«

»

Mai putin de 2 saptamani ne despart de Campionatele Europene de Triatlon Multisport Tg. Mures

Mai putin de 2 saptamani ne despart de Campionatele Europene de Triatlon Multisport Tg. Mures

Mai putin de 2 saptamani ne despart de Campionatele Europene de la Mures. Sunt peste 300 de inscrieri venite din partea sportivilor romani la mega festivalul de triatlon. Mai jos aveti situatia platilor taxelor de participare pe data de 15 iunie 2019.
Ne cerem scuze daca cineva intre timp a platit taxa si mai apare pe lista cu taxa neplatita sau din greseala nu am observat plata pe extrasele noastre bancare. Va rog sa ne anuntati pe mail – office@frtri.ro – pentru eventualele greseli, respectiv daca doriti sa va retrageti de pe listele de start in totalitate sau de la una / mai multe dintre probele la care v-ati inscris. Sportivii care nu isi platesc taxele de participare pana in data de 20 iunie, vor fi automat retrasi de pe listele de start. Taxa la fata locului va fi permisa numai in cazuri exceptionale, la cererea expresa a sportivului, trimisa pana in data de 20 iunie.

NR.PRENUMENUMESEXTARACATEGORIAPROBATAXAPLATA
1IonelAgapieMaleROU60-64 Male AGaquathlon160platit
2IonelAgapieMaleROU60-64 Male AGcross duathlon170platit
3IonelAgapieMaleROU60-64 Male AGcross triathlon190platit
4IonelAgapieMaleROU60-64 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
5IonelAgapieMaleROU60-64 Male AGduatlon standard290platit
6KalmanAlbertMaleROU45-49 Male AGaquabike280platit
7KalmanAlbertMaleROU45-49 Male AGaquathlon160platit
8KalmanAlbertMaleROU45-49 Male AGcross duathlon170platit
9KalmanAlbertMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190platit
10KalmanAlbertMaleROU45-49 Male AGduatlon standard290platit
11AlexandruAldoescuMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
12IonelAleonteMaleROU65-69 Male AGaquathlon160platit
13IonelAleonteMaleROU65-69 Male AGcross triathlon190platit
14IonelAleonteMaleROU65-69 Male AGmiddle distance450platit
15CujbescuAlexandruMaleROU40-44 Male AGcross duathlon170platit
16CujbescuAlexandruMaleROU40-44 Male AGcross triathlon190platit
17CujbescuAlexandruMaleROU40-44 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
18SorinAndreiMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
19SorinAndreiMaleROU35-39 Male AG Sprintduatlon sprint280
20AdrianAngelescuMaleROU50-54 Male AGcross triathlon190platit
21AdrianAngelescuMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
22DanielArpinteMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450platit
23IonelaBabeanuFemaleROU30-34 Female AGmiddle distance450platit
24Olimpiu AndreiBaciuMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
25RobertBadicMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450
26OszkarBagonyaMaleROU30-34 Male AGcross duathlon170platit
27OszkarBagonyaMaleROU30-34 Male AGcross triathlon190platit
28AnnamariaBakoFemaleROU25-29 Female AGcross duathlon170platit
29Anita TundeBakoFemaleROU25-29 Female AGcross triathlon190platit
30AnnamariaBakoFemaleROU25-29 Female AGcross triathlon190platit
31Andrea TeodoraBalanFemaleROU20-24 Female AGaquabike280platit
32CiprianBalanescuMaleROU30-34 Male AGcross triathlon190validat
33HenriettaBalogFemaleROUJunior Womenaquathlon160
34JanosBanyaiMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190platit
35JanosBanyaiMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
36Tibor ZsoltBarabasMaleROU25-29 Male AGaquabike280
37Mihai AlinBaractaruMaleROUElite Menmiddle distance450
38Theodor SerbanBarnaMaleROU16-19 Male AGaquathlon160
39SzabolcsBartisMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
40VictorBenescuMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190platit
41VictorBenescuMaleROU45-49 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
42JozsefBenkesMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450platit
43BiancaBerciFemaleROU25-29 Female AGmiddle distance450platit
44HunorBeresMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
45Valentin BesleagaMaleROUOpen Malemiddle distance450platit
46AdrianBianuMaleROU65-69 Male AGaquabike280platit
47AdrianBianuMaleROU65-69 Male AGaquathlon160platit
48AdrianBianuMaleROU65-69 Male AGcross duathlon170platit
49AdrianBianuMaleROU65-69 Male AGcross triathlon190platit
50EmilBituleanuMaleROU55-59 Male AGmiddle distance450platit
51ViorelBiziruMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
52RaduBlagaMaleROU40-44 Male AGaquathlon160validat
53RaduBlagaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450validat
54Gabriel BocaMaleROUJunior Menaquathlon160
55DragosBocanMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
56CatalinaBocanFemaleROU40-44 Female AGmiddle distance450platit
57AnisiaBodoFemaleROU35-39 Female AGcross triathlon190platit
58AnisiaBodoFemaleROU35-39 Female AGaquathlon160
59BalazsBogaMaleROU18-19 Male AGmiddle distance450platit
60KarolyBorbelyMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450validat
61SorinBoriceanuMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
62DanielBraduMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
63AndreiBrebuletMaleROU30-34 Male AGcross triathlon190
64SzikszaiBrunoMaleROU50-54 Male AGaquabike280platit
65SzikszaiBrunoMaleROU50-54 Male AGaquathlon160platit
66SzikszaiBrunoMaleROU50-54 Male AGcross triathlon190platit
67ValentinBucurMaleROU35-39 Male AGaquathlon160
68ValentinBucurMaleROU35-39 Male AGduatlon standard290
69ValentinBucurMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
70OvidiuBudaMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450
71DayanaBudisanFemaleROUJunior Womenaquathlon160
72StefanBursucMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
73OanaBurzFemaleROU25-29 Female AGmiddle distance450platit
74CosminBustanMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
75LaszloButiMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
76MihaiCengherMaleROU35-39 Male AGaquathlon160?
77MihaiCengherMaleROU35-39 Male AG Sprintduatlon sprint280?
78MihaiCengherMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
79MihaiChindris MaleROUU23 Menaquathlon160
80SilviuChirilaMaleROU25-29 Male AGmiddle distance450
81ValentinCinciulescuMaleROU40-44 Male AGaquabike280platit
82Flaviu-OctavianCioaraMaleROU40-44 Male AGaquathlon160platit
83Flaviu-OctavianCioaraMaleROU40-44 Male AGduatlon standard290platit
84Flaviu-OctavianCioaraMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
85TudorCiolacuMaleROUJunior Mencross duathlon170
86TudorCiolacuMaleROUJunior Menduatlon sprint280
87Constantin StefanCocosMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
88RaduCordosanMaleROU40-44 Male AG Sprintduatlon sprint280
89RaduCordosanMaleROU40-44 Male AGduatlon standard290
90AdrianCosteaMaleROU35-39 Male AGcross duathlon170
91AdrianCosteaMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
92AdrianCosteaMaleROU35-39 Male AG Sprintduatlon sprint280
93AdrianCosteaMaleROU35-39 Male AGduatlon standard290
94AdrianCosteaMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
95Anca ElenaCostinFemaleROU45-49 Female AGcross duathlon170platit
96Istvan CsergediMaleROU35-39 Male AGcross duathlon170platit
97Istvan CsergediMaleROU35-39 Male AGduatlon standard290platit
98Istvan CsergediMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
99Zsombor AdamCsiszerMaleROU35-39 Male AGcross duathlon170platit
100Zsombor AdamCsiszerMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190platit
101Alin MihaiCupsaMaleROUElite Mencross triathlon190platit
102BogdanDamianMaleROUElite Mencross duathlon170lot national
103AttilaDanielMaleROUElite Mencross duathlon170lot national
104AttilaDanielMaleROUElite Menduatlon sprint280lot national
105EmilDanilaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
106AndreiDavidMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
107ZsomborDeakMaleROUElite Menmiddle distance450
108AlexandruDiaconuMaleROUElite Menmiddle distance450
109PaulDimbeanMaleROU25-29 Male AGcross triathlon190
110OvidiuDimbeanMaleROU50-54 Male AG Sprintduatlon sprint280
111PaulDimbeanMaleROU25-29 Male AGduatlon standard290
112OvidiuDimbeanMaleROU50-54 Male AGduatlon standard290
113ClaudiuDoarvasMaleROU25-29 Male AGmiddle distance450
114IolandaDobreFemaleROU35-39 Female AGcross triathlon190
115CristianDoicescuMaleROU35-39 Male AG Sprintduatlon sprint280validat
116LaszloDorsonszkyMaleROU45-49 Male AGaquabike280platit
117NarcisDragoi AlexandrescuMaleROU40-44 Male AGcross duathlon170platit
118AncaDrasoveanFemaleROU45-49 Female AGaquathlon160platit
119Delia-OanaDudauFemaleROUJunior Womenaquathlon160lot national
120Delia-OanaDudauFemaleROUJunior Womenduatlon sprint280lot national
121CristianDulacioiuMaleROU25-29 Male AGmiddle distance450platit
122TitusDulacioiuMaleROU50-54 Male AG Sprintduatlon sprint280
123Dragos DutaMaleROUOpen Malemiddle distance450platit
124IstvanElekesMaleROU30-34 Male AGcross triathlon190platit
125IstvanElekesMaleROU30-34 Male AGmiddle distance450
126ZidaruElvis GeorgianMaleROU25-29 Male AGmiddle distance450platit
127CristianEnacheMaleROU35-39 Male AGaquabike280
128CristianEnacheMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
129RazvanEneMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450
130Karoly PalFabianMaleROU45-49 Male AGaquabike280platit
131Karoly PalFabianMaleROU45-49 Male AGcross duathlon170platit
132Karoly PalFabianMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190platit
133AncaFagarasFemaleROU30-34 Female AG Sprintduatlon sprint280
134HenriettaFangliFemaleROUJunior Womenaquathlon160
135CiprianFilipMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
136Vlad AvasileFloreMaleROU35-39 Male AGcross duathlon170?
137Vlad AvasileFloreMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450?
138Vlad AvasileFloreMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190platit
139AdrianFodorMaleROU40-44 Male AG Sprintduatlon sprint280
140AndreiFodorMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450
141AdrianFodorMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450
142DianaGalFemaleROU35-39 Female AGcross duathlon170platit
143DianaGalFemaleROU35-39 Female AGduatlon standard290platit
144TudorGherghel MaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
145LucianGlodeanuMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
146RobertGomoescuMaleROU25-29 Male AGaquathlon160
147ClaudiuGorganMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
148MihaiGoriucMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
149VasileGosaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
150MirunaGrecFemaleROU20-24 Female AGcross triathlon190platit
151Ovidiu HoratiuGrecMaleROU50-54 Male AGcross triathlon190platit
152Simona IulianaGrigoreFemaleROU35-39 Female AGmiddle distance450platit
153AdrianHaborMaleROU35-39 Male AGaquabike280
154AdrianHaborMaleROU35-39 Male AGcross duathlon170
155AdrianHaborMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
156ClaudiuHateganMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450
157KrisztinaHegedusFemaleROU45-49 Female AGmiddle distance450
158ArpadHorvathMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190platit
159Laszlo JozsefHorvathMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
160StelianHotaMaleROU40-44 Male AGcross triathlon190validat
161StelianHotaMaleROU40-44 Male AGduatlon standard290validat
162StelianHotaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450validat
163AndreiHurmuzMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
164AndreiIanosMaleROUElite Mencross triathlon190
165DumitruIftimeMaleROU60-64 Male AGaquathlon160platit
166MaximilianIleaMaleROU20-24 Male AGaquathlon160platit
167MaximilianIleaMaleROU20-24 Male AGcross triathlon190platit
168Silviu IlisescuMaleROU40-44 Male AGcross triathlon190
169LaszloImrehMaleROU25-29 Male AGcross duathlon170platit
170LaszloImrehMaleROU25-29 Male AGcross triathlon190platit
171AronInczeMaleROU20-24 Male AGcross duathlon170platit
172AronInczeMaleROU20-24 Male AGmiddle distance450platit
173DarielaIonescuFemaleROU45-49 Female AGduatlon standard290145 plata incorecta
174Bogdan MihaiIonitaMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450
175Andreea-DianaIordacheFemaleROUJunior Womenaquathlon160lot national
176Andreea-DianaIordacheFemaleROUJunior Womencross triathlon190
177LiviuIrimiaMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
178IoanaIsopescuFemaleROU45-49 Female AGcross triathlon190
179Ioan BogdanJuncuMaleROU25-29 Male AGcross duathlon170
180Ioan BogdanJuncuMaleROU25-29 Male AGcross triathlon190
181LeventeKanizsaiMaleROUU23 Mencross duathlon170
182KingaKaracsonyiFemaleROU30-34 Female AGcross triathlon190platit
183ZsoltKeresztesMaleROU20-24 Male AGcross duathlon170
184ZsomborKeresztesMaleROU35-39 Male AG Sprintduatlon sprint280
185FerencKissMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
186PeterKloszMaleROU45-49 Male AGaquathlon160validat
187ViktorKloszMaleROU50-54 Male AG Sprintduatlon sprint280validat
188AdelKoterFemaleROU40-44 Female AGmiddle distance450platit
189SzabolcsKovacsMaleROUU23 Mencross duathlon170lot national
190SzabolcsKovacsMaleROUElite Menmiddle distance450
191CsongorLaszloMaleROU30-34 Male AGcross duathlon170platit
192CsongorLaszloMaleROU30-34 Male AGcross triathlon190platit
193RaduLaurentiuMaleROU50-54 Male AGcross duathlon170platit
194RaduLaurentiuMaleROU50-54 Male AGcross triathlon190platit
195IosifLaurentiuMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
196RaduLaurentiuMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
197NicuLupMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
198NoemiLupujFemaleROU30-34 Female AGcross duathlon170
199NoemiLupujFemaleROU30-34 Female AGduatlon standard290
200AndrasMaier MagyarosiMaleROU40-44 Male AGaquathlon160platit
201AndrasMaier MagyarosiMaleROU40-44 Male AGduatlon standard290platit
202AndrasMaier MagyarosiMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
203AlexandruMaiorMaleROU20-24 Male AG Sprintduatlon sprint280
204AntoanelaManacFemaleROUElite Womenaquathlon160lot national
205EugenMarcMaleROU25-29 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
206MariusMarcuMaleROU40-44 Male AGcross duathlon170
207Daniel-TeodorMarinescuMaleROU25-29 Male AGaquathlon160platit
208Daniel-TeodorMarinescuMaleROU25-29 Male AGcross duathlon170platit
209Daniel-TeodorMarinescuMaleROU25-29 Male AGcross triathlon190platit
210Andreea-MariaMatei-BobarnacFemaleROUJunior Womenaquathlon160platit
211Andreea-MariaMatei-BobarnacFemaleROUJunior Womencross duathlon170platit
212Andreea-MariaMatei-BobarnacFemaleROUJunior Womencross triathlon190platit
213Andreea-MariaMatei-BobarnacFemaleROUJunior Womenduatlon sprint280platit
214GeorgeMehedintiuMaleROU16-19 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
215MirceaMeiciMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
216ZsuzsaMenyhartFemaleROU30-34 Female AGaquabike280platit
217BalazsMeszarosMaleROUJunior Menaquathlon160
218AlexMicleaMaleROU30-34 Male AGmiddle distance450
219SebastianMihailaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
220EmanuelMinzatMaleROU25-29 Male AGcross triathlon190platit
221IulianMoisaMaleROU50-54 Male AGduatlon standard290platit
222IulianMoisaMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
223ManuelMoldovanMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190platit
224ManuelMoldovanMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
225PeterMolnarMaleROU60-64 Male AGaquathlon160validat
226PeterMolnarMaleROU60-64 Male AGmiddle distance450validat
227George IulianMurarMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
228DorisNeculoiuFemaleROU50-54 Female AGmiddle distance450
229ZoltanNemesMaleROU Open Malemiddle distance450platit
230DavidNicu MaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
231DanielNistoroiuMaleROUPTS4 Maleaquathlon160validat
232Marius CristianOlar PopMaleROU50-54 Male AGduatlon standard290platit
233MirceaOlaruMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
234Sandor OrdoghMaleROUOpen Malecross duathlon170
235RaduOteleaMaleROU30-34 Male AGmiddle distance450
236ViorelPaliciMaleROUElite Mencross duathlon170lot national
237MihalyPappMaleROU40-44 Male AGaquathlon160
238JozsefPappMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190
239Alina-Alexandra.PascaFemaleROU25-29 Female AGcross triathlon190platit
240Ioan-SorinPastorMaleROU50-54 Male AGcross duathlon170
241Ioan-SorinPastorMaleROU50-54 Male AGcross triathlon190
242Ioan-SorinPastorMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450
243Bogdan AdrianPastravMaleROU30-34 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
244Bogdan AdrianPastravMaleROU30-34 Male AGduatlon standard290platit
245Alice Perjoiu FemaleROUJunior Womenaquathlon160lot national
246Alice Perjoiu FemaleROUJunior Womenduatlon sprint280lot national
247KarolyPeterMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450platit
248CeciliaPeterFemaleROU40-44 Female AGmiddle distance450
249GeorgetaPetrescuFemaleROU Open Femalemiddle distance450
250DragosPintilie MaleROU40-44 Male AGaquathlon160platit
251DragosPintilie MaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
252RebecaPojarFemaleROUJunior Womenaquathlon160lot national
253AlexandruPopMaleROU60-64 Male AGmiddle distance450platit
254Ionut GabrielPopMaleROU25-29 Male AGcross duathlon170
255Ionut VasilePopMaleROU35-39 Male AGcross duathlon170
256Ionut GabrielPopMaleROU25-29 Male AGcross triathlon190
257Ionut VasilePopMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
258Ionut GabrielPopMaleROU25-29 Male AG Sprintduatlon sprint280
259AdrianPopaMaleROUOpen Malecross duathlon170
260Maria MirellaPopescuFemaleROU50-54 Female AGaquathlon160platit
261Maria MirellaPopescuFemaleROU50-54 Female AGmiddle distance450platit
262DanielRaduMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
263Aurelian-MihaiRaducanuMaleROU50-54 Male AGaquabike280platit
264Aurelian-MihaiRaducanuMaleROU50-54 Male AGaquathlon160platit
265Aurelian-MihaiRaducanuMaleROU50-54 Male AGcross triathlon190platit
266LucianRainMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
267ErickRogoz LörinczMaleROUJunior Menaquathlon160lot national
268ErickRogoz LörinczMaleROUJunior Menduatlon sprint280lot national
269PaulaRomanFemaleROU40-44 Female AGcross duathlon170platit
270CatalinRomasMaleROUJunior Menaquathlon160platit
271SilviuRusMaleROUOpen Maleduatlon standard290165 plata incorecta
272Marius ValentinRusMaleROU50-54 Male AGmiddle distance450platit
273DumitrelSafcaMaleROU18-19 Male AGduatlon standard290platit
274AnaSaftiucFemaleROU35-39 Female AGmiddle distance450platit
275JenoSanthaMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190platit
276JenoSanthaMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
277AlexiaScurtu FemaleROUJunior Womenaquathlon160
278TamasSemmelMaleROUOpen Maleaquathlon160
279DanSfetcuMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450
280KatalinSidoFemaleROU45-49 Female AGcross triathlon190
281Flaviu SimnicMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
282IstvanSimonMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
283ZsoltSincaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
284AlexandraStanFemaleROU30-34 Female AGaquathlon160platit
285AlbertStratulatMaleROUJunior Menduatlon sprint280lot national
286Tamas SzaboMaleROU30-34 Male AGmiddle distance450platit
287MariaSzakacsFemaleROU45-49 Female AGcross triathlon190platitt
288AttilaSzaszMaleROU40-44 Male AGduatlon standard290validat
289CosminSzekely PappMaleROU40-44 Male AGduatlon standard290
290AgnesSzekeresFemaleROU30-34 Female AGcross triathlon190
291SzilardSzilveszterMaleROU45-49 Male AGaquathlon160
292IstvanSzocsMaleROU Open Malecross triathlon190platit
293RobertTamirjanMaleROUPTS4 Mencross duathlon170lot national
294IonutTandareMaleROU40-44 Male AGcross duathlon170
295IonutTandareMaleROU40-44 Male AG Sprintduatlon sprint280
296IldisTeoficMaleROU35-39 Male AGduatlon standard290platit
297IstvanTerebesiMaleROU25-29 Male AGcross duathlon170?
298IstvanTerebesiMaleROU25-29 Male AG Sprintduatlon sprint280platit
299IstvanTerebesiMaleROU25-29 Male AGduatlon standard290platit
300BelaTorMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450platit
301Cristian VirgilTranuleaMaleROUJunior Menaquathlon160lot national
302Cristian VirgilTranuleaMaleROUJunior Mencross triathlon190lot national
303Cristian VirgilTranuleaMaleROU18-19 Male AGaquabike280
304TamasTrella-VarhelyiMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
305TamasTrella-VarhelyiMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
306RafaTudorMaleROU25-29 Male AGaquathlon160
307RafaTudorMaleROU25-29 Male AGmiddle distance450
308OvidiuUrsache MaleROU35-39 Male AGmiddle distance450platit
309EdithVakariaFemaleROUElite Womencross duathlon170lot national
310WaldemarVaumMaleROU45-49 Male AGcross duathlon170platit
311WaldemarVaumMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190platit
312WaldemarVaumMaleROU45-49 Male AGmiddle distance450platit
313MihaiVigariuMaleROU35-39 Male AGmiddle distance450
314DorinVladescuMaleROU Open Malecross triathlon190platit
315MihaiVoaidesMaleROU35-39 Male AGcross triathlon190
316MihaiVoaidesMaleROU35-39 Male AG Sprintduatlon sprint280
317LiviuVoicuMaleROU45-49 Male AGaquathlon160platit
318FrancoisVuilletMaleROU45-49 Male AGcross triathlon190platit
319CorneliuZgubeaMaleROU40-44 Male AGmiddle distance450platit
320BotondZoldiMaleROUJunior Mencross duathlon170validat
321BotondZoldiMaleROUJunior Mencross triathlon190validat
322JuliaBiroMaleROUJunior Menaquathlon160platit
323JuliaBiroMaleROUJunior Mencross triathlon190platit
324CostelDrasoveanuMaleROUOpen Maleaquathlon160

Taxele de inscriere pentru sportivii romani au o reducere de 50%. 
 (Taxele sunt stabilite la nivel european, FRTRI avand posibilitatea de a acorda reducere de 50%)

• Duathlon Sprint: 130 euro – pentru sportivii romani: 280 ron
• Duathlon Standard: 140 euro – pentru sportivii romani: 290 ron
• Cross Triathlon: 85 euro – pentru sportivii romani: 190 ron
• Cross Duathlon: 75 euro – pentru sportivii romani: 170 ron
• Aquathlon: 70 euro – pentru sportivii romani: 160 ron
• Middle Distance Triathlon: 200 euro – pentru sportivii romani: 450 ron
• Aquabike: 120 euro – pentru sportivii romani: 280 ron

Inscrierile se pot face completand formularul de mai jos si facand plata in contul Federatiei Romane de Triatlon:
RO 93 RNCB 0304131699320001, BCR Bucureşti, CUI: 31018717, specificand denumirea competitiei sau a competitiilor.