Rezultate

FINALE

Copii 11-13 ani – masculin

Loc Nume Numar concurs Timp
1 Popa Carol 113 00:04:17
2 Teodor Cosmin 115 00:04:20
3 Badea Rares 127 00:04:28
4 Martoiu Andrei 116 00:04:35
5 Neculai Matei 150 00:04:35
6 Popa Cristian 110 00:04:40
7 Jipescu David 134 00:04:43
8 Tamas Eduard 120 00:05:08

Copii 11-13 ani – feminin

Loc Nume Numar concurs Timp
1 Eross Hanna 91 00:04:27
2 Stroe Ana 87 00:04:29
3 Rusu Eremia Bianca Ioana 94 00:04:31
4 Neagu Rebecca 86 00:04:33
5 Ghetau Maria 81 00:04:46
6 Ioan Ilona 84 00:04:51
7 Badea Ioana 83 00:04:53
8 Danilov Raisa 95 00:05:08

SEMIFINALE

Copii 11-13 ani – masculin

Semifinala 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Popa Carol 113 00:04:19 Q
2 Teodor Cosmin 115 00:04:22 Q
3 Martoiu Andrei 116 00:04:24 Q
4 Jipescu David 134 00:04:30 q
5 Ragea David 125 00:04:51
6 Despina Stefan 145 00:05:00
7 Tanase Catalin 136 00:05:07
8 Buhoci Octavian 117 00:05:15

Semifinala 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Badea Rares 127 00:04:32 Q
2 Neculai Matei 150 00:04:34 Q
3 Popa Cristian 110 00:04:35 Q
4 Tamas Eduard 120 00:04:36 q
5 Radu David 139 00:04:44
6 Abiculesei Mihnea 132 00:04:48
7 Blejan David 114 00:04:59
8 Ciortan Cosmin 144 00:05:16

Copii 11-13 ani – feminin

Semifinala 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Badea Ioana 83 00:04:34 Q
2 Ghetau Maria 81 00:04:45 Q
3 Neagu Rebecca 86 00:04:47 Q
4 Ambrozie Ilinca 104 00:05:03
5 Munteanu Maria 96 00:05:03
6 Szekeres Arienn 101 00:05:17
7 Minea Irina 100 00:05:20
8 Dinca Ana 137 00:05:34

Semifinala 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Eross Hanna 91 00:04:30 Q
2 Rusu Eremia Bianca Ioana 94 00:04:33 Q
3 Stroe Ana 87 00:04:35 Q
4 Ioan Ilona 84 00:04:55 q
5 Danilov Raisa 95 00:05:01 q
6 Singuran Amalia 109 00:05:04
7 Iatan Ilinca Maria 93 00:05:14
8 Vilcu Raluca 103 00:05:46

RECALIFICARI

Copii 11-13 ani – masculin

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Martoiu Andrei 116 00:04:41 Q
2 Tamas Eduard 120 00:04:49 Q
3 Tanase Catalin 136 00:04:56 Q
4 Ciortan Cosmin 144 00:04:56 Q
5 Buhoci Octavian 117 00:05:01 Q
6 Blejan David 114 00:05:04 Q
7 Ban Radu 119 00:05:06
8 Ermilov David 147 00:05:06
9 Calina Radu 135 00:05:17

Copii 11-13 ani – feminin

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Dinca Ana 137 00:05:10 Q
2 Iatan Ilinca Maria 93 00:05:12 Q
3 Minea Irina 100 00:05:14 Q
4 Vilcu Raluca 103 00:05:16 Q
5 Pap Kriszta 106 00:05:21
6 Petrea Ana 92 00:05:23
7 Burlui Alexia 82 00:05:24
8 Calina Crina 85 00:05:31

SERII

Copii 11-13 ani – masculin

Seria 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Despina Stefan 145 00:04:58 Q
2 Abiculesei Mihnea 132 00:05:00 Q
3 Dinu Andrei 123 00:05:44
4 Chesler Robert-Andrei 146 00:05:56
5 Pap Gergo 131 00:06:31
6 Pascanu Andrei Iulian 121 00:06:45

Seria 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Popa Carol 113 00:04:34 Q
2 Jipescu David 134 00:04:55 Q
3 Blejan David 114 00:05:11 q
4 Ermilov David 147 00:05:17 q
5 Lupascu Robert 128 00:05:51
6 Popa Bogdan 133 00:06:11
7 Popa Dragos 122 00:06:11

Seria 3

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Neculai Matei 143 00:04:55 Q
2 Radu David 139 00:04:55 Q
3 Tanase Catalin 136 00:04:56 q
4 Tamas Eduard 120 00:05:13 q
5 Udeanu Younes 124 00:05:25
6 Dobre Kalman Toma 111 00:05:41
7 Gavrila Andrei 130 00:07:04

Seria 4

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Teodor Cosmin 115 00:04:25 Q
2 Badea Rares 127 00:04:28 Q
3 Martoiu Andrei 116 00:04:36 q
4 Buhoci Octavian 117 00:05:12 q
5 Ban Radu 119 00:05:21 q
6 Ciortan Cosmin 144 00:05:21 q

Seria 5

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Ragea David 125 00:05:01 Q
2 Popa Cristian 110 00:05:02 Q
3 Calina Radu 135 00:05:15 q
4 Bajko Peter 142 00:05:31
5 Calinic Rares 126 00:05:33
6 Dragota Adrian 140 00:05:40
7 Mindrila Mario 138 00:08:09

Copii 11-13 ani – feminin

Seria 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Stroe Ana 87 00:04:53 Q
2 Ghetau Maria 81 00:04:56 Q
3 Danilov Raisa 95 00:05:22 Q
4 Calina Crina 85 00:05:27 q
5 Pap Kriszta 106 00:05:39 q
6 Macavei Raluca 107 00:06:07
7 Grigorescu Beatrice 88 00:07:19

Seria 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Neagu Rebecca 86 00:04:50 Q
2 Ioan Ilona 84 00:05:08 Q
3 Munteanu Maria 96 00:05:15 Q
4 Petrea Ana 92 00:05:33 q
5 Burlui Alexia 82 00:05:34 q
6 Braticevici Carmen Elena 80 00:05:46
7 Lukacs Rebeka 105 00:06:41
8 Bistriceanu Alexandra 90 00:07:24

Seria 3

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Eross Hanna 91 00:04:54 Q
2 Szekeres Arienn 101 00:05:09 Q
3 Singuran Amalia 109 00:05:10 Q
4 Iatan Ilinca Maria 93 00:05:16 q
5 Minea Irina 100 00:05:21 q
6 Vilcu Raluca 103 00:05:41 q
7 Barbuta Maria 89 00:08:22

Seria 4

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Rusu Eremia Bianca Ioana 94 00:04:48 Q
2 Ambrozie Ilinca 104 00:04:54 Q
3 Dinca Ana 137 00:05:32 Q
4 Jeles Alexa Maria 102 00:05:51
5 Macovei Mara 99 00:06:08
6 Dulgheroiu Diana 108 00:06:38

FINALE

Cadeti 14-16 ani – masculin

Loc Nume Numar concurs Timp
1 Dominic Andrei Meghea 56 00:03:54
2 Sviderski Catalin 66 00:03:58
3 Darius Ionut Soare 68 00:03:59
4 Rares Alexandru Panait 61 00:04:07
5 Catana Vlad 59 00:04:16
6 Safca Mihai 74 00:04:28
7 Fizesan Alexandru 67 00:04:36
8 Vladar Ede 65 00:04:43

Cadeti 14-16 ani – feminin

Loc Nume Numar concurs Timp
1 Iordache Andreea Diana 35 00:04:17
2 Szabo Sara 43 00:04:18
3 Alice Gabriela Perjoiu 50 00:04:19
4 Chis Ariana 45 00:04:21
5 Dudau Delia 39 00:04:29
6 Balog Henrietta 36 00:04:50
7 Cralea Denisa 52 00:04:51
8 Besenyei Anna-Maria 42 00:05:06

SEMIFINALE

Cadeti 14-16 ani – masculin

Semifinala 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Dominic Andrei Meghea 56 00:04:10 Q
2 Darius Ionut Soare 68 00:04:10 Q
3 Rares Alexandru Panait 61 00:04:11 Q
4 Catana Vlad 59 00:04:13 q
5 Fizesan Alexandru 67 00:04:15 q
6 Pop Ovidiu 58 00:04:35
7 Baluta Mihnea 69 00:04:39
8 Bondei Radu Gabriel 57 00:04:55

Semifinala 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Sviderski Catalin 66 00:04:25 Q
2 Safca Mihai 74 00:04:29 Q
3 Vladar Ede 65 00:04:32 Q
4 Potecasu Luca 79 00:04:33
5 Rusu Codrin 63 00:04:38
6 Simion Stefan 78 00:04:41
7 Grigoriu Lucas 72 00:04:59
8 Gelea Andrei 18 00:05:13

Cadeti 14-16 ani – feminin

Semifinala 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Iordache Andreea Diana 35 00:04:28 Q
2 Alice Gabriela Perjoiu 50 00:04:30 Q
3 Chis Ariana 45 00:04:31 Q
4 Besenyei Anna-Maria 42 00:05:09 q
5 Scurtu Alexia 37 00:05:21
6 Ioncio Carina Ayana 48 00:05:40
7 Tincu Livia 53 00:05:59
8 Puscuta Alexandra 49 00:06:07

Semifinala 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Dudau Delia 39 00:04:31 Q
2 Szabo Sara 43 00:04:35 Q
3 Balog Henrietta 36 00:04:56 Q
4 Cralea Denisa 52 00:05:02 q
5 Constantin Teodora 38 00:05:19
6 Craciun Andra Flavia 47 00:05:41
7 Dobre Ana Maria 41 00:05:53
8 Sterescu Cristiana Mihaela 148 00:06:09

SERII

Cadeti 14-16 ani – masculin

Seria 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Sviderski Catalin 66 00:04:33 Q
2 Vladar Ede 65 00:04:42 Q
3 Pop Ovidiu 58 00:04:47 Q
4 Grigoriu Lucas 72 00:04:53 Q
5 Baicu Patrick 71 00:05:12
6 Cirtog Filip 55 00:05:35
7 Nistoroiu Daniel 76 00:08:10

Seria 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Darius Ionut Soare 68 00:04:21 Q
2 Safca Mihai 74 00:04:25 Q
3 Fizesan Alexandru 67 00:04:27 Q
4 Simion Stefan 78 00:04:42 Q
5 Baluta Mihnea 69 00:04:52 q
6 Gelea Andrei 62 00:05:10 q
7 Pap Tamas 64 00:05:34
8 Singuran Darius-Florin 77 00:06:07

Seria 3

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Dominic Andrei Meghea 56 00:04:41 Q
2 Rares Alexandru Panait 61 00:04:42 Q
3 Catana Vlad 59 00:04:42 Q
4 Rusu Codrin 63 00:04:46 Q
5 Potecasu Luca 79 00:04:49 q
6 Bondei Radu Gabriel 57 00:05:06 q
7 Ionita Andrei 73 00:06:13
8 Notretu Arian Cristian 75 00:10:17

Cadeti 14-16 ani – feminin

Seria 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Szabo Sara 43 00:04:36 Q
2 Chis Ariana 45 00:04:37 Q
3 Dobre Ana Maria 41 00:05:58 Q
4 Tincu Livia 53 00:06:04 Q
5 Sterescu Cristiana Mihaela 40 00:06:12 q

Seria 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Iordache Andreea Diana 35 00:04:34 Q
2 Alice Gabriela Perjoiu 50 00:04:55 Q
3 Cralea Denisa 52 00:05:06 Q
4 Scurtu Alexia 37 00:05:21 Q
5 Craciun Andra Flavia 47 00:06:02 q

Seria 3

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Dudau Delia 39 00:04:40 Q
2 Balog Henrietta 36 00:05:01 Q
3 Besenyei Anna-Maria 42 00:05:04 Q
4 Constantin Teodora 38 00:05:28 Q
5 Ioncio Carina Ayana 48 00:05:34 q
6 Puscuta Alexandra 49 00:06:02 Q

FINALE

Open – elite, U23, juniori, Age Group – masculin

Loc Nume Numar concurs Timp
1 Rogoz Erick 23 00:06:08
2 Tranulea Cristian-Virgil 22 00:06:22
3 Romas Catalin 21 00:06:27
4 Chindris Mihai 29 00:06:31
5 Stratulat Albert 25 00:06:31
6 Alex Ion 11 00:06:44
7 Boca Gabi 24 00:06:54
8 Chis Andrei 30 00:08:01

Open – elite, U23, juniori, Age Group – feminin

Loc Nume Numar concurs Timp
1 Pojar Rebecca 1 00:07:01
2 Matei Bobârnac Andreea Maria 2 00:07:58
3 Budisan Dayana 5 00:08:04
4 Frant Madalina 4 00:08:19
5 Maria Loredana Voicu 3 00:10:23

SEMIFINALE

Open – elite, U23, juniori, Age Group – masculin

Semifinala 1

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Rogoz Erick 23 00:06:34 Q
2 Romas Catalin 21 00:06:35 Q
3 Chindris Mihai 29 00:06:36 Q
4 Chis Andrei 30 00:06:48 q
5 Boca Gabi 24 00:06:56 q
6 Hliban Gabriel 26 00:07:41
7 Chesler Alexandru Dan 14 00:08:04
8 Fratila Serban 17 00:08:33

Semifinala 2

Loc Nume Numar concurs Timp Calificat
1 Stratulat Albert 25 00:06:58 Q
2 Alex Ion 11 00:07:19 Q
3 Tranulea Cristian-Virgil 22 00:07:32 Q
4 Toma Alexandru 19 00:07:35
5 Otelea Radu 33 00:07:48
6 Safca Dumitrel 27 00:08:05
7 Ivanov Emilian 28 00:08:09
8 Popa Robert 32 00:08:09

SERII

Open – elite, U23, juniori, Age Group – feminin

Sria 1

1 Pojar Rebecca 1 12:47:43 Q
2 Frant Madalina 4 12:48:27 Q
3 Matei Bobârnac Andreea Maria 2 12:48:41 Q
4 Budisan Dayana 5 12:48:48 Q
5 Maria Loredana Voicu 3 12:50:26 Q
6 Stan Adriana Cornelia 7 12:50:39
7 Zaharia Monoca Anda 9 12:51:22

Open – elite, U23, juniori, Age Group – masculin

Seria 1

1 Tranulea Cristian-Virgil 22 00:07:32 Q
2 Boca Gabi 24 00:07:32 Q
3 Toma Alexandru 19 00:07:53 Q
4 Chis Andrei 30 00:08:24 Q
5 Grigorie Gabriel 13 00:09:21
6 Seltea Alex 12 00:09:34
7 Stroe Anton Marius 31 00:09:50
8 Iosif Daniel 6 00:14:41

Seria 2

1 Rogoz Erick 23 00:07:04 Q
2 Hliban Gabriel 26 00:07:49 Q
3 Popa Robert 32 00:07:59 Q
4 Chesler Alexandru Dan 14 00:07:59 Q
5 Safca Dumitrel 27 00:08:12 q
6 Fratila Serban 17 00:08:23 q
7 Ivanov Emilian 28 00:08:38
8 Jenei Miklos 34 00:10:29

Seria 3

1 Alex Ion 11 00:07:04 Q
2 Romas Catalin 21 00:07:04 Q
3 Stratulat Albert 25 00:07:04 Q
4 Chindris Mihai 29 00:07:16 Q
5 Otelea Radu 33 00:07:50 q
6 Aleonte Ionel 10 00:13:15