Concurenti inscrisi

Concurentii inscrisi la probele individuale la Cupa Snagov Supersprint

Nr. Concurent An Club Categorie
1 ZAPODEANU ANCA 1990 Age group 25-29 ani – feminin
2 ALEONTE IONEL 1951 TRID Age group + 60 ani – masculin
3 MIRON STEFAN ALEXANDRU 1993 SEVE Age group 25-29 ani – masculin
4 DANIEL IOSIF 1986 Age group 30-34 ani – masculin
5 VLAD GABRIEL PERIANU 1987 Age group 30-34 ani – masculin
6 ILIE MONICA 1981 Age group 35-39 ani – feminin
7 CIPRIAN PIETRIS 1980 Age group 35-39 ani – masculin
8 GRIGORE MIHAI 1980 Age group 35-39 ani – masculin
9 ANDREI SORIN 1981 Age group 35-39 ani – masculin
10 CRISTIAN DOICESCU 1981 ATEN Age group 35-39 ani – masculin
11 BOGDAN SERȚE 1984 Age group 35-39 ani – masculin
12 TEOFIC ILDIS 1984 TRID Age group 35-39 ani – masculin
13 GRIGORE IOANA 1976 Age group 40-44 ani – feminin
14 CRALEA MIRCEA 1975 Age group 40-44 ani – masculin
15 BARBU BOGDAN VICTOR 1976 Age group 40-44 ani – masculin
16 FORTU MARIUS 1976 AQGL Age group 40-44 ani – masculin
17 MARGA RADU COSTIN 1976 TRID Age group 40-44 ani – masculin
18 TANDARA IONUT 1977 Age group 40-44 ani – masculin
19 VLADIMIR NITOIU 1977 Age group 40-44 ani – masculin
20 ZAMFIR VICTOR 1977 Age group 40-44 ani – masculin
21 BIRGHILESCU DANIEL 1978 Age group 40-44 ani – masculin
22 CHESLER ALEXANDRU 1979 TRID Age group 40-44 ani – masculin
23 PINTILIE DRAGOS 1979 Age group 40-44 ani – masculin
24 NEUMANN OANA 1972 Age group 45-49 ani – feminin
25 VULLIET FRANÇOIS 1972 RIDE Age group 45-49 ani – masculin
26 PAZU GELU 1973 TRID Age group 45-49 ani – masculin
27 LEBU BOGDAN 1974 SEVE Age group 45-49 ani – masculin
28 MIRON DANIEL FLORIAN 1966 SEVE Age group 50-54 ani – masculin
29 IRIMESCU MIHAI 1967 TRID Age group 50-54 ani – masculin
30 ANGELESCU ADRIAN 1969 Age group 50-54 ani – masculin
31 PAUN MUGUR 1969 Age group 50-54 ani – masculin
32 BITULEANU EMIL 1961 ENER Age group 55-59 ani – masculin
33 ALICE PERJOIU 2003 SEVEN Cadeti 14-16 ani – feminin
34 Coteanu Maria 2003 TRID Cadeti 14-16 ani – feminin
35 PUSCUTA ALEXANDRA 2003 AVDT Cadeti 14-16 ani – feminin
36 SCURTU ALEXIA 2003 POLI Cadeti 14-16 ani – feminin
37 TĂNASE EVELYN 2003 AVDT Cadeti 14-16 ani – feminin
38 BESENYEI ANNA-MARIA 2004 Cadeti 14-16 ani – feminin
39 DAMIAN CASIA 2004 TRID Cadeti 14-16 ani – feminin
40 DOBRE ANA MARIA 2004 MSWT Cadeti 14-16 ani – feminin
41 STERESCU CRISTIANA 2004 MSWT Cadeti 14-16 ani – feminin
42 SZABO SARA 2004 POLI Cadeti 14-16 ani – feminin
43 CRALEA DENISA 2005 AVDT Cadeti 14-16 ani – feminin
44 GANEA ANASTASIA 2005 AVDT Cadeti 14-16 ani – feminin
45 GRIGORIU LUCAS 2005 JSWB Cadeti 14-16 ani – feminin
46 TINCU LIVIA 2005 AVDT Cadeti 14-16 ani – feminin
47 ANDREI SENDROIU 2003 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
48 CIRTOG FILIP 2003 JSWB Cadeti 14-16 ani – masculin
49 DOMINIC ANDREI MEGHEA 2003 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
50 DARIUS IONUT SOARE 2004 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
51 FEKETE DENIS 2004 RIDE Cadeti 14-16 ani – masculin
52 GELEA ANDREI 2004 OLIM Cadeti 14-16 ani – masculin
53 GRIGORIU DARIA 2004 JSWB Cadeti 14-16 ani – masculin
54 Pazu Mihnea 2004 TRID Cadeti 14-16 ani – masculin
55 RARES PANAIT 2004 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
56 SINGURAN DARIUS-FLORIN 2004 TRID Cadeti 14-16 ani – masculin
57 VLAD CATANA 2004 ATEN Cadeti 14-16 ani – masculin
58 ANGELO PATRICK BAICU 2005 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
59 BUTUC MATEI 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
60 CHIFOR DENIS 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
61 FIZESAN ALEXANDRU 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
62 KIS ROBERT 2005 RIDE Cadeti 14-16 ani – masculin
63 MIHNEA VIOREL BALUTA 2005 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
64 NOTRETU ARIAN 2005 MSWT Cadeti 14-16 ani – masculin
65 PETRASCU MATEI 2005 JSWB Cadeti 14-16 ani – masculin
66 POTECASU LUCA 2005 TRID Cadeti 14-16 ani – masculin
67 RUSU HOREA 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
68 SAFCA MIHAI 2005 AVDT Cadeti 14-16 ani – masculin
69 SIMION STEFAN 2005 TRID Cadeti 14-16 ani – masculin
70 SVIDERSKI CATALIN 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
71 TEREBEI NANDOR LASZLO 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
72 VLAD SENDROIU 2005 SEVEN Cadeti 14-16 ani – masculin
73 VLADAR EDE 2005 POLI Cadeti 14-16 ani – masculin
74 CHIS ARIANA 2005 POLI Copii 11-13 ani – feminin
75 BRATICEVICI CARMEN ELENA 2006 MSWT Copii 11-13 ani – feminin
76 CRINA CALINA 2006 ATEN Copii 11-13 ani – feminin
77 DAVID BLEJAN 2006 ATEN Copii 11-13 ani – feminin
78 ILONA IOAN 2006 ATEN Copii 11-13 ani – feminin
79 Ion Larisa 2006 TRID Copii 11-13 ani – feminin
80 Mitan Maia 2006 TRID Copii 11-13 ani – feminin
81 NEAGU IOANA REBECCA 2006 SEVEN Copii 11-13 ani – feminin
82 STROE ANA 2006 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
83 IATAN ILINCA MARIA 2007 MSWT Copii 11-13 ani – feminin
84 LAZAR TIMEEA 2007 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
85 MARIA MUNTEANU 2007 ATEN Copii 11-13 ani – feminin
86 RUSU EREMIA BIANCA 2007 STEA Copii 11-13 ani – feminin
87 Sima Sara 2007 TRID Copii 11-13 ani – feminin
88 SINGURAN AMALIA 2007 TRID Copii 11-13 ani – feminin
89 VULTURESCU ALESSIA 2007 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
90 AMBROZIE ILINCA 2008 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
91 DINCA ANA 2008 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
92 DULGHEROIU DIANA 2008 TRID Copii 11-13 ani – feminin
93 MACAVEI RALUCA 2008 AVDT Copii 11-13 ani – feminin
94 TANASE CATALIN 2008 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
95 VILCU RALUCA 2008 JSWB Copii 11-13 ani – feminin
96 PAP TAMAS 2005 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
97 BIRGHILESCU ALEXANDRU 2006 Copii 11-13 ani – masculin
98 Bocai Vlad 2006 TRID Copii 11-13 ani – masculin
99 CAROL POPA 2006 ATEN Copii 11-13 ani – masculin
100 CHESLER ROBERT-ANDREI 2006 TRID Copii 11-13 ani – masculin
101 CRISTEA EDUARD 2006 JSWB Copii 11-13 ani – masculin
102 DINU ANDREI 2006 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
103 DOBRE KALMAN 2006 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
104 ERMILOV DAVID 2006 TRID Copii 11-13 ani – masculin
105 OCTAVIAN STEFAN BUHOCI 2006 SEVEN Copii 11-13 ani – masculin
106 POP RADU 2006 POLI Copii 11-13 ani – masculin
107 POPA CRISTIAN 2006 UNSB Copii 11-13 ani – masculin
108 RAUL PETRE 2006 ATEN Copii 11-13 ani – masculin
109 SERBAN PAUL 2006 POLI Copii 11-13 ani – masculin
110 CIORTAN COSMIN 2007 AVDT Copii 11-13 ani – masculin
111 ENACHE LAURENTIU 2007 RIDE Copii 11-13 ani – masculin
112 FLOREA-PĂDUREANU ANDREI 2007 AVDT Copii 11-13 ani – masculin
113 KISS FABIEN 2007 RIDE Copii 11-13 ani – masculin
114 Osmen Ayar 2007 TRID Copii 11-13 ani – masculin
115 PASCANU ANDREI 2007 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
116 Pazu Andrei 2007 TRID Copii 11-13 ani – masculin
117 POPA DRAGOS 2007 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
118 RARES CALINIC 2007 ATEN Copii 11-13 ani – masculin
119 ROBERT LUPASCU 2007 ATEN Copii 11-13 ani – masculin
120 UDEANU YOUNES 2007 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
121 ABICULESEI MIHNEA 2008 POLI Copii 11-13 ani – masculin
122 DAVID JIPESCU 2008 ATEN Copii 11-13 ani – masculin
123 ELPUJAN MARCO 2008 TRID Copii 11-13 ani – masculin
124 HALCĂ ROBERT 2008 AVDT Copii 11-13 ani – masculin
125 MAURO GABRIEL 2008 RIDE Copii 11-13 ani – masculin
126 PAP GERGO 2008 MSWT Copii 11-13 ani – masculin
127 RADU CALINA 2008 ATEN Copii 11-13 ani – masculin
128 RADU DAVID 2008 JSWB Copii 11-13 ani – masculin
129 RUSU VIVIANA 2010 POLI Copii 7-8 ani – feminin (Start Campioni
130 BRATICEVICI IZABEL 2011 MSWT Copii 7-8 ani – feminin (Start Campioni
131 STROE DARIA IOANA 2011 BSCB Copii 7-8 ani – feminin (Start Campioni
132 VULLIET ANABELLE 2013 RIDE Copii 7-8 ani – feminin (Start Campioni
133 VULLIET SIMON 2010 RIDE Copii 7-8 ani – masculin (Start Campioni
134 DRAGHICI LUCAS 2011 JSWB Copii 7-8 ani – masculin (Start Campioni
135 SZABO FLORIAN 2011 POLI Copii 7-8 ani – masculin (Start Campioni
136 BLAGA DEA 2009 Copii 9-10 ani – feminin
137 KIS MARIA 2009 RIDE Copii 9-10 ani – feminin
138 MUNTEANU IOANA 2009 ASP Copii 9-10 ani – feminin
139 PASCANU ERICA 2009 MSWT Copii 9-10 ani – feminin
140 PAUN ANDREEA 2009 ASP Copii 9-10 ani – feminin
141 ANISIA CATANA 2010 ATEN Copii 9-10 ani – feminin
142 CRISAN TUNDE 2010 POLI Copii 9-10 ani – feminin
143 MARCU EVA MARIA 2010 ATEN Copii 9-10 ani – feminin
144 NISTOROIU DENISA-MARIA 2010 MSWT Copii 9-10 ani – feminin
145 RADU SOFIA 2010 JSWB Copii 9-10 ani – feminin
146 PASCARIU COCOȘ ȘTEFAN 2008 Copii 9-10 ani – masculin
147 ANGHEL MIHAI NECTARIE 2009 Copii 9-10 ani – masculin
148 BOCAI VICTOR 2009 TRID Copii 9-10 ani – masculin
149 DRAGHICI ERIC 2009 JSWB Copii 9-10 ani – masculin
150 GRIGORIU VICTOR 2009 JSWB Copii 9-10 ani – masculin
151 LUPAN ANDREI 2009 JSWB Copii 9-10 ani – masculin
152 POPA DANIEL 2009 UNSB Copii 9-10 ani – masculin
153 VADUVA CATALIN-GABRIEL 2009 Copii 9-10 ani – masculin
154 VADUVA MIHAI 2009 Copii 9-10 ani – masculin
155 BOCA ALEX 2010 POLI Copii 9-10 ani – masculin
156 DINU DAVID 2010 MSWT Copii 9-10 ani – masculin
157 DINU MATEI 2010 MSWT Copii 9-10 ani – masculin
158 MATEI ANDREI DRAGHICI 2010 ATEN Copii 9-10 ani – masculin
159 PETRE ANDREI 2010 ASP Copii 9-10 ani – masculin
160 PINTILIE ANDREAS 2010 ASP Copii 9-10 ani – masculin
161 VLADAR ZORAN 2010 POLI Copii 9-10 ani – masculin
162 MURAR GEORGE IULIAN 1984 STEA Elite – masculin
163 BUDISAN DAYAN 2000 POLI Juniori 17-19 ani – feminin
164 POJAR REBECA 2000 POLI Juniori 17-19 ani – feminin
165 FRANT MADALINA 2001 MSWT Juniori 17-19 ani – feminin
166 SAFCA DUMITREL 2001 AVDT Juniori 17-19 ani – masculin
167 BOCA GABRIEL 2002 POLI Juniori 17-19 ani – masculin
168 CARAMAN ALEXANDRU 2002 DANU Juniori 17-19 ani – masculin
169 IVANOV EMILIAN 2002 AVDT Juniori 17-19 ani – masculin
170 BALAC VLAD CRISTIAN 1996 STEA U23 20-23 ani – masculin
171 KOVACS SZABOLCS 1997 POLI U23 20-23 ani – masculin

Concurentii inscrisi la probele de stafeta la Campionatul National de Triatlon Stafeta Mixta

Nr Echipa Concurent 1 An Concurent 2 An Categorie
1 POLI 1 CHIS ARIANA 2005 SVIDERSCI CATALIN 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
2 POLI 2 SZABO SARA 2004 FIZESAN ALEXAMDRU 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
3 POLI 3 SCURTU ALEXIA 2003 HOREA RUSU 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
4 POLI 4 POJAR REBECA 2000 BOCA GABI 2002 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
5 POLI 5 BUDISASN DAYANA 2000 KOVACS SZABOLCS 1997 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
6 AVDT 1 CRALEA DENISA 2005 SAFCA MIHAI 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
7 AVDT 2 SAFCA DUMITREL 2001 GANEA ANASTASIA 2005 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
8 AVDT 3 IVANOV EMILIAN 2002 PUSCUTA ALEXANDRA 2003 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
9 AVDT 4 MACAVEI RALUCA 2008 CIORTAN COSMIN 2007 STAFETA MIXTA COPII 11-13
10 ATEN 1 ILONA IOAN 2006 CAROL POPA 2006 STAFETA MIXTA COPII 11-13
11 ATEN 2 CRINA CALINA 2006 RAUL PETRE 2006 STAFETA MIXTA COPII 11-13
12 ATEN 3 MARIA MUNTEANU 2007 DAVID JIPESCU 2008 STAFETA MIXTA COPII 11-13
13 MSWT 1 FRANT MADALINA 2001 GELEA ANDREI 2004 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
14 MSWT 2 IATAN ILINCA 2007 UDEANU YOUNES 2007 STAFETA MIXTA COPII 11-13
15 MSWT 3 BRATICEVICI CARMEN 2006 POPA DRAGOS 2007 STAFETA MIXTA COPII 11-13
16 MSWT 4 STERESCU CRISTIANA 2004 NOTRETU ARIAN 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
17 MSWT 5 DOBRE ANA MARIA 2004 PAP TAMAS 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
18 STEAUA 2 POSTOLACHE MIRUNA 2001 RDAU OTELEA 1981 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
19 STEAUA 1 ION STEFANIA 1992 BERES HUNOR 1984 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
20 TRITIBE IOANA MOLNAR 1998 ALEX ION 1998 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI
21 SEVEN 1 ALICE PERJOIU 2003 DOMINIC MEGHEA 2003 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
22 SEVEN 2 PETRA BUSURCA 2005 NDREI SENDROIU 2004 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
23 SEVEN 3 ANA MARIA BESENYEI 2004 DARIUS SOARE 2004 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
24 TRIDENT1 DAMIAN CASIA 2004 SIMION STEFAN 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
25 TRIDENT2 COTEANU MARIA 2003 PAZU MIHNEA 2004 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
26 TRIDENT3 SINGUREAN AMALIA 2007 ERMILOV DAVID 2006 STAFETA MIXTA COPII 11-13
27 TRIDENT4 MITAN MAIA 2006 PAZU ANDREI 2007 STAFETA MIXTA COPII 11-13
28 TRIDENT5 ION LARISA 200+ BOCAI VLAD 2006 STAFETA MIXTA COPII 11-13
29 TRIDENT6 DULGHERU DIANA 2008 ELPUJAN MARCO 2008 STAFETA MIXTA COPII 11-13
30 JSWB 1 Stroe Ana 2006 Radu David 2008 STAFETA MIXTA COPII 11-13
31 JSWB 2 Ambrozie Ilinca 2008 Tanase Catalin 2008 STAFETA MIXTA COPII 11-13
32 JSWB 3 Grigoriu Daria 2004 Grigoriu Lucas 2005 STAFETA MIXTA CADETI 14-16
33 JSWB 4 Lazar Timeea 2007 Cristea Eduard 2006 STAFETA MIXTA COPII 11-13
34 BIITNET Alexandra Logofatu 1984 Mihai Logofatu 1984 STAFETA MIXTA JUNIORI/SENIORI