Rezultate

Feminin Open

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Categorie Timp
1 CHIS ARIANA – POLI 396 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:35:31
2 SZABO SARA – POLI 323 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:35:38
3 ALICE PERJOIU – SEVEN 313 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:35:58
4 BUDISAN DAYAN – POLI 310 Juniori 17-19 ani – feminin 00:36:56
5 DAMIAN CASIA – TRID 320 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:37:09
6 FRANT MADALINA – MSWT 312 Juniori 17-19 ani – feminin 00:37:10
7 GANEA ANASTASIA – AVDT 325 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:37:30
8 SCURTU ALEXIA – POLI 317 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:37:49
9 CRALEA DENISA – AVDT 324 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:38:22
10 COTEANU MARIA – TRID 315 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:40:55
11 CONSTANTIN TEODORA – DANU 314 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:41:12
12 BUSURCA PETRA – SEVE 302 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:41:18
13 GRIGORIU DARIA – JSWB 301 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:42:22
14 BESENYEI ANNA – MARIA 319 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:42:22
15 PUSCUTA ALEXANDRA – AVDT 316 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:43:46
16 CRACIUN ANDRA – H2O 303 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:44:52
17 IONCIO CARINA – H2O 304 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:45:22
18 TINCU LIVIA – AVDT 327 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:45:38
19 ZAPODEANU ANCA 328 AG 25-29 ani – feminin 00:46:22
20 DOBRE ANA MARIA – MSWT 321 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:46:58
21 BAJKO ESZTER – H2O 305 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:47:07
22 STERESCU CRISTIANA – MSWT 322 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:47:33
23 TĂNASE EVELYN – AVDT 318 Cadeti 14-16 ani – feminin 00:48:34
24 PANA AURA 306 AG 25-29 ani – feminin 00:50:10
25 NEUMANN OANA 331 AG 45-49 ani – feminin 00:50:21
26 GRIGORE IOANA 330 AG 40-44 ani – feminin 00:52:37

Categorii Feminin

Cadeti 14-16 Feminin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 CHIS ARIANA – POLI 396 00:35:31
2 SZABO SARA – POLI 323 00:35:38
3 ALICE PERJOIU – SEVEN 313 00:35:58
4 DAMIAN CASIA – TRID 320 00:37:09
5 GANEA ANASTASIA – AVDT 325 00:37:30
6 SCURTU ALEXIA – POLI 317 00:37:49
7 CRALEA DENISA – AVDT 324 00:38:22
8 COTEANU MARIA – TRID 315 00:40:55
9 CONSTANTIN TEODORA – DANU 314 00:41:12
10 BUSURCA PETRA – SEVE 302 00:41:18
11 GRIGORIU DARIA – JSWB 301 00:42:22
12 BESENYEI ANNA – MARIA 319 00:42:22
13 PUSCUTA ALEXANDRA – AVDT 316 00:43:46
14 CRACIUN ANDRA – H2O 303 00:44:52
15 IONCIO CARINA – H2O 304 00:45:22
16 TINCU LIVIA – AVDT 327 00:45:38
17 DOBRE ANA MARIA – MSWT 321 00:46:58
18 BAJKO ESZTER – H2O 305 00:47:07
19 STERESCU CRISTIANA – MSWT 322 00:47:33
20 TĂNASE EVELYN – AVDT 318 00:48:34

Juniori 17-19 Feminin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 BUDISAN DAYAN – POLI 310 00:36:56
2 FRANT MADALINA – MSWT 312 00:37:10

Age Group 25-29 Feminin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 ZAPODEANU ANCA 328 00:46:22
2 PANA AURA 306 00:50:10

Age Group 40-44 Feminin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 GRIGORE IOANA 330 00:52:37

Age Group 45-49 Feminin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 NEUMANN OANA 331 00:50:21

Masculin Open

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Categorie Timp
1 RARES PANAIT – SEVEN 347 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:32:13
2 DOMINIC ANDREI MEGHEA – SEVEN 341 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:32:23
3 VLAD CATANA – ATEN 349 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:32:45
4 SVIDERSKI CATALIN – POLI 362 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:33:14
5 FIZESAN ALEXANDRU – POLI 353 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:33:20
6 KOVACS SZABOLCS – POLI 338 U23 20-23 ani – masculin 00:33:27
7 SAFCA MIHAI – AVDT 360 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:33:29
8 BOCA GABRIEL – POLI 334 Juniori 17-19 ani – masculin 00:33:42
10 SIMION STEFAN – TRID 361 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:33:46
11 RUSU HOREA – POLI 359 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:34:17
12 TEOFIC ILDIS – TRID 375 AG 35-39 ani – masculin 00:34:27
13 ANDREI SENDROIU – SEVEN 339 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:35:02
14 GOMESCU ROBERT 402 AG 25-29 ani – masculin 00:35:42
15 VLAD SENDROIU – SEVEN 364 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:35:51
16 MARGA RADU COSTIN – TRID 379 AG 40-44 ani – masculin 00:35:56
17 TEREBEI NANDOR LASZLO – POLI 363 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:35:59
18 POTECASU LUCA – TRID 358 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:36:00
19 VLADAR EDE – POLI 365 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:36:11
20 CRISTIAN DOICESCU – ATEN 373 AG 35-39 ani – masculin 00:36:16
21 GRIGORIU LUCAS – JSWB 326 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:36:37
22 PINTILIE DRAGOS 385 AG 40-44 ani – masculin 00:36:46
23 PETRASCU MATEI – JSWB 357 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:36:53
24 SAFCA DUMITREL – AVDT 333 Juniori 17-19 ani – masculin 00:36:55
25 PAZU MIHNEA – TRID 346 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:37:00
26 CHESLER ALEXANDRU – TRID 384 AG 40-44 ani – masculin 00:37:13
27 DARIUS IONUT SOARE – SEVEN 342 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:37:18
28 CIPRIAN PIETRIS 370 AG 35-39 ani – masculin 00:38:06
29 LEBU BOGDAN – SEVE 388 AG 45-49 ani – masculin 00:38:31
30 IVANOV EMILIAN – AVDT 336 Juniori 17-19 ani – masculin 00:38:35
31 ANGELESCU ADRIAN 391 AG 50-54 ani – masculin 00:38:59
32 RUSU CODRIN – H2O 398 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:39:26
33 FORTU MARIUS – AQGL 378 AG 40-44 ani – masculin 00:39:38
34 MIHNEA VIOREL BALUTA – SEVEN 355 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:39:43
35 ANGELO PATRICK BAICU – SEVEN 350 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:39:44
36 ZAMFIR VICTOR – 382 AG 40-44 ani – masculin 00:39:57
37 KIS ROBERT – RIDE 354 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:40:00
38 BITULEANU EMIL – ENER 393 AG 55-59 ani – masculin 00:40:38
39 BARBU BOGDAN VICTOR 377 AG 40-44 ani – masculin 00:40:55
40 CIRTOG FILIP – JSWB 340 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:41:13
41 CARAMAN ALEXANDRU – DANU 335 Juniori 17-19 ani – masculin 00:41:22
42 BALAC VLAD CRISTIAN – STEA 337 U23 20-23 ani – masculin 00:41:39
43 PAP TAMAS – MSWT 397 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:41:44
44 MIRON DANIEL FLORIAN – SEVE 389 AG 50-54 ani – masculin 00:41:48
45 GELEA ANDREI – OLIM 344 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:41:55
46 MIRON STEFAN ALEXANDRU – SEVE 367 AG 25-29 ani – masculin 00:42:16
47 TANDARA IONUT 380 AG 40-44 ani – masculin 00:43:19
48 BIRGHILESCU DANIEL 383 AG 40-44 ani – masculin 00:43:39
49 CRALEA MIRCEA – 376 AG 40-44 ani – masculin 00:45:24
50 SINGURAN DARIUS – FLORIN – TRID 348 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:46:36
51 IRIMESCU MIHAI – TRID 390 AG 50-54 ani – masculin 00:46:58
52 VLADIMIR NITOIU 381 AG 40-44 ani – masculin 00:48:29
53 DANIEL IOSIF 368 AG 30-34 ani – masculin 00:48:55
54 FEKETE DENIS – RIDE 343 Cadeti 14-16 ani – masculin 00:51:45
55 DUMITRU RADU 395 AG 45-49 ani – masculin 00:52:42
56 ALEONTE IONEL – TRID 366 AG 60+ ani – masculin 00:53:25
57 PAUN MUGUR 392 AG 50-54 ani – masculin 00:54:42
58 NOTRETU ARIAN – MSWT 356 Cadeti 14-16 ani – masculin 01:01:39
59 VULLIET FRANÇOIS – RIDE 386 AG 45-49 ani – masculin 1 LAP

Categorii Masculin

Paratriatlon

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 NOTRETU ARIAN – MSWT 356 01:01:39

Cadeti 14-16 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 RARES PANAIT – SEVEN 347 00:32:13
2 DOMINIC ANDREI MEGHEA – SEVEN 341 00:32:23
3 VLAD CATANA – ATEN 349 00:32:45
4 SVIDERSKI CATALIN – POLI 362 00:33:14
5 FIZESAN ALEXANDRU – POLI 353 00:33:20
6 SAFCA MIHAI – AVDT 360 00:33:29
7 SIMION STEFAN – TRID 361 00:33:46
8 RUSU HOREA – POLI 359 00:34:17
9 ANDREI SENDROIU – SEVEN 339 00:35:02
10 VLAD SENDROIU – SEVEN 364 00:35:51
11 TEREBEI NANDOR LASZLO – POLI 363 00:35:59
12 POTECASU LUCA – TRID 358 00:36:00
13 VLADAR EDE – POLI 365 00:36:11
14 GRIGORIU LUCAS – JSWB 326 00:36:37
15 PETRASCU MATEI – JSWB 357 00:36:53
16 PAZU MIHNEA – TRID 346 00:37:00
17 DARIUS IONUT SOARE – SEVEN 342 00:37:18
18 RUSU CODRIN – H2O 398 00:39:26
19 MIHNEA VIOREL BALUTA – SEVEN 355 00:39:43
20 ANGELO PATRICK BAICU – SEVEN 350 00:39:44
21 KIS ROBERT – RIDE 354 00:40:00
22 CIRTOG FILIP – JSWB 340 00:41:13
23 PAP TAMAS – MSWT 397 00:41:44
24 GELEA ANDREI – OLIM 344 00:41:55
25 SINGURAN DARIUS – FLORIN – TRID 348 00:46:36
26 FEKETE DENIS – RIDE 343 00:51:45

Juniori 17-19 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 BOCA GABRIEL – POLI 334 00:33:42
2 SAFCA DUMITREL – AVDT 333 00:36:55
3 IVANOV EMILIAN – AVDT 336 00:38:35
4 CARAMAN ALEXANDRU – DANU 335 00:41:22

U23 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 KOVACS SZABOLCS – POLI 338 00:33:27
2 BALAC VLAD CRISTIAN – STEA 337 00:41:39

Age Group 25-29 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 GOMESCU ROBERT 402 00:35:42
2 MIRON STEFAN ALEXANDRU – SEVE 367 00:42:16

Age Group 30-34 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 DANIEL IOSIF 368 00:48:55

Age Group 35-39 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 TEOFIC ILDIS – TRID 375 00:34:27
2 CRISTIAN DOICESCU – ATEN 373 00:36:16
3 CIPRIAN PIETRIS 370 00:38:06

Age Group 40-44 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 MARGA RADU COSTIN – TRID 379 00:35:56
2 PINTILIE DRAGOS 385 00:36:46
3 CHESLER ALEXANDRU – TRID 384 00:37:13
4 FORTU MARIUS – AQGL 378 00:39:38
5 ZAMFIR VICTOR 382 00:39:57
6 BARBU BOGDAN VICTOR 377 00:40:55
7 TANDARA IONUT 380 00:43:19
8 BIRGHILESCU DANIEL 383 00:43:39
9 CRALEA MIRCEA 376 00:45:24
10 VLADIMIR NITOIU 381 00:48:29

Age Group 45-49 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 LEBU BOGDAN – SEVE 388 00:38:31
2 DUMITRU RADU 395 00:52:42
3 VULLIET FRANÇOIS – RIDE 386 1 LAP

Age Group 50-54 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 ANGELESCU ADRIAN 391 00:38:59
2 MIRON DANIEL FLORIAN – SEVE 389 00:41:48
3 IRIMESCU MIHAI – TRID 390 00:46:58
4 PAUN MUGUR 392 00:54:42

Age Group 55-59 Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 BITULEANU EMIL – ENER 393 00:40:38

Age Group 60+ Masculin

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 ALEONTE IONEL – TRID 366 00:53:25

10 ani Fete

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 DINCA ANA – JSWB 258 00:22:19
2 AMBROZIE ILINCA – JSWB 257 00:22:36
3 VILCU RALUCA – JSWB 262 00:23:26
4 MACAVEI RALUCA – AVDT 260 00:25:49
5 DULGHEROIU DIANA – TRID 259 00:26:55

10 ani Baieti

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 RADU DAVID – JSWB 296 00:20:39
2 ABICULESEI MIHNEA – POLI 289 00:21:14
3 TANASE CATALIN – JSWB 261 00:21:37
4 MAURO GABRIEL – RIDE 292 00:24:09
5 POPA BOGDAN – DANU 294 00:24:25
6 HALCĂ ROBERT – AVDT 291 00:25:05
7 PAP GERGO – MSWT 293

11 ani Fete

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 RUSU EREMIA BIANCA – STEA 253 00:19:15
2 LAZAR TIMEEA – JSWB 252 00:21:03
3 IATAN ILINCA MARIA – MSWT 251 00:22:53
4 VULTURESCU ALESSIA – JSWB 256 00:23:18
5 SIMA SARA – TRID 254 00:27:35

11 ani Baieti

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 RAGEA DAVID – DANU 285 00:19:45
2 ENACHE LAURENTIU – RIDE 278 00:21:52
3 RARES CALINIC – ATEN 286 00:22:03
4 ROBERT LUPASCU – ATEN 287 00:22:09
5 UDEANU YOUNES – MSWT 288 00:22:43
6 PAZU ANDREI – TRID 283 00:23:26
7 PASCANU ANDREI – MSWT 282 00:24:29
8 FLOREA – PĂDUREANU ANDREI – AVDT 279 00:25:18
9 POPA DRAGOS – MSWT 284 00:25:32
10 KISS FABIEN – RIDE 280 00:25:32
11 VERES RADU – H2O 299 00:29:03
12 OSMEN AYAR – TRID 281 00:29:32

12 ani Fete

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 ILONA IOAN – ATEN 246 00:19:49
2 NEAGU IOANA REBECCA – SEVEN 249 00:20:10
3 STROE ANA – JSWB 250 00:20:24
4 MITAN MAIA – TRID 248 00:21:19
5 BURLUI ALEXIA – DANU 242 00:22:23
6 GHETAU MARIA – DANU 245 00:22:47
7 BRATICEVICI CARMEN ELENA – MSWT 241 00:23:20
8 ION LARISA – TRID 247 00:26:20
9 BURLACU ANAMARIA – JSWB 297 00:32:39
10 CRINA CALINA – ATEN 243

12 ani Baieti

Loc Concurent – Club Nr. Concurs Timp
1 CAROL POPA – ATEN 266 00:18:05
2 RAUL PETRE – ATEN 275 00:19:23
3 DAVID BLEJAN – ATEN 244 00:20:01
4 BIRGHILESCU ALEXANDRU – 264 00:20:09
5 POPA CRISTIAN – UNSB 274 00:20:23
6 SERBAN PAUL – POLI 276 00:20:31
7 OCTAVIAN STEFAN BUHOCI – SEVEN 272 00:20:37
8 ERMILOV DAVID – TRID 271 00:20:54
9 BOCAI VLAD – TRID 265 00:21:32
10 CRISTEA EDUARD – JSWB 268 00:21:39
11 TAMAS EDUARD – H2O 298 00:21:49
12 BAN RADU – H2O 300 00:22:18
13 DINU ANDREI – MSWT 269 00:23:56
14 DOBRE KALMAN – MSWT 270 00:24:54
15 CHESLER ROBERT – ANDREI – TRID 267 00:25:30

Stafeta Copii Open

Loc Echipa Nr. Conc. A Concurent A Timp A Nr. Conc. B Concurent B Timp B Timp Total
1 ATEN 1 25A Ilona Ioan 00:19:00 25B Carol Popa 00:17:50 00:36:50
2 JSWB 1 32A Stroe Ana 00:18:36 32B Radu David 00:19:43 00:38:19
3 TRIDENT3 29A Mitan Maia 00:20:18 29B Ermilov David 00:19:31 00:39:49
4 JSWB 4 34A Lazar Timeea 00:19:34 34B Cristea Eduard 00:20:56 00:40:30
5 ATEN 2 26A Crina Calina 00:22:00 26B Raul Petre 00:19:02 00:41:02
6 JSWB 2 33A Ambrozie Ilinca 00:21:09 33B Tanase Catalin 00:20:47 00:41:56
7 MSWT 2 27A Iatan Ilinca 00:20:57 27B Udeanu Younes 00:22:29 00:43:26
8 TRIDENT5 31A Ion Larisa 00:23:24 31B Bocai Vlad 00:21:29 00:44:53
9 MSWT 3 28A Braticevici Carmen 00:21:29 28B Popa Dragos 00:24:33 00:46:02
10 TRIDENT4 30A Dulgheru Diana 00:24:50 30B Pazu Andrei 00:23:33 00:48:23

Stafeta Age Group Open

Loc Echipa Categorie Nr. Conc. A Concurent A Timp A Nr. Conc. B Concurent B Timp B Timp Total
1 POLI 1 CADETI 14-16 5A Chis Ariana 00:33:29 5B Svidersci Catalin 00:32:15 01:05:44
2 SEVEN 1 CADETI 14-16 11A Alice Perjoiu 00:33:29 11B Panait Rares 00:32:27 01:05:56
3 POLI 2 CADETI 14-16 6A Szabo Sara 00:34:12 6B Fizesan Alexamdru 00:32:36 01:06:48
4 POLI 5 JUNIORI/SENIORI 16A Budisan Dayana 00:35:40 16B Boca Gabriel 00:31:35 01:07:15
5 STEAUA 1 JUNIORI/SENIORI 21A Ion Stefania 00:35:41 21B Beres Hunor 00:31:57 01:07:38
6 TRIDENT1 CADETI 14-16 1A Damian Casia 00:34:57 1B Simion Stefan 00:33:27 01:08:24
7 POLI 3 CADETI 14-16 7A Scurtu Alexia 00:35:28 7B Horea Rusu 00:33:34 01:09:02
8 SEVEN 3 CADETI 14-16 13A Neagu Rebeca 00:35:27 13B Darius Soare 00:33:43 01:09:10
9 AVDT 1 CADETI 14-16 8A Cralea Denisa 00:35:47 8B Safca Mihai 00:34:18 01:10:05
10 AVDT 2 JUNIORI/SENIORI 17A Safca Dumitrel 00:35:34 17B Ganea Anastasia 00:35:06 01:10:40
11 TRITIBE JUNIORI/SENIORI 22A Ioana Molnar 00:40:30 22B Alex Ion 00:31:47 01:12:17
12 SEVEN 2 CADETI 14-16 12A Petra Busurca 00:39:35 12B Ndrei Sendroiu 00:34:18 01:13:53
13 TRIDENT2 CADETI 14-16 2A Coteanu Maria 00:39:17 2B Luca Potecasu 00:35:28 01:14:45
14 MSWT 1 JUNIORI/SENIORI 19A Frant Madalina 00:36:05 19B Gelea Andrei 00:39:18 01:15:23
15 JSWB 3 CADETI 14-16 3A Grigoriu Daria 00:40:32 3B Grigoriu Lucas 00:36:40 01:17:12
16 H2O-Team2 CADETI 14-16 15A Ioncio Carina 00:39:36 15B Tamas Eduard 00:38:04 01:17:40
17 STEAUA 2 JUNIORI/SENIORI 20A Postolache Miruna 00:41:29 20B Rdau Otelea 00:36:18 01:17:47
18 H2O-Team1 CADETI 14-16 14A Craciun Andra 00:41:34 14B Rusu Codrin 00:37:23 01:18:57
19 AVDT 3 JUNIORI/SENIORI 18A Ivanov Emilian 00:42:01 18B Puscuta Alexandra 00:37:04 01:19:05
20 H2O-Team3 CADETI 14-16 4A Bajko Eszter 00:40:34 4B Ban Radu 00:39:49 01:20:23
21 MSWT 5 CADETI 14-16 10A Dobre Ana Maria 00:44:29 10B Pap Tamas 00:41:14 01:25:43
22 BIITNET JUNIORI/SENIORI 23A Alexandra Logofatu 00:52:50 23B Mihai Logofatu 00:40:16 01:33:06
23 MSWT 4 PARATRI 9A Sterescu Cristiana 00:46:34 9B Notretu Arian 00:59:09 01:45:43