Concurenti Inscrisi

Nr. Concurent Club Anul nasterii Categorie
1 Blaga Dea 2009 Copii 9-10 ani feminin
2 Fratila Serban Aqua Galati Age group 45-49 ani masculin
3 Manac Antoanela Atena Sport Club 1995 Elite – feminin
4 Iliescu Silviu 1977 Age group 40-44 ani masculin
5 Isopescu Ioana 1974 Age group 45-49 ani feminin
6 Zamfir Victor 1977 Age group 40-44 ani masculin
7 Matei Bobârnac Andreea Maria CS Olimpia 2002 Juniori 17-19 ani – feminin
8 Popa Daniel 2009 Copii 9-10 ani – masculin
9 Popa Cristian 2006 Copii 11-13 ani – masculin
10 Nistoroiu Denisa Maria Master Swim And Tri 2010 Copii 9-10 ani – feminin
11 Bobocea Anais Master Swim And Tri 2009 Copii 9-10 ani – feminin
12 Dinu David Master Swim And Tri 2010 Copii 9-10 ani – masculin
13 Dinu Matei Master Swim And Tri 2010 Copii 9-10 ani – masculin
14 Pascanu Andrei Iulian Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – masculin
15 Popa Dragos Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – masculin
16 Dinu Andrei Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – masculin
17 Dobre Kalman Toma Master Swim And Tri 2006 Copii 11-13 ani – masculin
18 Udeanu Younes Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – masculin
19 Braticevici Carmen Elena Master Swim And Tri 2006 Copii 11-13 ani – feminin
20 Braticevici Isabel Master Swim And Tri 2011 Copii 7-8 ani – feminin
21 Iatan Ilinca Maria Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – feminin
22 Bondei Radu Gabriel Master Swim And Tri 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
23 Neagu Tudor Cristian Master Swim And Tri 2006 Copii 11-13 ani – masculin
24 Pap Tamas Master Swim And Tri 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
25 Sterescu Cristiana Mihaela Master Swim And Tri 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
26 Iordache Andreea Diana Master Swim And Tri 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
27 Notretu Arian Cristian Master Swim And Tri 2005 Paratriatlon – masculin
28 Jeles Alexa Maria Master Swim And Tri 2008 Copii 11-13 ani – feminin
29 Dobre Ana Maria Master Swim And Tri 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
30 Pap Gergo Master Swim And Tri 2008 Copii 11-13 ani – masculin
31 Popescu Corneliu Master Swim And Tri 1960 Age group 55-59 ani – masculin
32 Frant Madalina Master Swim And Tri 2001 Juniori 17-19 ani – feminin
33 Alex Ion Delfinul Bucuresti 1998 Elite – masculin
34 Rusu Eremia Bianca Ioana CSA Steaua Bucuresti 2007 Copii 11-13 ani – feminin
35 Romas Catalin Olimpia Bucuresti 2000 Juniori 17-19 ani – masculin
36 Balog Henrietta CSM Miercurea Ciuc 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
37 Besenyei Anna-Maria Bucharest Sport Club 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
38 Nistoroiu Daniel Master Swim And Tri 1980 Paratriatlon – masculin
39 Abiculesei Mihnea CS Politehnica Cluj 2008 Copii 11-13 ani – masculin
40 Vladar Ede CS Politehnica Cluj 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
41 Sviderski Catalin CS Politehnica Cluj 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
42 Fizesan Alexandru CS Politehnica Cluj 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
43 Chifor Denis CS Politehnica Cluj 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
44 Chis Ariana CS Politehnica Cluj 2005 Cadeti 14-16 ani – feminin
45 Szabo Sara CS Politehnica Cluj 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
46 Pop Ovidiu CS Politehnica Cluj 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
47 Scurtu Alexia CS Politehnica Cluj 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
48 Boca Gabi CS Politehnica Cluj 2002 Juniori 17-19 ani – masculin
49 Rogoz Erick CS Politehnica Cluj 2001 Juniori 17-19 ani – masculin
50 Budisan Dayana CS Politehnica Cluj 2000 Juniori 17-19 ani – feminin
51 Pojar Rebecca CS Politehnica Cluj 2000 Juniori 17-19 ani – feminin
52 Chis Andrei CS Politehnica Cluj 1999 U23 20-23 ani – masculin
53 Chindris Mihai CS Politehnica Cluj 1997 U23 20-23 ani – masculin
54 Stan Adriana Cornelia CS Politehnica Cluj 1985 Age group 30-34 ani feminin
55 Dudau Luca Danube Swim Club Galati 2010 Copii 9-10 ani – masculin
56 Necula Robert Danube Swim Club Galati 2010 Copii 9-10 ani – masculin
57 Stefanopol Eva Danube Swim Club Galati 2011 Copii 7-8 ani – feminin
58 Danilov Raisa Danube Swim Club Galati 2007 Copii 11-13 ani – feminin
59 Popa Bogdan Danube Swim Club Galati 2008 Copii 11-13 ani – masculin
60 Ragea David Danube Swim Club Galati 2007 Copii 11-13 ani – masculin
61 Ghetau Maria Danube Swim Club Galati 2006 Copii 11-13 ani – feminin
62 Burlui Alexia Danube Swim Club Galati 2006 Copii 11-13 ani – feminin
63 Constantin Teodora Danube Swim Club Galati 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
64 Dudau Delia Danube Swim Club Galati 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
65 Stratulat Albert Danube Swim Club Galati 2002 Juniori 17-19 ani – masculin
66 Catana Vlad ACS Atena Sport Club 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
67 Popa Carol ACS Atena Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – masculin
68 Badea Ioana ACS Atena Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – feminin
69 Ioan Ilona ACS Atena Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – feminin
70 Blejan David ACS Atena Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – masculin
71 Calina Crina ACS Atena Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – feminin
72 Munteanu Maria ACS Atena Sport Club 2007 Copii 11-13 ani – feminin
73 Calinic Rares ACS Atena Sport Club 2007 Copii 11-13 ani – masculin
74 Badea Rares ACS Atena Sport Club 2007 Copii 11-13 ani – masculin
75 Lupascu Robert ACS Atena Sport Club 2007 Copii 11-13 ani – masculin
76 Jipescu David ACS Atena Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – masculin
77 Calina Radu ACS Atena Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – masculin
78 Catana Anisia ACS Atena Sport Club 2010 Copii 9-10 ani – feminin
79 Tanase Catalin Bucharest Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – masculin
80 Dinca Ana Bucharest Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – feminin
81 Baluta Mihnea Bucharest Sport Club 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
82 Mindrila Mario 2008 Copii 11-13 ani – masculin
83 Teodor Cosmin 2006 Copii 11-13 ani – masculin
84 Tranulea Cristian-Virgil ACS Bike Squad 2000 Juniori 17-19 ani – masculin
85 Burlacu Anamaria Elena 2007 Copii 11-13 ani – feminin
86 Aleonte Ionel Trident Triathlon Team 1951 Age group +60 ani – masculin
87 Draghici Eric Bucharest Sport Club 2009 Copii 9-10 ani – masculin
88 Grigoriu Victor Bucharest Sport Club 2009 Copii 9-10 ani – masculin
89 Radu David Bucharest Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – masculin
90 Vilcu Raluca Bucharest Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – feminin
91 Ambrozie Ilinca Bucharest Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – feminin
92 Dragota Adrian Bucharest Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – masculin
93 Lazar Timeea Bucharest Sport Club 2007 Copii 11-13 ani – feminin
94 Macovei Mara Bucharest Sport Club 2007 Copii 11-13 ani – feminin
95 Martoiu Andrei Bucharest Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – masculin
96 Buhoci Octavian Bucharest Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – masculin
97 Neagu Rebecca Bucharest Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – feminin
98 Petrascu Matei Bucharest Sport Club 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
99 Stroe Ana Bucharest Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – feminin
100 Baicu Patrick Bucharest Sport Club 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
101 Toma Alexandru Bucharest Sport Club 1991 Elite – masculin
102 Stoian Andrei Bucharest Sport Club 2006 Copii 11-13 ani – masculin
103 Grigoriu Lucas Bucharest Sport Club 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
104 Grigoriu Daria Bucharest Sport Club 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
105 Cirtog Filip Bucharest Sport Club 2003 Cadeti 14-16 ani – masculin
106 Safca Dumitrel Aqua Vita Delta Tulcea 2001 Juniori 17-19 ani – masculin
107 Safca Mihai Aqua Vita Delta Tulcea 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
108 Ivanov Emilian Aqua Vita Delta Tulcea 2002 Juniori 17-19 ani – masculin
109 Neculai Matei Aqua Vita Delta Tulcea 2006 Copii 11-13 ani – masculin
110 Ciortan Cosmin Aqua Vita Delta Tulcea 2007 Copii 11-13 ani – masculin
111 Despina Stefan Aqua Vita Delta Tulcea 2007 Copii 11-13 ani – masculin
112 Avram Denisa Aqua Vita Delta Tulcea 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
113 Cralea Denisa Aqua Vita Delta Tulcea 2005 Cadeti 14-16 ani – feminin
114 Tincu Livia Aqua Vita Delta Tulcea 2005 Cadeti 14-16 ani – feminin
115 Puscuta Alexandra Aqua Vita Delta Tulcea 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
116 Macavei Raluca Aqua Vita Delta Tulcea 2008 Copii 11-13 ani – feminin
117 Dominic Andrei Meghea Seven Sport Club 2003 Cadeti 14-16 ani – masculin
118 Darius Ionut Soare Seven Sport Club 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
119 Rares Alexandru Panait Seven Sport Club 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
120 Alice Gabriela Perjoiu Seven Sport Club 2003 Cadeti 14-16 ani – feminin
121 Maria Loredana Voicu Seven Sport Club 2002 Juniori 17-19 ani – feminin
122 Hliban Gabriel CSA Steaua Bucuresti 2002 Juniori 17-19 ani – masculin
123 Grigorescu Beatrice Master Swim And Tri 2006 Copii 11-13 ani – feminin
124 Iosif Daniel 1986 Age group 30-34 ani – masculin
125 Vaduva Catalin-Gabriel 2009 Copii 9-10 ani – masculin
126 Vaduva Mihai 2009 Copii 9-10 ani – masculin
127 Vaduva Ana 2012 Copii 7-8 ani – feminin
128 Jascau Alessia Seven Sport Club 2005 Cadeti 14-16 ani – feminin
129 Nedelcu Natalia-Teodora Seven Sport Club 2009 Copii 9-10 ani – feminin
130 Nedelcu Tudor-Vlad Seven Sport Club 2008 Copii 11-13 ani – masculin
131 Ivan Vlad 2010 Copii 9-10 ani – masculin
132 Barbuta David Master Swim And Tri 2010 Copii 9-10 ani – masculin
133 Barbuta Maria Master Swim And Tri 2006 Copii 11-13 ani – feminin
134 Carsin Tudor Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – masculin
135 Bistriceanu Alexandra Master Swim And Tri 2006 Copii 11-13 ani – feminin
136 Crancea Florinel Master Swim And Tri 2009 Copii 9-10 ani – masculin
137 Dan Raisa Alexandra Master Swim And Tri 2010 Copii 9-10 ani – feminin
138 Gavrila Andrei Master Swim And Tri 2007 Copii 11-13 ani – masculin
139 Ionita Andrei Master Swim And Tri 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
140 Lukacs Rebeka Master Swim And Tri 2008 Copii 11-13 ani – feminin
141 Trandafir Elena Master Swim And Tri 2011 Copii 7-8 ani – feminin
142 Trandafir Alex Master Swim And Tri 2009 Copii 9-10 ani – masculin
143 Grigore Ilinca Master Swim And Tri 2011 Copii 7-8 ani – feminin
144 Panait Mihnea Master Swim And Tri 2010 Copii 9-10 ani – masculin
145 Georgescu Anouk Seven Sport Club 2010 Copii 9-10 ani – feminin
146 Gelea Andrei Olimpia 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
147 Eross Hanna CSM Miercurea Ciuc 2006 Copii 11-13 ani – feminin
148 Grigorie Gabriel 1984 Age group 35-39 ani – masculin
149 Picu Vlad Stefan 2012 Copii 7-8 ani – masculin
150 Dragu Stefan Seven Sport Club 2010 Copii 9-10 ani – masculin
151 Chesler Alexandru Dan Trident Triathlon Team 1979 Age group 40-44 ani – masculin
152 Seltea Alex 1981 Age group 35-39 ani – masculin
153 Craciun Andra Flavia H2O Team 2005 Cadeti 14-16 ani – feminin
154 Ioncio Carina Ayana H2O Team 2005 Cadeti 14-16 ani – feminin
155 Petrea Ana H2O Team 2006 Copii 11-13 ani – feminin
156 Ban Radu H2O Team 2006 Copii 11-13 ani – masculin
157 Tamas Eduard H2O Team 2006 Copii 11-13 ani – masculin
158 Minea Irina H2O Team 2007 Copii 11-13 ani – feminin
159 Szekeres Arienn H2O Team 2007 Copii 11-13 ani – feminin
160 Bajko Peter H2O Team 2008 Copii 11-13 ani – masculin
161 Pap Kriszta H2O Team 2008 Copii 11-13 ani – feminin
162 Rusu Codrin H2O Team 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
163 Stroe Anton Marius Bucharest Sport Club 1979 Age group 40-44 ani – masculin
164 Jenei Miklos 1958 Age group +60 ani – masculin
165 Otelea Radu CSA Steaua Bucuresti 1986 Age group 30-34 ani – masculin
166 Zaharia Monica Antal 1979 Age group 40-44 ani feminin
167 Dragici Lucas 2011 Copii 7-8 ani – masculin
168 Popa Robert Ionut 2002 Juniori 17-19 ani – masculin
169 Singuran Darius-Florin 2004 Cadeti 14-16 ani – masculin
170 Simion Stefan 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
171 Chesler Robert-Andrei 2006 Copii 11-13 ani – masculin
172 Potecasu Luca 2005 Cadeti 14-16 ani – masculin
173 Singuran Amalia 2007 Copii 11-13 ani – feminin
174 Ermilov David 2006 Copii 11-13 ani – masculin
175 Elpujan Marco 2009 Copii 9-10 ani – masculin
176 Dulgheroiu Diana 2008 Copii 11-13 ani – feminin