

Aug
28
Fri
2020
Delta Rowmania Triathlon – Campionatul National de Triathlon – Tulcea – etapa YOU3/IV SI RTS/II @ Tulcea
Aug 28 – Aug 29 all-day

Delta Rowmania Triathlon – Campionatul National de Triathlon
Tulcea
Etapa YOU3/IV
Etapa RTS/II

Sep
5
Sat
2020
Transfier & Dracula Extrem Triathlon – Vidraru – etapa HTS/IV si LTS/III @ Vidraru
Sep 5 all-day

Transfier & Dracula Extrem Triathlon
Vidraru
Eetapa HTS/IV
Etapa LTS/III

Sep
12
Sat
2020
Multisport Festival Buftea – etapa RTS/III @ Buftea
Sep 12 – Sep 13 all-day

Multisport Festival Buftea
Buftea
Etapa RTS/III

Sep
19
Sat
2020
H3RO Mamaia – Cupa Europeana de Triathlon – Constanta – etapa HTS/V si RTS/III @ Constanta
Sep 19 – Sep 20 all-day

H3RO Mamaia – Cupa Europeana de Triathlon
Constanta
Etapa HTS/V
Etapa RTS/III

Sep
26
Sat
2020
Campionatul National de Cross Duathlon – Cornesti @ Cornesti
Sep 26 all-day

Campionatul National de Cross Duathlon
Cornesti